Registracija
  • a
  • Bolesno
  • Gladno
  • Ljuto
  • Ludo
  • Neodlucno
  • Nostalgicno
  • Odlucno
  • Opusteno
  • Pijano
  • Ponosno
  • Posrano
  • Sjajno
  • Snazno
  • Sretno
  • Tuzno
  • Uplaseno
  • Usamljeno
  • Uspavano
  • Voljeno
  • Zadovoljno
  • Zakon
  • Zaljubljeno
  • Zamisljeno
  • Zarazeno
  • Zgodno
  • Zgrozeno
  • Zivcano
  • Zlobno
  • Stranica 8 od 8 PrviPrvi ... 678
    Pokazuje rezultate 71 do 80 od 80
    1. #71
      Andrés avatar
      Datum pristupanja
      Jun 2012
      Lokacija
      Reykjavik, Iceland
      Poruke
      13,694
      Teme
      1284
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      224 post(ova)
      Označen(a)
      6 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      13196
      Like (dobivenih)
      5480
      Rep
      Eh, jedna obavijest sada.. Nakon globala će sljediti sljedeće u YD. Pošto se Harisa i mene smatra voditeljima YDa na serveru i forumu, odlučio sam postaviti dva suvoditelja. Odnosno dvije osobe u koje imam povjerenja, i koje će mi pomagati. To sam napravio jer, kao što znate, ja vodim većinu stvari tu, Haris ne toliko, ali opet zajedno donosimo većinu odluka.

      Prvu osobu sam znao odavno tko će biti suvoditelj, ali oko druge osobe sam se jako dvoumio.. Nije bitno što je presudilo, ali nek ona treća osoba zna da je idući na mjestu suvoditelja jer i u njega imam velikog povjerenja. Vi koji niste izabrani, nemojte misliti da imam nešto manje povjerenja u vas ili nešto slično.. Ovi su izabrani iz nekih drugih razloga.

      Nego da ja pređem na stvar.. Suvoditelji su Saga i Hampton. Saga je već jednom bio voditelj sa Haretom kada sam ja imao neke hitne obaveze u RL, i jednostavno nisam stizao ništa za YD, i to je trajalo par mjeseci. Tako da njemu i ostaje to mjesto suvoditelja.. Kasnije sam razmišljao oko Hamptona i Ede, i nije bitno zašto je Hampton izabran..

      Što bi zapravo značilo za vas dvoje to suvoditelji. Kratkim riječima, vi od globala radite Harisov i moj posao, nekim djelom.. Vi ćete birati lidere; pratiti njihov rad; pratiti neke članove, te znati kada zasluže legendu, rank ili nešto slično; riješavati neke svađe ili neke stvari u YD koje legende riješavaju, npr. je li neki član zaslužuje mogućnost povratka u YD, mogućnost da se nekome vrati legenda; davanje BLova..

      Da malo objasnim.. Kod nekih od ovih stvari vi možete sve sami raditi, što znači odlučivati bez mene, a kod nekih stvari ćete morati pitati mene, a kasnije ja Harisa. Eh sada, koje su to stvari za koje ćete morati pitati mene?

      Oko biranja lidera vi imate potpunu slobodu da izaberete lidera, dogovorite se, izaberete, čak ga i pratite par dana, radi aktivnosti i ponašanja.. Ali kada odlučite, morate mene pitati za konačnu odluku. Većinom će taj vaš izbor postati lider, neće postati lider jedino u situacijama kada je on nekada u prošlosti bio na BL, naštetio YDu ili nešto slično..

      Oko predlaganja legende, pratiti R5-icama koje nisu legende njihov TIM ugovor.. Što znači, kada vi mislite da je netko zaslužio legendu, jer se zalaže za YD, igra warove za YD, aktivan je na serveru, ne spamma u glavnom chatu, i slično, onda vi meni pošaljete PM s prijedlogom i zašto mislite da zaslužuje.. Ja opet donosim konačnu odluku, te naravno, kao i kod lidera, više je od 95% šansi da ću se složiti s vama.

      Riješavanje svađa, Sagi kao lideru je to dužnost, a sada će i Hamptonu biti. Ako vidite da se netko svađa na F, ili netko od YD članova krši pravila servera, popričati s njime, riješiti to.. Ukoliko vas taj netko ne sluša, glupira se i tako, slobodno recite liderima da se kicka on.. Ja vam neću ništa prigovoriti. Isto tako, vraćanje članova koji je kickan, tu ćete većinom morati pitati mene.. Ako je igrač sam otišao iz YD, možete vi odlučiti, ali ako je kickan, morati ćete mene pitati, te naravno vi smijete u svakom trenutku iznjeti svoje mišljenje. Ako se treba nekome vratiti legenda, onda obavezno morate mene pitati.

      Davanje BLova.. Za početak, tokom večeri ću ja obrisati sve BLove, te se lista odbačenih ukida.. Mnogo vas ni ne zna što je to lista odbačenih, to je lista za koju zna samo par YDovaca, na njoj se nalaze osobe koje unatoč BLovima ne smiju nikada u YD.. Primjer, Muki, Bilki, Caka, Ritter, Victor i ostala kompanija.. Od sada je njima ulaz dozvoljen samo ako im lider dopuste to, ili ukoliko lideri smatraju da moraju pitati suvoditelje, onda suvoditelji odlučuju o tome. Dati BL smijete bez mene, naravno, tu mora biti valjan razlog, jer ću ja provjeravati svaki BL. I naravno, dokaze morate imati.

      Oboje ste vrhunski war igrači, tako da računam na vas što se podizanja wara u YD tiče.. Nemojte podbaciti.

      Vas dvoje se morate ponašati kao voditelji, ne zajebavati druge, ne nekoga terorizirati, pogotovo ne se neprimjereno ponašati (psovanje, vrijeđanje i slično).. Morate biti tolerantni, poslušati drugu stranu priče, primati neke ideje, zamisli, prijedloge od članova ili lidera.. Ukratko, kao Haris i ja unazad godinu i pol.

      Ukoliko imate još neki prijedlog u vezi ovoga, bilo tko, smijete mi predložiti na PM, pa ja to riješim nabrzinu.

      Što se vaše aktivnosti tiče, nije me briga za nju. Dokle YD funkcionira i dokle nema pritužbi na vas, vi ste sigurni.

      Moj posao je nadgledati vas, vaše odluke i vaše reakcije, tako da se pazite..

      Prije par tjedana sam vas pitao želite li biti suvoditelji, rekli ste da želite. Tako da kada pročitate ovaj post, nema odbijanja. Sada ste to i gotovo.

      I da, za sve što ste mene dosada gnjavili za YD. Sada gnjavite njih dvojicu.
      @SagA; @Marcelo Coleridge;

    2. #72
      Andrés avatar
      Datum pristupanja
      Jun 2012
      Lokacija
      Reykjavik, Iceland
      Poruke
      13,694
      Teme
      1284
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      224 post(ova)
      Označen(a)
      6 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      13196
      Like (dobivenih)
      5480
      Rep
      http://croherze.com/forum/showthread.php?263288-%C3%97-Yakuza-s-Devils-Slanje-zahtjeva-za-tajni-board-YDa-%C3%97&p=3904687&viewfull=1#post3904687

      Možete početi slati zahtjeve za TB. Naravno, samo legende i R5-ice u YD. Nitko ostali ne smije vidjeti taj board.


      @SagA;
      @toMa;

      Kontrolirati tko šalje zahtjeve, i sami znate koga smijete a koga ne prihvaćati.

    3. Like Nije dostupno se sviđa ovaj post
    4. #73
      Andrés avatar
      Datum pristupanja
      Jun 2012
      Lokacija
      Reykjavik, Iceland
      Poruke
      13,694
      Teme
      1284
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      224 post(ova)
      Označen(a)
      6 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      13196
      Like (dobivenih)
      5480
      Rep
      Zamolio bih sve YD legende koje nemaju Yakuza's Devils Tajni Board vidljivim da pošalju zahtjev za taj Tajni Board.

      http://croherze.com/forum/showthread...ard-YDa-%C3%97

      Hvala lijepa.

    5. #74
      Andrés avatar
      Datum pristupanja
      Jun 2012
      Lokacija
      Reykjavik, Iceland
      Poruke
      13,694
      Teme
      1284
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      224 post(ova)
      Označen(a)
      6 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      13196
      Like (dobivenih)
      5480
      Rep
      Ovako znači, što se tiče teme za War Trophy Room..

      Od danas, edita se samo Haretov novi post (http://croherze.com/forum/showthread...=1#post3960953) te tamo ćete ubacivati sve nove warove sve dok Haris ili ja ne odlučimo da je vrijeme za novi post.

      Jako bitno da znate je da samo Haris i ja odlučujemo kada je vrijeme za novi post u toj temi, i naravno, mi odlučujemo tko će biti autor tog posta.

      Sigurno se pitate zašto su ostali Baustelac, Spidoman, Haris i ja..

      Ovako znači, Baustelac je, može se reći jedan od prvih voditelja YDa, on je osoba koja je među prvima dobila legendu i uvijek se trudio za YD maksimalno, a uz sve to je i meni dao legendu, stoga je njemu ostavljen jedan post. Što se Relje tiče, od kada je YD napravljen, ja nisam vidio osobu koja se više borila da YD uspije u waru od njega, jako mi je žao što nas je odjedanput napustio, i YD i CH, i još se ne vraća.. Žao mi je što nikada nije dobio legendu, a vjerujte zaslužio ju je u svoja 3 mjeseca u YD. Tako da on ima drugi post.. Zašto smo Haris i ja 3. i 4. vam je jasno, tu nema problema.

      @toMa; @The Dark Lord;

      Vi ste trenutni moderatori pa zato vas taggam da znate.

    6. Like Baustelac se sviđa ovaj post
    7. #75
      Andrés avatar
      Datum pristupanja
      Jun 2012
      Lokacija
      Reykjavik, Iceland
      Poruke
      13,694
      Teme
      1284
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      224 post(ova)
      Označen(a)
      6 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      13196
      Like (dobivenih)
      5480
      Rep
      Ovako ćemo od danas...

      Pošto se vi na sastanku ponašate premirno, stojite svi kao bubice i čekate svoj red, ukida se sastanak. Stvarno meni nije jasno da vas 5-6 ne može biti mirno samo 10 minuta? Stvarno mi niste jasni..

      Došlo je do toga da se lideri žale da se ne može tako voditi sastanak. Svaka vam čast nema šta. Od današnjeg dana će lideri raditi sljedeće.. Čitava nedjelja je dan za rank. Što znači tokom čitavog dana možete se javiti lideru na /f, /pm, /b (KADA GA VIDITE IG, NIPOŠTO GA ZVATI DA ON UĐE) ... Kada mu se javite on će vas pitati za tim i ono kao i obično. Isto tako, evidencija ostaje, to znači da ako ne postate evidenciju, nemorate se ni javljati za rank, jer ga nećete dobiti.. Isto tako ako postate evidenciju, a umjesto slike statsa bude "EDIT", to je isto kao da niste postali. Ako vidim da lider da rank nekome a taj netko nije postao evidenciju, skidam ga s lidera. Isto vrijedi i za davanje rankova preko tjedna, ako vas uhvatim, letite s mjesta lidera...

      Ako primjetim da se zajebavate s tim rankovima ili sranjima oko ovog novog što sada uvodim za sastanke, preći ću na plan B.. A on nije ugodan, vjerujte mi.

      Ja se nadam da sam bio jasan.

      @spiritw0w; @Celda 211 @Hare

      Chat ide lock također dok vas dvojica lidera ne lajkate ovaj post, da znam da ste ga u potpunosti razumjeli i pročitali do kraja. Kada to lajkate unlockam chat. Doviđenja zdravo.

    8. Like LaMAR, Haso*, Cr0w., Nije dostupno, Vucko* se sviđa ovaj post
    9. #76
      Andrés avatar
      Datum pristupanja
      Jun 2012
      Lokacija
      Reykjavik, Iceland
      Poruke
      13,694
      Teme
      1284
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      224 post(ova)
      Označen(a)
      6 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      13196
      Like (dobivenih)
      5480
      Rep
      Oko Evidencije.. Nemojte se glupirati tamo, formular postoji s razlogom. Neću više da vidim ovo:

      Ime na serveru: znas
      Ime na forumu: znas
      Rank u YD: znas
      Slika statsa[/stats]: edit cu
      Koliko ste ovaj tjedan bili online minuta: ne znas,mnogo
      Nešto za dodat: haso retard
      Malo ste se previše opustili..

    10. Like Rastafari, Salvatore*, Nije dostupno se sviđa ovaj post
    11. #77
      Andrés avatar
      Datum pristupanja
      Jun 2012
      Lokacija
      Reykjavik, Iceland
      Poruke
      13,694
      Teme
      1284
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      224 post(ova)
      Označen(a)
      6 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      13196
      Like (dobivenih)
      5480
      Rep
      Znači, kao što je Levko rekao ovdje: http://croherze.com/forum/showthread...=1#post4035335


      Sastanak u 18:30 u nedjelju 31.01.2016.

      Onaj tko ne može doći, obavezno najaviti u temi predviđenoj za to.

      Inače, legende nisu obavezne doći, ali ovoga puta su i one obavezne doći jer će se dosta pričati o legendama i svime. Vidio sam da je update bio danas, pa je ubačeno 35 slotova, što je odlično i olakšati će nam puno..

      Isto tako, LIDERI moraju doći, imam nešto specijalno za njih u planu. @Haso*; @spiritw0w;

      Sastanak će voditi @Marcelo Coleridge; i @Sylar;. A Haris i ja ćemo dodavati ako nešto fali (Ukoliko se on pojavi, ja hoću sigurno).


      Tko od članova ne dođe, a ne najavi, ima siguran kick (Izuzetak ako ste banani na forumu, pa ne možete postati ili nemate pristup računalu).. Bilo bi dobro da i legende koje ne mogu doći da najave, no ako ne najave očekujem objašnjenje.

      Isto tako, prenesite ovo IG ekipi.

    12. Like Brka*, SkyDiver, Rastafari, Glavesina se sviđa ovaj post
    13. #78
      Andrés avatar
      Datum pristupanja
      Jun 2012
      Lokacija
      Reykjavik, Iceland
      Poruke
      13,694
      Teme
      1284
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      224 post(ova)
      Označen(a)
      6 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      13196
      Like (dobivenih)
      5480
      Rep
      Donio sam sljedeđu odluku što se tiče budućnosti YD i njegovih voditelja.

      Ja odlazim sa pozicije voditelja, te sve moje obaveze što se vođenja tiče ostavljam Levki i Crnom, odnosno @SkyDiver; i @Marcelo Coleridge;.

      Levko će biti br. 1 dok će Crni biti njegova desna ruka. To bi značilo ustvari da Levko posta (lider/legenda) kada se njih dvoje dogovore. To znači da moraju jedan drugoga poštovati i slušati.

      Njih dvojica nastupaju od sutra, to znači da od sutra sve što ste mene htjeli pitati, reći, požaliti se, sve to morate Levki ili/i Crnom.

      Ja sam na mjestu voditelja bio od onog trenutka kada su se uveli voditelji timova, a to je bio negdje 5. mj. 2014.. To bi značilo da sam na toj pozciji bio preko 2 godine, točnije 2 godine i 4 mjeseca. Ja se nadam da sam bio fer i koraktan prema svima, radi YDa sam izgubio kontakt sa dosta prijatelja koje sam stekao na početku igranja, jer sam uvijek branio YDovce i nisam dao na njih.. Isto tako, nikada nisam dao na YD kao tim, doduše, čak sam u par navrata bio i banan jer sam proturiječio vlasnicima servera, bili su čak i prijetili da će obrisati YD. No YD je sve to preživio i ostao najjači tim na serveru. Želim da tako i ostane i zato sve moje obaveze prema YDu preuzimaju dvije osobe u koje imam povjerenja i za koje znam da će im YD uvijek biti ispred svega.

      Želim vam sreću u vođenju YDa.

    14. #79
      Salvatore* avatar
      Datum pristupanja
      Feb 2012
      Lokacija
      Sarajevo
      Poruke
      9,004
      Teme
      263
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      61 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1272
      Like (dobivenih)
      1162
      Rep
      Mole se svi clanovi koji su u mogucnosti da u NEDJELJU 16.10.2016 u 21h budu InGame jer administrator Khrono odrzava neki govor koji bi trebali cuti svi, ni ja nisam upoznat sa detaljima dakle ko moze neka ispostuje ..
      1987

    15. Like Gudramon, Cyle Black, SkyDiver se sviđa ovaj post
    16. #80
      Andrés avatar
      Datum pristupanja
      Jun 2012
      Lokacija
      Reykjavik, Iceland
      Poruke
      13,694
      Teme
      1284
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      224 post(ova)
      Označen(a)
      6 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      13196
      Like (dobivenih)
      5480
      Rep
      Evo jedna obavijest nakon skoro 4 godine.

      Postavljen sam za lidera umjesto Lamara. Ovom prilikom se zahvaljujem Lamaru što je pomogao i doprinio YD-u svojim liderstvrom.

      Trenutno razmatramo opcije za drugog lidera.

      Također, od iduće nedjelje ćemo početi postati aktivnost članova. Nema vas puno, ali ne planiram vas jednom tjedno pitati za minute i slično. Tema za evidenciju će biti otvorena uvijek, a potrebno je postati samo Nedjeljom.
      To se odnosi na sve članove tima koje NISU legende !

      Također, nadam se da ćemo se malo aktivirati IG, zaspamati u Gl. chatu, i završiti WAR LIGU sa pobjedom.

    17. Like bedenix, HallelujaH se sviđa ovaj post
     

     
  • Stranica 8 od 8 PrviPrvi ... 678

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •