Registracija
  • a
  • Bolesno
  • Gladno
  • Ljuto
  • Ludo
  • Neodlucno
  • Nostalgicno
  • Odlucno
  • Opusteno
  • Pijano
  • Ponosno
  • Posrano
  • Sjajno
  • Snazno
  • Sretno
  • Tuzno
  • Uplaseno
  • Usamljeno
  • Uspavano
  • Voljeno
  • Zadovoljno
  • Zakon
  • Zaljubljeno
  • Zamisljeno
  • Zarazeno
  • Zgodno
  • Zgrozeno
  • Zivcano
  • Zlobno
  • Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 1 do 10 od 19
    1. #1
      -=Renac=- avatar
      Datum pristupanja
      Jun 2013
      Lokacija
      Kud me cesta odvede
      Poruke
      212
      Teme
      25
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      0 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      35
      Like (dobivenih)
      94
      Rep

      -=Renac=- - Renato_Picman

      Evo, gledajuci malo po forumu, i citajuci ove biografije reko ajde zasto da i ja nenapisem jednu.

      Prvi dolazak na CH - Nick: Renato_Matosa

      Sve je pocelo davne....dobro ne tako davne 2009-te godine, kad smo nesto sa kolegama u skoli pricali o multyplayer igrama, i tako to pricamo i veli jedan kolega ja ti igram SA:MP. I tako mi zapricali o SA:MP-u i reko hajde da probam i ja. Tako ja instaliram GTA, skinem i instaliram samp i sad trazim kolegu da mi da IP adress. oznacim IP sta mi je poslato, tocnije kopirao sam, kliknem onu kvacicu za dodavanje servera, i sad dodjem misem na onaj dio gdje se upisuje i on mi napise adresu sam, i ja nisam vidio i zaljepio ovu svoju i ENTER. Kad ono, puna lista svih svijetskih servera. Nisam mogao vjerovat. I trazim ja tako dok mi ne nadje CH i tako sam pokretao vise dana, dok mi nije dokipilo i reinstalirao sam sve i GTA i SA:MP i ponovno dodao CH ali ovaj put uredu.

      Prijavim se ja tako pod imenom Renato_Matosa i naravno, sljedi tutorial i pitanja. Kako sam tutorial ignorirao, reko sta ce meni to, stigla pitanja. Na pitanja sam odgovarao 5 puta, nebih li se prijavio i zaigrao. Prijavim se ja IG, prijatelj me cekao na kolodvoru. BTW, nisam spomenuo, taj moj prijatelj zvao se Fico_Pavlovic. (Mozda ga neki i znaju). Kaze on meni IG neka kucam /new. I sad cekam ja cekam, i pojavi se GS. I tako GS mene upucuje malo u server, pokazuje mi neke znamenitosti, i naravno ja njega pitam dali je moguce zaradit pare kakve da se kuca kupi. Kazao je: "naravno da se moze, ali moras takodjer imat odredjeni level kako bi kupio kucu/stan/vikendicu/auto..." A nista, igrao sam dalje. Kako je kolega bio u Taxi organizaciji, ja reko hajde me povuci, jer gdje ces zaradit najvise para ako ne u Taxi. Objasnjava on meni da je takodjer potreban level 6, i da moram poznavat lokacije i naravno moram znat pravila za test. Kakva sad pravila, kakav test? I pocne on meni spominjat.. MG, PG, DM i ostala.. Uglavnom, nastavio sam igrat, i nakon 4-5 dana igre, dobio sam
      BAN. Razlog je bio: psovanje majke. Poslje sam shvatio da je pored mene bio admin, i da sam u njegovoj blizini propsovao i eto. Ja se razljutio, rekao kolegi: kakav ti je to server, nista nemogu radit, za jednu psovku me banaju, nije vrijedno igrati. Veli mi on da postoji i tema za unban ukoliko mislim da sam bez razloga banan i da to prijavim na forum. Kakav sad forum. I tako sam se uputio na forum i zatrazio svoj 1. unban i nakon nekoliko dana ponovno poceo igrati.

      Igrao sam tako ja vec par mjeseci, i stigao do lvl 6, i naravno odmah pojurio i reko kolegi da pita lidera neka me testa za taxi. Uradi on tako, i ubrzo dobijam poziv od lidera taxia, ako se nevaram mislim da je bio Gale Cesc lider. Krenemo mi lagano u voznju i veli meni lider neka se ukratko predstavim. I ja pocnem. Zovem se Renato, dolazim iz Međimurja, iz grada nedaleko od Čakovca. On se poceo smijat. Meni nije bilo jasno sta je sad smjesno. Ljepo je rekao da se predstavim. Kad mi je pojasnio o cemu je rijec shvatio sam kakvu sam glupost bubnuo. Ali mislio sam si "pocetnik si, događa se". Taj dio sam cak prosao, i sljedila su pravila servera. I sad kolega mi je nesto pricao o tim pravilima sta je sta, ali ja sam vec to sve zaboravio. Pita on mene: "/b Jel znas ti sta je MG?", moj odgovor je bio "/b Znam". Pa hajde pojasni mi kaze on, i ja kako sam zaboravio, odem ljepo AFK na facebook i pitam kolegu "sta je MG na testu sam za Taxi?" Vratim se ja IG sa odgovorom : "/b MG je mjesanje ic i ooc chata". Veli on ljepo si ti to rekao, ali nesmijes to radi. Rekoh, sta? "To, izlazit i trazit odgovor". I tako sam naravno PAO svoj prvi test za taxi. Mislio sam da nikad necu naucit ta pravila, ali sam se sjetio i zapisao si ih na papir. Kad sam dosegao lvl 10 jos nisam bio ni u jednoj organizaciji. I tada sam usao u prvu. To je bila CNN. Nesjecam se tko je bio lider, ali znam da sam tu zaradio najvise para i kupio svoje prvo vozilo, club. Dosegao sam rank 3 i nakon dva tjedna kako sam dobio taj rank, isao sam /qf. Blizio se lagano GLOBAL RESTART i svi su brujili o tome. Ja se pokusavam informirati sta je to, o cemu se tu radi. I vele da se svi rezultati, leveli, pare i sve brise i svi krecu ispocetka. Ja sam mislio "nemozes mi to radit, konacno sam postigao nesto a sad ce se sve opet vratit na 0"

      GLOBAL RESTART - Nick: Matthew_Clarens


      Global restart je obavljen i kad sam krenuo igrat, nisam isti dan poceo kad je izvrsen, vec tjedan dana kasnije. Vec je pola igraca imalo poprilican level, i mislio sam da ce ih tesko biti stignut da bude barem malo blize njima. I tako, sa lvl 3, usao sam u UR i bio tamo 3 tjedna, naravno nisam odradio tim h, i tu sam prvi puta dobio kazna ugovor jer sam otisao ranije /qf nego sam smio. To mi je islo na zivce sto nisam mogao nigdje u org/maf dok nisam rijesio taj tim ugovor. Nakon sto mi je ugovor istekao, bio sam lvl cetri, i cuvao sam se da nejdem u ni jednu org sve do lvl 6 gdje me cekala jedna odlicna orga. Naravno mozete pogoditi, bila je i dalje to Taxi Organizacija. Dolazim do lvl 6, i krecem ponovno na test, ovog puta mislim da je lider bio Mate Stojic. Pitam ja njega dali trazi nove iskusne vozace? Veli: "Da imam par vozila slobodnih. Dojite do naseg sjedista". I tako sam se ja uputio sav sredan do njihove baze, ovog puta full spreman. Isprintao sam si mapu San Andreasa, oznacio sve org/maf/bande, zpisao pravila srw, orge i cjenik na papir i dosao sam pred Matu. Krenuli smo u voznju, ja odgovaram na sva njegova pitanja ko iz topa. Dosle su na red lokacije, i tako se mi vozamo ja odgovaram koja je koja org.. i konacno vidim samo: TAXI VLASNIK KOMPANIJE: WELCOME, i sve vise njih pise ispod na chatu. Srce mi je zalupalo 100 na sat. I tako bio sam zadovoljan u taxi, zaradio poprilicnu lovu, od koje sam kupio svoju prvu kucu sa kucnim vozilom sultan i vlastiti auto. Otisao sam iz taxia kad sam bio rank 4 i level 17. I tako, isao sam iz organizacije u organizaciju, iz mafije u mafiju, i iz bande u bandu. No ostale su mi samo tri u koje nikad nisam uspio uc, to su: Hitmani, TSC i naravno Yakuza. Kad sam postigao lvl 30, pokusavao sam iz sve snage kontaktirati lidere da udjem, ali svaki put kad bih zvao: "Sorry, mjesta su puna, nemamo nijedno prazno" ili je lider bio rijetko kad online. I pokusavao i pokusavao, ali uzalud. Rekao sam makar jednom uci cu u preostale tri. Ali nisam. Barem ne sa ovim acc. Dobio sam ban radi /reporta. Rekao sam adminima da mene lideri zajebavaju da ima mjesta ili cuvaju nekome svome i da tako nitko nikad nemoze uci i poslao sam ih u "rodno mjesto". To je bilo sa lvl 42. Dugo vremena sam stvarno pokusavao u jednu od trih tri. I jednostavno mi je prekipjelo i nisam vise to mogao podnjet. Kad sam dobio BAN rekao sam, dosta je necu vise igrat.

      Vracanje na CH - Nick: Renato_Picman

      Evo, ipak sam se vratio. Pomalo mi je bilo dosadno i razmisljam ajde da se vratim na CH i pokusam uci u one tri preostale organizacije. Sam sebi sam rekao, napravit cu novi acc i idemo ispocetka. Necu se nervirat i trazit unban. Evo sad sam lvl 13, i uspio sam doci u Hitmane i to zahvaljujuci Danny Sukre koji je stvarno odlican momak. Ali nakon 2 dana dobio sam kick, neznajuci zasto. Radio sam sve prema pravilima, nisam imao prituzbe, kad sam zvao lidere rekli su da neznaju, a mjesto se naravno opet popunilo. I dalje sam uporan i zelim se vratit u H i dobiti legendu tamo. Dobro sam znan Tare Kidmanu. Svako malo kad je IG zovem ga, ali nejavlja se on . Zdenko Popovic, takodjer odlican momak, javio mi se kad sam ga zvao. Rekao je da bi me iste sekunde stavio, ali puni su. (Kao i obicno). Neka, otvorit ce se jednom mjesto, kad budem sigurno najmanje ocekivao i uskocit cu u H i pokazat im da sam vrijedan i posten. Eto to bi bilo otprilike moja biografija do sada na CH.


      Evo ljudi koji su zasluzili od mene veliki respect s razlogom:

      Jole Jolac ( Naucio me vozit, stuntat i sve kad sam bio u UR. Uvijek spreman za salu, bio je dobar GS)

      Anel Bond (Admin koji mi je najvise puta odgovarao na moja suluda pitanja, i stvarno hvala ti )

      Sergej Petrov (Vjerni SWAT-ovac. Pomagao mi je dok sam bio u SWATU, i sad sam shvatio da sam zaboravio to napisat u biografiji)

      Zdenko Popovic (Odlican momak. To malo kolko sam bio u H, stvarno me uveo u posao i uvijek je bio spreman pomoc u bilo kojoj situaciji)

      Danny Sukre (Sjajan lider bio to malo sto sam bio u H. Također me uputio u posao i uvijek je ljepo s njim razgovarat)

      Mac Johnson (On zna zasto )

      Dragan Raza (Dobar suigrac, uvijek pri ruci ako treba pomoc)

      RESPECT: Jole Jolac |Manny Calavera | Sergej Petrov | Zdenko Popovic | Danny Sukre

    2. Like Kenneth_Bishop, Danny Sucre, Yuuto se sviđa ovaj post
    3. #2
      VutraSpektiva
      Deleted User
      Dobra biografija pravo,lijepo si ovo napisao,sve odlično,svaka čast kume !

    4. Like -=Renac=- se sviđa ovaj post
    5. #3
      Dancii avatar
      Datum pristupanja
      Jul 2013
      Lokacija
      Zagreb , Hrvatska, Real Madrid
      Poruke
      1,608
      Teme
      88
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      0 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      93
      Like (dobivenih)
      194
      Rep
      Fina biografija , sve ok , samo ju sa vremena na vrjene nadoradi

    6. Like -=Renac=- se sviđa ovaj post
    7. #4
      Kenneth_Bishop avatar
      Datum pristupanja
      Nov 2011
      Lokacija
      Castrop-Rauxel
      Poruke
      6,639
      Teme
      160
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      0 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1011
      Like (dobivenih)
      1488
      Rep
      Fina ti je biografija i lijepo je sve napisano..
      Zahvaljujem ti što si me spomenuo u svojoj biografiji, jednom sam ti rekao, da ćeš biti ponovo član Hitmana i moram ti reći da sam čovjek od riječi i pružiti ću ti priliku kada budem opet na lider mjestu. za mene si uvijek bio fin dečko, a pogotovo za Šukreta, jer Šukre bira uvijek dobre osobe, te sam ja slićna osobina kao i on. Ispunit ću ti tu zadnju želju, ne praviš probleme, ili kao neki ne mogu imati šanse pa onda pljuju po nama i itd...
      Sretno ti dalje.
      Posljednje uređivanje od Kenneth_Bishop : 08-01-14 at 04:44


      H since : 15.5.2012
      GS lvl.1 20.1.2015
      GS lvl.2 11.2.2015
      Adm lvl.2 31.3.2015


    8. Like -=Renac=-, Danny Sucre se sviđa ovaj post
    9. #5

      Datum pristupanja
      Jul 2011
      Lokacija
      Sarajevo
      Poruke
      3,862
      Teme
      225
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      22 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1424
      Like (dobivenih)
      1770
      Rep
      Svaka cast Renac !!! Procitao sam sve svidja mi se

    10. Like -=Renac=- se sviđa ovaj post
    11. #6
      Gasttozz avatar
      Datum pristupanja
      Sep 2013
      Lokacija
      Ivanec
      Poruke
      1,416
      Teme
      60
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      0 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      216
      Like (dobivenih)
      224
      Rep
      svaka cast,lijepa biografija i sve je lijepo oblikovana,najvise mi se svida ovaj dio poslije globalca
      Now:Ecija Ivusic (UR) Rookie
      On Croherze since 2012



    12. Like -=Renac=- se sviđa ovaj post
    13. #7
      Russian Agent avatar
      Datum pristupanja
      Mar 2012
      Lokacija
      Russian/Moscow-Croatian/Split
      Poruke
      5,681
      Teme
      348
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      20 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      3351
      Like (dobivenih)
      2730
      Rep
      Dobra biografija kratka al jasna dodaj jos nesto novo

    14. Like -=Renac=- se sviđa ovaj post
    15. #8
      -=Renac=- avatar
      Datum pristupanja
      Jun 2013
      Lokacija
      Kud me cesta odvede
      Poruke
      212
      Teme
      25
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      0 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      35
      Like (dobivenih)
      94
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Der Checker Vidi poruku
      Fina ti je biografija i lijepo je sve napisano..
      Zahvaljujem ti što si me spomenuo u svojoj biografiji, jednom sam ti rekao, da ćeš biti ponovo član Hitmana i moram ti reći da sam čovjek od riječi i pružiti ću ti priliku kada budem opet na lider mjestu. za mene si uvijek bio fin dečko, a pogotovo za Šukreta, jer Šukre bira uvijek dobre osobe, te sam ja slićna osobina kao i on. Ispunit ću ti tu zadnju želju, ne praviš probleme, ili kao neki ne mogu imati šanse pa onda pljuju po nama i itd...
      Sretno ti dalje.

      Hvala ti najljepsa na tome

      RESPECT: Jole Jolac |Manny Calavera | Sergej Petrov | Zdenko Popovic | Danny Sukre

    16. #9

      offline
       
      Datum pristupanja
      Feb 2012
      Lokacija
      Hercegovina, Stolac
      Poruke
      17,424
      Teme
      805
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      17 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      18183
      Like (dobivenih)
      4660
      Rep
      Buraz jako dobra biografija, odlično si sve uredio, boja i font dobri, hvala ti <3

    17. Like -=Renac=- se sviđa ovaj post
    18. #10
      Massachusetts'
      Deleted User
      Odlicna biografija, jako je citka.. Font je lijep i lijepo si sve rasporedio

     

     
  • Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •