Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 207 od 741 PrviPrvi ... 107157197205206207208209217257307707 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 2,061 do 2,070 od 7405
    1. #2061
      Harry avatar
      Datum pristupanja
      Aug 2013
      Poruke
      1,237
      Teme
      2
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      59 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      142
      Like (dobivenih)
      116
      Rep
      Samo još da nađu zamjenu za Ivanovića i Matića i ponovo bi bili u fullu
      Posljednje uređivanje od Harry : 16-01-16 at 23:27

    2. #2062
      Filozof
      Deleted User
      Citiraj Prvotno napisano od Harry Vidi poruku
      Samo još da nađu zamjenu za Ivanovića i Matića i ponovo bi bili u fullu
      cim je Matic izasao igra je procvjetala, a Bane je toliku rupu radio to je strasno imo je samo dva dobra uklizavanja u komplet utakmici, uzasno ****te

    3. #2063
      Gunner avatar
      Victoria Concordia Crescit
       
      Posrano
       
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      Hrvatska,Sibenik
      Poruke
      12,891
      Teme
      814
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      204 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      3154
      Like (dobivenih)
      3797
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Filozof Vidi poruku


      ne sjecam se da je itko stavljao slike kada je dosuden penal protiv Chelsea za start van 16m, kada je suden kraj u trenutku kontre koja je maltene bila 2 v 1 jer je drugi igrac bio tek sa strane centra. Pa dvojbene crvene kartone itd.

      Ok bilo je zalede, ali valjda se jednom u 22 kola moze i Chelseu desiti propust sudaca koji ce ici njima u korist. Vidim jadnici seru po fbu da su sudci placeni i da je igra pustena dok ne zabe gol, a to kaj je Everton zabio u 91oj, a nadobudni Funes Mori slavi gol 3 minute to nikome nista nego je on trebao svirati u 97:00 iako je igra nastavljena u 93:00. Tako da odma u startu srezem komentare onih arsenalovih padobranaca koji ovdje imaju nesto za reci samo kad Chelsea izgubi ili u ovakvoj situaciji ce doci jer je zabijen gol u 98oj iz zaleda koje nije vidljivo bez ponovljene snimke posto se ne primjecuje da je uopce Oscar spustio tu loptu (barem ja nisam vidio a gledo sam tekmu). Vidio sam tek u ponovljenoj snimci.

      Uz malo srece Costina ozljeda nije opasna pa da za tjedan dana budemo kompletirani kod Arsenala. Hiddink jos nije okusio poraz
      Ironicno je da se tuzis na sudceve odluke, al kad je Chelsea pomocu sudca sje**o Arsenal nisi htio priznati
       
      HEHE

    4. Like Arnel King se sviđa ovaj post
    5. #2064
      Harry avatar
      Datum pristupanja
      Aug 2013
      Poruke
      1,237
      Teme
      2
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      59 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      142
      Like (dobivenih)
      116
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Filozof Vidi poruku


      cim je Matic izasao igra je procvjetala, a Bane je toliku rupu radio to je strasno imo je samo dva dobra uklizavanja u komplet utakmici, uzasno ****te

      Po meni bi igrač na sredini terena poput Bešića odlično odgovarao samo još da ima šut, a ne da ima mrtvu nogu poput Mikela...


      Sljedeće sezone ili čak na polusezoni vratit Akea i Babu više forsirat.

    6. #2065
      Filozof
      Deleted User
      Citiraj Prvotno napisano od VIKING Vidi poruku
      Ironicno je da se tuzis na sudceve odluke, al kad je Chelsea pomocu sudca sje**o Arsenal nisi htio priznati
      Samo mi reci jel Gabriel zasluzio crveni na toj utakmici?

      Ne kaj je bilo ranije, samo reci jel zasluzio crveni? Ako kazes da nije nema smisla dalje ni odgovarati..

      Citiraj Prvotno napisano od Harry Vidi poruku
      Po meni bi igrač na sredini terena poput Bešića odlično odgovarao samo još da ima šut, a ne da ima mrtvu nogu poput Mikela...


      Sljedeće sezone ili čak na polusezoni vratit Akea i Babu više forsirat.
      Po meni je to Dembele, ima odlican sut i pokretniji je nego Mikel


    7. #2066
      Harry avatar
      Datum pristupanja
      Aug 2013
      Poruke
      1,237
      Teme
      2
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      59 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      142
      Like (dobivenih)
      116
      Rep
      Ma neće ih Levy pustit bez ogromne svote novca, preuveliča ih do maksimalne granice.


      Kondogbia bi bio dobar za nas, al već su ovo duboke teme za upravu..

    8. #2067
      Richard_Bentley avatar
      Datum pristupanja
      Apr 2012
      Lokacija
      Srbija
      Poruke
      2,185
      Teme
      86
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      49 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      2282
      Like (dobivenih)
      1201
      Rep
      Sutra sve pare na Man Utd

    9. #2068
      Filozof
      Deleted User
      Citiraj Prvotno napisano od Harry Vidi poruku
      Ma neće ih Levy pustit bez ogromne svote novca, preuveliča ih do maksimalne granice.


      Kondogbia bi bio dobar za nas, al već su ovo duboke teme za upravu..
      Da, ali se transfer Dembelea spominje vec duze vrijeme pa se nadam da ce ga i realizirati

      Kondogbia je nedugo dosao u Inter i to za masnu lovu ne vjerujem da bi ga oni pustili.

      Ne znam kakva je situacija s tim Teixeirom, oce li potpisivati ili nece. No nema mi smisla njega potpisati ako ne ode Pedro, Hazard, Willian ili Oscar. Kenedy je i ovako sam po sebi zamjena. Tako da treba vidjeti za koga ce se odluciti uprava, a u zadnje vrijeme se za klupu najvise spominje ime Jorgea Sampaolia, bas bi ga volio da preuzme Chelseu nisam nikad razmisljao o tome jer sam mislio da ce vjecno ostati u Chileu no sam je rekao da mu je dosta toga i da zeli povratak u klupski nogomet. Zasto ne Chelsea?

      On je i tvorac poznatog citata: "Jedne sam noći otišao u kafić i tamo upoznao djevojku. Razgovarali smo čitavu noć, smijali se i flertovali, plaćao sam joj piće, a u pet ujutro prišao je momak, uhvatio je za ruku i odveo u kupatilo. Imali su seks i otišla je s njim. Imao sam posjed te noći, no drugom je pripao seks"

    10. #2069
      Harry avatar
      Datum pristupanja
      Aug 2013
      Poruke
      1,237
      Teme
      2
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      59 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      142
      Like (dobivenih)
      116
      Rep
      @Filozof; Da, da čuo sam za tu izjavu, mislim u svakom smijeru je ispravna pa tako i fudbalskom.


      Gledao sam ga na Copa Americi i WC-u i nije baš za odbacit kao nasljednika Gussa Hiddinka, naredna sezona će biti paklena možda i najjača u historiji pošto dolazi Guardiola i neki timovi bi trebali ojačati (LFC, ManU, City,...) stoga bi bilo najbolje provjerene trenere birat npr Simeonea, a tim ima kalup da se još malo dogradi za narednu sezonu



    11. #2070
      Filozof
      Deleted User
      Citiraj Prvotno napisano od Harry Vidi poruku
      @Filozof Da, da čuo sam za tu izjavu, mislim u svakom smijeru je ispravna pa tako i fudbalskom.


      Gledao sam ga na Copa Americi i WC-u i nije baš za odbacit kao nasljednika Gussa Hiddinka, naredna sezona će biti paklena možda i najjača u historiji pošto dolazi Guardiola i neki timovi bi trebali ojačati (LFC, ManU, City,...) stoga bi bilo najbolje provjerene trenere birat npr Simeonea, a tim ima kalup da se još malo dogradi za narednu sezonu

      Naravno i ja bi rade Simeonea, ali ako ta opcija ne prode Jorge mi je ono prvi pick jer je fakat odradio sjajan posao s Cileom i vjerujem da bi mogao to prebaciti i u Chelseu

     

     
  • Stranica 207 od 741 PrviPrvi ... 107157197205206207208209217257307707 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •