Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 11 od 2693 PrviPrvi ... 91011121321611115111011 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 101 do 110 od 26923
    1. #101
      Astra
      Deleted User
      Možda nisam baš kompetentan za neko pametovanje,ali jbg,moram reć.Jače je od mene!

      Sephiroth je za mene oduvijek bio igračina,a prije svega ljudina.Možda se i nismo baš toliko družili,ali kolko jesmo,kolko smo vremena provodili zajedno na serveru,dođeš do zaključka da je dečko na mjestu.Problem ovog servera je oduvijek bio u tom stalnom prekidu,neradu.Nije bilo konstante u igri,oduvijek je izbijala neka svađa i server se često gasio.Umjesto da se uči na greškama,kao da se radi suprotno.Ali dobro,da sad ne skrećem sa teme,da kažem ono što sam namjeravao.Ovaj post od sephiroth-a me kao pogodio.Svaka riječ je na svom mjestu,i stvarno ti svaka čast što se nisi povukao,nego rekao što ti je na duši.Pliva,za mene si oduvijek bio ljudina,to i sam dobro znaš,u početku smo se slagali i to dobro,ali to tvoje seruckanje i motanje i guranje oko servera stvarno je više ne smiješno,nego jadno.Ovaj post koji si napiso ne da je sramotan,nego je toliko odvratan da ga nisam ni mogao pročitati do kraja.Nakon svega što si učinio na ovom serveru,ti imaš obraza ići se prijetit dečku??Reci mi imaš li imalo srama?Imaš li imalo ljudskosti u sebi?Istina,svi imamo putra na svojoj glavi,neki manje neki više.A ti si jedan od onih koji imaju više.Da samo ne pljujem,istina vrsan si skripter i svaka ti čast na tome,nisu svi za to.Ali čovječe,nemoj izigravati nečije strpljenje i živce kao što to radiš već poduže vrijeme.To ti stvarno nije potrebno.Svi te cijene,ali ponavljam nemoj se igrati sa nečim strpljenjem i živcima!Kada sam pročito potpis ko je u admin team-u,stvarno ti dođe da si spržiš mozak strujom da ti se izbriše sjećanje na stare dane CH-DM-a.

      Kada sam vidio tvoj post da ćeš se ti potrudit dignut ovaj server na veći nivo,nisam ti mislio ništa napisat,ali evo napisat ću ti sad.Da ti iskreno kažem,najveću pomoć koju ti možeš dat da se ovaj server digne na veću razinu je da dobiješ 3 rank u GM-u i igraš,samo šutiš i igraš.Neću napisati kao neki na kraju "a sad mi dajte ban",jer mislim da,ako bi itko ovdje trebao dobiti ban je to onda pliva.Već poduže vrijeme smo ovdje pod njegovim terorom i vrijeme je da se kaže nešto.Vrijeme je da se i ti Nikola,osim jednomjesečnog javljanja javiš malo češće puta.Da se malo uključite u ovaj server,raspravu.Da poslušate igrače i puno puno više!

      Pliva,malo se preispitaj,razmisli jako dobro,a onda dođi i napiši nešto pametno!

      "pricalo se na balkanu da sam bio legenda"


      Post je napisan na brzinu,oprostite na greškama,nadam se da ćete ga razumijeti!





      Lp,Astra!!

    2. Like Znaci EX3R se sviđa ovaj post
    3. #102
      *Aleksa Lapovo*
      Deleted User
      Citiraj Prvotno napisano od trmka Vidi poruku
      Ne pricam ja o WH-u, nego o vredjanji mojih admina i ludog spama na forumu.
      Al' ok, da ne pocinjemo..
      Crveni Karton Radi Offtopica i pokusaja provociranja [banao bih te na 10 dana ]

    4. Like Znaci EX3R se sviđa ovaj post
    5. #103
      ♪ ♫ ♬ DenY ♪ ♫ ♬
      Deleted User
      Citiraj Prvotno napisano od pliva Vidi poruku
      Gledaj momak da ti objasnim nesto.Po sturci sam(naravno jos nisam zavrsio) Racunalni tehnicar.Iz samog imena mozes predpostaviti o cemu cu ti sad pricat.Kao sto rekoh u struci imam dosta programiranja kao sto cu C,C++,WinNC(Racunalno upravljani numericki strojevi) te crtanje u AutoCad i Catia 3D modeliranje.Programiranjem u C++ se dosta dugo bavim a s skriptanjem sam poceo do kad sam dosao na CH,znaci jako davno.Pored svega ovoga ja nevidim u kojem kontekstu ti spominjes 80% pogresaka u "Linijama"?Znas li ti uopce sta je linija.A ko ce koga prcati cemo jos vidjeti nakon sto te udaljimo s foruma(naravno kad procitas ovaj post).
      Djaba tebi to sve kad si imo 90875390758 prilika nisi nijednu iskoristio po meni je nikola lud sto ti uopste daje sansu i SVI al SVI cekamo da ti odes sa CH iako se to nikad nece desiti evo govorim ti u lice nek popusim sve i acc i sve imas 80% gresaka u cijelom modu sreca tvoja pa se help morao povuci...proci ce i tvoje kad tad... ti naso sepha napadati? pa da seph vodi DM makar bi sad igrali a nebi citali tvoje hvaljenje tebe i tvog psa primea...

    6. Like Znaci EX3R se sviđa ovaj post
    7. #104

      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      Srbija / Vrnjacka Banja
      Poruke
      409
      Teme
      7
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      0 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1
      Like (dobivenih)
      84
      Rep
      Slazem se i sa denyem i sa astrom.
      Pliva, tvoje vreme je proslo, ja bi dao sansu nekim likovima koji nisu do sad ni jednom imali sansu. Ali ok, ako ti glavni ovde veruju, onda bib trebalo da znas sta radis.
      Da kazem nesto, sepha nemoj dirati, decko je legenda, da je dm radio konstantno i dalje do sad, verujem da bi njegovo ime dole na listi online clanova bilo ljubbicastom ili crvenom bojom.

    8. Like Znaci EX3R se sviđa ovaj post
    9. #105
      ♪ ♫ ♬ DenY ♪ ♫ ♬
      Deleted User
      Citiraj Prvotno napisano od trmka Vidi poruku
      Slazem se i sa denyem i sa astrom.
      Pliva, tvoje vreme je proslo, ja bi dao sansu nekim likovima koji nisu do sad ni jednom imali sansu. Ali ok, ako ti glavni ovde veruju, onda bib trebalo da znas sta radis.
      Da kazem nesto, sepha nemoj dirati, decko je legenda, da je dm radio konstantno i dalje do sad, verujem da bi njegovo ime dole na listi online clanova bilo ljubbicastom ili crvenom bojom.
      slazem se on ima samo reputaciju koja je klimava....kad je god server bio 0/200 pliva je bio head.... da pljujem po njemu kome smeta nek me banuje...hvala lijepo

    10. Like Znaci EX3R se sviđa ovaj post
    11. #106
      *Aleksa Lapovo*
      Deleted User
      Dosta rasprave sada.

    12. Like Znaci EX3R se sviđa ovaj post
    13. #107
      TomO avatar
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      /nadji Tomo
      Poruke
      1,455
      Teme
      137
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      0 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1
      Like (dobivenih)
      187
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od grudvo Vidi poruku
      slazem se on ima samo reputaciju koja je klimava....kad je god server bio 0/200 pliva je bio head.... da pljujem po njemu kome smeta nek me banuje...hvala lijepo
      znate zašto niko neće radit za DM eto zbog takvih ko vi !! uvijek popljujete čovijeka tako da se mora okrenuti i otiči !!! Pliva je dobar čovijek i skripter i šta imate protiv toga ljubomirni ste malo !? da znam da neću dobit ban od jedne osobe koja me sigurno ima na piku rekao bi svašta.....


      *Aleksa Lapovo* sry već sam postao neću više raspravljati....
      NE IGRAM SAMP VEĆ PAR GODINA
      NEMAM ACC NI NA JEDNOM SERVERU
      MOLIM VAS NE GNJAVITE
      Retired DM Head Administrator

    14. Like Znaci EX3R se sviđa ovaj post
    15. #108
      Sephiroth avatar
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      Discord Sephy#3741
      Poruke
      2,890
      Teme
      101
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      2 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      59
      Like (dobivenih)
      1153
      Rep
      joj alkesa pusti nas da se raspricamo pa da budemo mirni sljedecih mjesec dana naravno u granicama normale bez vecih uvreda :>

      @Tomo imo je i vise nego dovoljno sansa da se dokaze sve je propusio i svima nama zivce unistio , i sada da ga ne pljujemo tj. ne pljujemo ga nego ga kriziramo na cinjenicama a ne na nepostojecim faktorima

      isto tako hvala na podrsci istina mora kad tad doc na vidjelo

      So can you tell me exactly what 'freedom' means? If I am not free to be as twisted as I wanna be?

      Comic Sans


    16. Like Znaci EX3R, GaMeR se sviđa ovaj post
    17. #109
      bAgs_ avatar
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      Osijek
      Poruke
      4,568
      Teme
      249
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      1 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      255
      Like (dobivenih)
      2241
      Rep
      [QUOTE=TomO_;7050]znate zašto niko neće radit za DM eto zbog takvih ko vi !! uvijek popljujete čovijeka tako da se mora okrenuti i otiči !!! Pliva je dobar čovijek i skripter i šta imate protiv toga ljubomirni ste malo !? da znam da neću dobit ban od jedne osobe koja me sigurno ima na piku rekao bi svašta.....


      momak fakat sorry al jbmu mater fakat bi trebo znat usutit. svaki drugi post na ovom podforumu je tvoj a igro si 2 tjedna na razorovom modu. zato molim te tisina.

      sto se tice astrinog posta to je istina sto je reko. posebno ovo za sepha da je decko fakat kralj. i briem da ovakvo ponasanje od strane plive nie zasluzio. bokte coek se zajebava. mozda je to malo sarkasticno. al pliva shvati da nakon svih pokusaja su i igracima zivci tanki.
      zato radi taj mod al pokusaj da prije nego sto ga zavrsis ne otjeras sve igrace ovakvim ponasanjem. peace.
      -- BulleT_ / zip0e / bAgs_ / psihA --



    18. Like Znaci EX3R, GaMeR se sviđa ovaj post
    19. #110
      Astra
      Deleted User
      Citiraj Prvotno napisano od TomO_ Vidi poruku
      znate zašto niko neće radit za DM eto zbog takvih ko vi !! uvijek popljujete čovijeka tako da se mora okrenuti i otiči !!! Pliva je dobar čovijek i skripter i šta imate protiv toga ljubomirni ste malo !? da znam da neću dobit ban od jedne osobe koja me sigurno ima na piku rekao bi svašta.....


      *Aleksa Lapovo* sry već sam postao neću više raspravljati....
      Kraljuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu...ko si ti?

    20. Like Znaci EX3R se sviđa ovaj post
     

     
  • Stranica 11 od 2693 PrviPrvi ... 91011121321611115111011 ... PosljednjePosljednje

    Oznake za ovu temu

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •