Citiraj Prvotno napisano od The Wolf of Wall St. Vidi poruku


LCN uzima ovaj euro.

Baš sam nekog osjećaja da bi Talijani zbog miksa iskustva i mladosti i umanjenog pritiska na reprezentaciju mogli uzeti ovaj Euro, no svakako s ovakvom prognozom mogu debelo promašiti, no eto bacam rukavicu.

Zašto mislim da netko drugi od popularnih favorita neće uzeti euro?

Belgija - jaki igrači, no neiskustvo osvajanja, fali im taj pobjednički mentalitet radi čega opet očekujem njihov kiks 1/4-finale 1/2-finale, ovisno gdje dobiju pravog protivnika.

Engleska - ma kakvi.

Španjolska - imaju oke igrače, ali ništa posebno kao ona Španjolska od prije 10ak godina, napadački me najmanje impresioniraju. Njima šanse za osvajanje dajem u rangu nas (HRV), dakle, minimalne.

Njemačka - ma kakvi x5.

Francuska - znam da se mogu prošetati kroz ovaj Euro s obzirom na tim A B i C koji imaju, no eto nekako mi se ne čine kao momčad koja će osvojiti back2back prvenstva. Isto tako 3 finala zaredom, pa mora se i njima nekad smrknuti.

Portugal - znam da imaju dobrih igrača, ali sumnjam da ih Ronaldo više može toliko vući. Pa jbt u kvalifikacijama je Ukrajina bila ispred njih, ne zvuči kao prvaci Europe.
10 min prije početka prvenstva i eto sad 10 min nakon završetka, tokom ovih mjesec dana sve je više ljudi shvaćalo isto što sam tad rekao. Sve mi se čini da sam dobro pogodio, eto jedino Engleze u finalu očekivao nisam no debelo im se sve posložilo i fino ih se guralo, gotovo da je pol Eura bilo u Engleskoj a ne diljem Europe, dozvolili samo frakciju gostujućih navijača, još i neke sudačke odluke im fino išle u prilog, no protiv boljeg ne možeš ni uz svu pomoć.

It's coming to Rome!