Registracija
  • a
  • Bolesno
  • Gladno
  • Ljuto
  • Ludo
  • Neodlucno
  • Nostalgicno
  • Odlucno
  • Opusteno
  • Pijano
  • Ponosno
  • Posrano
  • Sjajno
  • Snazno
  • Sretno
  • Tuzno
  • Uplaseno
  • Usamljeno
  • Uspavano
  • Voljeno
  • Zadovoljno
  • Zakon
  • Zaljubljeno
  • Zamisljeno
  • Zarazeno
  • Zgodno
  • Zgrozeno
  • Zivcano
  • Zlobno
  • Stranica 1 od 5 123 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 1 do 10 od 44
    1. #1
      Faruk_Doslic avatar
      Datum pristupanja
      Apr 2011
      Lokacija
      Sarajevo
      Poruke
      3,558
      Teme
      184
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      1 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      443
      Like (dobivenih)
      1252
      Rep

      Faruk_Doslic ; Faruk_Doslic

      Mislim da je red da i ja napišem biografiju. Vjerujem da će biti poprilično duga al' eto pokušat ću je skratiti maximalno.

      Na CH sam došao sam, isto kao što sam sve i postigao isključivo sam. Uvijek me interesovala online igra al' nisam znao kako naštimati pa sam jednom sjeo i odlučio da to riješim. Ukucao sam balkanski serveri samp i izbacilo mi je CH tako da sam počeo igrati na CH. Bio je april 2011.

      Početak i Taxi

      Kao i svi na početku pojma nisam imao, ljude sam zvao jer im je pisalo iznad glave ime haha. Nisam DMao jer mi to ni u single playeru stvaralo zanimaciju pa sam počeo raditi ko bus vozač. Na početku sam se družio sa ljudima koji više uglavnom ne igraju: Juraj Grdan, David Agatic itd ali i sa Edin Bronxom koji i danas igra. Jedne noći je Gale Cesc (bio lider tad) tražio taxiste za jednu noć da rade jer su imali neki rp, tako da sam se javio i otišao u taxi. Nisam znao pravila, ali je dogovor bio da će nas kick ujutru. Potajno sam se nadao da će zaboraviti, ali nije. Sutradan nas je kickao... Kasnije sam tražio njega i Mate Stojica da me invitaju, al' na prvom testu nisam znao pravila. Rekoše mi forum pa nauči, a na forumu veze nisam imao, kontam kakav crni forum sad haha. Matin broj je bio 543210 (dobro se sjećam) i stalno sam zvao taj broj ( iako nije bio ig nekad xd ) dok nisam jednom potrefio da je tu i tad mi se javlja. Sve orge i bande sam napisao na papir i unio na printanu mapu tako da sam ušao u taxi. Mate je kasnije saznao da sam ga prevario Izvini bro haha. U taxiju sam ostao par mjeseci, bio lider i dogurao do legende, ali sam bio odsutan 7 sedmica pa sam i izašao iz taxija. U tom periodu taxi su bili: James Smooth, Mate Stojic, Luciano Vergic, Tony Bond, Gale Cesc, Chicarito Macheda, Marko Salvatore, Emir i Semir Dedi itd. Da prije nego što sam lidera dobio, otišao sam na kratko u CNN jer je legenda dobila lidera (a tek je došao bio) i krivo mi je bilo. Al' nažicao sam kick i vratio se tamo i pokupio lidera ubrzo. I da, u to vrijeme taxi je bio super rp orga i dosta se moglo zaraditi.. Bilo nas je uvijek online i super je društvo bilo.. Super vrijeme zaista.

      Nakon što sam se vratio sa odsustva, imao sam šta i vidjeti, kuća mi je skinuta bila ( na Santa Mariji pored sadašnje ) u koju sam sve uložio ali nastavljam igrati. Odlazim u Swat, doguram do rank 3 al' me nervirao sistem swat. Tamo su uvijek željeli na silu da postignu nešto i onda su se uvijek međusobno svađali.. Iz tadašnjeg swata sam gotivio jedino William Sumersa ( metju xd ) i Ethan Bourne koji ne igra više. S njim bi vsao sa ak47 po čitav dan. Odlazim upravo zbog tih svađa.

      Cobra

      Nakon toga odlazim u Cobru. Tamo je lider bio Tony Bond sa Mateo Brzicom. Toni odlazi u GSF lidera dobija Corey Costello s kojim sam kasnije bio kao burazer, čak smo se i na tekmu dogovarali da idemo al' eto nismo. On me pogurao do rank 5, a Darek Mesko koji je mijenjao Brzicu me gura do lidera. Tada je Cobra mogla imati samo 8 članova. Ubrzo sam invitao par ljudi: Amar Huma, Esmir Civic, Matej Scukanec, Ermin Ahmic, Emina Bentley i Ryan Gomes ( s njim više nisam dobar jbg ) koji uglavnom pojma nisu imali. Al' smo svaki dan bili zajedno i redovni u isto vrijeme tako da su svi naučili rpati super pa nas je kasnije i Bobo na jednom rpu proglasio najboljom RP orgom. To nam je bio vrh, dobili smo neke sitne pare, al' kako nismo imali plate ( da, da 0 je na payu bilo ) to nam je super došlo. U cobri sam dugo bio lider i legendu dobijam, al' odlazim iz Cobre. Htio sam kod Marka Salvatorea u FBI. Već tad sam s njim bio predobar, što je ostalo tako sve dok nije otišao sa CH. Kako nije bilo mjesta ulazim u Taxi gdje sam se malo zadržao kao legenda jer sam nepravedno dobio rank down, sa 6 na 5. Tada smo se pobunili nas trojica. Ja odlazim /qf i tužim Matu ( obojica smo djelomično krivi bili ), a on meni skida legendu i protjeruje Semira i Emira. Ja odlazim u La Eme gdje sam bio jedan dan. Lider je bio Ryan Gomes pa me kickao čim je bilo mjesto u FBI. U FBI je već bio Semir, a za mnom su došli Esma i Amar Huma pa nam je opet super zajedno bilo.

      FBI

      Kao što rekoh tu je bilo puno moje raje pa je extra bilo. U FBI sam ušao 10.12.2011. i do danas NIKAD nisam izašao ni sekunde. Imam skoro 2000 tim ugovora, legenda sam i sa FBI sam postigao sve. Nije mi dugo trebalo da postignem r 5, a glavni zadatak za r 5 je bila akademija za FBI. Na nju su se između ostalih javili Jack Weger, Ismar Zjakic i Senad Bjelonja. Jack i Ismar nisu POJMA imali, naučio sam ih sav rp, a svi znate da je Jack dogurao i do lidera FBI pa kasnije i GS. Gs i admin je bio prije mene haha. Učenik učitelja prešao. Dobri su to momci, volio bih ih i ovako upoznati. U FBI upoznajem najbolju raju da ih ne nabrajam sad, svi koji su bili FBI i sad su, a sa kojima sam dobar. Među njima Ismar, Jack, Hrvoje, Alme, Goran, John Marcello, Leonardo Zasela, David Ostreicher ( Marko Brle ), Leo Salvatore a mnogi su se pridružili koje sam od prije znao kao: Corey, Amar, Esmir, Emina, Theodore, Bass ( kojeg sam znao dok sma bio cobra on pd ) itd. Uglavnom jedna super raja, ne mogu sad da sve skontam. I moja dva rl prijatelja su bila u FBI: Eman Hodzic i Mina Waren.

      GS, legenda FBI i admin.

      Nakon skoro godinu dana u FBI, tačnije 10 mjeseci dobijam legendu ali dobijam i GS. Bio je 19.10.2012. Za gsa me testao Nikola nakon moje 2 ili 3 prijave i na tom testu sam sa Tijanom bio najbolji. Jedini smo bili 9/10. Nije bilo 10/10 jer nisam znao komande koje se ne mogu nigdje naći al' eto. U staffu je već bilo dosta raje iz FBI i mojih pijatelja tako da sam primljen brzo... Bilo je to super vrijeme.. Ali onda dolazi i admin 28.12. Eh tada nastupa malo teži period. Admin je velika obaveza i igra više nije igra.. Nemate puno vremena za prijatelje i za sebe ( osim navečer oko 1,2 ). Izdržao sam 3 mjeseca bez ijedne pritužbe koja je bila ozbiljna i odobrena.. Al' onda me hvata nostalgija i zaželio sam se ganje po gradu, hapšenja i liderovanja.. Bio sam ja i dalje r 6 u FBI, bukvalno sve vodio sa Marcellom i ekipom, al' nisam mogao da učestvujem u akcijama i mnogim stvarima.. Zike ( Mina ) i Nerko ( Eman ) su već znali da želim da napustim admin mjesto, ali iskreno žao mi je bilo da odem jer sam mnogo u to uložio. Dvoumio sam se dal' da napustim ili ne. Nikola mi je tada napravio uslugu i skinuo me sa admina, jer sam jedno jutro bio sam i glupirao sam se malo, tako da mi skida admina, ali i banuje me. Srećom nalazim grešku u pravilima i daje mi unban, ali ne vraća admina. Niko sretniji od mene haha. Ostajem u FBI i mjesec kasnije ponovo sam dobio lidera, a sa mnom lidera preuzima Hrvoje kojeg kasnije mijenja David. Trenutno je u FBI super siutacija i super ekipa. Neke ljubomorne duše uvijek govore da nas admini finansiraju, al' evo i to da kažem, svaku platu za FBI finansiram isključivo ja od svojih para. Tako da i to znate sada


      Sad kad pogledam, na ch sam postigao sve što sam htio, nadam se još gmod da ću dobiti nekad ako budem tu Imam raju to je najbitnije, vodim FBI, bio sam admin.. I vjerujte više sumnjam da bi ikad prihvatio da budem dio gs/admin tima sve i da mi se nudi prilika.. Tu sam da igram i da se zezam.. Previše je to obaveza..

      Što se tiče respect liste, teško je sastaviti ali pokušat ću:

      Od igrača koji su prije igrali tu su David, Juraj, Corey i gore još neke što sam naveo. Uglavnom evo liste

      Marko Salvatore - dobar lik koji je tjerao svoje ( zbog čeg mi je drag bio ) pa makar griješio on bi našao način da to bude ispravno. Respect
      Jack Weger - Jedan odličan momak, kojeg maximalno gotivim
      Ismar Zjakic - isto kao i Jack
      Theodore Alonzo - upoznao sam ga u RL, dobar momak
      Mina Waren - Zike brat, znam ga RL
      Eman Hodzic - Također ga znam RL, super momak
      Armando Disidente - i njega znam RL, dobar lik
      David Ostreicher - Miro moramo na skype svirat haha
      Esmir Civic - brat, kako je deaktivirao fb nismo se čuli nikako, al' eto valjda će pročitat
      Amar Huma - Predobar momak
      Leonardo Zasela - ne igra više, ali čujemo se na fb redovno. Vječiti afker haha
      Marco Ottaviano, Ante Krsticev ( crnjo ), Faruk Smith, Alex Price, Tijana, Marko Bosnjak, Mate Scukanec, Alme Brkovic, John Marcello, Leo Salvatore i sva ostala moja raja

      Staff team:

      Hrvoje Shipovala - čovjek koji mi je dosta pomagao i u FBI, ali i općenito. Jedan od najboljih admina i zasluženo je 38. Poznajemo se još prije nego što je bio staff i uvijek je isti vjerujte mi.
      Emina Bentley - najluđa cura na CH
      Andrej Rose - njega sam zagotivio od dana kad sam ga branio od kompletnog staff tima jer je /clearchat radio što ne smiju gsovi raditi. A inače kad dođete u staff prvo vam tu komandu kažu i onda napadnu poslije.
      Sekula Opancic - nikako nam se ne da da odemo na tu kafu
      Diego Blurn - ako je još staff jer nisam bio 10 dana tu xd dobar je on momak.
      Alex Disidente - znam ga RL, odličan lik. Sjedili smo par puta na kafi, super momak
      Max Cigarett - njega ne znam osobno toliko ( u posljednje vrijeme djelomično ), ali njega poštujem zbog njegovog temeljnog rada. Vjerujte mi, bilo da ga zovne GS 1 ili A 37 uvijek će pomoći i pojasniti vam sve što može.
      Milos Masnikosic - moj čovjek, iz fbi u staff kao i uvijek barem jedan il dva odu

      Ako sam nekog izostavio nek se javi dodat ću, zaista se ne mogu sjetiti sviju, pogotovo jer nisam ulazio ig zadnjih 10 dana.
      Uglavnom svi koji me znaju i koji su imalo dobri sa mnom, znaju da ih gotivim i da ću im uvijek pomoći ako mogu

      I još nešto, FBI je najjači, pomirite se s tim.

      Faruk Došlić
      Posljednje uređivanje od Faruk_Doslic : 18-07-13 at 12:06



      FBI Direktor


      FBI 10.12.2011. FBI legenda 19.10.2012. Don Balkan Mafia
      GS 19.10.2012.
      Admin 28.12.2012 - 21.3.2013.
      TAXI Legenda



    2. #2
      ak0ne avatar
      Datum pristupanja
      Aug 2012
      Lokacija
      Sarajevo
      Poruke
      5,683
      Teme
      166
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      0 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      781
      Like (dobivenih)
      1603
      Rep
      Dobra biografija,fino sastavljena i uredjena te napisana ! Sve pohvale. ..

    3. Like Faruk_Doslic se sviđa ovaj post
    4. #3
      Wicky avatar
      Zlobno
       
      Datum pristupanja
      Sep 2011
      Lokacija
      71000
      Poruke
      18,093
      Teme
      643
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      136 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      4849
      Like (dobivenih)
      4794
      Rep
      Imenjače moj odlično si napisao nemam zamjerku stvarno si se potrudio.
      Sve pohvale BigLike
      G A M E O V E R

    5. Like Faruk_Doslic, getdead se sviđa ovaj post
    6. #4
      The Last Age avatar
      Datum pristupanja
      Jan 2012
      Lokacija
      Bihać BiH
      Poruke
      3,992
      Teme
      630
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      8 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1231
      Like (dobivenih)
      541
      Rep
      Hahahahahah kako me voli zajebavati za tu akademiju cccc , mda sad zna citav srw ahahahaah
      Ugl prejako nek si je napiso vise i da FBI JE NAJJACI!! ahahaha (Y)


    7. #5
      Mike Corleone avatar
      Pijano
       
      Datum pristupanja
      Jul 2012
      Lokacija
      Ucitavanje u tijeku...
      Poruke
      7,545
      Teme
      141
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      9 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      7 min
      Like (kliknutih)
      3893
      Like (dobivenih)
      1797
      Rep
      Odlcina biografija, procitao sam je cijelu, svaka čast, dobro sastavljena, sve pohvale od mene imašš
      Jednom kroz selo zlatna kocija prolazi



    8. Like Faruk_Doslic se sviđa ovaj post
    9. #6
      senc0 avatar
      Datum pristupanja
      Jun 2012
      Lokacija
      15,000
      Poruke
      1,353
      Teme
      129
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      0 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      760
      Like (dobivenih)
      251
      Rep
      Odlicna biografija najvise mi se svidja kad si smarao u TAxi da te testaju bas kao i ja



    10. Like Faruk_Doslic se sviđa ovaj post
    11. #7

      Datum pristupanja
      May 2011
      Lokacija
      Novi Beograd
      Poruke
      2,112
      Teme
      184
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      0 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      689
      Like (dobivenih)
      449
      Rep
      Dobra je biografija, opsirnija

      Sta bi ja sad dao da mogu da vratim vreme kad sam ja bio u FBI :/ al' ipak...

    12. Like Faruk_Doslic se sviđa ovaj post
    13. #8
      Bomba* avatar
      Datum pristupanja
      May 2012
      Lokacija
      Đakovo,Hrvatska
      Poruke
      1,358
      Teme
      89
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      1 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      2
      Like (dobivenih)
      12
      Rep
      Ljepa biografija,kratka i jasna..odlicne boje fonta itd..

    14. Like Faruk_Doslic se sviđa ovaj post
    15. #9
      el Capo avatar
      Datum pristupanja
      Aug 2012
      Lokacija
      Đakovo
      Poruke
      924
      Teme
      36
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      0 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      321
      Like (dobivenih)
      197
      Rep
      Lijepa biografija, dobro napisano, uredno i pregldno




    16. Like Faruk_Doslic se sviđa ovaj post
    17. #10
      l Theo l 1921 l avatar
      Datum pristupanja
      Apr 2011
      Lokacija
      Sarajevo
      Poruke
      565
      Teme
      61
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      0 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      539
      Like (dobivenih)
      252
      Rep
      Dobra biografija, hvala sto si me spomenuo, ti si jedan veliki kralj i najbolji lider od svih lidera i uvijek ce tako biti. Ti si veliki covjek i naravno FBI n0. 1
      l X l X l X l X I X l

    18. Like Faruk_Doslic se sviđa ovaj post
     

     
  • Stranica 1 od 5 123 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •