Registracija
  • a
  • Bolesno
  • Gladno
  • Ljuto
  • Ludo
  • Neodlucno
  • Nostalgicno
  • Odlucno
  • Opusteno
  • Pijano
  • Ponosno
  • Posrano
  • Sjajno
  • Snazno
  • Sretno
  • Tuzno
  • Uplaseno
  • Usamljeno
  • Uspavano
  • Voljeno
  • Zadovoljno
  • Zakon
  • Zaljubljeno
  • Zamisljeno
  • Zarazeno
  • Zgodno
  • Zgrozeno
  • Zivcano
  • Zlobno
  • Stranica 1 od 5 123 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 1 do 10 od 49
    1. #1

      a
       
      Datum pristupanja
      Dec 2010
      Lokacija
      Düsseldorf
      Poruke
      11,326
      Teme
      384
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      46 post(ova)
      Označen(a)
      3 tema
      Dnevna aktivnost
      3 min
      Like (kliknutih)
      5505
      Like (dobivenih)
      2982
      Rep

      Enrique Contreras - Bubblegum


      POČETAK

      Na CHRP sam stigao krajem 2010 Godine.Kao sto vecina ljudi ovde pise,da ih je neko doveo, mene nije imao ko da dovede zato sto niko iz mog kraja,nije znao za SAMP. Jednog dana sam sa RL frendom video na netu sta je SAMP i odlucio sam da instaliram to i vidim sta je. Prvo sto sam ukucao na Google bilo je to da trazim nekakav Balkanski SaMP server , i izbacilo mi je CroHerze RP .
      Instaliram ja to i udjem na CH. Prvo me spawna na kolodvoru, tada jos uvek nije moralo da se trazi odobrenje racuna na forumu.I napravim ja svoj prvi acc. Nick mi je bio Aca_Dimitrijevic , moje RL ime i prezime. Igrao sam na tom accauntu i jednog dana,sretnem nekog coveka ( nicka nemogu da se setim nikako ) dao mi je 100 K . Bio sam presrecan i odem na kolodvor i popnem se na auto od Victor_Moreno i on me bana.
      I nisam znao nikako da postam Zahtev za Unban,zato jer nisam niti znao da postoji Forum.
      I svakog dana sam pokusavao da udjem,jer sam mislio da ce ban da prodje kao na CS-u , ali ban nije prolazio.

      NOVI ACCAUNT

      Bio sam jako tuzan sto mi je propalo sve , 100 K $ nije bilo malo para u to vreme,kada je sadasnji Mod ,tek zaziveo.
      Odlucim se ja da napravim novi ACC i stavim nick Aca_Corleone . Posto me u RL zovu Aca , aa i volim da gledam '' The Godfather '' Pa zato valjda i ovo prezime '' Corleone ''
      I tako jednog dana dok sam kosio travu u Gleen Parku , upoznam Armina Corhusica i Austin Johnsona. Armin je po meni tada bio jedna od bogatijih na serveru,poklonio mi je auto JesteR i dao puno novca. Druzili smo se sa Austinom koji je radio drogu za nas, aa onda bi znali da do kasne sate blejimo u Arminovoj kuci i drogiramo se


      BAD BOYS

      Na serveru mi se jako dopadala banda '' BadBoys '' . Nazovem ja tako jedne veceri Jozo Krajinovic i pitam dali ima mesta u BB-u.
      On mi odgovori da dodjem do BB Baze za test. Ja odem i RP test prodjem bez problema, aa na VS sam pao. Ali Jozo me je ipak invitao jer sam dobro znao RP Pravila. Kad sam uso u BB , ekipa je bila jako dobra: Diego Blurn,Ajdin Andreas, Osman Malovcic, Adnan Saric,Mirza Dark,Armin Zila,Salhudin Gurda...
      Secam se da smo se uvek svadjali ko ce da igra War.Nekad bi se oko toga svadjao sa Diegom aa nekad sa Ajdinom, iako bi se pomirili posle 2 minute
      U BB-u sam ostao jako dugo nekih 700-800 H , tada je to bilo dovoljno za legendu, sada treba mnogo manje Tim Ugovora,ali tada je bilo tesko.
      Jedno vece budem ja na skype sa Jozo Krajinovic i kaze on meni '' Dobices legendu BB-a '' .
      Tada sam bio srecan,sto cu dobiti legendu BB-a, i kaze meni Jozo da idem na forum, ja odem i vidim BB legenda postavljena

      VEKY_VEKIC

      Na Aca_Corleone ubrzo dobijam Ban radi Cita. Skinuo sam S0beit na nagovor RL Frenda , da bi spawnali pare,ali posto to naravno nismo uspeli,slucajno sam se portao u SF, i banao me je kroz 2 sec Karlo_Black.
      Onda odlucujem da napravim novi ACC Veky_Vekic.Cim sam napunio lvl 3 , odlazim u BadBoys i tamo ostajem do lvl 12-13.

      LA COCAINA

      Posto mi je u BB vec malo dosadilo ipak sam jako dugo bio tu,aa i stara ekipa je otisla, odlucio sam da potrazim novo mesto za sebe.
      U to vreme ( a i sada ) LA COCAINA je bila jedna od jacih bandi na serveru.Secam se da je bilo uzasno tesko uci tamo.Lideri su bili Armin Omic i Armin Bilalovic.Odlucim se da nazovem Omica za test. I on me je prihvatio.Kad smo otisli na farmi za war , testao me je VS i pobedio sam ga ,odmah me je i /invite.
      Ekipa je bila jaka: Armin Bilalovic, Armin Omic,Atremo Contreras,Brian Contreras,Sale Nedeljkovic,Nikola Bond...
      Ali problemi su poceli kad je Armin Bilalovic usao IG i pitao me ( Sta je PG + MG ) , ja naravno veze nisam imao sta je to. I kaze mi on,prva greska letis iz LCa.Ja se onda iznerviram i svadjam se sa njim na forumu i odafkam IG ,kad vidim Kickan.

      BAD BOYS

      Razocaran kickom iz LC-a odlucujem da se vratim u BB. U BB-u sam ponovo bio duze vreme nekih 100-150 H , i vidim novi lideri LC-a : Atremo Contreras ( drugog lidera nemogu da se setim ko je sa njim bio ) .
      Nazovem Atrema da me vrati u LC , i on mi kaze '' nemoze jbg ''
      Jedno vece igramo mi war sa LC , i ja stojim pored Atrema u vrsti i pitam ga onako na '' /w E jel mogu u LC ? '' I on mi odgovara da mu se javim na Skype.
      Ja sam to i uradio i kroz par dana kada se napravilo mesto u LC , dobijam /invite.
      U LC-u sam proveo 600-700 H , i bio R 3 . Ali u to vreme je bila nekakva frka sa Yakuzom oko War Turnira, i LC-u je bio zabranjen war.
      A onda je nakon par dana Zoran postao u LC Glavnom Chatu i napisao da je LC-u trajno zabranjen War.
      Bio sam tuzan , i nisam mogao da gledam kako LC propada jer je vecina ljudi otisla, otiso sam i ja .

      ENRIQUE CONTRERASPosto sam se posvadjao sa RL Frendom , psovao sam mu IG i dobio Ban na Acc Veky Vekic , zao mi je toliko bilo da sam se razboleo u RL ( mislicete da sam No Lifer ali ,propalo mi je 1500 H igre , radi RL komsije / brata )
      Odlucujem da napravim novi i poslednji ACC i stavljam nick Enrique_Contreras zbog Briana i Atrema Contrerasa. LC-u se skida zabrana Wara i ja ulazim tamo sa lvl 10.Tu sam ostao neko vreme, bio R 3 , i ponovo izasao iz LC-a .

      LA COSA NOSTRA

      Dobio sam priliku za LCN i prosao test bez problema i dobio /invite.
      Lideri su bili Tony Gomez i Igor Vikilic, aa i Chucky Nyper je u to vreme igrao aktivno .
      Secam se da se stalno svadjao sa Gomezom nesto oko foruma .
      Tu sam ostao do Ranka 2 , aa zatim sam napustio i LCN.

      HITMAN AGENCY Oduvek me je zanimalo sta su to Hitmani i zasto se ljudi toliko muce da udju tamo.Dao sam sebi zadatak da udjem u Hitmane.
      Tada su lideri bili Kyle Vercetti i Ivan Pierce, aa kasnije Ivan Buda.
      A posto sam imao dobro poznantvo sa Kyle Vercetti, ulazak u H mi nije bio problem
      Takodje sam i tamo ostao do R 2 , jer su me smorile mete, aa i pozeleo sam se Wara.

      BALCAN MAFIAVecina LC-ovaca ( barem ovih starih ) otisla je u BM . Nazovem ja Rendy Conel i pitam za test.I on me invita bez problema. BM je tada bio jedan od jacih na serveru.Ekipa mocna: Armin Bilalovic, Tej Maddox,Sale Nedeljkovic...
      Ni u BM-u me mesto nije drzalo.

      YAKUZA

      Udjem jedan dan na forum i vidim '' OTVORENE PRIJAVE ZA YAKUZU ''
      Ja se istog trenutka prijavljujem i kroz par dana ,gledam Wattanin post u Prijavama i saznajem da sam PRIMLJEN na TEst Za Y .
      Bio sam presrecan ,i jedva cekao da dodje Test.
      Cekao sam tri dana i na kraju docekao.
      Vozim se jednog jutra po SF-u i odjednom mi zvoni mobilni .
      Vidim zovem me Alexandro Carassco,ja se javim i kaze mi da dodjem ispred Y baze za test.
      Kad sam stigao RP deo su me testali: Wiliam Rogers i Alexandro Carassco , aa Uros Gejanovic je vozio i podjebavao me da padnem test
      RP test prodjem ja bez problema i kaze mi Aca da ce da mi se javi uvece.
      Celi dan sam ja sa Jack Poterom iscekivao poziv za VS Test.I uvece oko 21:00 , zove me Aca da dodjem na Stadion kod TSC-a.
      Ja dodjem i prvi VS odigram sa Wattanom, skinem mu Low HP i taman da ga winam, crasha mi .
      Ja brzo ulazim IG kad vidim nema lidera
      Sta cu brzo odem na FB i posaljem Aci poruku,da mi je Crashalo,ali on nije procitao..
      Nakon nekih 30-tak min, opet dolaze IG Carlos Wattana i Alexandro Carassco.
      Wattana me porta kod TSC Stadiona i ja izgubim VS od Ace.
      I onako tuzan reko IC '' jbg nista,pao sam ''
      I u tom trenutku:

      I svi na /f WLC , WLC , WLC. Od uzbudjenja nisam mogao da namestim Spawn na Bandu/Organizaciju
      U Yakuzi sam proveo oko 800 sati ( 6 meseci ) s tim da sam pauzirao mesec ipo dana zbog Hladjenja IG .
      Trenutno sam Yakuza i imam preko 1200 Tim ugovora,Rank 4 sam,i ne mislim nikad da idem..


      PRILIKA ZA GS-a


      Udjem jedna dan IG , i vidim da Nikola trazi nove GS-eve, i da zainteresovani dodju na SF Teniske terene. Ja odem,pa bilo je preko 200 ljudi sigurno.
      I Nikola je isao redom i ispitivao ko je koliko aktivan dnevno .
      I ja zeleci GS-a kazem ja sam 12 H aktivan. I on me izdvoji u poseban red, zajedno sa Alex Price,Zdenko Popovic i Nedim Conell.
      Svakog dana je Nikola proveravao aktivnost i jednog dana vozim se sa frendom po SF-u.I Nikola me recona i kaze '' Nemogu biti GS ''

      Nova prilika za GameSagea


      I tako,vreme je prolazilo,ja sam i dalje aktivno igrao.I jednog dana vozim se ja sa svojim prijateljem Max Smithom,kad odjednom porta me Nikola.I tu mi popricamo o meni,o mojim greskama na CH. I on zaduzi Salvatore Gambina da resi samnom jedan problem,koji je nastao jos ranije.I mi tu popricamo fino i kaze meni Salvatore,bices GS.Ja onako sav srecan,ipak cekao to dugo.Zahvalim mu se.
      I sutra dan sam ustao rano ujutru, i zeljno iscekivao Nikolu da dodje na server i da mi postavi GSa.Cekao sam ceo dan,nisam smeo da odem afk do WCa,takoreci i docekao sam.Uvece negde oko 21:00 vidim ja Nikola InGame i ja nista ono,ne pisem na /report i to.Kad odjednom ovo:


      I onda se Salvatore porta do mene, i objasni mi sve komande, i portamo se na LVAK i orgam svoj prvi event



      Enrique Contreras: 08.05.2014


      CROHERZE DM

      Na CHDM sam poceo da igram krajem SanFiero moda. Na tadasnjem SanFiero modu nick mi je bio '' K.U.M '' Ali tada nisam bio mnogo aktivan.
      Tek pocetkom novog moda,dobijam zelju za igrom na DM-u.

      Napravio sam nick Bubblegum i tako promenio i forum nick i krenuo aktivno da igram.
      Za kratko vreme sam nabio lvl 5 i jedne veceri me je portao Filozof i pitao,dali bi zeleo da budem Lider Fallen Armya.
      Ja sam pristao i postavio mi je lidera.
      Mogu slobodno da kazem za sebe da sam Lider posao obavljao jako korektno.
      Ubrzo sam i dobio ponudu od Marcela za GameModeratora sto sam i prihvatio.
      Posle nekog vremena sam napustio GameModerator poziciju i malo prestao sa igrom na DM-u.
      Dana 10.08.2013 dobijam Groove Mafia lidera,tako da sam trenutno zajedno sa ADO,lider GMa.



      FORUM

      Na forumu sam trenutno najaktivni jako puno .
      Trenutno sam jedino Marketing Team i Voditelj Metal-Punk-Rock Teama i moderator Modovi za San Andreas.
      A bio sam i Portal Team , pa sam zbog jedne greske izbacen od strane Zorana.
      12.08.2013 - Ulazim u Intervju Team
      24.09.2013 - Ponovo dobijam sansu za Portal Team.
      04.10.2013 - Tehnika i Programi moderator.



      Respect imaju svi koje poznajem i sa kojima sam u dobrim odnosima




      Bubblegum: 08.05.2014



      Posljednje uređivanje od nutella : 08-05-14 at 00:49

    2. #2
      pyrozeN avatar
      1950
       
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Poruke
      16,294
      Teme
      674
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      48 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      2 min
      Like (kliknutih)
      11056
      Like (dobivenih)
      3974
      Rep
      Dobra biografija , duga je lijepo napisana. Dobra boja i font.. Svaka ćast potrduio si se
      FAF since 28.6.2013.
      Tom Barry


    3. Like nutella, Nije dostupno se sviđa ovaj post
    4. #3
      Dr.SancheZ avatar
      Datum pristupanja
      Dec 2012
      Lokacija
      Sarajevo
      Poruke
      1,568
      Teme
      80
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      0 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      684
      Like (dobivenih)
      487
      Rep
      brate moj odlicna biografija i neznam sta da ti vise kazem,uvjek sam imo respect 'prema tebi nadam se i ti prema meni
      ¤ La Cosa Nostra Capo ¤ CroHerze Player Since 2010 ¤ Spam Squad ¤ Ex.Yakuza ¤

      ¤ Dr.SancheZ ¤ Ex GameSage ¤Pro Stunters Legend ¤ Civil ¤


    5. Like nutella se sviđa ovaj post
    6. #4

      Datum pristupanja
      Apr 2012
      Lokacija
      Dinamo Zagreb
      Poruke
      2,070
      Teme
      113
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      0 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      707
      Like (dobivenih)
      589
      Rep
      Losa biografija, ne svidja mi se uopce

      slm se dobra je, fin font

      al ti necu oprostit sto me nema u respectima

      davno nekad na vekyu kad smo dmali
      EX PORTAL TEAM ● MARKZ ● EX MOD. CHFR 1338 ADMINISTRATOR

      CH SINCE 2011 ● EX CHRP. 56 LEVEL ● BBB1986 SUPPORTER

    7. Like nutella se sviđa ovaj post
    8. #5
      Nerko*
      Deleted User
      Brate ništa to Game Over RP !


      Dobar font , dobra biografija kad sagledam gdje god odem stobom sam u bandi

      Hvala sto si me spomenuo valjda sam i zasluzio

    9. Like nutella se sviđa ovaj post
    10. #6
      ak0ne avatar
      Datum pristupanja
      Aug 2012
      Lokacija
      Sarajevo
      Poruke
      5,683
      Teme
      166
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      0 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      781
      Like (dobivenih)
      1603
      Rep
      Jedna od boljih biografija iskreno,fino napisane a povrh svega sve tocno ! 10-tka !

    11. Like nutella se sviđa ovaj post
    12. #7
      Ma3sTro avatar
      Datum pristupanja
      Jul 2013
      Lokacija
      Tuzla-Živinice
      Poruke
      434
      Teme
      5
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      0 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      28
      Like (dobivenih)
      111
      Rep
      Dobra biografija pravo velika sve opsirno
      <<FR Mapping Team Since: 12.07.2013||Global Marketing Since: 21.08.2013>>



    13. Like nutella se sviđa ovaj post
    14. #8
      Levko
      Deleted User
      Super ti je biografija babljgam,najvise mi se sviđa dio za yakuzu haha <3

      i fala na respektu

    15. Like nutella se sviđa ovaj post
    16. #9
      YoungWolf avatar
      Datum pristupanja
      Jun 2011
      Poruke
      3,550
      Teme
      200
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      48 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      5510
      Like (dobivenih)
      2215
      Rep
      Odlicna biografija stvarno,dobri fontovi,sve sam procitao stvarno zanimljiva svaka cast!

      || RolePlay || Jonny_Dellucci || ex. GameSage ||



    17. Like nutella se sviđa ovaj post
    18. #10
      Hugo Mendoza avatar
      Datum pristupanja
      Jan 2012
      Lokacija
      Novi Sad, Srbija
      Poruke
      5,221
      Teme
      112
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      7 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      2 min
      Like (kliknutih)
      1070
      Like (dobivenih)
      1040
      Rep
      brate vracaj se na rp sa tobom sam se najvise sprdao , odlicna biografija trudio si se bas to se vidi

    19. Like nutella se sviđa ovaj post
     

     
  • Stranica 1 od 5 123 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •