Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 227 od 741 PrviPrvi ... 127177217225226227228229237277327727 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 2,261 do 2,270 od 7405
    1. #2261
      Hare avatar
      Poštujte Pravila !
       
      Odlucno
       
      Datum pristupanja
      Oct 2012
      Lokacija
      VG
      Poruke
      18,900
      Teme
      638
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      417 post(ova)
      Označen(a)
      5 tema
      Dnevna aktivnost
      3 min
      Like (kliknutih)
      2225
      Like (dobivenih)
      4769
      Rep
      Baš , Atletico i Real kiksali , Barca na vrhu tabele , Roma zasluženo izgubila protiv Juventusa , nisam goru tekmu gledao ne pamtim , Napoli nastavlja dobru igru i ostaju na vrhu tabe dok je i Inter kiksao , eto malo nešto novo da nije samo Arsenal i Chelsi..


      Poštujte Pravila !

    2. #2262
      Cr0w. avatar
      Datum pristupanja
      Apr 2013
      Lokacija
      Brčko distrikt
      Poruke
      1,890
      Teme
      75
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      21 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1147
      Like (dobivenih)
      1529
      Rep
      Ekipa FK Sarajevo otputovala je jučer u Čitluk, gdje će boravit do 2. februara. Gdje će u petak 29.1 odigrati prvu prijateljsku utakmicu.



      Mi smo tvoji a ti naša, domovina jedina. Tvoj smo bedem, djeca tvoja, zemljo Bosno prkosna!

    3. #2263
      Filozof
      Deleted User
      Citiraj Prvotno napisano od k0_ Vidi poruku
      chelsea ponovi nastavlja igrati kukavicki.............
      i bez smrde josea


      RED RED LONDON
      Bogu hvala kaj Arsenal ne moze pobjediti Chelseu, ko zna jel bi ti ziv ostao od tolike zlobe i jada u sebi koja bi tada dodatno izasla na vidjelo..

      Citiraj Prvotno napisano od k0_ Vidi poruku
      Jos par sati i mozete gledat' sta je Arsenal spremio za chelsea danas..
      edit:

      Posljednje uređivanje od Filozof : 25-01-16 at 19:41

    4. #2264
      n1_ avatar
      Datum pristupanja
      Feb 2011
      Lokacija
      Islington
      Poruke
      4,280
      Teme
      141
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      11 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      488
      Like (dobivenih)
      368
      Rep
      Bitno je samo da si ti ponosan i bitno je samo da se ponosis tim igracinom





      .


      .

    5. #2265
      Filozof
      Deleted User
      Citiraj Prvotno napisano od k0_ Vidi poruku
      Bitno je samo da si ti ponosan i bitno je samo da se ponosis tim igracinom
      ajde molim te jedan argumentiran odgovor

      kaj je jucer krivo napravio?

      Jesi i ti medu onima koji negiraju kontakt? Hahaha

    6. #2266
      Raskolnikov avatar
      And all I loved, I loved
      alone.
       
      Zgodno
       
      Datum pristupanja
      Mar 2012
      Lokacija
      City of Angels
      Poruke
      6,457
      Teme
      224
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      68 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      960
      Like (dobivenih)
      835
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Filozof Vidi poruku


      daa bas sam vidio slican status na facebooku, imao je klinac 13 godina. Si to ti?

      Mislim kakvim jadnim argumentima se ti sluzis. Da Chelsea je plasticni klub za vas koji pratite nogomet 3,5 godine. Ko tebi daje za pravo pricati da je Chelsea plasticni klub? A u neciju luzersku tradiciju ne zazirem, ne interesira me.
      Da, inače imate ogromnu povjest prije te tri ipol godine koja služi u korist tebi u ovoj raspravi.




      Izvini fanu kluba sa bogatom i ne kupljenom povješću koja seže do daleke 2003.
      May the rotting flesh of kings feed the Earth.


    7. #2267
      Filozof
      Deleted User
      Citiraj Prvotno napisano od hi im freddy Vidi poruku
      Da, inače imate ogromnu povjest prije te tri ipol godine koja služi u korist tebi u ovoj raspravi.




      Izvini fanu kluba sa bogatom i ne kupljenom povješću koja seže do daleke 2003.
      jasno ti je da si ovim postom osramotio samo sebe, a mene i navijace Chelsea malo je rec da si samo podigo u nebesa i indirektno rekao "Cestitam jer niste jadne supcine koje navijaju za klubove samo zato kaj su prije bili dobri". Jos jednom ponavljam u vrijeme dok sam ja krenuo navijati za Chelseu - Abramovich nije bio vlasnik Chelsea. Igrom slucaja to se desilo oko mjesec dana nakon toga. Ali drago mi je jer nisam toliko zatucan kao ocito ti da biram klub za koji cu navijati samo zbog trofeja u vitrini. Uzivaj u izmisljenoj ljubavi prema klubu za koji god navijao

    8. #2268
      Raskolnikov avatar
      And all I loved, I loved
      alone.
       
      Zgodno
       
      Datum pristupanja
      Mar 2012
      Lokacija
      City of Angels
      Poruke
      6,457
      Teme
      224
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      68 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      960
      Like (dobivenih)
      835
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Filozof Vidi poruku


      jasno ti je da si ovim postom osramotio samo sebe, a mene i navijace Chelsea malo je rec da si samo podigo u nebesa i indirektno rekao "Cestitam jer niste jadne supcine koje navijaju za klubove samo zato kaj su prije bili dobri". Jos jednom ponavljam u vrijeme dok sam ja krenuo navijati za Chelseu - Abramovich nije bio vlasnik Chelsea. Igrom slucaja to se desilo oko mjesec dana nakon toga. Ali drago mi je jer nisam toliko zatucan kao ocito ti da biram klub za koji cu navijati samo zbog trofeja u vitrini. Uzivaj u izmisljenoj ljubavi prema klubu za koji god navijao
      Da, navijam za isti klub za koji je navijala moja obitelj desetljećima unatrag.
      I dalje ne kontaš da stavljam ovakve postove jer uzimaš sebi za pravo vrijeđat za klub koji je trenutno, a i prošlošću daleko ispred i pri tom se koristiš najjadnijim mogućim argumentima. Pobjedili ste Arsenal, čestitam, ekipu koja kad se skupi cijela jeftinija od vaše klupe. Navijate za ruski novac, imate se čime ponosit, da.

      i to nemam namjeru uvrijedit tebe, neg generalno navijače tog vašeg kluba jer ruku na srce 2 posto navijača chelsea navija za njeg duže od 15 godina unatrag
      May the rotting flesh of kings feed the Earth.


    9. #2269
      Filozof
      Deleted User
      Citiraj Prvotno napisano od hi im freddy Vidi poruku
      Da, navijam za isti klub za koji je navijala moja obitelj desetljećima unatrag.
      I dalje ne kontaš da stavljam ovakve postove jer uzimaš sebi za pravo vrijeđat za klub koji je trenutno, a i prošlošću daleko ispred i pri tom se koristiš najjadnijim mogućim argumentima. Pobjedili ste Arsenal, čestitam, ekipu koja kad se skupi cijela jeftinija od vaše klupe. Navijate za ruski novac, imate se čime ponosit, da.

      i to nemam namjeru uvrijedit tebe, neg generalno navijače tog vašeg kluba jer ruku na srce 2 posto navijača chelsea navija za njeg duže od 15 godina unatrag
      Ne znam koji je to klub za koji navijas, ali uzet recimo da je to jedan od velike cetvorke, koja je razlika navijati za Americki novac ili Ruski? Nogomet se okrenuo i sve je povezano s ulaganjem u ekipu.

      Skini ruku sa srca, nepotrebno ju stavljas. Chelsea ima dobru fan bazu i ako si iole upucen u Engleski nogomet znas da se radilo o jednoj od najzescih navijackih skupina u povijesti nogometa. I da Chelsea ne postoji od 2004e, Chelsea ima povijest i prije toga. Chelsea je imala dobre rezultate neposredno prije nego ih je Abramovich preuzeo sa Zolinom i Di Matteovom generacijom. To nazivanje plastikom je jadno i djetinjasto, ako je to tebi fora go on, udri slobodno mene to ne dira.

      I ja ponavljam po ne znam koji puta, nisam ispratio 20 utakmica 10 razliticih klubova, gledao koja su pozicija itd. jednostavno sam zavolio Chelseu i vjerujem da je to iskrenija "ljubav" prema nekom klubu nego 90% onih koji me ovdje napadaju zbog toga i zbog praznije vitrine. Zasto bi si ovdje netko uzimao za pravo navijati za Arsenal koji vec 10 godina nije osvojio BPL, najveci uspjeh im je FA kup - a ja za Chelseu ne bi smio navijati zato sto prije 10ak godina nisu imali trofeje? Jadne su vam fore.

    10. #2270
      Harry avatar
      Datum pristupanja
      Aug 2013
      Poruke
      1,237
      Teme
      2
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      59 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      142
      Like (dobivenih)
      116
      Rep
      I onda se javi navijač Arsenala, kluba koji je toliko škrt da ne zna uzet par dobrih igrača. Uvijek iza nas!

     

     
  • Stranica 227 od 741 PrviPrvi ... 127177217225226227228229237277327727 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •