Registracija
  • a
  • Bolesno
  • Gladno
  • Ljuto
  • Ludo
  • Neodlucno
  • Nostalgicno
  • Odlucno
  • Opusteno
  • Pijano
  • Ponosno
  • Posrano
  • Sjajno
  • Snazno
  • Sretno
  • Tuzno
  • Uplaseno
  • Usamljeno
  • Uspavano
  • Voljeno
  • Zadovoljno
  • Zakon
  • Zaljubljeno
  • Zamisljeno
  • Zarazeno
  • Zgodno
  • Zgrozeno
  • Zivcano
  • Zlobno
  • Stranica 1 od 4 123 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 1 do 10 od 39
    1. #1

      Datum pristupanja
      Sep 2013
      Lokacija
      München
      Poruke
      1,020
      Teme
      51
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      2 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      326
      Like (dobivenih)
      381
      Rep

      Tony Nikolic - machiavelli


      E ovako da i ja pocnem svoju biografiju

      Na samp sam dosao tako da sam sa rodjom prico na skype i vamo tamo ocemo nesto igrat reko prvo cabal kao sranje mu a on meni veli samp,ja gledam kae to i odem skinut i tako igramo ovako bezveze po ovim stunt i tim semama,kad odjednom pocnemo trazit balkanske srvove i kad odjednom ja naletim na CH to je bilo oko 2009 godine.I sad napravim prvi nick Julko_Nikolic ,ovo Julko mi po starom RL nadimku kako se zovem Julijan A rodjus bio Tony Rados i mi sad poceli igrat poslove radimo ja znao zicat gsove za pare i sve to zajebancija kratko receno I tako mi ganjali bandu i neki lik ima TSC skin ( Za mene to tad bili vidi vraga ima azectas skin ocu uc tamo ) i ja njega pratio i mi dosli tamo kod aerodroma i to nakraju bio TSC danasnji pitam mogul uc u bandu i u sec i mene i rodjus roknu...I tako nastavimo igrat kad odjednom ja vidio modove na nekoj stranici za aute,zagledo se u to ko pijan plota..I ja poceo stavljat te modove a bio sam napunio i sesti lvl sjecam se i meni ovaj nick dopizdio i ja napravio tad Tony_Nikolic da imamo slicno.I kad odjednom se mi vozimo,necu zaboravit tamo kod banke kad meni komp rikne nekako neznam kako ali ni minesweeper nisam mogao igrat,filmove nisam mogao gledat ni nista...

      2011

      Ovako oko te godine ja sam kupioo novu graficku i sve skinem samp da vidim dal imam acc i ja ga registriro,pod Tony Nikolic napravim vozacku vidim nije to za mene i ugasim a bio do drugog lvla dosoo..

      2012 ( GSF era <3 )

      E tu pocinje igranje,dobio sam flat internet i sad skidam igrice sve zivo,kad se sjetim sampa i reko odo vidit imal onog srva,skinem GTA i SAMP te udjem vidim ima ip od ch i nick moj Tony_Nikolic..reko oke udjem i od tad sam samaro cijello vrijeme.I poceo sam s vozacem busa radit normala,i ja jednom vidio da PD trazi nove clanove,ja mrd tamo mrd vamo i ja kod PD udjem i kad Brian Toretto ( DERPE <3 ) me izbaci van kao nemogu upast...Ja napisao prijavu u PD pdf al vidim ta im prica nije drzala vodu jer nisam pravilno posto...I tako za CNN i nekako ja u SF zavrsim i vidim neku bandu,TSC je bio opet hahah,i ja tamo rpo i sve zivo i killaju me sta ce...I ja se jednom vozam kod GSFa (<3) i vidim tamo rpaju,dosao ja tamo poceo s njima rpat i jedno dva mj sam aktivno tamo RPao,pripomagao mi je Frenci ( John Wilson )i mene zovu Amar i Fox na test ( Dexter Cooper i Shadell Collins ) i ja u auto s njima i pitaju ju me sta je MG ... Ja sutim ko tele nisam znao sta je to uopce i gledaju u mene i kao javit cu ti se..Ja reko gotovo,al sam nastavio RPat.I nakon tj dana mene Dexter zaustavi aj g i pita me test i bit cu mu uvijek zahvalan sto me pustio u GSF iako smo imali cesto nesuglasica..I ja udjem u GSF i prvi s kim sam se skompo sto jest jest Hrvoje Andrakovic neznam kako al svaki dan smo bili skype i sve al jbg sad je stanje kakvo je,neznam dal je ljut na mene i te seme ali nema veze ( Ekipa : Luke Tyler,Azur Uzun,Zvonimir Grgic,Dominik Odorjan,Jorek Birnison,Iker Gold,James Smooth,Admir White,Hrvoje Andrakovic itd nemogu se sjetit ima ih dosta ) i tako strogi RP bila uzivancija i sve rank dva dobio nakon tri tjedna,a r tri sam dobio nakon mj dana s Admirom jer smo bili voditelji setova tada..I sve krasno kad odjednom ukine se RP program na nas pucali ko amerikanci po iraku,i mnogo ih je otislo tada ali ja sam ostao,svaki dan s TSC pizdarija al sto je je bilo mi je dosta interesantno,i neko vrijeme kad smo se bacili na war bili smo medju najjacima na srv,ali kratko je to trajalo nesjecam se ni ja radi cega..i to sve prode ja se polako dignem na rank 4 i kad odjednom neki TSCovac me izroka,ja izadem van i ubijem ga i kad odjednom ja trebam bit kickan,a taman oko pola godine tamo bio..Meni krivo reko radi sto moras jbg,i dobio samo r down ( bogme ni prvi ni zadnji nece bit ) i tako da sam ostao u GSF a trebao sam biti lider. To je bilo tokom ljeta a tad sam upoznao Dariusa Jacksona i Kristijana Pejica i stalno skype skype skype,kad obojica slabo pocese igrat a ja nekako se skompo s Ikerom Goldom i Foxom I tkao pricamo nolajfamo,i dode Ivan Pavla ( Kenneth Phillips ) i grga karina mu je zapravo ime al nmvze I svaku vecer do 4 5 ujutro na skype uvijek neka zanimacija bila,i tako pocela skola a mi slabo poceli pricat kako nas par je tek u srednju skolu doslo a iker izrod bio tek osmi razred cc,ali sam se opet cuo cesto s ikerom kako smo u GSF dugo bili.. U to vrijeme dolazi i Fructuoso Martines i tako se mi skompamo i pocela era DManja u GSF...Kako bi rekli moji GSFovci da sam ja odtad bio napaljen na war,sto rec malo jesam malo nisam al jbg od rp programa sam ucio vs war I u to vrijeme sam upoznao Diega Ferruccia,Alberta Manczellu,Antonia Martinovica,Fadila Smitha,James Smootha,Gabrijela Sirovicu ( tada Jack Weed ),i mi svi ( Osim diega tad je on bio Y jos )
      se skupimo naoruzamo i negdje se skempamo i dmamo civile i te dane hehe to je bilo dobro dok nisu pocele nesuglasice neke te su napustili GSF Antonio Martinovic i Fructuoso Martines..Tada sam stalno bio prico s Smoothom;Manczellom Sirovicom i slabo smo skroz dmali kako je dosao hrvoje andrakovic na lidera i pocele te nesuglasice medju nama..I tada su bili lideri Alberto Manczella i Hrvoje Andrakovic i eto RPali smo bili i sve ali dosta slabo i ja sam gurao na war kako bi se poboljsalo stanje u GSF ali jbg svako ima svoj put zar ne ? Nakon 9 mjeseci u GSF sam dobio r pet,te sam dozivio svoj vrhunac u GSF nakon godinu dana u GSF sam dobio lidera imam jos tu sliku kasnije cu je stavit hehe,i tako sam bio lider sve do devetog mjeseca...gurao sam war i rp,ali vise war..I jednom sam otisao na test za GSa i pao sam,jbg samog sebe za****,al onda su pocele stvari u GSFu tj od vrha GSFa sto su me pocele vrijedati i rijetko je tko stao na moju stranu jer je vecina r petica bila..Kada je shipovala rekao kao ko bude dobar lider ice na testa,i mene pita Darius ocemol se prijavit u rp program ..pa reko haj kak os,,i onda navale kako sam jadan,naporan,samo na sebe mislim da sam zeljan GSa ko Bog zna sta,ali nisam otisao ostao sam u GSF radi cega sam i igrao tj do GSF legende..Nakon godinu i pol dana dobim unban na forumu jer sam se svado s onim jednim maloumnikom ( Zna on koji je i tako ga srdacno pozdravljam,jer sumnjam da se opametio ) i odem u tb i vidis glasanje za legendu od Velica ( Lunatic! ) i meni drago bilo,te sam otisao s lidera kada mi je legenda bila zapisana,a kako sam bio owner ENCa u to vrijeme i otisao sam u ENC..U GSF sam proveo godinu i sedam mjeseci u komadu bez izlazaka dvije trecine igranja sam ostavio u GSF..


      East Nashville Crips

      Eh sad tamo da pricam kako je..Kako sam od ranije se upoznao s ekipom ( Jack McDondald,Amko Brutalle,Pajo Pastar,Alessio Neymar,Misko Martinez Filip Goricanec itd ) I kad sam dosao u ENC nije mi bilo dosadno imao sam s kim pricat zajebavat se i sve zivo,ali tamo se bas nisam dugo zadrzao jer Brian Toretto ( gay nije htio igrat ) i Vlado ( Vladimir Ivanovic ) me zvao da odem mu u BB pomoci reko dobro malo pomoc Vladi pa se vratit u ENC il otic u hitmane tj gdje me voda odnese

      Bad Boys

      Eto kako je vlado dosao na lidera a ja reko haj jednom otic nece covjek umrijet i dobio r tri i zezao se tamo i kada sam pricao s Antoniom Martinovicem,pitao sam ga dali mi moze nekako test za Y rjesit..On je rekao moze te me se nedugo zato javio Alexandro Carassco i poslje njihovog sastanka sam otisao na test i prosao ga..

      Yakuza

      Eto i ja napokon dosao u tu slavnu Yakuzu di sam uvijek jednom mislio otici ako uspijem,jer mi nije bila prioritet kao GSF legenda.I tako kako je bio Amko Brutalle i Alexis Neymar pa sam njih jedino i znao pa sam se skompo s Romom Bjelim ( Ron White ) i s kerom ( Martin Levanic ) I bio sam tih dana dosta aktivno igrao i nakon toga jednom ja sam IG i Max tada bio lider i dao mi rank up..Bilo mi je drago i sve ali sam malo slabje i ja bio igrao jer jbg skolu sam za**** odma napocetku..Kasnije sam ih dosta upoznao ( Kyle Toretoo,Enrique Contraras,Jasmin Topoljak,Dino Tucakovic i tako ) i sad sam i dalje tu oko dva mjeseca i nesmilim izlazit pa nek pukne di pukne



      Respecti

      E sad ovako da idem ispocetka od kog sam upoznao i sve to xd

      Hrvoje Andrakovic : Stvarno smo si bili dobri i sve,prvog sam ga na CH upoznao
      John Wilson : Frenci ludi poguro me do testa za GSF i na tome sam mu zahvalan
      Antonio Martinovic ( Alexis Neymar ) Eto sto reci stvarno respect svaki dan se cujemo mnogo toga mi pomogo znamo se u RL i sve)
      Brian Toretto : GAAAAAAAAAAAAAY vidimo se u cetvrtak stvarno respekt otisao je s adma radi moje krivice sto mi je zao ali mi nije nikad zamjerio )
      Diego Ferruccio ( Kikson ) : lega iz osjeka svaleeeeeeeeeeeeeer hahahah
      Iva Suarez ( Transvestit Giovanni Suarez ) U GSFu se upoznali i stvarno smo si dobri cujemo se na skype i tako
      Jimmy Chavez ( Chavo ) : nesmijem rec kako smo se upoznali hihi,al dobar je decko,cesto se cujemo,legenda
      Admir White : Skupa dosli u GSF i sad on lider tamo,bili skupa lideri i sve
      Kristijan Pejic : ludi pejic vser zajeban
      Iker Gold : Glavni ***** tamo u VZ i alkoholicar
      Fructuoso Martines : Legenda,zao mi je sto neigra vise al dobar je bio stvarno nekad se cujemo al eto
      Vito Bonnucci : Cesto si laskamo te se castimo rijecima hhahaha ma car liik nek nastavi mi kasapit u waru
      Johnny Woon: gay mali nek nastavi radit beatove pa ce mi kad postanem reper da slaze beatove hahaha
      Fadil Smith : Sugovornik RPa,stalno imao problema i namjesten ban ali sad je opet na svome accu i tjt
      Filip Gotti : Owneri smo skupa,al dobar lik i zna vodit bandu svaka muu dala
      Marco Brutale : Bot znamo se vec sto godina vidimo se u skoli svaki dan haha
      Giovanni Bennetti : Nolajfer prije bio davo duso za sampa a sad vise neigra kako je klosar pao razred hahahah nevracam mu slusalice koje sam mu duzan ofc
      Alessio Neymar : Dejanovic spammer ludi koliko moze nabit postova uzas cisti
      Misko Martinez : zato daj daj daj da im bacim jednu bombu
      Pajo Pastar: dobar decko,najdraze bi mi bilo kad cujem kako priziva Slavicu svako malo
      Vladimir Ivanovic : isto nesmijem rec kako smo se upoznali ali dobar lik,nije inatlija posten
      Martin Levanic ( Kerko ) : Lud ker svaka mu dala,samo mora malo manje lajat ko pudlica pa ce ga manje bolit grlo
      Jasmin Topoljak : Dobar lik isto svaka cast,iz Zenice naravno
      Kyle Toretto : S njim ko s Levkom se prvo skompo mislio neki tvrd orah al je uvijek spreman za zajebanciju ( ZENICA BOY )
      Alberto Manczella : Isto Zenica boy kad dodem tamo smotat cu ga ko pitu,cuskljina
      Shadell Collins : Fox ***** prije samper sad loler,pomogao mi puno u GSF znamo se u RL ofc
      Manrique Montana : Velic hvala mu na legendi i na svemu sto mi je dopustio u GSFu
      Ron White : Treba se nekad i okupat rome ne samo krast zeljezne poluge
      Enrique Contreas ; Diler glavni u Y,hahah dobar decko stvarno aktivan samo me razocaro kad je imao 70 tima a ne 90 ko obicno !!
      Max Cigarett; Covjek stvarno ovako kad ga neznas mozes svasta reci,ali kad ga upoznas pomoc ce ti i sve zao mi je sto se bano al jbg kae tu je.
      Diego Montana : Kickbox maher hahah navuko me na trance ,bili skupa u GSF stalno pricali i tako
      James Smooth: Peder mi obecavo sig sto godina i napravi mi nekog repera kineza ja wtf al ono Ma joj smotani zao mije kaj neigra vise
      Amko Brutalle : Ukro mi preko skype sorc i komodu i dalje nemogu vjerovat pouka price nemojte s njim na kameru i ostavit ju upaljenu dok ste na wcu. hahaha
      Filip Hoax : Najjaci lik stalno trollo kog god je stigao hahaha
      Dominik Odorjan ; U GSF smo se upoznali cesto smo pricali zivimo u istom gradu a nikad nismo na kavi bili hahah
      Deny King ( Dennis Bennetti ); Misicav momak dobar decko znamo se u RL i sve
      Kenneth Phillips : Grga karina sto reci vise <3
      Gabrijel Sirovica ( Jack Weed ) ; Prejak reper mozda najveci stihoslovac ovdje na CH Hip Hop sekciji
      Francessco Assente ( Delja ) : Ima jedan video koji nezeli da iko vodi,kratko receno fudbaler hehehe
      Maniaco' : Najveci narkoman na ch ocm hahaha travarcina tezaaaaa
      Veky Martinus : Dobar admin bio ali Chupo ga skino s pozicije radi onih relacija bezveznih..
      Christian Capone : Solja ludi hahah bezveze banan jer covjek ima skill
      Frenkie White - Bili smo si jako dobri u GSFu samo nismo se dugo culi pa se zajebali jbg neznamo jedan o drugom hha
      Uros Dejanovic - Usro,fakat osoba dobra za zajebanciju nema druge
      Ruffy Moreno - Fera lafo fudbaler kad dodem dole pokrice se usima


      Pa mislim da je to to kasnije jos doradim ovako sa strane servere i te seme tako da je to od mene hehe koga nisam stavio u respecte ,nek mi se javi na zid..


      Edit 2.2 2014
      Evo ovako da malo editam...Puno se stvari promjenilo ostao sam u Yakuzi i dalje evo rank 3 sam,jos uvijek naravno nikad banan ..Dobio sam Rap Team sekciju legend pa sam zadovoljan svime na ch,iskreno sve sto sam htio sam stekao GSF legenda,lider,bit owner jednom ( naravno tu se samo pare moraju stec ) usao sam u Yakuzu.imam TB da spammam okolo i eto sljedecom prigodom kad se nesto desi najavit cu . Caocao puno pozzova od Nikolica
      Posljednje uređivanje od machiavelli : 02-02-14 at 11:03



      Carmelo Carvelano- Grove Street Family Legend, ex Yakuza 2013-2018

    2. #2

      Datum pristupanja
      Sep 2013
      Lokacija
      München
      Poruke
      1,020
      Teme
      51
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      2 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      326
      Like (dobivenih)
      381
      Rep
      rez za update



      Carmelo Carvelano- Grove Street Family Legend, ex Yakuza 2013-2018

    3. #3

      Datum pristupanja
      Sep 2013
      Lokacija
      München
      Poruke
      1,020
      Teme
      51
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      2 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      326
      Like (dobivenih)
      381
      Rep
      rez za update!



      Carmelo Carvelano- Grove Street Family Legend, ex Yakuza 2013-2018

    4. #4
      Maka avatar
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      Camp Nou 226 E32
      Poruke
      7,857
      Teme
      120
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      61 post(ova)
      Označen(a)
      3 tema
      Dnevna aktivnost
      7 min
      Like (kliknutih)
      1856
      Like (dobivenih)
      3419
      Rep
      Svidja mi se biografija lijepo si to slozio

      ♕ 27.1.2016 ETL WAR CHAMPIONS ♕

















      __________________________________________________ _________




    5. Like machiavelli se sviđa ovaj post
    6. #5
      Mehinov1c avatar
      Zlobno
       
      Datum pristupanja
      Jun 2011
      Poruke
      6,261
      Teme
      525
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      45 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      2457
      Like (dobivenih)
      1507
      Rep
      Odlična biografija, lijepo napisana i opširna, šefe svaka čast!

    7. Like machiavelli se sviđa ovaj post
    8. #6
      Furry avatar
      Datum pristupanja
      Sep 2013
      Poruke
      640
      Teme
      17
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      0 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      67
      Like (dobivenih)
      113
      Rep
      Lijepa biografija svida mi se nije opsirna
      FR:|FurrY|3000+Min|DB 1|

      MT: Since :|28.11.2013|
      Rogersov Gladni TIM



    9. Like machiavelli se sviđa ovaj post
    10. #7
      Kyuubi Kurama avatar
      Datum pristupanja
      Nov 2010
      Lokacija
      Frankfurt am Main - Germany
      Poruke
      10,073
      Teme
      178
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      14 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      3064
      Like (dobivenih)
      2911
      Rep
      Svaka ti cast
      Biografija ti je super hvalaatoai me spomeno btw spamer nisam <3
      Mir scheißegal, wer du Hurensohn bist
      Denn du wirst nie ein Teil meiner Crew

    11. Like machiavelli se sviđa ovaj post
    12. #8
      El Bahattee
      Deleted User
      Ma daj mogo si posten font stavit ahhaah.
      Dobra biografija gade
      Ovo oko gsf mi se najvise svidjelo jer toga je najvise hahah sta jest jest svaka ti cast.
      I da... Jedan si od rjetkih koji tako misle o meni ahhaha..

    13. Like machiavelli se sviđa ovaj post
    14. #9
      deadmau5_
      Deleted User
      Kako smo se upoznali ?!

      Odlicno si napisao,najjaci deo o GSFu,jbg tu si veci deo CH karijere proveo <3

    15. Like machiavelli se sviđa ovaj post
    16. #10

      Datum pristupanja
      Aug 2011
      Lokacija
      Del Mar - CA
      Poruke
      10,774
      Teme
      183
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      129 post(ova)
      Označen(a)
      5 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1974
      Like (dobivenih)
      2137
      Rep
      Super biografija, hvala za one riječi haha i vidimo se u čet

    17. Like machiavelli se sviđa ovaj post
     

     
  • Stranica 1 od 4 123 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •