Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 208 od 741 PrviPrvi ... 108158198206207208209210218258308708 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 2,071 do 2,080 od 7405
    1. #2071
      Gunner avatar
      Victoria Concordia Crescit
       
      Posrano
       
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      Hrvatska,Sibenik
      Poruke
      12,891
      Teme
      814
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      204 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      3154
      Like (dobivenih)
      3797
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Filozof Vidi poruku


      Samo mi reci jel Gabriel zasluzio crveni na toj utakmici?

      Ne kaj je bilo ranije, samo reci jel zasluzio crveni? Ako kazes da nije nema smisla dalje ni odgovarati..



      Po meni je to Dembele, ima odlican sut i pokretniji je nego Mikel

      Zasluzio jest, no da je sudac kakav je trebo bit Costa bi prije toga dobio crveni karton, a bgm i nakon toga tamo u zadnjih 30ak minuta igre također ...

      Sutra teško gostovanje kod Stokea. Alexis počeo s jačim treninzima, sumnjam da će sutra igrati. Nadam se da će Čech pomoći donijeti Arsenalu pobjedu koju nema 5 kola zaredom u gostima kod Stokea.

      Nadam se da se i neće osjetit da fali Coquelin koji je briljirao kad je Stoke gostovao na Emiratesu. Coq kliže, lopta ide do Ozila koji šalje Walcottu u napad i gol.
       
      HEHE

    2. #2072
      Filozof
      Deleted User
      Citiraj Prvotno napisano od VIKING Vidi poruku
      Zasluzio jest, no da je sudac kakav je trebo bit Costa bi prije toga dobio crveni karton, a bgm i nakon toga tamo u zadnjih 30ak minuta igre također ...
      Pa onda di je problem, Courtois nije zasluzio crveni sa Swanseom pa je dobio, Swansea na toj utakmici nije zasluzila penal pa su ga dobili.

      Costa je trebao dobiti zuti za ono lupanje Koscielnog, kasnije je jos trebao dobiti zuti to stoji, ali traziti izravni crveni za nesto kaj je normalno kod svakog kornera naguravanje i lupanje po licu pa to vidis malo je rec na svakoj drugoj tekmi. Mogo je dobiti zuti, ali za to traziti izravni crveni moze samo neko ko zeli gledati spanjolski nogomet pimplanja lopte

      A samo cu reci da to za kaj je Costa trebao dobiti zuti karton je mala beba za kaj je onaj glupi izraelac ili kaj je vec iz WBA Yacob mislim trebao dobiti drugi zuti, dva puta srusi igraca bez lopte i ne dobije drugi zuti tako da ono.. Chelsea je tu pokradena i eto (po ne znam koji puta)..

    3. #2073
      Harry avatar
      Datum pristupanja
      Aug 2013
      Poruke
      1,237
      Teme
      2
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      59 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      142
      Like (dobivenih)
      116
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Filozof Vidi poruku


      Naravno i ja bi rade Simeonea, ali ako ta opcija ne prode Jorge mi je ono prvi pick jer je fakat odradio sjajan posao s Cileom i vjerujem da bi mogao to prebaciti i u Chelseu

      Ja sam negdje pročitao kako je Abramovich u zadnje vrijeme mnogo zainteresiran za Ranijerija.


      Ne krijem da sam ljubitelj Leicestera, ali ko god je gledao njihovu npr. prvu i desetu utakmicu mogao je vidjeti kako koriguje greške sa svih dijelova terena, eh sad koliko su to ozbiljne glasine ne znam. Ja naravno uvijek preferiram Mourinha, ali svi vide da igrači ne mogu podnijet njegovu aroganciju...

    4. #2074
      Filozof
      Deleted User
      Citiraj Prvotno napisano od Harry Vidi poruku
      Ja sam negdje pročitao kako je Abramovich u zadnje vrijeme mnogo zainteresiran za Ranijerija.


      Ne krijem da sam ljubitelj Leicestera, ali ko god je gledao njihovu npr. prvu i desetu utakmicu mogao je vidjeti kako koriguje greške sa svih dijelova terena, eh sad koliko su to ozbiljne glasine ne znam. Ja naravno uvijek preferiram Mourinha, ali svi vide da igrači ne mogu podnijet njegovu aroganciju...
      Ranieri se nece vratiti nakon kaj ga je Abramovich onako jadno izbacio iz kluba..

    5. #2075
      Harry avatar
      Datum pristupanja
      Aug 2013
      Poruke
      1,237
      Teme
      2
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      59 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      142
      Like (dobivenih)
      116
      Rep
      @Filozof; Abramovich je oduvijek bio takav, ipak on u njih ulaže i Moua je odbacio pa vratio, nažalost Mou nije dao gas u ovoj sezoni i to mu je jedina mana

    6. #2076
      Hare avatar
      Poštujte Pravila !
       
      Odlucno
       
      Datum pristupanja
      Oct 2012
      Lokacija
      VG
      Poruke
      18,900
      Teme
      638
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      417 post(ova)
      Označen(a)
      5 tema
      Dnevna aktivnost
      3 min
      Like (kliknutih)
      2225
      Like (dobivenih)
      4769
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Richard_Bentley Vidi poruku
      Sutra sve pare na Man Utd

      Ne znam koliko je dobro uložiti pare na UTD , i još igraju u gostima , a Liverpool je trenutno bar po meni u boljoj formi tako da mislim da će ih teško dobiti , ali eto sretno tebi ..


      Poštujte Pravila !

    7. Like Richard_Bentley se sviđa ovaj post
    8. #2077

      Datum pristupanja
      Dec 2013
      Lokacija
      Sedam Jedan i tri Nule
      Poruke
      11,803
      Teme
      230
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      235 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1167
      Like (dobivenih)
      3279
      Rep
      Pustili bi oni vjeruj Kondogbiu, da se riješe medijskog pritiska, on je najslabija karika jer je novi tu, a masno plaćen, te ga stalno osporavaju. To je zvijer od igrača, znam Geoffreya još dok je u Lensu igrao zajedno sa Varaneom. United nema šanse za pobjedu, x im je maksimum koji mogu izvući. Beavue konačno završio rat sa navijačima Lyona, te se nakon pola godine seli u Celtu Vigo. @Filozof; pratio sam utakmicu od 60 do 75 nekad, ono što sam od Fabregasa vidio je sasvim korektno bilo. Kada bi svi ko on bili, lahko bi se dalje

    9. #2078
      Cr0w. avatar
      Datum pristupanja
      Apr 2013
      Lokacija
      Brčko distrikt
      Poruke
      1,890
      Teme
      75
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      21 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1147
      Like (dobivenih)
      1529
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od VIKING Vidi poruku
      Sutra teško gostovanje kod Stokea. Alexis počeo s jačim treninzima, sumnjam da će sutra igrati. Nadam se da će Čech pomoći donijeti Arsenalu pobjedu koju nema 5 kola zaredom u gostima kod Stokea.

      Nadam se da se i neće osjetit da fali Coquelin koji je briljirao kad je Stoke gostovao na Emiratesu. Coq kliže, lopta ide do Ozila koji šalje Walcottu u napad i gol.
      Jedva čekam. Tukli smo ih 2 - 0 kući a oni su nas dobili prošlu sezonu 3 - 2 , jednostavno ljudi igraju pregrubo i biti će teško. Prošli put je branio Martinez, igrao Gibbs, kao što je Wenger rekao sada su tu iskusni igrači poput Pera, Cecha, Kosa, Monrela. Ono što mi se najviše sviđa jeste povratak Sancheza u puni proces treninga, još malo pa će i Coq, Welbez, Roza je takođe se vratio. Očekivati od prve minute ElNenya?
      Mi smo tvoji a ti naša, domovina jedina. Tvoj smo bedem, djeca tvoja, zemljo Bosno prkosna!

    10. #2079
      pyrozeN avatar
      1950
       
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Poruke
      16,293
      Teme
      674
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      48 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      2 min
      Like (kliknutih)
      11056
      Like (dobivenih)
      3974
      Rep
      danas puno dobrih utakmica

      iz svake lige najmanje po jedna
      FAF since 28.6.2013.
      Tom Barry


    11. #2080
      Gunner avatar
      Victoria Concordia Crescit
       
      Posrano
       
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      Hrvatska,Sibenik
      Poruke
      12,891
      Teme
      814
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      204 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      3154
      Like (dobivenih)
      3797
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Cr0w[049] Vidi poruku
      Jedva čekam. Tukli smo ih 2 - 0 kući a oni su nas dobili prošlu sezonu 3 - 2 , jednostavno ljudi igraju pregrubo i biti će teško. Prošli put je branio Martinez, igrao Gibbs, kao što je Wenger rekao sada su tu iskusni igrači poput Pera, Cecha, Kosa, Monrela. Ono što mi se najviše sviđa jeste povratak Sancheza u puni proces treninga, još malo pa će i Coq, Welbez, Roza je takođe se vratio. Očekivati od prve minute ElNenya?
      Ne vjerujem da ce poceti od prve minute. Mozda zadnjih 20ak minuta ako i to
       
      HEHE

     

     
  • Stranica 208 od 741 PrviPrvi ... 108158198206207208209210218258308708 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •