Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 144 od 741 PrviPrvi ... 4494134142143144145146154194244644 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 1,431 do 1,440 od 7405
    1. #1431
      Roske avatar
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      Beograd
      Poruke
      3,012
      Teme
      4
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      28 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      73
      Like (dobivenih)
      261
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Filozof Vidi poruku


      Kaj ce se desiti ako Arsenal osvoji prvenstvo? - Odgovor na takvu glupost ne postoji jer je nemoguce.

      Chelsea bi mogla pasti ligu, vratiti se, opet pasti, vratiti se, opet pasti, vratiti se, opet pasti, vratiti se i tako jos 10ak - 15ak puta, a Arsenal ce svejedno biti cetverti (neko ce slaviti jer Arsenal nije pao ligu, ali sramota je igrati 20g i nista ne osvojiti)



      Kada je u pitanju Arsenal, nikada ne bih mogao reci da je Celsi veci klub od Arsenala, iz jednog razloga ..

      Ja sam odrastao gledajuci Anria, Bergkampa, Piresa, Esli Kola, Kembela, Patrik Vieru, Adamsa itd itd

      Ali opet ne bih ni rekao da je Arsenal veci klub, jednostavno je takvo stanje u Engleskoj da su svi na neki nacin podjednaki, ne mislim da samo titule govore o velicini kluba.

    2. Like n1_, Arnel King se sviđa ovaj post
    3. #1432
      Filozof
      Deleted User
      Citiraj Prvotno napisano od Malovcic Vidi poruku
      Ne pratiš.. Ne kažem da je prodano, nego da je nezasluženo i je*eno sretno i zato tog Di Mattea nema nigdje, dok je Rafa i dalje u Real Madridu i mag je za njega.

      Ponašaj se malo, ovde smo da vodimo argumentovanu raspravu, a ne vrijeđamo.
      Zato je hvala Bogu United zasluzio ligu prvaka protiv Chelsea u Moskvi?

      Sve se vraca sve se placa, kako je Chelsea tamo ostala bez lige prvaka tako ju je ovdje dobila. Al ponavljam da nemas pojma i to cu ponoviti sto puta dok god ne priznas da je Di Matteo imao zaslugu pogotovo u onoj ludoj utakmici kad je okrenuo protiv Napolia vec izgubljenu rundu. Sjecam se kladionice su drzale gotovo koef 10 da ce Chelsea proci u drugi krug (ja sam uplatio tada i zaradio dobru lovu). To je bila Di Matteova zasluga, svakako se kasnije vise njega nije pitalo kaj se zna i po Drogbinoj autobiografiji.

      Benitez je neki prosjecni trener, jako se dobro zna da poziciju u Realu nije zasluzio nego ju je dobio samo zato kaj je Spanjolac pa su po tome htjeli u Realu dobiti neki kredibilitet u Spanjolskoj, rezultati mu zadnjih godina nisu isli u korist i on bi svakako te godine dobio nogu iz Napolija.

      I ako ti je uvreda da te hvata sizofrenija jer se stvarno dalo iscitati iz tvoje poruke da mislis da su prodali utakmicu, onda mi je zao eto ispricavam se.

      Citiraj Prvotno napisano od Roske Vidi poruku
      Kada je u pitanju Arsenal, nikada ne bih mogao reci da je Celsi veci klub od Arsenala, iz jednog razloga ..

      Ja sam odrastao gledajuci Anria, Bergkampa, Piresa, Esli Kola, Kembela, Patrik Vieru, Adamsa itd itd

      Ali opet ne bih ni rekao da je Arsenal veci klub, jednostavno je takvo stanje u Engleskoj da su svi na neki nacin podjednaki, ne mislim da samo titule govore o velicini kluba.
      ja nisam reko da je Chelsea veci klub, ali sam rekao da je Arsenal glup klub koji dovede Sancheza i Ozila i vide da im fali jos nesto tipa napadac da budu kompletni i da udu u borbu za naslov - kaj oni naprave? Ne kupe nikoga. Nego ce kupiti postenog napadaca za ono npr. dvije god kad ce vec Sanchez i Ozil polakao padati u formi. Wenger ima love, al je skrt i kupuje samo skart francusku robu pa u taj Arsenal svaki prijelazni rok dode 5 francuza

    4. #1433
      Gunner avatar
      Victoria Concordia Crescit
       
      Posrano
       
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      Hrvatska,Sibenik
      Poruke
      12,891
      Teme
      814
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      204 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      3155
      Like (dobivenih)
      3797
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Filozof Vidi poruku


      Zato je hvala Bogu United zasluzio ligu prvaka protiv Chelsea u Moskvi?

      Sve se vraca sve se placa, kako je Chelsea tamo ostala bez lige prvaka tako ju je ovdje dobila. Al ponavljam da nemas pojma i to cu ponoviti sto puta dok god ne priznas da je Di Matteo imao zaslugu pogotovo u onoj ludoj utakmici kad je okrenuo protiv Napolia vec izgubljenu rundu. Sjecam se kladionice su drzale gotovo koef 10 da ce Chelsea proci u drugi krug (ja sam uplatio tada i zaradio dobru lovu). To je bila Di Matteova zasluga, svakako se kasnije vise njega nije pitalo kaj se zna i po Drogbinoj autobiografiji.

      Benitez je neki prosjecni trener, jako se dobro zna da poziciju u Realu nije zasluzio nego ju je dobio samo zato kaj je Spanjolac pa su po tome htjeli u Realu dobiti neki kredibilitet u Spanjolskoj, rezultati mu zadnjih godina nisu isli u korist i on bi svakako te godine dobio nogu iz Napolija.

      I ako ti je uvreda da te hvata sizofrenija jer se stvarno dalo iscitati iz tvoje poruke da mislis da su prodali utakmicu, onda mi je zao eto ispricavam se.



      ja nisam reko da je Chelsea veci klub, ali sam rekao da je Arsenal glup klub koji dovede Sancheza i Ozila i vide da im fali jos nesto tipa napadac da budu kompletni i da udu u borbu za naslov - kaj oni naprave? Ne kupe nikoga. Nego ce kupiti postenog napadaca za ono npr. dvije god kad ce vec Sanchez i Ozil polakao padati u formi. Wenger ima love, al je skrt i kupuje samo skart francusku robu pa u taj Arsenal svaki prijelazni rok dode 5 francuza
      Sumnjam da su Koscielny i Coq frqncuski skart
       
      HEHE

    5. #1434
      Filozof
      Deleted User
      Citiraj Prvotno napisano od VIKING Vidi poruku
      Sumnjam da su Koscielny i Coq frqncuski skart
      znas kaj sam mislio hah.. odnosno i corava koka pogodi zrno

    6. Like Gunner se sviđa ovaj post
    7. #1435
      Gunner avatar
      Victoria Concordia Crescit
       
      Posrano
       
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      Hrvatska,Sibenik
      Poruke
      12,891
      Teme
      814
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      204 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      3155
      Like (dobivenih)
      3797
      Rep
      Razočaravajući dani za nas navijače Arsenala. Koscielny, Coquelin, Cazorla i Alexis ozlijeđeni. Još da se ozlijede Bellerin, Monreal i Ozil bilo bi prekrasno, stvarnooo prekrasno
       
      HEHE

    8. Like Cr0w. se sviđa ovaj post
    9. #1436
      Filozof
      Deleted User
      s ovim se potpuno slazem "Wenger is a fucking moron"

      Uzas, pa taj mrtvi ljecnicki tim je promjenjen prije pocetka ove ili prosle sezone? Nisam vise ni sam siguran, ali brate mili ocito je tu problem u Wengerovim treninzima ili nesto. Kazem nemoguce je da ti se deset godina igraci konstantno ozljeduju, to nema veze s nesrecom nego neznanjem

    10. #1437

      Datum pristupanja
      Dec 2013
      Lokacija
      Sedam Jedan i tri Nule
      Poruke
      11,803
      Teme
      230
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      235 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1167
      Like (dobivenih)
      3279
      Rep
      Najgori ljudi na svijetu su navijači Reala. Sve njihovo valja, ništa tuđe ne valja. Drugo, Liga Prvaka je takvo takmičenje u kojem rijetko kad pobijedi klub koji je zaslužio najviše. Prošle sezone je to uradila Barcelona i Barcelona 2011. godine. Ovo sve ostalo je bilo na guzove. Poslije 2013. i pobjede Bayerna sam bio odustajao od ovog takmičenja, da bih 2014. poslije osvajanja od strane Reala i više nego nezasluženo zaključio da je to govanjsko komercijalno takmičenje.

    11. #1438
      Filozof
      Deleted User
      Citiraj Prvotno napisano od North Vidi poruku
      Najgori ljudi na svijetu su navijači Reala. Sve njihovo valja, ništa tuđe ne valja. Drugo, Liga Prvaka je takvo takmičenje u kojem rijetko kad pobijedi klub koji je zaslužio najviše. Prošle sezone je to uradila Barcelona i Barcelona 2011. godine. Ovo sve ostalo je bilo na guzove. Poslije 2013. i pobjede Bayerna sam bio odustajao od ovog takmičenja, da bih 2014. poslije osvajanja od strane Reala i više nego nezasluženo zaključio da je to govanjsko komercijalno takmičenje.
      Barca zasluzila 2011e?

      Tu ligu prvaka Barca je zasluzila ko i bilo koji drugi klub na planeti, zna se ko je te godine trebao osvojiti, ali UEFA nije dozvolila

    12. #1439

      Datum pristupanja
      Dec 2013
      Lokacija
      Sedam Jedan i tri Nule
      Poruke
      11,803
      Teme
      230
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      235 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1167
      Like (dobivenih)
      3279
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Filozof Vidi poruku


      Barca zasluzila 2011e?

      Tu ligu prvaka Barca je zasluzila ko i bilo koji drugi klub na planeti, zna se ko je te godine trebao osvojiti, ali UEFA nije dozvolila
      Mislim da si zamijenio godine, to na što ti misliš se desilo 2009. godine i stvarno je sramota za fudbalski svijet bilo

    13. #1440
      Filozof
      Deleted User
      Citiraj Prvotno napisano od North Vidi poruku
      Mislim da si zamijenio godine, to na što ti misliš se desilo 2009. godine i stvarno je sramota za fudbalski svijet bilo
      je je u pravu si moja krivica ja sam pomjeso godine i sezone, Chelsea je tad od Utda spusila ak se ne varam

      Al svejedno ne mogu podrzati tu barcelonu nikako, gadni su

     

     
  • Stranica 144 od 741 PrviPrvi ... 4494134142143144145146154194244644 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •