Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 736 od 741 PrviPrvi ... 236636686726734735736737738 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 7,351 do 7,360 od 7405
    1. #7351
      Raul Hernandez avatar
      Pijano
       
      Datum pristupanja
      Dec 2013
      Lokacija
      Bugojno
      Poruke
      2,424
      Teme
      203
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      93 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      7 min
      Like (kliknutih)
      2709
      Like (dobivenih)
      3209
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Mar$el Vidi poruku
      Gud ebening u Minhenu. Emery specijalist za europske kupove. Sad zbog tog prolaza i loše forme Arsenala provlači se kroz medije što ga je Arsenal odbacio, ali ja i dalje stojim da je dobro za obe strane što je otišao, gubio je i on protiv Palacea i Brightona i time prokockao top4, za njega je definitivno više La Liga nego Premiership. Arsenal nakon duge veze s Wengerom je trebao poznato lice, Emery je od prvog dana bio prevelik stranac, a Arsenalu i fanovima treba više vremena da se dovode u takav neki ciklus izmjena trenera kakav imaju neki drugi klubovi, prvo preko lica poznatih klubu poput Artete, kojem želim da uspije nešto osvojiti s klubom prije nego bude vrijeme za ići dalje, moju podršku ima i dalje.

      Real - Chelsea definitivno odličan dvomeč, zasluženo produžeci i onda Benz presudan. Tuchel je dobar, ali je kiksao u završnici s vađenjem Wernera i uvođenjem Pulišića i Jorginha. Zbog ovog drugog što je bio na klupi i jest Chelsea dominirao utakmicu kako jest. On je za mene najveća prevara u plavom dijelu Londona.

      O Modriću više što reći, znamo što može napraviti, pa nas opet iznenadi. Zbog njega nitko ne može reći da Tuchel mora radit takve izmjene zbog umora igrača, kad vidiš kako Modrić u 37. godini trči u 118. minuti.
      Mislim da je Emery trebao dobiti više povjerenja i kroz par sezona bi uradio nešto više. Sigurno više od Artete. Arteta vodi već par zadnjih sezona i evo na istom su. Ove godine su bili uhvatili neku formu. Čak i protiv Liverpoola su dobro igrali dok nisu primili prvi gol. A što se tiče ovih zadnjih utakmica potpuno razočarenje. Dolazi im Brighton koji ima od zadnjih 7 utakmica čak 6 poraza i jedan remi, a taj remi je bio protiv zadnjeplasirane ekipe. Tu utakmicu kada su izgubili poželjeo sam im konferencijsku ligu, vidim na dobrom putu su.
      Nekad su se svi šprdali oko tog 4. mjesta u ligi, a sad se par ekipa očajnički pokušava dočepati Lige Prvaka. Što je najgore više mi se čini kako jedni drugima puštaju to mjesto sa ovim "šaranjem" od forme, a svi žele u LP.

      Citiraj Prvotno napisano od Carlos Suarez Vidi poruku
      Gledajuci zadnji el klasiko i trenutne pobjede oba tima u ligi, sljedeca sezona bi mogla biti dosta uzbudljiva.

      Poslje odlaska Ronalda Real je trebao malo vremana da se navikne na to, isto sa Barcelonom ako se Messi ne vrati jos malo ce trebati da vidimo ozbiljnu Barcelonu, poslje tog mislim da ce lagano uzeti LP i LaLigu.


      Megvajer igrac koji vrijedi svake pare

      Ne osvaja se La Liga na El Clasicu, nego na ostalim "malim" utakmicama. To ne može biti mjerilo između te dvije ekipe u ovom trenutku. Nedostatak Benzeme u toj utakmici je bio veliki hendikep u igri Reala. Ta jedna blijedo odigrana utakmica Reala se može zanemariti jer su ostale utakmice odlično odigrali, pa im i nije na neku štetu. Barcelona još nije pronašla pravu igru, sa Xavijem pomalo nadolaze. Iako navijam za Real, drago mi je zbog Xavija jer sam ga uz još par Barcinih igrača najviše respektirao. A to da će Barca lagano uzeti Ligu prvaka i La Ligu čisto sumnjam. Nitko se nije prošetao kroz ta takmičenja, pa neće ni oni. Treba tu još dosta pure ručati. Veselim se dobrim partijama u El Clasicu narednih sezona pa da vidimo novu rekonstruiranu Barcu, a i Real uz par pojačanja.


    2. #7352
      Mar$el avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Jun 2009
      Poruke
      13,918
      Teme
      630
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      260 post(ova)
      Označen(a)
      6 tema
      Dnevna aktivnost
      9 min
      Like (kliknutih)
      3288
      Like (dobivenih)
      10393
      Rep
      Ima li još koji navijač Barce da vjeruje da ima šanse za osvajanje lige?

      Barcelona je posljednji put pobijedila Cadiz prije gotovo 16 godina, 29.4.2006. kada je jedini pogodak na utakmici zabio Ronaldinho.

      Od tada igrali su ukupno 4 puta, s dvije pobjede Cadiza i dva remija.

      Po kojoj logici su onda kladionice danas stavljale dvoznamenkastu kvotu na pobjedu Cadiza kad im statistika ovako uvjerljiva protiv Barce?

      Victoria Concordia Crescit

    3. #7353
      Shakespeare avatar
      .
       
      a
       
      Datum pristupanja
      May 2012
      Lokacija
      Otok
      Poruke
      6,370
      Teme
      257
      CHB
      50
      Spomenut(a)
      119 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      32 min
      Like (kliknutih)
      2933
      Like (dobivenih)
      1902
      Rep
      Kako komentirate povratak Ante Čačića u Dinamo Zagreb?
      Super Moderator | ex. RP GameSages | ex. RP Administrator | ex. FR Head Administrator | ex. DM GameSages

    4. #7354
      Mar$el avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Jun 2009
      Poruke
      13,918
      Teme
      630
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      260 post(ova)
      Označen(a)
      6 tema
      Dnevna aktivnost
      9 min
      Like (kliknutih)
      3288
      Like (dobivenih)
      10393
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Shakespeare Vidi poruku
      Kako komentirate povratak Ante Čačića u Dinamo Zagreb?
      Nadam se da će biti samo do kraja sezone, a onda hitno dovesti Krunu Jurčića, sad treba dogovoriti sve dok Ajax ili neki drugi klub ne bude brži.


      Kako je ovaj brat uspio zabiti gol i autogol u razmaku od minute, to samo on zna.

      Mislio nakon proslave gola da je već počelo drugo poluvrijeme i odma zakucao gol na drugoj strani terena.

      Kladio se na "GG 1. pol" pa morao sam riješiti situaciju, kad domaćini nisu znali u 40 minuta.

      278803422_117689997573958_9028611613956385729_n.png

      Victoria Concordia Crescit

    5. #7355
      Carlos Suarez avatar
      Ludo
       
      Datum pristupanja
      Sep 2018
      Lokacija
      Underground
      Poruke
      7,100
      Teme
      514
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      43 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      1 h 3 min
      Like (kliknutih)
      329
      Like (dobivenih)
      789
      Rep


      Mogu gledati jos 100 puta nece mi dosaditi.
      The saddest part of life is when the person who gave you the best memories becomes a memory


    6. Like DeBadosa, Francesco Carozza se sviđa ovaj post
    7. #7356

      Datum pristupanja
      Jan 2019
      Lokacija
      3LJ
      Poruke
      1,329
      Teme
      72
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      21 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      834
      Like (dobivenih)
      536
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Francesco Carozza Vidi poruku
      Zebec. Mario Zebec. To je sve sta cu rec..
      Danas je Dario Bel kriv pretpostavljam...

      Citiraj Prvotno napisano od Fernando Gonzalez Vidi poruku
      Mislim da je Emery trebao dobiti više povjerenja i kroz par sezona bi uradio nešto više. Sigurno više od Artete. Arteta vodi već par zadnjih sezona i evo na istom su. Ove godine su bili uhvatili neku formu. Čak i protiv Liverpoola su dobro igrali dok nisu primili prvi gol. A što se tiče ovih zadnjih utakmica potpuno razočarenje. Dolazi im Brighton koji ima od zadnjih 7 utakmica čak 6 poraza i jedan remi, a taj remi je bio protiv zadnjeplasirane ekipe. Tu utakmicu kada su izgubili poželjeo sam im konferencijsku ligu, vidim na dobrom putu su.
      Nekad su se svi šprdali oko tog 4. mjesta u ligi, a sad se par ekipa očajnički pokušava dočepati Lige Prvaka. Što je najgore više mi se čini kako jedni drugima puštaju to mjesto sa ovim "šaranjem" od forme, a svi žele u LP.



      Ne osvaja se La Liga na El Clasicu, nego na ostalim "malim" utakmicama. To ne može biti mjerilo između te dvije ekipe u ovom trenutku. Nedostatak Benzeme u toj utakmici je bio veliki hendikep u igri Reala. Ta jedna blijedo odigrana utakmica Reala se može zanemariti jer su ostale utakmice odlično odigrali, pa im i nije na neku štetu. Barcelona još nije pronašla pravu igru, sa Xavijem pomalo nadolaze. Iako navijam za Real, drago mi je zbog Xavija jer sam ga uz još par Barcinih igrača najviše respektirao. A to da će Barca lagano uzeti Ligu prvaka i La Ligu čisto sumnjam. Nitko se nije prošetao kroz ta takmičenja, pa neće ni oni. Treba tu još dosta pure ručati. Veselim se dobrim partijama u El Clasicu narednih sezona pa da vidimo novu rekonstruiranu Barcu, a i Real uz par pojačanja.
      Kakve gluposti pricas otkad je dosao, fa cup, community shield, treba vremena i para, ove godine s najmladom ekipom u premier ligi, sa djecom kao Saka Martinelli Smith Rowe.
      Cak se lovi 3 mjesto nakon kikseva chelsea tako da ne vidim put prema konferencijskoj ligi.
      I da dok nije dosao Arteta, gostovanje na old trafford i stamford bridge su uvijek bila - 3 boda, dok zadnje 2 sezone ruse i chelsea i united..
      Posljednje uređivanje od Kyūketsuki : 09-05-22 at 00:30 Razlog: Da nije DP

    8. #7357
      Raul Hernandez avatar
      Pijano
       
      Datum pristupanja
      Dec 2013
      Lokacija
      Bugojno
      Poruke
      2,424
      Teme
      203
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      93 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      7 min
      Like (kliknutih)
      2709
      Like (dobivenih)
      3209
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Fiesta Vidi poruku
      Kakve gluposti pricas otkad je dosao, fa cup, community shield, treba vremena i para, ove godine s najmladom ekipom u premier ligi, sa djecom kao Saka Martinelli Smith Rowe.
      Cak se lovi 3 mjesto nakon kikseva chelsea tako da ne vidim put prema konferencijskoj ligi.
      I da dok nije dosao Arteta, gostovanje na old trafford i stamford bridge su uvijek bila - 3 boda, dok zadnje 2 sezone ruse i chelsea i united..
      Uradio bi Emery puno više da je dobio par sezona u Arsenalu, a ne jednu.
      Dobri su mi baš ta trojica što si ih nabrojao, nadam se da će ostati zajedno u klubu dugo.
      Da odemo ti, ja i još nađemo ovdje 9 ljudi sa foruma uzeli bi 3 boda Unitedu na gostovanju..
      Bit će tu borbe sa Tottenhamom za 4. mjesto, pusti Chelsea i 3. mjesto. Nešto lakši raspored Tottenham ima, a kući igraju taj međusobni susret.
      U svakom slučaju bit će zanimljivo.
      To za Konferencijsku Ligu je bilo nakon što su mi oborili 3 tiketa u 3 kola zaredom. Pa sam im uputio fine riječi. Tako to ide...


    9. Like Fiesta se sviđa ovaj post
    10. #7358

      Fiume sempre sara' sotto la
      mia pelle
       
      Opusteno
       
      Datum pristupanja
      Mar 2019
      Lokacija
      Bribir
      Poruke
      1,280
      Teme
      122
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      5 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      13 min
      Like (kliknutih)
      570
      Like (dobivenih)
      348
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Fiesta Vidi poruku
      Danas je Dario Bel kriv pretpostavljam...
      Smijesan si.. Bel je jucer katastrofa sudio al to uopce nije bitno jer bi ionako izgubili, odigrali smo najgoru utakmicu u sezoni i to je to.
      Nabili smo vam neizljecive komplekse nakon DESET uzastopnih godina sta ste nam gledali u leda na tablici, stvarno je bio red da jednom i vi osjetite to drugo mjesto..
      Puno srece vam zelim u konferencijskoj ligi i da opet naletite na neku Gziru ili Tobol.

      Lp i vidimo se 26.5.
      https://www.youtube.com/watch?v=BH4RmK5LfIE

    11. Like Kuper, Capke se sviđa ovaj post
    12. #7359
      Carlos Suarez avatar
      Ludo
       
      Datum pristupanja
      Sep 2018
      Lokacija
      Underground
      Poruke
      7,100
      Teme
      514
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      43 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      1 h 3 min
      Like (kliknutih)
      329
      Like (dobivenih)
      789
      Rep
      Eintracht zasluzeno. Sudija je bio katastrofa. Vasa misljenja?
      The saddest part of life is when the person who gave you the best memories becomes a memory


    13. #7360

      Datum pristupanja
      Jan 2019
      Lokacija
      3LJ
      Poruke
      1,329
      Teme
      72
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      21 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      834
      Like (dobivenih)
      536
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Francesco Carozza Vidi poruku
      Smijesan si.. Bel je jucer katastrofa sudio al to uopce nije bitno jer bi ionako izgubili, odigrali smo najgoru utakmicu u sezoni i to je to.
      Nabili smo vam neizljecive komplekse nakon DESET uzastopnih godina sta ste nam gledali u leda na tablici, stvarno je bio red da jednom i vi osjetite to drugo mjesto..
      Puno srece vam zelim u konferencijskoj ligi i da opet naletite na neku Gziru ili Tobol.

      Lp i vidimo se 26.5.
      https://www.youtube.com/watch?v=BH4RmK5LfIE
      Nemogu virovat kako je Jovic sudio boze sačuvaj, nista hvala i dovidenja dodite nam opet na baratanje

     

     
  • Stranica 736 od 741 PrviPrvi ... 236636686726734735736737738 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •