Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 2 od 4 PrviPrvi 1234 PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 11 do 20 od 33
    1. #11
      Zagi avatar
      Datum pristupanja
      Sep 2011
      Lokacija
      Saalfelden am Steinernen Meer
      Poruke
      5,185
      Teme
      142
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      88 post(ova)
      Označen(a)
      4 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      2050
      Like (dobivenih)
      901
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od espinoza Vidi poruku
      ako ces vec izmedju tih mobitela da biras uzmi s4, jer realno iphone je smece
      ako hoces da ubacis i druge u mobitele u izbor, onda razmisli o sonyu(moja preporuka) ili htcu

      Momak,bavim se tehonlogijom i znam svasta o iOSu,Androidu,propalom Symbianu i ne razumijem sta mislis pod iphone je smece,objasni ajd...

      iPhone 6 po svojim perfomansama ne zasluzuje se prodavat po toj cjeni po kojoj se prodaje,ali iPhone 5 i 4 su genijalni mobiteli jer je u to doba radio Steve Jobs koji je znao sta radi i mobiteli su bili skuplji u to vrijeme,ali barem posteno je bilo dati novce za takav mobitel,jer imaju i brzi i stabilniji sustav nego kod androida,i kuciste nije bilo od plastike nego od aluminija i stakla i imao si osjecaj da stvarno drzis premium uredjaj,nazalost za iPhone 6 se ne vrijedi dati tolike pare...

      A ako vec zeli drugi mobitel,onda nek si uzme HTC One M9 ili S6,danasnji android mobiteli koji su trenutno najaci...

      ||Be the change you want to see in the world.||



    2. #12
      Mile Cubela avatar
      Datum pristupanja
      Apr 2014
      Lokacija
      Mostar
      Poruke
      989
      Teme
      64
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      62 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      913
      Like (dobivenih)
      1486
      Rep
      To je sve do tebe .. Ako zelis stabilan sistem , sa puno aplikacija ali bez mogucnosti personaliziranja i sto je lakse koristiti , uzmi iphone . A ako zelis nesto oko cega ces se moc zabavit i imati puno vise opcija , uzmes android phone po izboru , moze to biti s4 , ali preporucujem ti i ja HTC one m9 ili mozda xperiu z1

      Da ja biram , ja bi uzeo galaxy cisto radi rezolucije ekrana , da mogu filmove gledat na njemu
      Posljednje uređivanje od Mile Cubela : 01-04-15 at 16:24




    3. Like Baustelac se sviđa ovaj post
    4. #13
      The Big M avatar
      Datum pristupanja
      Jul 2011
      Lokacija
      Gdje oću
      Poruke
      1,450
      Teme
      79
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      16 post(ova)
      Označen(a)
      3 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      83
      Like (dobivenih)
      316
      Rep
      Preporučujem ti Samsung stari, ipak je android.. Iphone i njihov iOS nevalja k..
      muma

    5. #14

      Datum pristupanja
      Jan 2014
      Poruke
      350
      Teme
      17
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      0 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      98
      Like (dobivenih)
      235
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Linglet Vidi poruku
      po cemu je to iphone smece molim te lijepo ? svi koji nemogu imati iphone govore da je smece, sramota
      Si ti glup? Koristio sam i 3,4,5,6 i mogu ti rec da je Android dosta bolji. To sto ima vas koji ne gledaju objektivno na neke stvari nije moj problem. Da odma i ovom "momku" poslije tebe napisem da nije jedini koji se razumije u tehnologiju i da stojim pri tome da je iphone smece.

    6. #15
      Blanco
      Deleted User
      Ja imam s5, vjerovatno je napredniji od s4, ali je Samsung. Naravno Samsung je stabilniji po meni od iPhone, pogotovo kad se gleda o aplikacijama i sustavu mobitela. Preporučujem ti s4, ali ti odluči još.

    7. #16
      Nymeria avatar
      Datum pristupanja
      Jul 2013
      Lokacija
      Mostar, Bosna i Hercegovina
      Poruke
      491
      Teme
      41
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      2 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      364
      Like (dobivenih)
      161
      Rep
      Zamolio me Johnny preko fba da napišem u njegovo ime: " Dobro, svak ima svoje mišljenje ne morate se bzvz svađati oko toga, zanima me općenito za igrice i za Fejsbuk i npr Forum ovako.. Koji mi je za to bolje, meni ne treba ništa specijalno .. "
      | Nymeria | DM GameSage | ex. DM Administrator | ex. BM, GM, RUS leader |



    8. #17
      skipper
      Deleted User
      pa onda definitivno android,po meni neki od HTCa..

    9. #18
      Gunner avatar
      Victoria Concordia Crescit
       
      Posrano
       
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      Hrvatska,Sibenik
      Poruke
      12,891
      Teme
      814
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      204 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      3154
      Like (dobivenih)
      3797
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Vicetone Vidi poruku
      S4 ti ima veci ekran (5 incha+Full HD AMOLED),iPhone ima jaci procesor i dosta je brzi mobitel...

      S4 ima kameru od 13MP sa LED bljeskalicom...
      iPhone ti ima kameru od 8MP sa LED bljeskalicom...


      Sam procjeni sta ti je bolje i za sta ces mobitel sve koristit i ako ti cjena nije toliko bitna,uzmi si ipak iPhone,cisto jer je S4 vec "zastario" i dosta je slab,a iPhone je 10 puta jaci od njega i savrseno ce radit bez ikakvih stekanja...
      S4 ima bolji procesor od Iphonea. megapikseli kod mobitela toliko i ne znace. Ovisi o kakvim se lecama radi. Po meni Iphone ima bolju sliku (kameru). Razlike u cijeni nisu tolike jer su to vec stariji modeli pa im je i cijena pala. Bilo koji mobitel da uzmes od ta dva neces pogrijesiti

      Sto se tice ostalih mobitela preporucio bih ti htc one m8 jer mislim da je odlican mobitel, a cijena ce mu takoder pasti zbog novog m9. Imas tu i Sony z seriju. Odlicni mobiteli. Po cijeni s4 tu je z1/z1 compact mozda je i z3 serija isto. ako ces z1 seriju preporucam z1 compact jer su u njemu popravljeni svii bugovi i nedostatci koji su bili u obicnom z1
      ja osobno koristim z1 compact nesto vise od pola godine i ne blokaje mi niti malo. Ima 20.7mpx
      Ako hoces jos bolju sliku uzmes sonyev lens qx10
      Posljednje uređivanje od Gunner : 02-04-15 at 18:05
       
      HEHE

    10. Like Nymeria se sviđa ovaj post
    11. #19
      Zagi avatar
      Datum pristupanja
      Sep 2011
      Lokacija
      Saalfelden am Steinernen Meer
      Poruke
      5,185
      Teme
      142
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      88 post(ova)
      Označen(a)
      4 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      2050
      Like (dobivenih)
      901
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od espinoza Vidi poruku
      Da odma i ovom "momku" poslije tebe napisem da nije jedini koji se razumije u tehnologiju i da stojim pri tome da je iphone smece.
      Kazes da je iPhone smece,a koristio si i 3,4,5 i 6...

      Kako god,svaki mobitel ima prednosti i mana,i svako mobitel koristi za nesto drugo itd...



      Citiraj Prvotno napisano od McLegendary Vidi poruku
      S4 ima bolji procesor od Iphonea. megapikseli kod mobitela toliko i ne znace. Ovisi o kakvim se lecama radi. Po meni Iphone ima bolju sliku (kameru). Razlike u cijeni nisu tolike jer su to vec stariji modeli pa im je i cijena pala. Bilo koji mobitel da uzmes od ta dva neces pogrijesiti

      Sto se tice ostalih mobitela preporucio bih ti htc one m8 jer mislim da je odlican mobitel, a cijena ce mu takoder pasti zbog novog m9. Imas tu i Sony z seriju. Odlicni mobiteli. Po cijeni s4 tu je z1/z1 compact mozda je i z3 serija isto. ako ces z1 seriju preporucam z1 compact jer su u njemu popravljeni svii bugovi i nedostatci koji su bili u obicnom z1
      ja osobno koristim z1 compact nesto vise od pola godine i ne blokaje mi niti malo. Ima 20.7mpx
      Ako hoces jos bolju sliku uzmes sonyev lens qx10
      Tak je,nece puno pogrijesiti ali njemu na volju,oba dva ce mu biti dobar odabir...

      ||Be the change you want to see in the world.||



    12. #20
      neymar avatar
      Datum pristupanja
      Dec 2011
      Lokacija
      Tortuga
      Poruke
      1,798
      Teme
      112
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      3 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      718
      Like (dobivenih)
      750
      Rep
      Moj drug ima S4 a moj brat ima iPhone 5 , kolko sam ja video neces se zajebati ma koj god uzeo ... al ipak ti preporucujem S4 , jer je kao prvo Android ... Ima Menu bar ces se lakse snalaziti..Pa i veci je od iPhona..

     

     
  • Stranica 2 od 4 PrviPrvi 1234 PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •