Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 154 od 741 PrviPrvi ... 54104144152153154155156164204254654 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 1,531 do 1,540 od 7405
    1. #1531
      Gunner avatar
      Victoria Concordia Crescit
       
      Posrano
       
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      Hrvatska,Sibenik
      Poruke
      12,891
      Teme
      814
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      204 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      3154
      Like (dobivenih)
      3797
      Rep
      Arsenal zasluženo pobjedio te prošao dalje. Moram pohvaliti obranu (posebno Monreala), Campbella, Girouda te sudca na skoro perfektno odsuđenoj utakmici. Jedina greška je bila što Flamini nije požutio u prvom poluvremenu zbog svog faula, a ostatak je odlično odrađen.

      Iskreno, radije bih da se Arsenal fokusira na ligu, a manje na ligu prvaka jer izglednije su im šanse za osvajanje lige s ovakvim igračima nego lige prvaka. Da je cijeli tim na okupu (tj. bez ozlijeda) bila bi već druga priča.
       
      HEHE

    2. #1532
      Cr0w. avatar
      Datum pristupanja
      Apr 2013
      Lokacija
      Brčko distrikt
      Poruke
      1,890
      Teme
      75
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      21 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1147
      Like (dobivenih)
      1529
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od VIKING Vidi poruku
      Arsenal zasluženo pobjedio te prošao dalje. Moram pohvaliti obranu (posebno Monreala), Campbella, Girouda te sudca na skoro perfektno odsuđenoj utakmici. Jedina greška je bila što Flamini nije požutio u prvom poluvremenu zbog svog faula, a ostatak je odlično odrađen.

      Iskreno, radije bih da se Arsenal fokusira na ligu, a manje na ligu prvaka jer izglednije su im šanse za osvajanje lige s ovakvim igračima nego lige prvaka. Da je cijeli tim na okupu (tj. bez ozlijeda) bila bi već druga priča.
      Arsenal da nije prošao sada grupni fazu, mislim da bi bilo užas. Liga prvaka bez Arsenala ? Sada treba se nadati nekoj sreći pa izvući neki slabiji klub koji bi trebali proći bez velikih problema, al teško. Sada su svi dobri timovi svi će se boriti, još smo mi drugo mjesto u grupi te ćemo dobiti težeg protivnika.
      Ja samo želim da ne bude ****nih povreda i da se što prije vrate igrači koji su ozlijeđeni i da ne ispadaju iz forme. Dobro odigrati ove utakmice koje sada slijede u ovom prazničkom dijelu pa tek onda se fokusirat na nešto drugo.
      Mi smo tvoji a ti naša, domovina jedina. Tvoj smo bedem, djeca tvoja, zemljo Bosno prkosna!

    3. #1533

      Datum pristupanja
      Sep 2015
      Lokacija
      Zenica
      Poruke
      655
      Teme
      52
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      23 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      300
      Like (dobivenih)
      474
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Cr0w[049] Vidi poruku
      Ufffff..

      Arsenal prođe dalje, zasluženo. Tri gola Girouda. Tek kod drugog gola mi pao kamen sa srca. Nismo srljali od prve minute i to je jedino što je mislim pametno bilo, čekali smo da krenemo od noge do noge kako i igramo, bez žurbe, strpljenje i to se na kraju isplatilo. Prelijepo je vidjeti ovakvu igru, zalaganje na terenu i ovakvu podršku između igrača. Giroud se iskupio definitivno. Campbell igračina, Walcott još nije sav svoj, klizi, greška u predaji lopte, al' biti će bolje. Svi na terenu su dali 110% od sebe. Drago mi je, jako mi je drago.
      Još da su tu bili Sancheza, Santia, Rosicky, Wilshere...

      Ali puno mi je srce kad cujem da se u grotlu Karaiskakija cuvaj Arsenalova himna, Away boyzi su strasni!


      Da malo iskomentarišem koju drugu tekmu.

      Chelesa prošao, stari navija za Chelsea i pratio ga je dok ja u drugom dijelu kuće pratim AFC! I imao sam šta i za vidjeti...
      Ušljivog Costu koji provocira, udara svog reprezentativnog kolegu, užasssss!


      Kratak sadržaj ostalih tekmi ću pregledati sutra, Valencia me šugava oborila.
      Costa je luđak ba,al ja volim kad je takav igrac haha, i njega u Engleskoj provociraju, znaju kakav je pa iskoristavaju to.

      [IMG][/IMG]





    4. #1534

      Datum pristupanja
      Dec 2013
      Lokacija
      Sedam Jedan i tri Nule
      Poruke
      11,803
      Teme
      230
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      235 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1167
      Like (dobivenih)
      3279
      Rep
      Nisam očekivao ovako lahak posao za Arsenal. Roma katasrofa, al neka Garcie na klupi, zna on šta radi. Nisu mi jasne ekipe poput Bayerna i Bacelone, zašto se u zadnjem kolu ne uvede kompletan drugi tim, mladi tim ili tome slično, igrači koji su željni igre kada već rezultat nije bitan, već se uvede par prvotimaca koji nemaju volje i samo čekaju kad će sudija kraj da svira. Costa je divljak, kloc i taraba, iskreno ne znam ni kako je do Chelseaa dogurao, to mu je i previše

    5. #1535
      Krki_Castello avatar
      Datum pristupanja
      Feb 2012
      Lokacija
      Krapina
      Poruke
      2,972
      Teme
      123
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      4 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      828
      Like (dobivenih)
      445
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od North Vidi poruku
      Nisam očekivao ovako lahak posao za Arsenal. Roma katasrofa, al neka Garcie na klupi, zna on šta radi. Nisu mi jasne ekipe poput Bayerna i Bacelone, zašto se u zadnjem kolu ne uvede kompletan drugi tim, mladi tim ili tome slično, igrači koji su željni igre kada već rezultat nije bitan, već se uvede par prvotimaca koji nemaju volje i samo čekaju kad će sudija kraj da svira. Costa je divljak, kloc i taraba, iskreno ne znam ni kako je do Chelseaa dogurao, to mu je i previše

      Barcelona je igrala sa nekoliko mladih igraca, ne mogu igrati sa cijelim drugim timom, jer se ne mogu registrirati svi u Ligu Prvaka. Ima neka granica.

      Chelsea sam po sebi je jadan klub, a za Costu ne mozes nista reci, jer je prije bio masina.

    6. #1536
      Filozof
      Deleted User
      Citiraj Prvotno napisano od KrKi Vidi poruku
      Barcelona je igrala sa nekoliko mladih igraca, ne mogu igrati sa cijelim drugim timom, jer se ne mogu registrirati svi u Ligu Prvaka. Ima neka granica.

      Chelsea sam po sebi je jadan klub, a za Costu ne mozes nista reci, jer je prije bio masina.
      Pa nemos mi navijat za digice i onda nazvati neki drugi klub jadnim hahahaahhahaha

      kako je Milanovic otpilio tak cu i ja tebi rec.. to je oksimoron kao drveno zeljezo.

      Hahah stari moj kakih likova ovdje ima, ludi padobranci aj vidimo se za 5g kad opet dodes s nekom ludorijom iako ocekujem brzi odgovor u stilu da pratis nogomet oduvijek i chelsea je jadna ili ce ipak biti nesto novo kao chelsea je jedna jer je i zato kaj nekaj osvajaju dok se milan bori sa veronom i takvima.

    7. Like Nije dostupno se sviđa ovaj post
    8. #1537
      Mar$el avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Jun 2009
      Poruke
      13,917
      Teme
      630
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      260 post(ova)
      Označen(a)
      6 tema
      Dnevna aktivnost
      9 min
      Like (kliknutih)
      3288
      Like (dobivenih)
      10393
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Cr0w[049] Vidi poruku
      Arsenal da nije prošao sada grupni fazu, mislim da bi bilo užas. Liga prvaka bez Arsenala ? Sada treba se nadati nekoj sreći pa izvući neki slabiji klub koji bi trebali proći bez velikih problema, al teško. Sada su svi dobri timovi svi će se boriti, još smo mi drugo mjesto u grupi te ćemo dobiti težeg protivnika.
      Ja samo želim da ne bude ****nih povreda i da se što prije vrate igrači koji su ozlijeđeni i da ne ispadaju iz forme. Dobro odigrati ove utakmice koje sada slijede u ovom prazničkom dijelu pa tek onda se fokusirat na nešto drugo.
      Samo da sad ne dobijemo Reala ili Barcu i ja sretan, Wolfsburg, Atletico ili Zenit su mi oke. Ali kakvu mi 'sreću' imamo, bit će Barca kao i obično hahaha.

      Neće biti lako ni nositeljima skupina ako izvuku PSG, a nije ni Juventus loš od drugoplasiranih, džabe bio prvi ili drugi, sve najviše ovisi o sreći na ždrijebu.

      Victoria Concordia Crescit

    9. #1538
      Krki_Castello avatar
      Datum pristupanja
      Feb 2012
      Lokacija
      Krapina
      Poruke
      2,972
      Teme
      123
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      4 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      828
      Like (dobivenih)
      445
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Filozof Vidi poruku
      Pa nemos mi navijat za digice i onda nazvati neki drugi klub jadnim hahahaahhahaha

      kako je Milanovic otpilio tak cu i ja tebi rec.. to je oksimoron kao drveno zeljezo.

      Hahah stari moj kakih likova ovdje ima, ludi padobranci aj vidimo se za 5g kad opet dodes s nekom ludorijom iako ocekujem brzi odgovor u stilu da pratis nogomet oduvijek i chelsea je jadna ili ce ipak biti nesto novo kao chelsea je jedna jer je i zato kaj nekaj osvajaju dok se milan bori sa veronom i takvima.
      Tko je u ovoj raspravi spomenuo Milan?
      To sto ja navijam za Milan nema nikakve veze sa ovim o cemu raspravljamo.
      Chelsea osvaja, a prosli tjedan izgubio je od ekipe koja vrijedi 1,7 mil., a da ne kazem koliko vrijede igraci Chelsea. Toliko o tome koliko je mocan.

    10. #1539
      Filozof
      Deleted User
      Citiraj Prvotno napisano od KrKi Vidi poruku
      Tko je u ovoj raspravi spomenuo Milan?
      To sto ja navijam za Milan nema nikakve veze sa ovim o cemu raspravljamo.
      Chelsea osvaja, a prosli tjedan izgubio je od ekipe koja vrijedi 1,7 mil., a da ne kazem koliko vrijede igraci Chelsea. Toliko o tome koliko je mocan.
      "o cemu raspravljamo" mi je dovoljno kad se poistovjecujes s vise osoba, za takve ljude postoji strucan naziv i posebne ustanove.

      Da, dobro da si me prosvjetio nisam znao da su izgubili puno hvala. Pripazi Verona je rekla da ce dovesti nekog tulipana mogo bi Milan do decime, 10 godina na desetom mjestu.

      Ponavljam smjesno je ismijavati bilo koju ekipu na ovom svijetu pa i onaj raspali Dinamo kojeg vodi kriminalac ako navijas za digice haha

    11. #1540

      Datum pristupanja
      Dec 2013
      Lokacija
      Sedam Jedan i tri Nule
      Poruke
      11,803
      Teme
      230
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      235 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1167
      Like (dobivenih)
      3279
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od KrKi Vidi poruku
      Barcelona je igrala sa nekoliko mladih igraca, ne mogu igrati sa cijelim drugim timom, jer se ne mogu registrirati svi u Ligu Prvaka. Ima neka granica.

      Chelsea sam po sebi je jadan klub, a za Costu ne mozes nista reci, jer je prije bio masina.
      Imali su dovoljno registrovanih za 4-4-2 formaciju, ne vidim svrhu igranja Albe, Rakitića, Messija i Ter Stegena na golu. A Filozof što se tiče fudbala današnjeg, koliko para toliko muzike. Chelsea nikad neće biti klub ranga Milana

     

     
  • Stranica 154 od 741 PrviPrvi ... 54104144152153154155156164204254654 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •