Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 206 od 741 PrviPrvi ... 106156196204205206207208216256306706 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 2,051 do 2,060 od 7405
    1. #2051
      Filozof
      Deleted User
      Spursi razmontirali Sunderlanda i ostavili ih u borbi za opstanak, a sebe na 4. mjestu sa sigurnih +1 iznad prvog pratitelja West Hama, a sad sve ovisi kako ce WH odigrati takoder..

      Gledo sam vecinu tekme dominacija Spursa i Sunderland povede; ocekivano ovi okrenuli i razmontirali ih 2 komada Eriksena, jedan nadam se novog clana Chelsea Dembelea i Kane iz penala maltene drugacije ni ne moze ove sezone fakat mu skidaju sve suteve.

      A za pola sata pocinje okrsaj na Bridgeu, Chelsea Everton, let's go. Taylor s**** pobjedu protiv WBA da vidimo oce li opet sudac biti glavni igrac na utakmici.

    2. #2052
      Hare avatar
      Poštujte Pravila !
       
      Odlucno
       
      Datum pristupanja
      Oct 2012
      Lokacija
      VG
      Poruke
      18,900
      Teme
      638
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      417 post(ova)
      Označen(a)
      5 tema
      Dnevna aktivnost
      3 min
      Like (kliknutih)
      2225
      Like (dobivenih)
      4769
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Filozof Vidi poruku
      Spursi razmontirali Sunderlanda i ostavili ih u borbi za opstanak, a sebe na 4. mjestu sa sigurnih +1 iznad prvog pratitelja West Hama, a sad sve ovisi kako ce WH odigrati takoder..

      Gledo sam vecinu tekme dominacija Spursa i Sunderland povede; ocekivano ovi okrenuli i razmontirali ih 2 komada Eriksena, jedan nadam se novog clana Chelsea Dembelea i Kane iz penala maltene drugacije ni ne moze ove sezone fakat mu skidaju sve suteve.

      A za pola sata pocinje okrsaj na Bridgeu, Chelsea Everton, let's go. Taylor s**** pobjedu protiv WBA da vidimo oce li opet sudac biti glavni igrac na utakmici.
      Da , gledao sam i ja tu tekmu , sjajna igra Spursa , WH trenutno gubi 2 razlike , a još nije kraj ni 1 poluvremena , Chelsi X , dok City vodi 1-0 , mislim da će se teško moci WH vratit jer je velik zaostatak od 2 gola al eto..


      Poštujte Pravila !

    3. #2053

      Datum pristupanja
      Dec 2013
      Lokacija
      Sedam Jedan i tri Nule
      Poruke
      11,803
      Teme
      230
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      235 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1167
      Like (dobivenih)
      3279
      Rep
      Ma šta su 2 gola zaostatka, evo Chelsea se vratio, još jedan WHU fali. Ovo samo za one koji pljuju po Fabregasu i smatraju da je višak i loš. City očekivano, Soton očekivano, svima ide osim Parizu ali još je rana faza. Jel ono neko priželjkivao Icardija u timu haha ? Koji je to kloc, ne znam kako je prošle sezone zabio onoliko golova

    4. #2054
      Filozof
      Deleted User
      Citiraj Prvotno napisano od North Vidi poruku
      Ma šta su 2 gola zaostatka, evo Chelsea se vratio, još jedan WHU fali. Ovo samo za one koji pljuju po Fabregasu i smatraju da je višak i loš. City očekivano, Soton očekivano, svima ide osim Parizu ali još je rana faza. Jel ono neko priželjkivao Icardija u timu haha ? Koji je to kloc, ne znam kako je prošle sezone zabio onoliko golova
      90% stvari koje si reko su ti u potpunosti kontradiktorne. Fabregas nije visak jer je odigrao jednu dobru utakmicu (NAPOKON), a Icardi je kloc jer je prosle sezone bio najbolji strijelac, a sad ga ne ide? Znaci los je i Costa (koji se evo Bogu hvala probudio, ali nazalost se ozljedio da je prosao bez ozljede pobjedili bi danas), los je i Kane itd.

      Nemam volje uopce za to generaliziranje na uzorku od jedne utakmice

      Terryev gol iz zaleda, ali eto kad su nam vec toliko puta otkinuli bodove sudackim odlukama, neka su nam je jednom i dali svojim propustom. Offside se primjeti tek nakon sporedne snimke jer pomocnik nije vidio da je Oscar zahvatio loptu glavom.

    5. #2055
      Harry avatar
      Datum pristupanja
      Aug 2013
      Poruke
      1,237
      Teme
      2
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      59 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      142
      Like (dobivenih)
      116
      Rep
      che 3:3 eve

      45 ludih minuta na Stamford Bridgeu i ako bi mogao komentarisat - Hazard od prošle godine nam treba da bi se digli

      Jeb*š titulu, ovo je bilo užitak gledat




      Ako koga treba prodati u narednom periodu to su Ivanović i Matić - Loše igre, nezainteresiranost, tehnički ništa posebno...






    6. #2056
      Hare avatar
      Poštujte Pravila !
       
      Odlucno
       
      Datum pristupanja
      Oct 2012
      Lokacija
      VG
      Poruke
      18,900
      Teme
      638
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      417 post(ova)
      Označen(a)
      5 tema
      Dnevna aktivnost
      3 min
      Like (kliknutih)
      2225
      Like (dobivenih)
      4769
      Rep
      Evo , jedna od slika kojih se najbolje vidi zaleđe :





      Iskreno žao mi je što Everton nije dobio , Chelsi ne podržavam radi Coste koji ima na svaki start nešto reci i odma letit da se gura , a i od proše godine kada su se nekako provlacili sa 1-0 no sad tog busa nema , a Everton radi Bešića koji postaje miljenik i trenera i navijača , dobija više minuta igra dobro , daje neku znagu klubu motiviše igrače , kad god neko nešto udari od aplaudira leti da mu hajmo reci "čestita" , ima jak doprinos klubu , ali eto pogodila ga je ta lopta i završila u golu..


      Poštujte Pravila !

    7. #2057
      Filozof
      Deleted User
      Citiraj Prvotno napisano od Hare Vidi poruku
      Evo , jedna od slika kojih se najbolje vidi zaleđe :





      Iskreno žao mi je što Everton nije dobio , Chelsi ne podržavam radi Coste koji ima na svaki start nešto reci i odma letit da se gura , a i od proše godine kada su se nekako provlacili sa 1-0 no sad tog busa nema , a Everton radi Bešića koji postaje miljenik i trenera i navijača , dobija više minuta igra dobro , daje neku znagu klubu motiviše igrače , kad god neko nešto udari od aplaudira leti da mu hajmo reci "čestita" , ima jak doprinos klubu , ali eto pogodila ga je ta lopta i završila u golu..
      ne sjecam se da je itko stavljao slike kada je dosuden penal protiv Chelsea za start van 16m, kada je suden kraj u trenutku kontre koja je maltene bila 2 v 1 jer je drugi igrac bio tek sa strane centra. Pa dvojbene crvene kartone itd.

      Ok bilo je zalede, ali valjda se jednom u 22 kola moze i Chelseu desiti propust sudaca koji ce ici njima u korist. Vidim jadnici seru po fbu da su sudci placeni i da je igra pustena dok ne zabe gol, a to kaj je Everton zabio u 91oj, a nadobudni Funes Mori slavi gol 3 minute to nikome nista nego je on trebao svirati u 97:00 iako je igra nastavljena u 93:00. Tako da odma u startu srezem komentare onih arsenalovih padobranaca koji ovdje imaju nesto za reci samo kad Chelsea izgubi ili u ovakvoj situaciji ce doci jer je zabijen gol u 98oj iz zaleda koje nije vidljivo bez ponovljene snimke posto se ne primjecuje da je uopce Oscar spustio tu loptu (barem ja nisam vidio a gledo sam tekmu). Vidio sam tek u ponovljenoj snimci.

      Uz malo srece Costina ozljeda nije opasna pa da za tjedan dana budemo kompletirani kod Arsenala. Hiddink jos nije okusio poraz

    8. #2058
      Hare avatar
      Poštujte Pravila !
       
      Odlucno
       
      Datum pristupanja
      Oct 2012
      Lokacija
      VG
      Poruke
      18,900
      Teme
      638
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      417 post(ova)
      Označen(a)
      5 tema
      Dnevna aktivnost
      3 min
      Like (kliknutih)
      2225
      Like (dobivenih)
      4769
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Filozof Vidi poruku


      ne sjecam se da je itko stavljao slike kada je dosuden penal protiv Chelsea za start van 16m, kada je suden kraj u trenutku kontre koja je maltene bila 2 v 1 jer je drugi igrac bio tek sa strane centra. Pa dvojbene crvene kartone itd.

      Ok bilo je zalede, ali valjda se jednom u 22 kola moze i Chelseu desiti propust sudaca koji ce ici njima u korist. Vidim jadnici seru po fbu da su sudci placeni i da je igra pustena dok ne zabe gol, a to kaj je Everton zabio u 91oj, a nadobudni Funes Mori slavi gol 3 minute to nikome nista nego je on trebao svirati u 97:00 iako je igra nastavljena u 93:00. Tako da odma u startu srezem komentare onih arsenalovih padobranaca koji ovdje imaju nesto za reci samo kad Chelsea izgubi ili u ovakvoj situaciji ce doci jer je zabijen gol u 98oj iz zaleda koje nije vidljivo bez ponovljene snimke posto se ne primjecuje da je uopce Oscar spustio tu loptu (barem ja nisam vidio a gledo sam tekmu). Vidio sam tek u ponovljenoj snimci.

      Uz malo srece Costina ozljeda nije opasna pa da za tjedan dana budemo kompletirani kod Arsenala. Hiddink jos nije okusio poraz
      Nisi me možda dobro shvatio , ti si komentarisao gore , pa sam i ja stavio sliku eto da se vidi jer si napisao da je Terry u zaleđu, to što je bilo zaleđe ili ne to u ovom trenutku nije bitno , bitno je da su uzeli ipak bod , a to što kažeš za FB i ja sam to su vecinom one stranice Troll , nadam se da će Chelsi uskoro naci formu i da počnu pobjeđivati , koliko god da mi Costa ne sjeda kao igrač , nadam se da nije nešto ozbiljno pa ćemo vidjeti koliko će biti povrijeđen jer se bio vratio na utakmicu pa opet sjeo jer nije mogao da nastavi..


      Poštujte Pravila !

    9. #2059

      Datum pristupanja
      Dec 2013
      Lokacija
      Sedam Jedan i tri Nule
      Poruke
      11,803
      Teme
      230
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      235 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1167
      Like (dobivenih)
      3279
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Filozof Vidi poruku


      90% stvari koje si reko su ti u potpunosti kontradiktorne. Fabregas nije visak jer je odigrao jednu dobru utakmicu (NAPOKON), a Icardi je kloc jer je prosle sezone bio najbolji strijelac, a sad ga ne ide? Znaci los je i Costa (koji se evo Bogu hvala probudio, ali nazalost se ozljedio da je prosao bez ozljede pobjedili bi danas), los je i Kane itd.

      Nemam volje uopce za to generaliziranje na uzorku od jedne utakmice

      Terryev gol iz zaleda, ali eto kad su nam vec toliko puta otkinuli bodove sudackim odlukama, neka su nam je jednom i dali svojim propustom. Offside se primjeti tek nakon sporedne snimke jer pomocnik nije vidio da je Oscar zahvatio loptu glavom.
      Ja sam hvalio Fabregasa i govorio da je besmisleno sumnjati u njegove kvalitete, te da će uhvatiti prošlosezonsku formu kad-tad. Isto tako i za Hazarda, te da ga ne treba ni u kojem slučaju prodavati. Dalje, igračima ne sudim po ocjenama na sokeru/fifi ili po medijskoj pažnji, nego prema onome što pružaju na terenu. Icardi je idiot u svakom pogledu, igrač tipa Balotellia koji ima sve predispozicije da bude mašina, ali im fali mozak. Icardia samo na pravi put može usmjeriti dobar trener i dobar napadač, uz koječ će učiti. Prošle sezone je i Luca Toni sa 37 godina dao isti broj golova i to još uz daleko slabije saigrače, prije njega Immobile itd. Isplativo bi bilo npr. dovesti Icardia u Chelsea i zadužiti Didiera da radi posebno s njim, jer njega u Interu nema ko uputiti, niti pomoći mu u razvoju ne može. Mlad je što mu je veliki plus, ali...

    10. #2060
      Filozof
      Deleted User
      Citiraj Prvotno napisano od North Vidi poruku
      Ja sam hvalio Fabregasa i govorio da je besmisleno sumnjati u njegove kvalitete, te da će uhvatiti prošlosezonsku formu kad-tad. Isto tako i za Hazarda, te da ga ne treba ni u kojem slučaju prodavati. Dalje, igračima ne sudim po ocjenama na sokeru/fifi ili po medijskoj pažnji, nego prema onome što pružaju na terenu. Icardi je idiot u svakom pogledu, igrač tipa Balotellia koji ima sve predispozicije da bude mašina, ali im fali mozak. Icardia samo na pravi put može usmjeriti dobar trener i dobar napadač, uz koječ će učiti. Prošle sezone je i Luca Toni sa 37 godina dao isti broj golova i to još uz daleko slabije saigrače, prije njega Immobile itd. Isplativo bi bilo npr. dovesti Icardia u Chelsea i zadužiti Didiera da radi posebno s njim, jer njega u Interu nema ko uputiti, niti pomoći mu u razvoju ne može. Mlad je što mu je veliki plus, ali...
      pa zasto sumnjas u Icardia onda?
      Ja se nadam da ce doci u Chelseu jako mi je drag i pratim ga vec dugo vremena, skuzio sam ga na FMu i onda sam ga malo pratio dok je jos u Sampdorii bio i to mladim kategorijama tako da je na njemu vidljiv napredak. Ima potencijala biti medu najboljim igracima i nema ga smisla vrijedati zbog oscilacija u formi koje su normalne za igraca njegovih godina.
      A ja nisam reko da Fabregas ne zna igrati samo sam reko da je u losoj formi, ali ti ga dizes u nebesa i kazes da je to to da je ovo dokaz da se bezveze sumnja u njega, ne znam jesi gledao utakmicu - ali ako je 25 minuta dobre igre dokaz da se vratio onda ne znam o cemu pricamo; jer je prvo poluvrijeme bio igrac manjka, dodavanja su mu vise isla u Jagielku i Stonesa nego Costu i Williana. A Hazard ce se vratiti kad tad u svoju formu.

     

     
  • Stranica 206 od 741 PrviPrvi ... 106156196204205206207208216256306706 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •