Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 7 od 7 PrviPrvi ... 567
    Pokazuje rezultate 61 do 63 od 63

    Tema: Renzo_Piano

    1. #61
      The Ar[CH]itect avatar
      Datum pristupanja
      Oct 2014
      Lokacija
      MAP EDITOR
      Poruke
      65
      Teme
      5
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      0 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      121
      Like (dobivenih)
      75
      Rep
      •MOTW MANSION

















      http://ch-slike.com/m6Lz


      Rad sa natjecanja. Ovom prilikom bi cestitao prvo plasiranome na njegovoj mapi. Lijepo je odradio interijer banke po uzoru na Atomic-ovu mapu i ja sam stvarno zadovoljan tom mapom. Vidi se da si je čovjek dao truda i da ima ideju ali i realizaciju. Preostala dva rada mi takodjer nisu losi ali mislim da ipak trebaju neku doradu kako bi bili na razini interijera. Kod drugog rada fali teksture i mozda malo orginalnosti jer je ono tipicna DM, FR kuca. Zadnji rad je FR mapa nekog spawna ili se meni samo tako cini. Nije uopce losa ali mislim da takve mape tesko donose glasove na natjecanju. Hvala svima koji su sudjelovali ali i onima koji su svojim glasom i konstruktivnim kritikama omogucili pobjednika ali i potencijalno poboljsanje mapa. Nadam se da ce ubuduce odaziv biti i jos veci.

      Da odgovorim na dvije konstruktivne kritike koje sam dobio za svoji rad. McAwesome znam da je vecini bolja ograda umjesto zida. Ja sam razmisljao o mapi kao ******oj vili kojoj po meni vise pase ova kamena(betonska recimo) ograda. Naravno dalo bi se to zamijeniti svatko po svom ukusu. Marcus ti imas zamjerku za koristenje objekata za interijer vani. Razumijem tvoj stav ali molim te da uzmes u obzir kako su fotelje ispod krova na terasi iza kuce. Ni sam bas ne volim bas fotelje bacati van bez krova pa u vecini mapa i vodim brigu o tome. Kako si ti rekao u glavnom chatu smjestene su da ne pokisnu.

      Naravno moram prokomentirati ovu budalastinu koju je kao svoj komentar stavio jedan korisnik. "rad 1
      Nije profesionalno odrađen posao,vidi se amaterizam..Netko ko je to mapao nezna mapati dovoljno dobro ni sa obicnim MTA objektima,kamoli sa texturama..tako da nesvidja mi se,treba tu jos puno truda.." Moram priznati da sam se dobro nasmijao kada sam procitao ovaj komentar. Neznam o kojem profesionalizmu doticni samoprozvani maping guru tj. saptac mapama govori. Neznam mozda on smatra da ga cinjenica sto je nekada mapao za CH cini profesionalcem no moram ga razocarati..trebao bi se informirati sto znaci profesionalno se baviti necime. Naravno moram i doticnome naglasiti da se sa texturama ne mapa, nego se to radi sa objektima. Sve ostalo mogu prihvatiti, ako on smatra da treba jos truda ok, kao i ako on kaze da neznam mapati ni sa "obicnim" MTA objektima. Ima covjek pravo na svoje misljenje...iako je u krivu.

      I na kraju eto kodovi moje mape pa se pogledajte i detaljnije ako imate zelju.

      http://pastebin.com/6hFNzAqU

      THE AR[CH]ITECT™

    2. #62
      Suarez avatar
      Datum pristupanja
      Feb 2015
      Lokacija
      BM Mahala
      Poruke
      171
      Teme
      27
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      2 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      100
      Like (dobivenih)
      75
      Rep
      Moze Bolje
      VOJNIKA SRECE MOSNIK ZABORAVITI NECE R.l.P Selmir Kovacevic 1994-2015!

      Amiggo Suarez 2014-2015


    3. #63
      Cyrus avatar
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      Sanтa Barbara,California
      Poruke
      26,653
      Teme
      632
      CHB
      481
      Spomenut(a)
      117 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      13 min
      Like (kliknutih)
      148
      Like (dobivenih)
      2401
      Rep
      Radovi nisu baš ono extra, koliko sam vidio, imaš dosta primjeraka , vidi se da ti je stalo, samo nastavi dalje, bit će ideja nekih
      Global Moderator || CHRP GameSage level 1 || LSPD Legenda || Portal Team Voditelj

     

     
  • Stranica 7 od 7 PrviPrvi ... 567

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •