Registracija
  • a
  • Bolesno
  • Gladno
  • Ljuto
  • Ludo
  • Neodlucno
  • Nostalgicno
  • Odlucno
  • Opusteno
  • Pijano
  • Ponosno
  • Posrano
  • Sjajno
  • Snazno
  • Sretno
  • Tuzno
  • Uplaseno
  • Usamljeno
  • Uspavano
  • Voljeno
  • Zadovoljno
  • Zakon
  • Zaljubljeno
  • Zamisljeno
  • Zarazeno
  • Zgodno
  • Zgrozeno
  • Zivcano
  • Zlobno
  • Stranica 1 od 7 123 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 1 do 10 od 62
    1. #1
      Mike Corleone avatar
      Pijano
       
      Datum pristupanja
      Jul 2012
      Lokacija
      Ucitavanje u tijeku...
      Poruke
      7,545
      Teme
      141
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      9 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      7 min
      Like (kliknutih)
      3893
      Like (dobivenih)
      1797
      Rep

      Timmy Djukic ---> DureX

      Dolazak na CH


      Na CH Sam došao negdje 2010 godine u 11 ili 12 mjesecu. Tačan datum se ne mogu sjetiti, ali se mogu sjetiti da je ružno vrijeme na polju bilo baš. Kiša je padala, mrak je bio. Odlučim ja da odem kod mog rođaka Stefana Djukica. Sve normala bilo , atmosfera dobra bila kao i uvijek, eh, dođe i taj trenutak za SAMP. Uđe on u igricu, ja gledam šta je ovo sad, kontam haj' ono obični GTa, ne obračam ja pažnju da je SAMP u pitanju (A vala iskreno reći prvi put sam ćuo za tu igru kada sam kod njega dosao). On ulazi u SAMP, vidim kuca Ime, šifru, gledam ja, reko ba šta je ovo, i on meni kaže SAMP. Reko ba kako SAMP šta ti je to ovo ti je GTa. I hajd ja gledam normala sve ofo ono, svidi mi se igra. Reko šta cu sad, reko rođo aj ti kod mene da instaliraš tu igricu, pa da i ja počnem igrat. I tako dodje taj dan i ja instaliram SAMP. Dok sam stalno kod njega bio upratio sam o ćemu se radi, nije mi trebalo objašnjenja za igricu...sve vremenom je nadolazilo.

      Početak igranja - Nick Ermin Hasanovic

      I ajde, napravim ja account taj. Bot bio, šta drugo reći ? Vozao onaj kamion od mehaničara, od jutra do mraka sam ga vozio, radio sam 0/24-48 (Žešći non lifer). I hajd' ja nabijem level 6 dok reće " Keks ". I šta drugo reći, ban dobijem, taj ban mi je uručio Amer Chupaja. Jbg, nešto sam radio, ne mogu se sjetiti koji je razlog bio. Aj šta cu ja, nisam znao za forum da se može postat unban, i hajd šta cu pocnem isponove.

      Novi nick - Mike Corleone

      Tu tek počinje " Cile Mile ". Naučio sam ja pravila, i hajd nabijem level, reko mogao bih ja u neku orgu. Ma reko neću neka me, ocu se zezat ovako kao civil. I ajd logično opet ja poćnem radit kao mehaničar. Vozio sam isto kamion od jutra do mraka, tako reći 0/24-48.
      Nabijem
      nešto para, i odlućim šta ću, reko ajde odo ja u neku organizaciju / bandu.
      Level 15 sam bio tada, dobro se
      sječam.

      Moja prva organizacija / Banda - Underground Racers

      Naučio ja pravila, sve za 10, lideri tada bili Alaudin Kobilica & Dwayne Sanderson. Hajd, ja zovem Alaudina IG, testa me on, prodjem ja test bez greške i ajmo trta vrta meni dosadi i ja puf i /qf. U UR mi je prejebno bilo, Kobila se zajebavao stalno, zajebavali mi njega on nas i tako ja sa Kobilom ko sa bratom. I šta cu kao što rekoh, žao mi je i odem /qf. Dogurao sam u UR do level 25 ili 6 šta cu reko odo negdje drugo.

      Moja druga organizacija / Banda - La EME (Ostao do Legende i Zaradio Je)

      Tada su bili owneri : Hamza Pecar, Ivan Lipincic i Antonio Gold (Meni se čini tako nick). U La EME sam baš, baš dugo bio. Tu sam se sa Ivanom Lipom (Geyom) upoznao. Sa njim sam provodio svaki dan vrijeme na skaypu, zajedno no lajfali, zajebavali se, DMali i tako to. E šta cu ja, i dalje nastavim no lajfat, i doguram do rank 5. FuF ja rank 5, onaj osjećaj HAHAH. Šalim se, ode lider, ulazi Lipa Gey IG, kaže " Mike ". Reko " Molim " , kaže ajde baza. Hajd ja dodjem baza i kaže Lipa Gey " hoš lidera LaEME ". Reko hajd može. I dadne meni Ryan Bent tada lidera. Ja dugo ostanem i zaradim pošteno LaEME Legendu koju danas dan imam.

      Da ne pišem sada, bio sam lider: SAPD, BB, RG, NGR, TIM, SFPD, BK, KGB, MS13, LaEME, HA (Sadasnja SR), i jos ne mogu se sjetit.

      Hackan account Mike Corleone, Novi nick Timmy Djukic

      Mike Corleone Hackan acc, sta cu, reko sada, postam ja temu tamo da mi je hackan, nisu rijesili nista. I ajde reko sta cu, idem se Nikoli (RED) požalit, pa reko možda čovjek šta riješi. Kad stvarno u najkračem roku mi je odgovorio, ja ne smijem otvorit poruku, joj reko sta mi je odgovorio sad, i hajde otvorim ja nekako poruku Privatnu na forumu, kad on odgovara, " napravi si novi nick, ostalo cemo lako riješit, prebacujem ti statse na taj novi acc " Ja kada sam to pročitao, pa skoćio sam sa stolice od radosti, i hajde napravim na novi nick Timmy Djukic, prebaci mi statse, aktivno pocnem igrati i sve Ovim putem se želim zahvaliti Nikoli (RED) na ovoj prilici.

      Owner Night Racers (NR)

      I tako dani išli kako išli, Stefan Djukic (Rođak) i ja se dogovorimo da uplatimo Chupi novac za racere. Nekoliko dana smo smisljali ime, ali na moju srecu nekako ja skontam ime Njemu se to svidjelo, te smo odma kontaktirali Chupu, i naravno uručili mu novac. Dani su prolazili, ali taj update nismo mogli doćekati. Prošlo je 5 mjeseci, dolazi naša organizacija na server. Dugo smo je ćekali, ali najdraža nam je poslovica bila " Ko čeka, taj i dočeka ". Eh tako i nas dvojica doćekasmo našu organizaciju. NR Lijepo funkcionira, zadovoljni smo, maksimalno trud ulažemo. U dogovoru smo da platimo NR Full skriptu.


      Marketing Team

      Dani su prolazili i prolazili. Jednog dana rodjak na FB Stefan Djukic javlja mi se. Reko rođo šta je bilo, kaže on, Hajde u Marketing Team, odlicne nagrade imaju, treba nam ćlanova, pa ako si zainteresiran da te predložim pa ti daljnje upute radi. Reko hajde može. Samo sam se jednog bojao da ne s****m nešto, kako mi je on rekao ako ne budes radio - BRIŠE TI SE ACCOUNT. Ja sam tada radio ko " sivonja " kako bi se reklo. I **** ga, evo dogurao sam i do globalnog marketinga. Zadovoljan sam svojim radom i trudom, ide sve po planu i programu.

      Lider SAN (1.12.2013)

      I tako, dodje i taj dan kad i ja postadoh lider SANa. Ja se vozam po Los Santosu, dosadno mi brate. I Ana West, želi da ide sa lidera. Mi svi u bazu, govorimo nemoj, neka te, i nismo je mogli nagovorit, ode ona sa lidera. I hajde, sve normala. Vozam se ja po Los Santosu, kad vidim Anel Bond na /f prica. Reko odakle ti, kaže on, malo došo ovde. Reko hajd, ostani sto duze. Samo nas dvojica online bili. I ja /f afk sec idem se vode napit. Odem afk, vracam se, sve normalno. Uzmem kombija od SAN i lagano odem po Los Santosu se vozati. I vozam se ja, kad odjednom killan sam, reko valjda greška, u par sekundi mi piše " Izbaceni ste iz svoje org/mafije " reko na /reporT Šta je ovo, nisam nista uradio ? Kad odjednom piše Promoviran si u lidera org/bande od Admina Anel_Bond. Hvala mu na pruženoj prilici na lideru. Još sam lider SAN i NE namjeravam izlaziti nikako. Želim nešto postići. Idem do cilja. Svi znate koji je cilj.

      Respect

      - Stefan Djukic -
      - Ivan Lipincic -
      - Anel Bond -
      - Jackey Johnson -
      - Niko Armani -
      - Sonatio Garcia -
      - Michelle Cannes -
      - Michael Hoffman -
      - Amela Catic -
      - Shavn Black -
      - Mersudin Ligec -
      - David Sabljak -
      - Jasmin Topoljak -
      - Alaudin Kobilica -
      - Santos Garado -
      - Hamza Pecar -
      - Steve Brusca -
      - Vinnie Richardson -
      - Anthony Quattro -
      - Amina Brusca -
      - Ryan Gomes -
      - Toni Sindik [Andres] -
      - Amer Chupaja -
      - Claude Speed -
      - Giovanni Brusca -
      - Sekula Opancic
      David Sabljak a.k.a SABO(T)
      Edin Bronx a.k.a peder

      Ima Vas još, oni znaju ko su...

      Ako Vam se svidja biografija " Hvala za ovaj post " ili bacite neki komentar


      FreeRoam GameSage - 17.2.2014

      Dan kao i svaki drugi. Ulazim na FreeRoam ja oko 22:15, odem afk do Foruma nešto da vidim, vraćam se IG, kad vidim više puta piše "
      Head Admin Bronx vas je teleportirao ",
      Ja gledam reko šta sam sada uradio, kad ono odjednom oko mene
      više Admina, tu su bili Nerk0 (SANTOS), Bronx, Pisete_Gluposti (Paj0) i tako ostali. Kad odjednom poćeše me testati za GSa. I naravno prodjem test, ali sam mislio da sam pao kada je Nerk0 rekao " Pao si " ja njemu " e jbg " kaže on " Al iz Bosanskog na godinu " Tu me presječe nešto u stomaku HAHA prepao sam se. Oko 23:00 zove mene IG Bronx, ja nisam mogao ući i sutradan udjem i piše mi ovo :



      FreeRoam GameSage 2 - 13.3.2014


      Večer kao i svaka druga. Na FR sam u IG već dugo vrijeme. Ulazi SABO(T) IG sve normalno kao i uvijek zeza se šta će drugo ne zna ništa . Ja dajem /go da organizujem VS Turnir, ID na /pomoc. I kažem /g aj nek mi neko porta. Sabo tu afka ono na haha, salim se, radi kao i uvijek, kad šta ćeš drugo vidjet nego ovo :




      FreeRoam GameSage 1 - 06.4.2014
      Dan kao i svaki drugi. Ulazi SABO(T) IG...nakon nekoliko minuta zove me na /g, ja se javim kad mi kaze, vidim razbacujes se sa /enagrada, a ja TDM prije orgao i puno svakom suigraču davao novca...poslije nekoliko sekundi pojavi se ovo:

      i tako ja i dalje GS lvl 1.



      DeeJay level 2 -
      Glavni DeeJay

      Dan je bio poseban Bilo je to večer, zezao sam se sa Šmajserom i tako sve je prošlo u zajebanciji. Vozamo se mi, odluči on meni dat Glavnog DJa na neko vrijeme
      TU sam radim i radit cu. Poštujem ga i hvala mu na pruženoj prilici necu ga iznevjeriti !!



      FreeRoam vracen GameSage 2 - 29.4.2014

      I tako ja IG kad ulazi SABO(T), nista normala sve
      Nisam se nadao da ce mi vratit GS 2. I hajde malo smo se zezali, dade Maretu gs lvl 4, nakon par minuta pita /g Durex nadam se da si se opametio od
      GS lvl downa, ja reko jesam i postavi mi gameSages level 2 tj. Vratio mi. Da nisam dobio GS lvl down do sada bih bio sigurno GameSages level 4 sigurno, ali na greškama se ući !. To je to, hvala svima na čitanju xd




      Yakuza Devil's - Legenda

      Nedelja navečer,
      sastanak je. Vidim ja Andres bot u intu, reko šta će nam on tu, pošto je on FaF, ma reko ajd doš'o nas malo zajebavat i da nas prca u mozak xD i tako lider marin006 vodi sastanak i mi se ušutili, kaže Andres " marin, završi ti imam ja nešto reci " i tako završi marin sastanak i to sve, kad ovaj bot se upetlja i priča on priča ne gasi se kad odjednom:
      ,
      a meni drago pravo, tu 5 mjeseci i sve to, trud se isplati !!

      Posljednje uređivanje od Mike Corleone : 11-05-14 at 19:13
      Jednom kroz selo zlatna kocija prolazi



    2. #2
      Mike Corleone avatar
      Pijano
       
      Datum pristupanja
      Jul 2012
      Lokacija
      Ucitavanje u tijeku...
      Poruke
      7,545
      Teme
      141
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      9 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      7 min
      Like (kliknutih)
      3893
      Like (dobivenih)
      1797
      Rep
      Eto pošto sam prešao limit od 16 slika, evo tu sam prešao pa krenimo

      FreeRoam GameSage 3- 19.5.2014

      I tako mi IG, Nevena dijeli lvl upove. Dade SAYKi Admina, dade Dellucci GameSage level 4, Dadne Adidasu Admina i tako. Kuca ona /o Zovite mi Durexa IG. A ja vec ig haha javljam joj se na /g reko tu sam. Kad ništa ne odgovara, i nakon par sekundi dadne i meni GS LVL 3 Hvala joj na ovome.

      Slika ne bitna, Bitan Mijo i Police ahahha


      Lider Elite Killers-a ! [7.6.2014]

      Dođe i taj dan kad i ja dobih EK Lidera Jednostavno dugo sam u EK, ex. legenda dok se nije poništilo sve to i odluči meni Medis Burn (owner EK) uručiti lidera. Ovim putem mu se želim zahvaliti i neću ga iznevjeriti !




      FreeRoam GameSage 4- 10.6.2014

      Ulazim ja u IG, orgam event, i tako zezamo se mi kao i uvijek, atmosfera dobra..
      I orgam i dalje evente, i odem afk na sekundu, ja se vracam kad BLanCO na /g CESTITKE ! Rek'o šta je sad, a nisam se nadao iskreno GS 4. Malo vratim chat kad vidim ono meni dao :O S**** se ja hahah, i tako hvala BLanCu na pruzenoj prilici ovim putem mu se želim zahvaliti, moj cilj je ostvaren!




      FR Admin 2 - 14.6.2014


      Dođe i taj dan kad i ja postadoh
      FR admin 2 nakon 5 mjeseci..iskreno nisam se nadao ni sekunde ! Ulazim ja IG 1 sat, vidim BLanCO afk. I hajd sacekam ja njega, i ja njemu na /g reko BLanCO možeš li mi dat admina 2 samo na sekundu da banam Sqilachi [Salvatore Gambino]iz zajebancije jer i on mene zeza Stvarno čovjek mi dade, i ja banam Sqillachi-a i vidim odnio vrag šalu ne skida Admina i on meni /makesage DureX 0 reko evo ga admin Bio sam sretan drama Hvala mu na pruženoj prilici. 100 % admin zaslužen, ipak 5 mjeseci GameSage nije malo
      Posljednje uređivanje od Mike Corleone : 14-06-14 at 13:21
      Jednom kroz selo zlatna kocija prolazi



    3. #3
      Mike Corleone avatar
      Pijano
       
      Datum pristupanja
      Jul 2012
      Lokacija
      Ucitavanje u tijeku...
      Poruke
      7,545
      Teme
      141
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      9 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      7 min
      Like (kliknutih)
      3893
      Like (dobivenih)
      1797
      Rep
      FR Admin 2 - 10.7.2014


      Orgamo Wayna i ja 402 race
      i sve fino prošlo . BlanCO u IG zeza se sa nama kao i uvijek . Testa BLanCO Aminx za GSa i prođe lik i postavi mu Dadne Levki (sYNT4X) gs lvl 3..Kad meni crash. Vraćam se ja u IG Kad mi dade admina level 3, hvala mu od


      Roleplay
      3.4.2021 -

      |1|A| Mike Corleone
      vratio sam se na CH nakon dužeg vremena, odlučio sam postati forum zahtjev za Admina. Nisam se nadao da ću postati admin, ali eto desilo se. Hvala svima na ukazanoj prilici, nadam se da cemo se druziti duzi period sa CH Staffom !



      FR Admin 1 - 9.12.2023
      Povratak otpisanih, brojimo godine u nizu igranja
      Posljednje uređivanje od Mike Corleone : 09-12-23 at 04:17
      Jednom kroz selo zlatna kocija prolazi



    4. Like fremaNN, Znaci EX3R se sviđa ovaj post
    5. #4
      Moreno' avatar
      Datum pristupanja
      Jun 2013
      Lokacija
      Lukavac
      Poruke
      4,416
      Teme
      170
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      93 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      7227
      Like (dobivenih)
      2581
      Rep
      Dobra biogfrafija, sve kratko i jasno receno, cestitke na postignucima, svaka cast!


      FR : Moreno - Pro Stunter's - Rank 6




    6. Like Mike Corleone se sviđa ovaj post
    7. #5
      Tonća avatar
      #24.12.2012
       
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      Hercegovina
      Poruke
      14,757
      Teme
      593
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      262 post(ova)
      Označen(a)
      12 tema
      Dnevna aktivnost
      2 min
      Like (kliknutih)
      4852
      Like (dobivenih)
      4478
      Rep
      Dobra biografija ,sve si extra napiso , svaka cast ...

    8. Like Mike Corleone se sviđa ovaj post
    9. #6

      Datum pristupanja
      Dec 2013
      Poruke
      28
      Teme
      4
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      0 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      2
      Like (dobivenih)
      12
      Rep
      Dobra biografija,ljepo napisana...



    10. Like Mike Corleone, Znaci EX3R se sviđa ovaj post
    11. #7
      Lucannes avatar
      Datum pristupanja
      Oct 2013
      Lokacija
      BiH, Kakanj
      Poruke
      1,575
      Teme
      123
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      0 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1349
      Like (dobivenih)
      535
      Rep
      ​Odlicna biografija, svaka cast svida mi se!
      RolePlay. Feliciano Lucannes | Level [38] | Leader Crazy Team [6]

      FreeRoam Lucannes | Minuta [2234] | DeatMach Vendetta [2]
      Moja MTA Galerija [KLIK]


    12. Like Mike Corleone se sviđa ovaj post
    13. #8
      Hare avatar
      Poštujte Pravila !
       
      Odlucno
       
      Datum pristupanja
      Oct 2012
      Lokacija
      VG
      Poruke
      18,900
      Teme
      638
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      417 post(ova)
      Označen(a)
      5 tema
      Dnevna aktivnost
      4 min
      Like (kliknutih)
      2225
      Like (dobivenih)
      4769
      Rep
      Dobra biografija , nije mala , fino napisana hvala što si me spomenuo ! <3


      Poštujte Pravila !

    14. Like Mike Corleone, Znaci EX3R se sviđa ovaj post
    15. #9
      Edin_Kadic
      Deleted User
      Ma da, mos misliti ,pola respecata admini ccccc... + mene nema u respectima.. znaci BIOGRAFIJA OCAJNA

    16. Like Mike Corleone, Znaci EX3R se sviđa ovaj post
    17. #10
      VutraSpektiva
      Deleted User
      Dobra brate biografija,svaka čast

    18. Like Mike Corleone, Znaci EX3R se sviđa ovaj post
     

     
  • Stranica 1 od 7 123 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •