Registracija
  • a
  • Bolesno
  • Gladno
  • Ljuto
  • Ludo
  • Neodlucno
  • Nostalgicno
  • Odlucno
  • Opusteno
  • Pijano
  • Ponosno
  • Posrano
  • Sjajno
  • Snazno
  • Sretno
  • Tuzno
  • Uplaseno
  • Usamljeno
  • Uspavano
  • Voljeno
  • Zadovoljno
  • Zakon
  • Zaljubljeno
  • Zamisljeno
  • Zarazeno
  • Zgodno
  • Zgrozeno
  • Zivcano
  • Zlobno
  • Stranica 1 od 10 123 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 1 do 10 od 94
    1. #1
      Archer avatar
      Datum pristupanja
      Dec 2010
      Lokacija
      Beograd
      Poruke
      12,315
      Teme
      672
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      353 post(ova)
      Označen(a)
      16 tema
      Dnevna aktivnost
      40 min
      Like (kliknutih)
      5216
      Like (dobivenih)
      8564
      Rep

      alfo - Alfonso Delaroseta / Danny Dust

      CH Memoar: The Almighty Alfo
      (Alfonso Delaroseta / Danny Dust)




      Uvod / Dolazak
      2010. godina - Na SAMP sam sasvim slucajno naleteo. Tog dana sam se sa drugom iz osnovne dogovorio da se nadjemo kod njega kuci. U to vreme nazalost nisam imao internet kod sebe pa sam na svakakav nacin pokusavao da izadjem i vidim kako "internet" izgleda, sta se tamo dogadja, sta je to toliko specijalno kod njega. Kad sam dosao kod pomenutog druga, zatekao sam ga kako igra San Andreas koji sam i ja imao na svojoj kanti, ali singleplayer. Bilo mi je cudno jer nije bilo NPCeva i primetilo se da ne prelazi singleplayer misije. To je, moze se reci, bila ljubav na prvi pogled, koliko god to tuzno zvucalo. Gledao sam ga jedno sat vremena, rec nisam progovorio, samo sam sa divljenjem pomno gledao kako fantasticno izgleda igrati San Andreas online. Nedugo nakon toga, pred novu godinu, roditelji odlucuju da mi ispune tada najvecu zelju - Uveli su internet. Recima ne bih mogao da opisem koliko sam tada bio srecan. Prvo sto sam uradio nakon sto sam se prikljucio jeste zvao tog istog druga iz osnovne da dodje da mi instalira taj San Andreas Multiplayer jer ja stvarno u to vreme nisam nista znao oko kompjutera i interneta. Iscimao sam ga zesce, dosao on, podesio sve da radi, ukucao IP adresu od CHRP servera i ulogovao se na njegov account Gile Hunter. Rekao mi je da smem da koristim njegov account koliko zelim jer je njega prestala zelja za igrom. Na takav nacin sam ja poceo da igram SAMP, a prva zajednica mi je bila Croherza.



      Nikola & Zoran era
      2011. godina - Poceo je zimski raspust, taman vremena preko glave za igranje. Nisam bio nikakav ucenik, nisam imao odlicne ocene, uvek sam se provlacio na kraju polugodista, mada sam uvek zavrsavao sa vrlo dobrim uspehom, nisam bio bas toliki retard. U medjuvremenu, maltene ne silazim sa kompjutera, jedva sam cekao da se vratim iz skole da bih seo da igram na CH jer mi je taj mod bio u to vreme prebrutalan. Uvek si imao nesto da radis, bilo to sadnja droge, pa ono vecini poznato cekanje u redu da posadis seme na nekoj od lokacija, ili Montgomery ili ona poljana u blizini Fort Carsona. Pa kad zavrsis to, odes da preradis drogu u LS pa cekas nekog da je prodas i zaradis. Meni je to bilo najzanimljivije da radim u to vreme. Nakon sto sam pomalo usao u stos sa igrom na CHRP, primetio sam da je dosta ljudi u nekim organizacijama, a ja sam igrao sam sa sobom, jer niko osim mene u kraju nije ni igrao SAMP. Svi su vise visili po igraonicama, igrali CS 1.6. Nisam znao niti jedno RP pravilo jer nisam aktivno ulazio na forum da citam pravila, iz razloga sto se nisam snalazio s njim. Sasvim slucajno naletim na igraca pod nickom Jozo Diaz, tada lidera Black Divisiona, pitam ga da li ima mesta u BD, on mi odgovori da ima jedino ako prodjem test. Hajde nekako mi i progleda kroz prste sto se pravila tice jer BD tad nije bio skriptana banda i trebali su im aktivni clanovi. Stoga, moja prva organizacija na CH je bila Black Division. U Black Divisionu sam se zadrzao neko vreme, dosao do ranka 3, naucio pravila, poceo da se snalazim i sa forumom, upoznao nove ljude, milina mi je bilo da igram, medjutim, koliko me secanje sluzi, iz BDa je otisao Jozo koji me je i invitao i sa kojim sam bio dosta dobar, pa sam iz revolta i ja otisao /quitfaction. Dok sam bio u BD, imali smo cest sparing VS sa RMom cija se baza nalazila odmah do hangara gde se preradjuju materijali. Svidjala mi se njihova baza, to me jedino privlacilo kod njih, nisam znao ljude iz RMa ali sam hteo da im se pridruzim jer sam opet bio civil. Tacno se secam, ludo zvuci, kao da je juce bilo, da u istom danu kada je i moj rodjendan, dobijem invite u RM i prvi ban sa servera. Razlog bana je bilo psovanje majke nekom drotu koji me prijavio posle na forumu. Tu se desio prvi malo veci prekid igre na CH serveru. Nakon toga sam vreme ubijao igrajuci na engleskim RP serverima, tamo usavrsavao svoj RP skil, upoznao neke nove ljude s kojima sam cak na skypu bio, pricao engleski s njima, mozes misliti. Nakon sto me proslo to ludilo sa engleskim serverima, odlucujem da se vratim na CH, sa novim poklonjenim accountom - Elena Bellic.

      2012. godina - Nisam se nesto preterano zadrzao na tom accountu. Taj account sam dobio od nekog lika kojeg sam poznavao od ranije na CH, on mi je tehnicki pozajmio account od sestre koja u to vreme navodno nije igrala. Meni je odgovaralo jer sam imao headstart i nisam morao da pravim novi account i krecem ispocetka. Na tom accountu sam upoznao neke dobre i kvalitetne osobe poput Borisa Lukacevica i Dace Milosavljevica s kojima sam uvek visio ingame. Taj account trajao je kod mene, baksuza, citavih 6 meseci, dok nisam dobio ban, opet. Igrali smo DM Zonu, desilo se to da je u mom timu bio neki igrac koji je radio TK na meni, pa sam izrevoltiran, uvratio paljbu na njega, medjutim, u to nezgodno vreme pojavljuje se admin, cini mi se Ryan Bent, i banuje me za TK u DM Zoni. Tada nisam znao da je ban za TK u DM Zoni ustvario bio ban hladjenje od 3 dana, stoga nisam zatrazio unban na forumu, te je account Elena Bellic propao. Nakon toga odlucujem da prekinem sa SAMPom opet, iz razloga sto sam morao da se trgnem u skoli i krenem da ucim jer je preda mnom bio i maturski ispit i upisivanje u srednju skolu. Do kraja 2012. godine nisam uopste ulazio na CH zbog obaveza prema skoli.

      2013. godina - Godina kada je nastao "legendarni" account Alfonso Delaroseta. Pre Alfonsa, napravio sam account pod imenom Alexander Chirkunov. Na tom accountu sam igrao nekoliko meseci dok, pogodite, nisam opet dobio ban, ovog puta za navodno reklamiranje, sto nije istina i dan danas poricem krivicu. Na tom accountu sam prvo usao u Taxi kod Elle Rocky, zadrzao se nedelju dana jer su me kickali zbog toga sto nisam postao aktivnost na forumu. Sa Ellom sam bez obzira na kick ostao u veoma dobrim odnosima i steta sto je tako kvalitetna osoba poput nje sada neaktivna. Pored nje, upoznao sam i dvojicu legendi od ljudi, tada lidere jedne nove neskriptane organizacije - Night Racers. Te osobe su bile Semir Garado i Nash Softino. Semira i dan danas imam u prijateljima na fejsu iako se nismo culi jos od kako je prestao da igra SAMP. S njima sam citavo vreme ingame provodio u kolima, pricajuci i zezajuci se. Oni su me naucili kako da vozim evente i zbog njih sam opet dobio volju za igrom na CH. Nedugo nakon sto sam napunio level 8, dobijam ban za reklamiranje. Postam zahtev za unban ali me odbijaju. Nakon toga nastaje account Alfonso Delaroseta. Pokusacu sazeto da docaram svoje iskustvo na tom accountu i vreme provedeno u organizacijama, upoznatim ljudima i tako dalje. Prva organizacija na tom accountu je bila, naravno, Night Racers. U Night Racersima sam se zadrzao dosta dugo, dosao cak i do mesta lidera umesto Nasha koji je tad prestao da igra, nazalost, medjutim, nisam se preterano zadrzao na lideru NRa. Razlog odlaska sa lidera je to sto se tada vec ekipa raspala, Semir je takodje postao neaktivan, nije bilo zainteresovanih ljudi za ulazak u NR. Nakon toga opet postajem civil i opet trazim onu pravu organizaciju u kojoj cu se zadrzati duzi period. Nakon nekog vremena trazenja, pronalazim tu pravu organizaciju - Terror Squad Crew.
      Opet, ludo zvuci, secam se kao da je juce bilo, ulazim u Pig Pen, tamo me cekaju Giuseppe Galeazzi aka. Delja, Alex Crack aka. Boris i Roske Cone, cekaju da me testaju, mozes misliti kad tri osobe cekaju tebe da bi te testali, osecao sam se mocno. Prosao sam test, ubacuje me Delja u TSC. Medju prvim osobama koje sam upoznao u TSC su bili Jole Montana i Arnel King. Jole je tad vec bio legenda a Arnel je cini mi se bio rank 2. Nedugo nakon mene, u TSC ulazi i Joca Novakovic, sada poznatiji kao Joca Williams. Sa Jocom i Joletom sam bio u najboljim odnosima jer smo sva trojica iz Srbije i imali smo teme o kojima smo mogli da pricamo i da se zajebavamo, medju kojima je naravno bila tema o navijackom rivalstvu izmedju mene i Joleta grobara na jednoj strani protiv Joce koji navija za Zvezdu na drugoj strani. Par dana nakon sto sam ubacen u TSC, Delju skidaju sa lidera i postavljaju ****nu Aminu Bruscu. Priznajem da u to vreme nisam znao da je ona takva osoba kakva je, i da sam s njom bio u korektnim odnosima sve dok se nismo pokacili na jednom od sastanaka TSCa kad sam stao na stranu Borisa i njegovog lobija koji se protivio Amini i njenom ponasanju prema TSC clanovima, nazivajuci nas plincezicama i slicno. Bas na tom sastanku sam trebao da dobijem rank 3 u TSC, a umesto toga dobijam kick. Nakon toga prestaje me volja za igrom, po ko zna koji put vec, te prelazim sa CH na tad novootvoreni LG.


      2014. godina - Nakon sto je kratko trajanje Ludog Grada doslo kraju, ja odlucujem da se vratim na CH jer nisam imao gde, realno, nijedna druga zajednica me nije zanimala previse jer me mrzelo da upoznajem opet nove ljude kad ih vec dosta poznajem na CH. Opet se vracam u TSC i tamo zavrsavam igru na Zoranovom modu. Nakon gasenja RP servera i obecanja da novi mod uskoro stize, Nikola se javlja u Glavnom chatu sa oprostajnom temom. To je oznacilo totalnu propast Croherze, te zajednica ulazi u proces tranzicije, sa vlasnika na vlasnika, sve nekompetetni debil do debila, a najveci imbecil od pomenutih je bio mentalno zaostali sovinista zvani Ibrahim. Radi njega opet prestajem da igram na CH.



      NASTAVAK U POSTU ISPOD.
      Posljednje uređivanje od Archer : 05-01-19 at 23:39
      | In loving memory of Keny Dust (11.02.1999 - 11.07.2018) |

      My enemies are many, my equals are none.

    2. #2
      Archer avatar
      Datum pristupanja
      Dec 2010
      Lokacija
      Beograd
      Poruke
      12,315
      Teme
      672
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      353 post(ova)
      Označen(a)
      16 tema
      Dnevna aktivnost
      40 min
      Like (kliknutih)
      5216
      Like (dobivenih)
      8564
      Rep
      PinkMan & kfa era
      2015. godina - Po stoti put se vracam aktivnom igranju na CH. Ovog puta novi vlasnici koji nisu mentalno zaostali. Opet se vracam u TSC, naravno. U TSC me docekuje veoma poznata ekipa, medju kojima je tad i novopecena legenda Joca Williams, koji je posle mene usao u TSC ali je ostao veran TSCu u vremenima kada ja ili nisam igrao SAMP ili sam igrao na nekim drugim zajednicama. TSC je tad bio vrh, bolja ekipa nije mogla da me zadesi, stvarno. Sve stari igraci koje sam poznavao, neki novi klinci a i najbitnije od svega, nije bilo Amine. Tad krece moj najduzi boravak u TSCu i na CH.

      Joca & Alek era

      Croherze Deathmatch
      Posljednje uređivanje od Archer : 05-01-19 at 23:45

    3. #3
      Ricardo Ricci avatar
      TSC institucija
       
      a
       
      Datum pristupanja
      Sep 2008
      Lokacija
      Sarajevo
      Poruke
      3,931
      Teme
      319
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      236 post(ova)
      Označen(a)
      34 tema
      Dnevna aktivnost
      13 min
      Like (kliknutih)
      4616
      Like (dobivenih)
      2719
      Rep
      Pa bratee,saka cast dobra bio. svidjaju mi se fontovi, ne bode u oci
      | Ricardo Ricci | Ex. RP & DM GameSage | Terror Squad Crew legend |


      | Ricci | Ex. GMOD | Ex. PM Voditelj | Ex. HipHop Master, FA voditelj ,Promoter team |

    4. Like Archer, Znaci EX3R, Amel Hamilton se sviđa ovaj post
    5. #4
      BombastiC avatar
      Datum pristupanja
      Jun 2011
      Lokacija
      s0beit
      Poruke
      3,264
      Teme
      58
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      28 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      3513
      Like (dobivenih)
      1861
      Rep
      Dobra biografija Alfo , hvala na respektu
      [/CENTER]





















      [img]http://ch-slike.com/images/2015/07/06/upT98.png[/im

    6. Like Archer, Znaci EX3R se sviđa ovaj post
    7. #5

      Datum pristupanja
      May 2013
      Lokacija
      Nova Rača
      Poruke
      1,473
      Teme
      25
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      0 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      478
      Like (dobivenih)
      275
      Rep
      Svida mi se biografija, lijepe boje si izabrao
      -------------------------------------------------------------------------------------------------

      | Antonio Pavlis | S.A.S.D. Forever |


      .....
      Moja biografija.....

      -------------------------------------------------------------------------------------------------

    8. Like Archer se sviđa ovaj post
    9. #6
      Vito Altieri avatar
      Datum pristupanja
      Mar 2014
      Lokacija
      Verdant Bluffs
      Poruke
      3,675
      Teme
      134
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      93 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      2 min
      Like (kliknutih)
      1519
      Like (dobivenih)
      3109
      Rep
      Dobra je biografija , vidim bilo je tu puno banova ali nikada nisi prestao
      Lijepo uređeno , pohvale .
      LA COSA NOSTRA

    10. Like Archer se sviđa ovaj post
    11. #7
      Soldo avatar
      Datum pristupanja
      Jul 2011
      Lokacija
      Westeros
      Poruke
      3,722
      Teme
      31
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      3 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      2318
      Like (dobivenih)
      1148
      Rep
      2010 nije bilo croherze_admin ,to je ima godinu dvije bilo , malo si fulo
      inace dobra biografija

    12. Like Archer, Znaci EX3R se sviđa ovaj post
    13. #8
      Kros avatar
      Datum pristupanja
      Mar 2014
      Lokacija
      Slavonski Brod
      Poruke
      191
      Teme
      6
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      0 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      12
      Like (dobivenih)
      62
      Rep
      Super biografija, baš mi se sviđa i boja i font i sve
      Dominik Kros || 12 || Street Gangsters || Asistente (1)



    14. Like Archer, Znaci EX3R se sviđa ovaj post
    15. #9
      HenryB avatar
      Datum pristupanja
      Jul 2013
      Lokacija
      <3 Cazin <3
      Poruke
      122
      Teme
      7
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      0 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      21
      Like (dobivenih)
      54
      Rep
      Super biografija, svaka cast, samo si mogao malo bolje urediti font i to..ali oke je
      John Bernard ¤ |34| ¤ Patterno |Don| ~ FR:[bernard] ¤ |//]

      Ex: Lips Of An AngeL ¤ Moderator Team ¤ Marketing Team ¤ Portal Team
      |
      OTVORENE PRIJAVE ZA PATTERNO|
      |
      PLATE OGROMNE|



    16. Like Archer, Znaci EX3R se sviđa ovaj post
    17. #10
      Kale avatar
      Datum pristupanja
      Jan 2014
      Lokacija
      Zivinice - Tupkovic
      Poruke
      670
      Teme
      23
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      0 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      101
      Like (dobivenih)
      271
      Rep
      Dobra biografija samo malo fontove popravi i bit ce sve ok !
      × Kale × YD | 5 | × FR GameSage | 31.3.2014 |×


      ×Drift Boys | Legend |×

    18. Like Archer se sviđa ovaj post
     

     
  • Stranica 1 od 10 123 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •