Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 1 do 10 od 15

    Korisnici koji su pročitali ovu temu: 0

    1. #1
      Edin_Kadic
      Deleted User

      (Pomoc) PhotoShop CS 6 helpp

      -Problem: Ovako, zanima me nesto, kako npr da neki detalj jednu sliku prebacim na drugu. Ukratko,, skinuo sam CH logo 2D, i skinuo sam crnu podlogu jednu 150x150 za avatar.. I kako ja sad da CH logo prebacim na tu crnu podlogu, ja otvorim obe slike u PhotoShopu. i sad uzmem ch logo i da prebacim na crnu podlogu ne da.. nece. Molim pomoc
      -Kada se problem pojavio: Danas
      -Slika: --
      -Nesto za dodati: ----

    2. #2
      Huligan iz gimnazije
      Deleted User
      Kolko sam skuzio kad odes CTRL+O nađes CH logo i samo prevuces taj CH logo na tu drugu stranu

      znaci

      prebacis sliku gore na layer i sacekas malo da ti se otvori taj layer i dođes do podloge i ubacis

    3. #3
      Edin_Kadic
      Deleted User
      Ja tebe ne kontam,, početnik sam pa te ne razumijem,.. evo slike sad gledaj....
      Prvo otvorim PS CS 6, idem File- Open i izaberem ovu sliku ( sto ce mi biti podloga ), onda opet odem ctrl+o pa izaberem sliku CH loga .. i evo sta dobijem: http://ch-slike.com/Jjfi i kako ja sad ovaj Logo da prebacim na onu crnu podlogu ? Kada pritisnem misem negdje na logo ( narandzasti dio ), ja ga mogu pomjerati, pokusam da ga tako prevucem na crnu podlogu , ali se pojavi onaj znak da ne mogu ( krug pa u krugu kosa linija ) ...

      Inace hocu avatara da uradim sebi, ,nesto kao ovaj sad sto imam, ovaj mi star vec 6-7 mjeseci..


      EDIT: Slika kad prvo otvorim crnu podlogu http://ch-slike.com/JjoC
      Posljednje uređivanje od Edin_Kadic : 01-01-14 at 20:34

    4. #4
      Protto
      Deleted User
      klikni na logo drzi i povuci ga na taj drugi layer

    5. #5
      Edin_Kadic
      Deleted User
      Eto pogledaj slike,,, i pogledaj moj drugi post... to uradim,, pritisnem i drzim misem na CH logu,, i hocu da ga prebacim na crnu podlogu i ne dozvoljava... a na crnoj podlozi ima kao KATANAC ! http://ch-slike.com/JjoC

    6. #6
      Protto
      Deleted User
      probaj dva puta kliknut na layer tu gdje je katanac, ako ne mogne onda uzmi novu podlogu
      ovi layeri na kojima pise index se ne mogu ni otkljucat ja msm
      ako ne mognes nikako jednostavno print screen stisnes, napravis novi layer u ps, stisnes ctrl + v, izrezes tu podlogu iz slike i eto

    7. #7
      Edin_Kadic
      Deleted User
      Ok, bilo je do slike,, skinuo sam novu podlogu.. de mi jos recite dve stvariii..

      Kako da obojim rubove avatara ( kao sto su trenutno na mom avataru zuti ) , i kako sam logo da obojim u drugu boju

    8. #8
      Protto
      Deleted User
      rubove kad zavrsis odes image - apply image pa onda edit - stroke
      za promjenu boje probaj color overlay, ili hue & saturation

    9. #9
      Huligan iz gimnazije
      Deleted User
      Stroke,CTRL+A,Edit>Stroke,namjestis>CTRL+D..

      boju mozes i također - image>apply image,i uzmes kanticu i obojis...



      i za ono gore mislim da nije problem sto je index nego kad napravis 150x150 nemoj na to stavljat,tj na taj BG,nego napravi novi layar pa na taj novi layer stavi tu pozadinu... probaj tak

    10. #10
      Edin_Kadic
      Deleted User
      Ovako, mogu sad prenjeti logo na pozadinu, rubove sam obojio, za sad nemam problema.

      Nemojte moderatori ovu temu zatvarati. Ako mi se neki problem opet desi da se javim ovdje, da ne otvaram nove teme !

     

     
  • Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •