Registracija
  • a
  • Bolesno
  • Gladno
  • Ljuto
  • Ludo
  • Neodlucno
  • Nostalgicno
  • Odlucno
  • Opusteno
  • Pijano
  • Ponosno
  • Posrano
  • Sjajno
  • Snazno
  • Sretno
  • Tuzno
  • Uplaseno
  • Usamljeno
  • Uspavano
  • Voljeno
  • Zadovoljno
  • Zakon
  • Zaljubljeno
  • Zamisljeno
  • Zarazeno
  • Zgodno
  • Zgrozeno
  • Zivcano
  • Zlobno
  • Stranica 1 od 5 123 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 1 do 10 od 44
    1. #1
      Čavo Ledeni avatar
      Datum pristupanja
      Apr 2013
      Lokacija
      Rijeka
      Poruke
      456
      Teme
      53
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      3 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      274
      Like (dobivenih)
      131
      Rep

      Čavo Ledeni - Aleksandar_Nigrutin (Pero Gjuric)

      Dolazak na CH

      2011. godine nedje oko 6. mjeseca sam u nekoj kutiji s CD-ima našao CD na kojem je pisalo: "GTA San Andreas." Ni dan danas neznam odake mi taj CD. Instalirao sam ga i krenuo s igrom. Nesto kasnije mi je dosadilo igrati singleplayer pa sam oducio skinuti SAMP. Za CH sam saznao tek taj dan. Trazio sam servere po internetu dok nisam ugedao: "Croherze RolePlay ip." Napravio sam nick: Pero Gjuric I tako je to poceo...



      R o l e p l a y




      Pocetak CH karijere
      Nakon odobrenog acc-a na forumu i na serveru, krenuo sam sa igrom. Udem IG..I sta cu? Pocnem ja istrazivat, zicat pare, trazit posao, prijatelje... Dok nisam naisao na Ivana Sokolova. On je jedini koji je uz mene bio od 1. lvl-a pa do sad. Puno mi je pomagao: davao savjete, ucio me RP-u, davao mi pare i jos puno toga. S njim sam bio svaki dan sve do svog 8,9 lvl-a. Da nije bilo njega mozda bih odustao od igranja jer nisam znao nista pa mi je bilo sve tako bezveze.

      Prva Organizacija (RED)
      Bio sam 8. lvl. Tad sam se vec poceo uhodavati u igru. I tako jednog dana me nazove lider RED-a i pozove me u organizaciju. Tamo sam bio oko petnaestak dana, ali sam uspio doci cak do ranka 5. Tada je RED jos bio ne skriptana organizaca (jos uvijek je) pa smo imali samo 3,4 auta, ali meni je tada bilo bitno samo da sam u nekoj organizaciji. Tako jednog dana su nas sve kickali jer su govorili da ide update ili nesto tako. Nisam znao o cemu pricaju, no nakon toga se nisam niti vracao u RED.


      Gun diler (GD)
      Dok smo se vozili u mavericku i preradivali materijale. Upoznao sam sada najboljeg IG prijatelja Mehu Mesinovica (Velid Mesinovic). Od tada pa do sad smo ostli u najboljim odnosima. On mi je takoder pomagao u svim mogucim situacijama...Jedan od boljih frendova na CH.


      Druga Organizacija (RG)
      Rajvosa Gang...Tu sam zapoceo svoju glumacku karijeru. Snimili smo film koji se sastojao od vise djelova, a ja sam glumio samo u prvom. Taj prvi dio je trajao oko 3 minute. U filmicu sam gumio nekog bandita. Stajao sam ispred nase terase u bandi sa jos jednim prijateljem. Bili smo nesto kao cuvari u trgovackim centrima. Dok su se izmedu nas šefovi dogovarali o necemu. Nakon 5,6 minuta, jedni su sjeli u limuzinu i krenuli u Los Santos. Dok smo ja i moj kolega iz Rajvosa Gang sjeli svatko na svoj NRG i pratili bijelu limuzinu. Stigli u Los Santos, tocnije Las Collinas i tu je bio kraj prvog dijela filma i nazalost kraj moje glumacke karijere. Mislio sam da cu nastaviti glumiti i biti dio RG ekipe, ali jednog dana sam usao IG i pise mi gore: "Izbaceni se iz organizacije/mafije/bande." Nakon toga bio sam ljut jer sam sve izvrsavao kako treba a izbacen sam. Tako da ih nisam niti pitao za razlog. Samo sam nastavio traziti druge bande. Eh, ta druga banda je trebala biti MS13. To mi je takoder sredio Ivan Sokolov. No tada su bila neka druga pitanja i test mi se cinio tezi. Naravno, sada bih test prosao "zmireci" sto se kaze, ali tada sam bio 9,10 lvl.
      Najvise sam padao na pitanjima napisanima u IC chat tipa: "Sta je MG?" I ja budala njega ubjedujem: "To je mjesanje IC i OOC chata." Tako da sam tamo pao...



      Moja CIA
      CIA je moja treca organizacija u njoj sam bio nesto manje od 2 mjeseca. Nakon izbacivanja iz RG-a nazvao sam Ivana Sokolova i pitao ga da mi sredi uazak u neku organizaciju. I on mi je sredio ulazak u CIA. Jer je i sam legenda tamo te je poznavao lidere, ownere... Tada je lider bila Ella Rocky. Cijelo vrijeme sam dosadivao sve dok me nije pozvala u CIA. Tamo sam bio jedan od najboljih agenata tada. Radio sam sta mi kazu i sprijateljio se sa svima njima. Tada mi je bilo super biti policajac.


      Prvi ban
      Vozio sam se po LS u CIA vozilu. Bio sam u kontroli. Zaustavi tada mene neki policajac. Ja kazem njemu: "Pozdrav, kolege smo, zuri mi se." No covjek je bio uporan i izacio me iz auta pa smo se poceli svadati. Nakon sto smo se izvrjedali sjeo sam u svoj auto i pobjegao. Poslije pet minuta kada sam otisao od policajca otisao sam off. I tada sam dobio offban.
      Zalio sam se na forumu kako to nije bilo fer, ali nisu me unbanali nego dali tri dana hladjenja. Nepravedno...



      CIA (liderstvo)
      Nakon jednom mjeseca u CIA i hadjenja, postao sam tajni agent (r3). Do tada se izmjenilo oko tri lidera. Owneri su se raspravljali koga ce postaviti za lidera. I tako iznenada i ja dosao na red. Marco Ottaviano (tadasnji owner CIA) je postao za lidera. Bio sam lider s Franko Vlahov. I dobro nam je islo. Prije nego sto sam postao lider, procitao sa cijeli "Lider" pdf i naucio ga "na pamet.". Sve mi se cinilo tesko i komplicirano. Cak sam i pomislio da odustanem od svega. I drago mi je sto nisam odustao. Jednom udem IG i porta me Fabo na neko parkiraliste u LV, testao me i postavio me za lidera. I tako...Najgore je bilo to sto smo ja i Franko morali davadi place iz svojih depova. Bilo je slucajeva gdje podjelimo place i onda ti isti igraci koji su primili placu istoga trenutka zicaju kick, glupiraju se, itd. Jedino mi je zbog toga zao para, ali inace ne...Za to vrijeme nisam imao niti jednu losu kritiku od strane svojih clanova niti od ostalih igraca i drago mi je zbog toga. No i tome dode kraj. Bio sam lider punih mjesec dana.
      Zadnji dan moga liderstva dobijem poruku od Matrixa: "Pero dobio legendu CIA..." Bio sam sav sretan.


      Drugi ban
      Stojim kod banke i dajem oglas. Tada je: " ZeroAS blokirao oglase..." Prode 15 minuta i ja dajem oglas samo da provjerim dali je proradio. I tako ja dam oglas koji je glasio: "awa." I ne mogu vjerovat, dao sam oglas. I poberem ban od 15 dana.


      CIA (skripta)
      Tokom hladjenja cijelo vrijeme sam pratio forum. I pricalo se da se CIA skripta. Nakon hladjenja CIA je skriptana. Sve je novo, baza je preseljena iz SF u LV ima puno vozila, ima sve sto i ostale organizacije. Nisam mogao odoljeti, a da se opet ne vratim u CIA pa makar na par dana. Tako da sam sada opet zavrsio u CIA kao zamjenik lidera odnosno rank 5.


      Treci ban
      Tako sam ja igro mjeces, dva od kad je CIA skriptana.. I odjenom mi doslo da odem ca sa CH. Dao sam neki glupi /ad i dobio ban. Nisam trazio unban pa sam pauzirao mjesec i pol odprilike. Isto tako mi je doslo da opet dodem na CH i napravio sam novi acc: "Aleksandar_Nigrutin" Ajs <3 Sad tek pocinjem s igrom na tom acc-u..


      Aleksandar Nigrutin
      Tu sam tek bio napunio lvl sest tek tolko da mogu da krenem u neki biznis s kupovinom/prodajom i tako. A do tog sestog lvl-a sam se zezao i radio gluposti, zavrsavo u areji, skoro ban dobio, ali je sve dobro na kraju zavrsilo. Svaki dan sam se druzio s Meho Mesinovic-em, koji mi je i dao dosta para da bih mogao da trgujem. Dosta je ljudi primjetilo moj nick pa smo se tako zezali, repali, Ajs ovo ono... Hahaha jedan od mojih "fanova" je cak trazio i autogram. I dobio ga je.


      Taxi
      Tak sam se ja dosađivao, nisam imao sta radit i padne mi ideja da udjem u neku organizaciju, onda sam pozvao Ella Rocky (lider Taxia) da me /invite u orgu. I tako sam ja usao u Taxi. Procackao sam taxi pdf i poceo s poslom. Nakon par musterija meni to vec postalo dosadno. Nisam uspjeo skupiti niti minimalnu kvotu musterija kojih moram vozit. Glupo mi bilo da ne radim bas nista jer sam sam trazio Ellu da me pozove tak da sam se trudio kolko sam mogo. Nakon nekog vremena sam izasao od tamo. Nije taxi za mene....


      SFPD


      U SFPD sam invitan slucajno. Vozim se po LS i odjednom pise: "Pozvani ste u SFPD pozvao vas je lider Ricardo Makaveli" nesto tipa to...I pitam ja: "Sta je ovo?". Kaze on pogrijesio ID i pita me ocu li sad kick ili cu veceras ako ocu. Kazem ja ae vecerac..I cekam ja njega tu vecer, nema ga..Slijedeci dan, nema ga..Slijedeci tjedan, nema ga..Drugi tjedan, nema ga...I javim se ja drugom lideru i ispricam sta je i kako je. I kaze on to nije njegov problem i jos me htijeo prijavit za zicanje kicka...Nista ja tako nisam nista radio i nekoliko dana nakon ja napokon dobio KICK !




      F o r u m


      - portal team - 22.5.2016 -



      Respect
      Posljednje uređivanje od Čavo Ledeni : 26-05-16 at 19:00
      kad narastem bicu televizor kad narastem bicu tv

    2. #2

      Datum pristupanja
      Apr 2011
      Poruke
      262
      Teme
      52
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      0 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      96
      Like (dobivenih)
      61
      Rep
      Nek' me se neko sjeća
      Dobra biografija brt

    3. Like Čavo Ledeni se sviđa ovaj post
    4. #3
      Hrvoje Andrakovic avatar
      Datum pristupanja
      May 2010
      Lokacija
      Osijek 031
      Poruke
      5,100
      Teme
      229
      CHB
      450
      Spomenut(a)
      86 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      56 min
      Like (kliknutih)
      4101
      Like (dobivenih)
      4768
      Rep
      Ajzace barabcino,dobra biografija ali ime sabija,jos da je nesto bolje od Alexandar hahah nice story...Oteli su nam krave <3
      You can cry but you'll still die, they'll be no tears in the end...

    5. Like Čavo Ledeni se sviđa ovaj post
    6. #4
      Pinky trouble avatar
      Datum pristupanja
      Jun 2012
      Lokacija
      11
      Poruke
      644
      Teme
      56
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      1 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      933
      Like (dobivenih)
      1231
      Rep
      Nemoj da bude i cetvrti ban ahahhaha
      Lijepo napisano, nije ni u parama sve, glavno da se zabavis Ajs Nigrutin ehehhe


    7. Like Čavo Ledeni se sviđa ovaj post
    8. #5
      Ivke avatar
      Datum pristupanja
      Jun 2012
      Lokacija
      Srbija, Novi Sad
      Poruke
      5,547
      Teme
      226
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      0 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      593
      Like (dobivenih)
      1086
      Rep
      super je biografija!


      Seo sam u kola, krenuo na Mars
      Poneo sam sendvice i jedan paradajz
      (Javi se Nigrutine, dal si u orbiti, ponesi sa Zemlje hasisa i rizli)
      Poneo sam vise nego prosli put
      Vi spremite hentor i 2 grama zljut
      Jer klantor je jak za moj organizam
      Na benziskoj pumpi sipam herozina
      Svi misle da su marsovci zeleni
      Ustvari su metalik, roze i debeli
      Usput sam svratio na planetu Vikler
      Gde se zene setaju gole i sa stikle
      Imaju 3 sise i po 4 *****
      Dolazim u miru i donosim virsle
      Tu nema vegetacije, samo raste zbidelj
      To je biljka koja leci i od side
      U kola se vratio, krenuo dalje, idem
      Meteori lete, jedva da se vide
      Ukljucio sam mog, svetlosne brzine
      (Ajzace barabcino kada ces da stignes)
      Posle 4 dana slecem u svemirsku bazu
      (Jel si lepo putovo, jel si dono travu)
      Doneo sam sve moj metlik brate
      Bongove, pajpove zemaljske opijate

      (Volimo hasis, oci nam se cakle)
      Volim i ja zljut, kento rime spakle

      Tu sam osto godinu i nekoliko dana
      Spakovo me spatler za ortake iz kraja
      (Dovidjenja Ajzace dodji nama opet)
      Marsovci mi masu dok spremam se za pokret
      Podelio im diskove od Gazda Valde Rame
      A sledeceg puta donecu im sarme
      Masinu palim, krecem ka planeti Zemlji
      Doneo sam zljut, da dam malo velji
      Slecem u kotez na basket terene
      Signal mi ometele satelitske antene
      Sa planete Vikler doneo sam zbidelj
      Da Ukrainke imju da lece se od side
      Bese lose vreme naiso je Timbe
      Na Marsu sam nabavio "Plazma 8 sistem"
      Da mozemo da igramo zajebane igre
      Sony je dosadio, bacam zljutu rizle
      To je laka droga, kakve ovde nema nigde
      Cepanjem atoma, parcica na kriske
      Dobija se kristal koji predivno mirise
      Marsovci mi salju SMS gde pise
      || Ex. Ivan Sokolov || LC Leader || LC Legenda || 3000h La Cocaina ||


    9. Like Čavo Ledeni, Nije dostupno, Gringotts, Paul se sviđa ovaj post
    10. #6
      Mehinov1c avatar
      Zlobno
       
      Datum pristupanja
      Jun 2011
      Poruke
      6,261
      Teme
      525
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      45 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      2457
      Like (dobivenih)
      1507
      Rep
      Odlična biografija, lijepo napisana, iskrena, uredna, opširna, svaka čast!

    11. Like Čavo Ledeni se sviđa ovaj post
    12. #7
      Aladeen avatar
      .
       
      Zarazeno
       
      Datum pristupanja
      Jan 2012
      Lokacija
      Dubrovačka Republika
      Poruke
      7,366
      Teme
      470
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      92 post(ova)
      Označen(a)
      4 tema
      Dnevna aktivnost
      6 min
      Like (kliknutih)
      5843
      Like (dobivenih)
      2643
      Rep
      Predobra biografija xD

      Svida mi se font i sve

      Hvala na respektu P.S: Prestani me DM-ati IG Hhahah
      CH Minecraft Voditelj × CH Rust Voditelj × CH Marketing Team Voditelj × CH Insider Team Founder × Oxasson Wei
      CroHerze Roleplay Admin 1337 × EK Legend × RED Legend × CIA Legend × H Legend



      Demokracija će platiti zato što će pokušati odgovarati svima.
      Siromasi će htjeti imetak bogatih.
      A demokracija će im to dati.
      Mladi će htjeti biti uvažavani kao stari,žene će htjeti biti kao muškarci,stranci će htjeti prava starosjedilaca.
      A demokracija će im to dati.
      Lopovi i prevaranti će htjeti važne državne funkcije.
      A demokracija će im to dati.
      A kada lopovi i prevaranti konačno demokratki preuzmu vlast,jer kriminalci i zločinci
      teže za moći,nastat će gora tiranija nego u vrijeme bilo koje monarhije ili oligarhije.

      [/CENTER]

    13. Like Čavo Ledeni se sviđa ovaj post
    14. #8

      Datum pristupanja
      Aug 2012
      Lokacija
      Šeher Sarajevo
      Poruke
      1,929
      Teme
      43
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      0 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      470
      Like (dobivenih)
      214
      Rep
      Vidim imao si burnu biografiju, opširna, uredna, sviđa mi se.



    15. Like Čavo Ledeni se sviđa ovaj post
    16. #9
      pyrozeN avatar
      1950
       
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Poruke
      16,294
      Teme
      674
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      48 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      2 min
      Like (kliknutih)
      11056
      Like (dobivenih)
      3974
      Rep
      Dobra biografija .. lijepo sastavljena, duga je .. sviđaju mi se boja i font
      FAF since 28.6.2013.
      Tom Barry


    17. Like Čavo Ledeni se sviđa ovaj post
    18. #10

      Datum pristupanja
      Jun 2010
      Lokacija
      https://t.me/pump_upp
      Poruke
      8,231
      Teme
      283
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      36 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      4003
      Like (dobivenih)
      2144
      Rep
      Lijepa biografija,najvise mi se svidja direktor CIA

    19. Like Čavo Ledeni, Pierre Chevalieur se sviđa ovaj post
     

     
  • Stranica 1 od 5 123 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •