Citiraj Prvotno napisano od Gunner Vidi poruku
Zašto bi plasman bio upitan? Dalić isprobava nove stvari.. Nego neam volje prepirati se. Mislim se samo kako je Jedvaju kad izbornik stavi malo ofenzivnijeg veznog igrača na njegovu poziciju iako je on tu na klupi lel
Šta se tiče plasmana gotovo sam siguran da ćemo imati prolaz. Dosta je novih talenata i još će ih se i s vremenom otkriti. Pa evo i naši mladi su sad razbili Bjelorusiju (nije bitno rezultatski 4 0 već kakvu su igru imali) i sigurno će se pokušati probiti i do seniora. Kad još računaš da do primljenog gola je bio Vrsaljko u igri, da nema Rebića i Kramarića te ujedno i Lovrena koji je bio stup obrane na SP te iskustva jednog Subašića ja nisam nimalo večeras razočaran. Nove generacije dolaze. I prije smo bili dobri, i sad smo, i bit ćemo

Danas je bio loš dan i ništa više. I dalje su naš srebreni ponos. Da nisu Santini i Perišić falili na početku okrenuta bi ploča bila. Srećom igra se ovo totalno nebitno natjecanje i puca mi ona stvar i da smo 10-0 izgubili ili pobjedili. Bitno mi je samo da sačuvamo dostojanstvo s prljavcima s Otoka (točnije njihovih medija).

Btw Ado šta potpaljuješ vatru s tim potpisom? Ne vidim smisao prcanja nekog po tom načinu pa pravdanju kako ti to nisi mislia nego random stavljeno
Mislio sam Anđele na naredno Svjetsko, nauka je ne plasirati se na Euro za puno slabije reprezentacije od Hrvatske. Čak i da ne prođu kroz kvalifikacije, što je teško za očekivati, Španija i Engleska to hoće, pa će Hrvatska i kroz Final4 Lige nacija imati dodatnu priliku za plasman. Nije baš da je Liga nacija nebitna...A i onako kad sagledaš, dosta kvalifikacija Hrvatske su bile drame. Engleska je cirkus od reprezentacije, uvijek bila i uvijek će biti.
Pa osim što je dobra poslovica, treba malo zbog ovih što se pale odmah i sve kao provokaciju shvataju, a odgovoriti ne znaju. To je obični poziv na postove sa Svjetskog i nakon njega, ništa više. Pa i Hrvatska je preko baraža otišla, a i imala jedan od najlakših puteva ikad ka historijskom uspjehu. Svaka čast, neki nisu ni imali priliku do toga doći, ali bar imati trunku objektivnosti pa reći jeste, imali smo priliku i iskoristili je.