Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 209 od 741 PrviPrvi ... 109159199207208209210211219259309709 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 2,081 do 2,090 od 7405
    1. #2081
      Andrés avatar
      Datum pristupanja
      Jun 2012
      Lokacija
      Reykjavik, Iceland
      Poruke
      13,684
      Teme
      1284
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      224 post(ova)
      Označen(a)
      6 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      13196
      Like (dobivenih)
      5480
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Cesc Vidi poruku
      danas puno dobrih utakmica

      iz svake lige najmanje po jedna

      Danas na SK1 u 15:05 - Liverpool - Manchester United, čim završe počinje Stoke - Arsenal (17:15), nakon završetka te utakmice, prebacuje se na SK2 i negdje od 45 minute se nastavlja utakmica Las Palmas - Atletico Madrid, i onda u 20:30 šećer na kraju.. Barcelona protiv Athletic Bilbaa.

    2. #2082
      pyrozeN avatar
      1950
       
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Poruke
      16,293
      Teme
      674
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      48 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      2 min
      Like (kliknutih)
      11056
      Like (dobivenih)
      3974
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Andrés Vidi poruku

      Danas na SK1 u 15:05 - Liverpool - Manchester United, čim završe počinje Stoke - Arsenal (17:15), nakon završetka te utakmice, prebacuje se na SK2 i negdje od 45 minute se nastavlja utakmica Las Palmas - Atletico Madrid, i onda u 20:30 šećer na kraju.. Barcelona protiv Athletic Bilbaa.
      baš tako, tko me god danas traži - nema me xD
      FAF since 28.6.2013.
      Tom Barry


    3. Like Andrés se sviđa ovaj post
    4. #2083
      Filozof
      Deleted User
      Citiraj Prvotno napisano od North Vidi poruku
      Pustili bi oni vjeruj Kondogbiu, da se riješe medijskog pritiska, on je najslabija karika jer je novi tu, a masno plaćen, te ga stalno osporavaju. To je zvijer od igrača, znam Geoffreya još dok je u Lensu igrao zajedno sa Varaneom. United nema šanse za pobjedu, x im je maksimum koji mogu izvući. Beavue konačno završio rat sa navijačima Lyona, te se nakon pola godine seli u Celtu Vigo. @Filozof; pratio sam utakmicu od 60 do 75 nekad, ono što sam od Fabregasa vidio je sasvim korektno bilo. Kada bi svi ko on bili, lahko bi se dalje
      Samo od 60 do 75e je i igrao dobro, kad je Costa izaso tad je i Fabregas nesto opet..

    5. #2084
      Harry avatar
      Datum pristupanja
      Aug 2013
      Poruke
      1,237
      Teme
      2
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      59 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      142
      Like (dobivenih)
      116
      Rep
      ManU klasično dosadan, hoću nazad 90'.

    6. Like pyrozeN se sviđa ovaj post
    7. #2085
      Gunner avatar
      Victoria Concordia Crescit
       
      Posrano
       
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      Hrvatska,Sibenik
      Poruke
      12,891
      Teme
      814
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      204 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      3154
      Like (dobivenih)
      3797
      Rep
      Očekivano teška utakmica s obe strane. Stoke i Arsenal ništa pretjerano zanimljiva igra, dapače dosadna. Giroud falio dobru šansu nakon još jednog dobrog dodavanja Joela. Butland i dalje odličan na golu Stokea. Takvom golmanu se ne posvećuje dosta pažnje. Joel se dokaziva iz utakmice u utakmicu. Walcotta više ne mogu gledati u igri, jedva čekam povratak Alexisa jer je ovaj u katastrofalnoj formi. Ox milijun krivih ključnih dodavanja. Da Ozil igra u ovoj utakmici vjerujem da bi Arsenal već zabio barem 1 gol.
      Posljednje uređivanje od Gunner : 17-01-16 at 19:11
       
      HEHE

    8. #2086
      Depay avatar
      Datum pristupanja
      Dec 2013
      Lokacija
      Manchester - UK
      Poruke
      1,853
      Teme
      72
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      84 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1530
      Like (dobivenih)
      566
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Harry Vidi poruku
      ManU klasično dosadan, hoću nazad 90'.
      Dosadan ali se lagano vraca. Iskreno se nadam da ce dovesti nekog dobrog ofanzivca.
      Depay podbacio totalno, Martial igracina ali ne moze sam igrati, Rooney je bio katastrofa ali evo u zadnje 4 utakmice je pogodio svaku, nadam se da ce nastaviti tim tempom. De Gea ponovo par fantasticnih intervencija koje su spasile United, on je standardno dobar i ove sezone nazalost jedan od kljucnih u ekipi.
      Igra losa, ali 3 boda je tu i to je najbitnije, igra ce se vec popraviti.
      HuKa | IndividuaL | Depay | DB 5 | DB Legenda | ex FR Super Admin 1336 | ex YD Lider

      DB Legenda 22.09.2015

    9. #2087
      Cr0w. avatar
      Datum pristupanja
      Apr 2013
      Lokacija
      Brčko distrikt
      Poruke
      1,890
      Teme
      75
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      21 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1147
      Like (dobivenih)
      1529
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od VIKING Vidi poruku
      Očekivano teška utakmica s obe strane. Stoke i Arsenal ništa pretjerano zanimljiva igra, dapače dosadna. Giroud falio dobru šansu nakon još jednog dobrog dodavanja Joela. Butland i dalje odličan na golu Stokea. Takvom golmanu se ne posvećuje dosta pažnje. Joel se dokaziva iz utakmice u utakmicu. Walcotta više ne mogu gledati u igri, jedva čekam povratak Alexisa jer je ovaj u katastrofalnoj formi. Ox milijun krivih ključnih dodavanja. Da Ozil igra u ovoj utakmici vjerujem da bi Arsenal već zabio barem 1 gol.
      OX pravi uvijek dosta grešaka, znao sam da će biti teška i ono što uvijek bude agresivna igra igrača Stokea. Butland I Čeh stavili po bod i Stokeu i Arsenalu.
      Ja sam očekivao Ozila i onda nigdje ga, povreda stopala a već se očekuje na utakmici protiv Čelzia, ElNenya nije ni ušao a Sanchez nije bio ni na klupi. Sljedećeg vikenda dočekujemo Čelzi, utakmicu koju jedva čekammmmmmmmm!
      Mi smo tvoji a ti naša, domovina jedina. Tvoj smo bedem, djeca tvoja, zemljo Bosno prkosna!

    10. #2088
      Andrés avatar
      Datum pristupanja
      Jun 2012
      Lokacija
      Reykjavik, Iceland
      Poruke
      13,684
      Teme
      1284
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      224 post(ova)
      Označen(a)
      6 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      13196
      Like (dobivenih)
      5480
      Rep
      Barca dobila 6:0 .. Istina da je zasluženo, ali čim sam vidio situaciju iz 4' minute, sve mi je bilo jasno..

      Kontakt je postojao između Suareza i Gorke Iraizoza, ali da je za crveni karton nikako.. Jedanaesterac svakako, uz "možda" žuti karton. Stvarno sramotan podatak da ovaj sudac je sudio preko 15 utakmica Barce i Athletic Bilbaa, i da su bila samo 2 remija, sve ostale pobjede Barcelone.. Čim sam vidio kada su igrači izlazili iz tunela, tko ih predvodi, mogao sam očekivati sličan rezultat..

      Usrao je odmah utakmicu..

      Od ostalih vijesti, sviđa mi se što je Suarez zabio hattrick, i to što je Rakitić opet zabio.

      Ali zato mi se ne sviđa što je Jordi Alba izašao šepajući i sa rukom na zadnjoj loži.. :/

    11. #2089
      Semso-aga avatar
      Datum pristupanja
      Jun 2012
      Lokacija
      BiH, Zenica
      Poruke
      1,130
      Teme
      64
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      24 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1059
      Like (dobivenih)
      738
      Rep
      Vidim imam protivnika #Andrés

      Kad je tebi drago za njih meni je jos draze sto je Zizou dobro krenuo sa Realom i osjeti se takodjer da u svlacionici vlada odlicna atmosfera
      i da nema vise prepirki i svadja kao sto je prije bilo sve ih je Zidan postrojio fino...nije djabe on bio sa Ancellotijem

      Ja sam na kladionici igro da ce Suarez dati gol tako da i ja kad sam vidio crveni...vidio sam takodjer katastrofu Bilbau...



    12. #2090
      Raskolnikov avatar
      And all I loved, I loved
      alone.
       
      Zgodno
       
      Datum pristupanja
      Mar 2012
      Lokacija
      City of Angels
      Poruke
      6,457
      Teme
      224
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      68 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      960
      Like (dobivenih)
      835
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od IndividuaL Vidi poruku
      Dosadan ali se lagano vraca. Iskreno se nadam da ce dovesti nekog dobrog ofanzivca.
      Depay podbacio totalno, Martial igracina ali ne moze sam igrati, Rooney je bio katastrofa ali evo u zadnje 4 utakmice je pogodio svaku, nadam se da ce nastaviti tim tempom. De Gea ponovo par fantasticnih intervencija koje su spasile United, on je standardno dobar i ove sezone nazalost jedan od kljucnih u ekipi.
      Igra losa, ali 3 boda je tu i to je najbitnije, igra ce se vec popraviti.
      Prema onom što sam vidio danas, napredak se ne vidi ni u kom segmentu osim što su za promjenu pobjedili. Liverpool je puno više pokazo i bio bolji, pogotovo u prvom dijelu utakmice, nemoj me krivo shvatit i ja sam navijač Uniteda, ali igra je katastrofalna. Ostaje nam da se tješimo sa 3 boda. Depay je kasno ušao i imao svega par kontakta sa loptom, pa mu ne bih zamjerio. Također osobno tvrdim da onaj Fellaini zvanično treba dobit nogu iz kluba, dečko je netalentovan za svaki vid igranja nogometa osim igre glavom i to je činjenica

      Citiraj Prvotno napisano od Harry Vidi poruku
      ManU klasično dosadan, hoću nazad 90'.
      Nez, meni nije bio dosadan, dosta prilika je bilo, ako su golovi ono što je tebi zanimljivo samo, onda jest, bila je dosadna
      Posljednje uređivanje od Raskolnikov : 18-01-16 at 00:50
      May the rotting flesh of kings feed the Earth.


     

     
  • Stranica 209 od 741 PrviPrvi ... 109159199207208209210211219259309709 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •