Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 627 od 741 PrviPrvi ... 127527577617625626627628629637677727 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 6,261 do 6,270 od 7405
    1. #6261
      Harry avatar
      Datum pristupanja
      Aug 2013
      Poruke
      1,237
      Teme
      2
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      59 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      142
      Like (dobivenih)
      116
      Rep
      Zašto otpisivati Leicester kad su već jednom potopili jaku špansku ekipu. Dolazi im nova sa sličnom taktikom, sličnim trenerom i slabijom formom za nijansu. Vardy ako bude na nivou znate šta slijedi #chatshitgetbanged


      BvB Monaco - golova će bit ko u priči, blagu prednost dajem Monacu jer bog sami zna na šta su spremni.


      Ostale mečeve će sudije odlučit ili barem pitanje prolaza.

    2. Like Reddington se sviđa ovaj post
    3. #6262
      arrizabalaga77 avatar
      Datum pristupanja
      May 2012
      Poruke
      1,702
      Teme
      221
      CHB
      70
      Spomenut(a)
      24 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      9 min
      Like (kliknutih)
      2473
      Like (dobivenih)
      641
      Rep
      Cuj Monaco nema obranu
      Sta necu procitat u ovoj temi sve


    4. #6263

      Datum pristupanja
      Dec 2013
      Lokacija
      Sedam Jedan i tri Nule
      Poruke
      11,803
      Teme
      230
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      235 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1167
      Like (dobivenih)
      3279
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od -Th1950- Vidi poruku
      Cuj Monaco nema obranu
      Sta necu procitat u ovoj temi sve
      Šališ se ili ?

    5. #6264
      arrizabalaga77 avatar
      Datum pristupanja
      May 2012
      Poruke
      1,702
      Teme
      221
      CHB
      70
      Spomenut(a)
      24 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      9 min
      Like (kliknutih)
      2473
      Like (dobivenih)
      641
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od North Vidi poruku
      Šališ se ili ?


      LP:
      Fener - Monaco 2:1
      Monaco - Fener 3:1
      Villarreal - Monaco 1:2
      Monaco - Villarreal 1:0
      Tottenham - Monaco 1:2
      Monaco - Leverkusen 1:1
      CSKA - Monaco 1:1
      Monaco - CSKA 3:0
      Monaco - Tottenham 2:1
      Leverkusen - Monaco 3:0 (s drugom ekipom)
      Man City - Monaco 5:3
      Monaco - Man City 3:1

      ne pisi gluposti po forumu vise


    6. #6265
      Harry avatar
      Datum pristupanja
      Aug 2013
      Poruke
      1,237
      Teme
      2
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      59 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      142
      Like (dobivenih)
      116
      Rep
      To ako te Guardiola otvori pa zavali 5 golova to nije novitet i nije znak da ti je odbrana sra*e. On može bilo kome zavalit i više samo je tvrdoglav pa pretjera sa neuštimanom ekipom.

      Mendy, Glik, Raggi, Sidibe, Toure, Jemerson možda najjača odbrana tu negdje sa Bayernovom samo eto oni ne zavise u prevelikoj mjeri od njih pa se ne primijeti

    7. #6266
      Filozof
      Deleted User
      Citiraj Prvotno napisano od -Th1950- Vidi poruku


      LP:
      Fener - Monaco 2:1
      Monaco - Fener 3:1
      Villarreal - Monaco 1:2
      Monaco - Villarreal 1:0
      Tottenham - Monaco 1:2
      Monaco - Leverkusen 1:1
      CSKA - Monaco 1:1
      Monaco - CSKA 3:0
      Monaco - Tottenham 2:1
      Leverkusen - Monaco 3:0 (s drugom ekipom)
      Man City - Monaco 5:3
      Monaco - Man City 3:1

      ne pisi gluposti po forumu vise
      Puno puta mi se razilaze misljenja s Northom, al ovdje je u pravu. Monaco igra ocajnu obranu. 26 primljenih golova su vise rezultat ocajne francuske lige u kojoj je kvaliteta jako jako niska

      Popusili su 4 komada od Nice, 2 od PSGa u 2 utakmice, 3 od Lyona u jednoj utakmici. Kaj bi znacilo da su od maltene jedine 3 kvalitetne ekipe u Francuskoj popusili 9 golova u 4 utakmice od ukupnih 26 golova

      Plus si izvadio statistiku iz Lige Prvaka di su u 12 utakmica samo jednom sacuvali cistu mrezu. Njihova igra je bazirana na 'golu vise' odnosno oslanjaju se na zabijanje pogodaka i vjeruju da mogu vise zabit nego primit. Igraju uzasno napadacki nogomet koji ostavlja tonu tonu prostora iza, nesto slicno kako igra i Klopp sa Liverpoolom, pa cak kako i Tuchel igra sa BvBom osim protiv Bayerna. Bas sam jucer malo bacio oko na utakmicu BvBa i tocno su tako igrali, pustali su u obrani na sve strane samo ih je sreca pomazila pa nisu prosuli bodove.

      BvB je jako losa ekipa na gostovanjima tako da ce Monaco priliku morati traziti na svom stadionu jer posljednje dvije godine Borussia nije izgubila doma. Ocekujem zbroj golova preko 8 na te dvije utakmice. Btw. obje te ekipe drze 'rekord' s najvise golova na utakmici ove godine u LP. BVB ona bolesnjava s Legiom 8-4 i Monaco u knockout fazi 5-3 poraz od Citya. Tako da je svakako u pravu kad kaze da je za te ekipe obrana apstraktan pojam jer je to cinjenica posto obje momcadi gaje napadacki nogomet.

      __

      Vec mi je dosadilo sprdati Arsenal, samo se volim sjetiti postove nekih forum korisnika nakon one proslosezonske blamaze Chelsea. Bili su jako aktivni ovdje tada

      WBA 3 - 1 ARSENAL


    8. #6267
      Gunner avatar
      Victoria Concordia Crescit
       
      Posrano
       
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      Hrvatska,Sibenik
      Poruke
      12,891
      Teme
      814
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      204 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      3154
      Like (dobivenih)
      3797
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Filozof Vidi poruku


      Puno puta mi se razilaze misljenja s Northom, al ovdje je u pravu. Monaco igra ocajnu obranu. 26 primljenih golova su vise rezultat ocajne francuske lige u kojoj je kvaliteta jako jako niska

      Popusili su 4 komada od Nice, 2 od PSGa u 2 utakmice, 3 od Lyona u jednoj utakmici. Kaj bi znacilo da su od maltene jedine 3 kvalitetne ekipe u Francuskoj popusili 9 golova u 4 utakmice od ukupnih 26 golova

      Plus si izvadio statistiku iz Lige Prvaka di su u 12 utakmica samo jednom sacuvali cistu mrezu. Njihova igra je bazirana na 'golu vise' odnosno oslanjaju se na zabijanje pogodaka i vjeruju da mogu vise zabit nego primit. Igraju uzasno napadacki nogomet koji ostavlja tonu tonu prostora iza, nesto slicno kako igra i Klopp sa Liverpoolom, pa cak kako i Tuchel igra sa BvBom osim protiv Bayerna. Bas sam jucer malo bacio oko na utakmicu BvBa i tocno su tako igrali, pustali su u obrani na sve strane samo ih je sreca pomazila pa nisu prosuli bodove.

      BvB je jako losa ekipa na gostovanjima tako da ce Monaco priliku morati traziti na svom stadionu jer posljednje dvije godine Borussia nije izgubila doma. Ocekujem zbroj golova preko 8 na te dvije utakmice. Btw. obje te ekipe drze 'rekord' s najvise golova na utakmici ove godine u LP. BVB ona bolesnjava s Legiom 8-4 i Monaco u knockout fazi 5-3 poraz od Citya. Tako da je svakako u pravu kad kaze da je za te ekipe obrana apstraktan pojam jer je to cinjenica posto obje momcadi gaje napadacki nogomet.

      __

      Vec mi je dosadilo sprdati Arsenal, samo se volim sjetiti postove nekih forum korisnika nakon one proslosezonske blamaze Chelsea. Bili su jako aktivni ovdje tada

      WBA 3 - 1 ARSENAL

      Iznenadio bi se al potpisujem svaku ovakvu izgubljenu utakmicu pogotovo nakon sta je Primorac rekao da Wenger ne razmislja o odlasku. Ovo ga mozda ipakpotakne na to, a ako ne ude u top6 nitko sretniji od mene ako dode novi menadzer da se bazira na ligu i gradnju ekipe i taktike i da se zna na sto se bazira (nesto ka Conte i Chelsea ove god). I msm da su igraci poceli malo ono sto su Chelse**** igrači Mouu radili prosle god, amsm da je gl motiv Alexis.
       
      HEHE

    9. #6268

      Datum pristupanja
      Dec 2013
      Lokacija
      Sedam Jedan i tri Nule
      Poruke
      11,803
      Teme
      230
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      235 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1167
      Like (dobivenih)
      3279
      Rep
      Iako mi se mišljenja puno puta razilaze sa Filozofom, u ovom je postu napisao sve što bih i ja. @-Th1950-; neću ti zamjeriti, jer je to tvoje uglavnom praćenje fudbala preko statistike. Ako ikad pogledam neku ligašku utakmicu osim BH lige, to su Italija i Francuska, a često sam gledao Monaco jer su igrali petkom često, tako da ne postoji šansa da si ih gledao više od mene ove sezone. Štoperi preloši, Glik je samo dobar za skoka i nekoga ukinuti s nogu, bekovi više u napadu nego u odbrani (kao i ostatak tima uglavnom), da Fabinho i Bakayoko bukvalno ne ginu svaku utakmicu, to bi bila opšta katastrofa. Ne znam zbog čega uzimaš francusku ligu kao mjerodavnu, ligu u kojoj pola timova ili ne prelazi ili jedva prelazi u prosjeku gol po utakmici.
      A evo vidim da ni Harry nije bolji, dobra odbrana možda na PESu ili Fifi.

    10. #6269
      arrizabalaga77 avatar
      Datum pristupanja
      May 2012
      Poruke
      1,702
      Teme
      221
      CHB
      70
      Spomenut(a)
      24 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      9 min
      Like (kliknutih)
      2473
      Like (dobivenih)
      641
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od North Vidi poruku
      tako da ne postoji šansa da si ih gledao više od mene ove sezone
      simpatiziram i navijam za monaco od 2004. kada su bili u finalu LP s Portom
      pratim svaku utakmicu

      idemo prvih 11 iz 2004 se zna u podne ponoca...

      Roma
      Ibarra Squillacci Givet Evra
      Bernardi Zikos
      Plasil
      Giuly Rothen
      Morientes

      pozz


    11. #6270
      Filozof
      Deleted User
      Gary Cahill = Sergio Ramos za siromasne

      Nebitno kaj je prethodno penal napravio haha

      Sigurnih +10 bodova prednosti, a ovisno o rezultatima mozda i vise. Mislim da imamo prvaka

      @Gunner nije se to odnosilo na tebe, ima jos arsenalovih fanova ovdje

     

     
  • Stranica 627 od 741 PrviPrvi ... 127527577617625626627628629637677727 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •