Registracija
  • a
  • Bolesno
  • Gladno
  • Ljuto
  • Ludo
  • Neodlucno
  • Nostalgicno
  • Odlucno
  • Opusteno
  • Pijano
  • Ponosno
  • Posrano
  • Sjajno
  • Snazno
  • Sretno
  • Tuzno
  • Uplaseno
  • Usamljeno
  • Uspavano
  • Voljeno
  • Zadovoljno
  • Zakon
  • Zaljubljeno
  • Zamisljeno
  • Zarazeno
  • Zgodno
  • Zgrozeno
  • Zivcano
  • Zlobno
  • Stranica 1 od 3 123 PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 1 do 10 od 29
    1. #1
      WOODS avatar
      Datum pristupanja
      May 2012
      Lokacija
      Zenica
      Poruke
      2,948
      Teme
      380
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      120 post(ova)
      Označen(a)
      3 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      3461
      Like (dobivenih)
      1663
      Rep

      Hippie Woods - WOODS - ADIDAS

      Evo da i ja svoju biografiju napišem pošto sam tu odavno, pa ću krenuti redom

      *Kada ste došli na CH?
      -Na CH sam došao 2011 godine kraj Novembra negdje ja mislim čini mi se 28 novembar...


      *Kako ste saznali za CH?
      -A eto, kružila priča po mahali o nekom sampu, pa se malo raspito kako i šta i krenemo igrati nas 4-5 iz mahale...


      *Na kojim ste sve CH serverima igrali?
      - Na početku samo RP server, poslije nešto malo na FR i onda na DM.


      Prvi put ulazak na server :
      Pa prvi put kada sam ušao pod nickom Ifet Mahmic kad se nije trebalo registrovati preko foruma ušao sam sve lijepo ukucao password i došla su mi neka pravila...
      Nisam mogao skontati šta trebam pa sam jedno 20 minuta prelazio pravila i nekako ja njih prođem.
      Spawna me na kolodvoru, uhvatio sam odmah trčati, neki ljudi su oko mene a ja nemam blage o čemu se radi...nisam znao ni za /pomoc ni /report da mi pomognu.

      Nekako sam uspio naći posao i zaposlio sam se kao vozač autobusa i to radio do levela 3, nešto zezancija sve nisam obračo pažnju ni na koga psovo, udaro razbijo ahhahah...I odjednom prestanem igrati zbog škole na dva-tri mjeseca.
      Poslije kada sam se htjeo vratiti igranju nisam znao password bot ko bot hah. Drugi moj nick je bio Ifet Black, tu sam ušao nisam bio ni level 2 kad puff
      BAN ! Razlog bana je bilo Cheat kojeg sam imao tj portao sam se i nisam ni znao da se zbog tog dobiva ban, a ja se tad nešto nafuro na cheate i modove, nisam imo blage da postoji anti cheat i tu opet prestanem s igranjem neko vrijeme jer sam RL imo obaveza bruku...

      Povratak igranju i vraćanje na CroHerze
      Kako ću, šta ću poslije, skontam ja acc od havera Haris Kartos i tu krenem ozbiljno da igram na CH.

      CSI

      Ulazim ja jedan dan kad izbaciva obavjest : Otvorene prijave za CSI! Javiti se Goran Capelleti.
      Ja sam Gorana odmah call i dođe on po mene kod banke na parking jer nisam imao auto i krene me testat a ja nemam blage... Nazovem ja frenda Enes Corleone i on mi govorio sve preko skype pravila i ostalo i prime mene nekako u taj CSI sa levelom 6...
      Ajd ja se nafuro tu hapsim sve redom bez razloga baš me briga, prođe sedmica dana ja 15 arrest zove me Goran kaže koji si rank u CSI ja kazem 1 i kad odjednom dodjelio vam je lider rank 4 !
      Meni drago mogu radar stavljati i sve da ste samo znali tu sreću moju hahahahahha...
      Tu sam upozno 2 prijatelja i 1 prijateljicu ahhaha Mia Rodrigez, Christiano Martic, Emir Phonson...
      Jedne subote pita mene lider koliko imas arrest ja mu kazem 15 kaze uradi jos 2 ja nisam htjeo jer sam imao dovoljno i on mene kick.
      Šta ću sad krivo mi pravo ode iz orge, a ja imam neke dokaze za psovanje majke oko lidera. Ja fino kulturno forum napravim koji i dan danas koristim i prijavu spucam na njega i on ban zbog psovanja majke..

      ENC
      Ja level 8 ne znam gdje ću stavim na oglas trazim neku orgu osam godina iskustva kad odjednom..
      Pozvani ste u ENC lider Diego Ferruccio..
      Meni drago ušao sam u bandu, odmah na posao radi drogu/matse neko vrijeme dok me nisu morali kickat zbog levela a i mog VS skilla jer nisam imao pojma o tome ahhah..


      Neko vrijeme civil bio, nije mi toliko bilo ni do igranja 1-2h dnevno možda.
      Bilo je tu nešto malo bandi i orgi promjenjenih sve mi zezancija bila.
      Jedan dan kontam idem pokušati ući u neku bandu i da tu ostanem. Uđem ja u
      LaEme, lider Alem Sabanovic.
      Nisam bio tu ni 3h kad me zove Zijo Borisov i pita oćes u MM reko ja tek ušao u LaEme ne mogu.Vjerovatno je on bio sa Alemom u dobrim odnosima i odjenom puff..
      Izbaceni ste iz bande Lider Alem Sabanovic..
      Pozvani ste u MM lider Zijo Borisov..
      MM
      U MM kada sam ušao ZIJO mi dao r 3 i invito članove koji su dobri, usput mene naučio VS i sve ostalo...
      Ekipa je bila strava tu Zijo Borisov, Elmin Tabakovic, Ela Rocky, Vin Hillton i ja, prva postava uvijek ahhahah
      Tako smo mi derali warove ma kakvi derali bili su svi
      0 za nas ostao nam još LCN i gotovi smo sve ownali, kada smo počeli ma kakav LCN oderali ih ko zečeve ahahhah kad se sjetim tog wara....
      Zijo dobio legendu odmah i Co-ownera(tad su postojali i Co-owneri)...
      A ja ??
      Ja dobio da mi je hackan acc kakva sreća pfff, a nisam imao e-mail da ga vratim tako da je to propalo sve...



      Emir Justec
      -Odmah sam na FB i traži acc kakav da nastavim igrati i neki lik mi dao Emir Justec, ni slutio nisam da je ukraden al jbg bio lvl 8.
      Odmah u potragu za nekom orgom znam pravila i sve hahah.



      Ulazak u CNN
      - Terri Rogers i Kenan Hatkic tada lideri bili, testa mene Terri i uletim ja u te čuvene novinare.

      Ma ljudi moji da vi znate jest smor ispočetka dok si rank jedan, samo što imaš platu ccc. Nekako ja doguram do ranka 2, počnem da vodim pitalice i to, al' sam ih namješto haverima pola njima, pola meni zarade hahah.
      - Dok jedan dan pravi vlasnik nije vratio acc sebi preko e-maila i tu moje sve propadne -_- i meni ohladi za igranjem više na RP i prebacim se nešto malo na FR i onda na DM, ispod ću napisati sva dešavanja ukratko.



      Koje ste sve forum/server nickove koristili?
      Forum nickove : Ifet_Black, Mr.Sven Capelleti, Liebing i sada ovaj Woods
      Server Nickove : NA RP : Ifet Mahmic, Ifet Black, Haris Kartos, Emir Justec, Anthony Capelleti, Sven Liebing i sada Hippie Woods

      NA FR : Dr.Kartos i Mr.Sven, WOODS i ADIDAS
      NA DM : Mr.Sven i Capelleti, WOODS i ADIDAS



      Jeste li se sprijateljili s kime na CH?
      - Da imam tu dosta prijatelja RL koje sam upoznao na ovoj zajednici, ne sjecam se nickova od svih, pa necu da izdvajam neke, uglavnom svi koji su me poznavali znali su ko sam i sta sam bio...

      Neda mi se vise pisati o tome, uglavnom bilo je tu jos dosta toga zanimljivog...


      Edit 01.12.2015
      Promjenilo se dosta toga od edita biografije, prestao sam s igranjem na svim serverima.
      Planiram opet poćeti igranje ubrzo zbog par starih igrača..

      Na forumu sam ušao u Hip Hop sekciju gdje planiram ostati još neko vrijeme.
      Izmeđuostalog sprijateljio sam se i upoznao novu raju što mi je izuzetno drago.
      Ušao sam čak i u Interviju tim što mi je izuzetno drago jer smo dobili mnogo toga, a i zagotivio neku raju strava..

      Bad Boys
      Ušao sam u BB kod frendova i slažemo se odlično, nolifam stalno za 3 dana petnest sati, ekipa je stvarno odlična zezancija uvijek, upoznao sam dosta gotivnih momaka s kojima sam dobar strava, dogurao i do ranka 3 i onda otišao /qf zbog neaktivnosti članova i lidera..
      EDIT 18.12.2015
      Za par dana promjenilo se dosta toga, iz Bad Boysasam otišao u Camorru gdje igamo warove stalno Kiki, Burrows, Krzna i ostali. Ekipa je i više nego odlična, gotivimo se svaki dan, planiram ostati što je duže moguće, dogurao i do levela 6 za par dana.
      Kako IG tako i na forumu, ušao sam i u moderator team te sam odlućio da uzmem posao i ozbiljno ga radim, hvala
      @Andrés na pruženoj prilici.

      EDIT 29.12.2015
      Uhvatio sam vremena za mali edit. Nema nekih promjena osim što sam u Hip-Hop sekciji rank 2, također još sam u Camorri te sam i tu rank 2.
      Ekipa je i više nego odlična, zadovoljan sam za sada sa svim.

      EDIT 02.01.2016
      Nisam temu edit od prošle godine
      Dosta se doga promjenilo, Camorru sam napustio kao rank 3 jer se ekipa raspala, žao mi strava...
      Prvi BAN ove godine i hlađenje od 5 dana zbog abusanja eventa, kako sam samo to uradio i bacao raju kroz grad s autom hahaha
      Dobijem ja unban i odem u Old Gang kod Bronxa i Disa zvali me zbog war turnira i dobijem ti ja tu rank 3, ali slijedeće jutro opet BAN, nije tužno već žalostno..
      Razlog ovaj put abusanje oružija, 6warn hahaha
      Aktivno igram na DM serveru, družimo se lijepo, a ponekad ako smo veoma dobri organizuju nam war haha
      Vratio sam se mappanju u zadnje vrijeme sve više vraćam skill. Forum sve ostalo isto osim što samo sppamam..
      To je to za sada.



      EDIT 17.02.2016
      Na RP sam ušao u LCN
      Tu je trenutno dobra ekipa, stari LCNovci se vratili, pikamo warove stalno te sam zadovoljan veoma dobro. Samim tim sam upoznao nove osobe i zagotivio ih.
      Najviše vremena provodim opet sa Andrejom Blend, odlična cura, stalno smo po skype, zezamo se iako je uvijek naljutim ali me voli

      Stalno pitamo warove, družimo se i zabavljamo, u LCN planiram ostat jer mi godi strahota zbog raje samo.
      Drago mi je i što sam vidio da se stari igrači vraćaju Zijo Borisov, Benjamin Bukvic, Mia i ostali.
      Na DM isto igram, još sam u BM rank dva, sve staro ostalo, druženje i samo druženje



      EDIT 24.02.2016
      Na forum sam ušao i u Portal Team i odmah sam počeo raditi. Nikola je otišao sa voditelja PTa i došao Krzna bot
      Posao nije težak ako imaš volje i želiš raditi.
      Na RP sam u
      LCN Još uvijek i ne planiram izaći još dugo haha
      Drago mi je što su se vratili stari LCNovci, Karlo, Begić i ostali.
      Čudno je to što sam stao s DManjem ili čekam maloda se spreme pa da ozbiljno igramo hahaha.
      Još uvijek sam i
      Intervju Team te je stanje solidno, ne žalimo se.
      Na DM slabije igram, izgubio sam malo volju ne znam zbog čega..



      EDIT 07.03.2016
      Od zadnjeg edita dosta se promjenilo.
      Napustio sam LCN i otišao nazad u Camorru gdje sam trenutno rank 5+
      Vratio sam se zbog želje za warovima i svim, ali eto bili su dobri i vratili mi rank + dobio sam r5 zbog organja warova.
      Ekipa je svaki dan bolja, riješimo se zabušanata, dovodim ozbiljne igrače i tako to. Konačno da sam i sa @ANDREJOM u orgi jer ona se vratila zbog stare ekipe. Hvala Dančiju što me primio nazad, dobar momak često smo po skype i sve, zezamo se. Naravno zahvala i što vjeruje u moj trud i rad.
      Zajedno s Dančijem lider je i Kelly Korora, bot
      Odlučio sam malo opet da počnem sa PSom pa mi treba vremena da vratim ono znanje. Zadovoljan sam trenutno s onim što sam postigao sa nekim ljudima, a to je red i disciplina. DMam nešto malo u slobodno vrijeme, ne bi da nemam gun šhop kod burga pa mi oružije besplatno, a zarada raste svaki dan jer je dobra lokacija.



      EDIT 17.03.2016
      Za ovih 7 dana dosta toga se promjenilo. Kelly je napustio lider poziciju i ja preuzeo Camorru u svoje ruke. Za sada stanje mi ne može biti bolje, 28 warova u 7 dana dobili je dovoljan rezultat. Slažem se dobro sa svim članovima, zezamo se stalno te mi je zbog toga izuzetno drago.
      Gun shop sam prodao i zaradio veliki iznos al' nije bitno haj hahahaha
      Na forumu kako su uveli
      Trenutak Istine u Intervju Teampočeo sam da radim punom parom, jeb.iga zanimljivo mi
      To je to za sada, kratko ali sve jasno o čemu pričam

      EDIT 06.04.2016
      Nisam edito biografiju skoro mjesec. Pa da nadodam neke stvari.
      Vratio sam se tamo gdje i pripadam
      La Cosa Nostramajka.
      S lidera sam otišao samovoljno zbog par likova i vratio se svome domu.
      Situacija u LCN malo je reći odlična, ekipa je za 10 početi od Bege, Vrpe, Ahme i ostalih. Na forumu sam moderator Offtopic, Čestitke i Tehnika te stižem uraditi sve na vrijeme.
      Na DM igram aktivno, lider sam Bistrik Mafije te popravlja se stanje. Hvala @
      Mile
      na pruženoj prilici nadam se da mi vjeruje pa mi je dao lidera haha.
      Portal sam još uvijek, također i Intervju team pa ono radim koliko mogu jer školu završavam. Napravit ću edit i maknuti respekte pošto ima dosta raje koje nisam spomenuo, a trebaju biti tu tako da ću maknuti sve.
      Na forumu i na DM sam promjenio nick u ADIDAS. Ne znam ni ja zašto nadošlo mi jučer i promjenim sebi, ali ovako sam bar sessi :$
      To je to za sada, nemam više vremena za pisanje tako da ću nadodati ako bude kakvih promjena.


      EDIT 25.04.2016
      Evo uhvatio sam vremena za edit.
      Dakle Portal team sam napustio zbog RL obaveza koje sam hvala Bogu riješio, naravno i dalje sam u svom Intervju timu.
      Sad oko DMa, lider sam i dalje i mogu reći da je ovo jedno od najboljih vremena Bistrik Mafije da se ne lažemo.
      Eh sinoć je uslijedio i napredak :

      Valjda neću prokockat šansu haha
      Ima dosta ekipe u BM koji su gotivni TECH1992, Hitzor, Vrpa, Baki, Danci, Venom, Oli itd..
      Fali mi dosta scena sa RP, a najviše kada smo @Fabrizio_Costa i ja silovali cijeli LCN polako sa dildom
      To je to za sada, mogu samo reći posjetite CHDM ekipa i zabava zagarantovana

      EDIT 04.05.2016
      Evo uhvatio sam vremena za još jedan edit. Nakon punih 5 mjeseci u Intervju Timu došao sam i na voditelja. Nažalost Plemeniti je otišao na voditelja, pa je trebala @Witch doći ali Dajana k'o Dajana odbila je da bi meni stvorila više posla al' hvala joj haha.
      Na FR je stigao novi mod, ušao sam u FaF kod Vrpe da ga zajebavam, a i da cijeli LCN bude na okupu ****š ga moramo se snalazit. Čudim se sam sebi pa sam moderator na 7 mjesta al' opet mi nije dovoljno posla haha.
      Ima i na FR dobre raje što jest, jest, malo ih Mirso maltretira al haj nema veze.



      EDIT 10.06.2016
      Dosta prošlo od zadnjeg edita. Još uvijek sam na DM GS 2, aktivan strahota tako da ono.
      Na forumu sam skinut sa voditelja Intervju Tima zbog posta u HipHop sekciji u kojem se TDK našao uvrijeđenim i smjenio me al' Bože moj svako ima svoje. Napustio sam IT jer mi se više ne da radit.
      Trenutno sam u mappingu za DM i ono bude zadataka i tako. FR sam skoro prestao igrat, ne vuče me nešto tamo, nije mi zanimljivo.
      Nick sam vratio u WOODS jer me dosta raje zna, a i nekak se bolje osjećam. To je to ukratko za sada hahaha

      EDIT 10.11.2016
      Napokon edit nakon 5 mjeseci. Dosta toga se izdešavalo u tom periodu.
      Igram samo na DM gdje sam lider Russian Mafie koji su trenutno najjači h3h3h.
      Jučer smo osvojili sve teritorije i povratili ono što nam pripada,
      Klik ovdje i pogledaj dominaciju
      Imam tu dobru ekipu s @Tuca; koji me slabo sluša na mjestu lidera i stalno je iznerviran haha. Moram spomenut i ostale momke Stan,Komes,Gagi,Buda itd..
      Na forumu sam ostao samo u mapping timu jebajiga..
      Čeka se i dalje taj RP mod da se vratim svom voljenom LCNu.
      Imam 30k za sada na DM igranja, te veliko poštovanje od pojedinaca.
      To je to za sada na brzinu


      Posljednje uređivanje od WOODS : 10-11-16 at 10:26 Razlog: EDIT 10.11.2016

    2. #2
      WOODS avatar
      Datum pristupanja
      May 2012
      Lokacija
      Zenica
      Poruke
      2,948
      Teme
      380
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      120 post(ova)
      Označen(a)
      3 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      3461
      Like (dobivenih)
      1663
      Rep
      Mjesto za EDIT
      Posljednje uređivanje od Gringo : 20-02-16 at 11:16

    3. Like WOODS se sviđa ovaj post
    4. #3
      Karlo Tancredi avatar
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      Sanтa Barbara,California
      Poruke
      25,863
      Teme
      618
      CHB
      236
      Spomenut(a)
      114 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      7 min
      Like (kliknutih)
      144
      Like (dobivenih)
      2386
      Rep
      Joj previše šarenila imaš, zbog toga mi je bilo problem pročitati biografiju.

      Da , tako je svima bio početka bio, ne znaš gdje ćeš i kud ćeš , ali drago mi je što si uspio u CSI i kako si slučajno ušao u ENC, taj mi je super dio
      Moderator Team || LSPD Legenda || CHRP GameSage level 1 || Portal Team Voditelj

    5. Like WOODS se sviđa ovaj post
    6. #4

      Datum pristupanja
      Dec 2013
      Lokacija
      يشوش
      Poruke
      1,411
      Teme
      141
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      38 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      995
      Like (dobivenih)
      753
      Rep
      Odlicna biografija svidja mi se font i boja,hvala na spominjanju


    7. Like WOODS se sviđa ovaj post
    8. #5
      Vaso avatar
      Maka ima malu kitu...cvijeća
       
      Datum pristupanja
      Sep 2013
      Lokacija
      Pofalići, Sarajevo
      Poruke
      6,171
      Teme
      143
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      43 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1383
      Like (dobivenih)
      1979
      Rep
      Odlicna biografija, hvala na tag
      Once a , always a


    9. #6
      Aarslan avatar
      Datum pristupanja
      Aug 2011
      Lokacija
      #REVOLT
      Poruke
      3,042
      Teme
      240
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      123 post(ova)
      Označen(a)
      8 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1772
      Like (dobivenih)
      1498
      Rep
      Hvala sto si me spomeno , svidja mi se i biografija i sve
      xxx RAP TEAM LEGENDA xxx
      xxx SINCE 4.5.2016 xxx
      xxx DID IT BITCHEZ xxx
      Poćivali u miru - ŽIVJELI LJILJANI!


      Trenutno : TSC (r1 opet)

      Ex:
      DM :
      Grove Mafia Lider , GameSage
      FRM:
      Marketing Team , Interview Team Voditelj , Film Productions
      Ex RP bande/mafije/orge :

      ×Ex : LSPD(1),SWAT(2),MD(2),TAXI(3),H(4),KGB(5),COBRA(2) ,CIA(2),FBI(2),TSC(4),UR(3),TRG(2),TIM(5),HoC(3),S G(1),MS13(5),CT(3),
      RD(3),ENC(5),PA(1),NGR(5),LK(3),RED(5),CSI(1),Y(1) ×



    10. Like WOODS se sviđa ovaj post
    11. #7
      Ricardo Ricci avatar
      TSC institucija
       
      a
       
      Datum pristupanja
      Sep 2008
      Lokacija
      Sarajevo
      Poruke
      3,931
      Teme
      319
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      236 post(ova)
      Označen(a)
      34 tema
      Dnevna aktivnost
      13 min
      Like (kliknutih)
      4616
      Like (dobivenih)
      2719
      Rep
      Odlicna lafe

      Hvala na spominjanju
      | Ricardo Ricci | Ex. RP & DM GameSage | Terror Squad Crew legend |


      | Ricci | Ex. GMOD | Ex. PM Voditelj | Ex. HipHop Master, FA voditelj ,Promoter team |

    12. Like WOODS se sviđa ovaj post
    13. #8
      Woon avatar
      Datum pristupanja
      Feb 2012
      Lokacija
      Woon on the moon
      Poruke
      1,446
      Teme
      55
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      38 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      931
      Like (dobivenih)
      509
      Rep
      dobra biografija, sjećam se tad co-owneri postojali haha

      hvala na tagu

    14. Like WOODS se sviđa ovaj post
    15. #9
      el Krzna
      Deleted User
      Dobra biografija, malo kratka al je zato šarena hahaha
      Hvala što si me spomenuo

    16. Like WOODS se sviđa ovaj post
    17. #10

      Carr je najveci glupan
       
      Datum pristupanja
      Oct 2015
      Lokacija
      Zenica
      Poruke
      488
      Teme
      24
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      14 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      314
      Like (dobivenih)
      566
      Rep
      ohoho fina biografija hvala na respectu hehe


    18. Like WOODS se sviđa ovaj post
     

     
  • Stranica 1 od 3 123 PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •