Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 1509 od 1565 PrviPrvi ... 50910091409145914991507150815091510151115191559 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 15,081 do 15,090 od 15647
    1. #15081
      Gudramon avatar
      Posrano
       
      Datum pristupanja
      Sep 2015
      Lokacija
      Pingvin sa Madagaskara
      Poruke
      2,346
      Teme
      143
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      114 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      3123
      Like (dobivenih)
      1674
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Rodrigez' Vidi poruku
      Ovom BL PSa dati zbog njega smo protjerani bili haha

      Momak govori istinu haha
      GTA SAMP xoxo&Khrono stunts
      https://www.youtube.com/watch?v=ARWLpsiIkt0

      Zaradite gledanjem youtube klipova

      https://www.youtube.com/watch?v=8tr8IY13oEs




      NEUROZNI ZIK



      #TEAMKILLER-KING

    2. Like Legionnaire se sviđa ovaj post
    3. #15082
      Ripper avatar
      Datum pristupanja
      May 2013
      Lokacija
      Dalmacija
      Poruke
      2,214
      Teme
      202
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      2 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      826
      Like (dobivenih)
      1537
      Rep
      Kome je to bitno da bude pri vrhu popisa legendi pa se igra i mice stare legende?



    4. Like Beastmode, Šmajser se sviđa ovaj post
    5. #15083
      Paul avatar
      :)
       
      Datum pristupanja
      Oct 2012
      Lokacija
      Pula, Hrvatska
      Poruke
      8,012
      Teme
      908
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      188 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      3 min
      Like (kliknutih)
      3815
      Like (dobivenih)
      3684
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Ripper Vidi poruku
      Kome je to bitno da bude pri vrhu popisa legendi pa se igra i mice stare legende?
      Nije uopce stvar u tome... netko se naziva legendom a nije usao u ps mjesecima, godinama. Takve legende ne trebaju biti u ps. Maknuo sam takve osobe.
      Da je takvim osobama stalo do PS usli bi nekad i dosli u ps. Dobro znam tko su takve osobe. I sad kad se otvori server takvim osobama ce se skinut legende ne dodu li u ps jer mjesecima ne dodu u ps a cim je rijec oko legendi tad se zale i govore zasto im je skinuta legenda.
      Posljednje uređivanje od Paul : 15-12-17 at 08:53

    6. #15084

      Datum pristupanja
      Jun 2013
      Lokacija
      Selce
      Poruke
      109
      Teme
      11
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      0 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      6
      Like (dobivenih)
      40
      Rep
      A krivo radis sry ... netko je tu legendu zasluzio a pogotovo ripper i nerko ... to ne mozes radit stari ja kuzim ti si kupio nasu bandu nas PS si ti kupio al mi smo za njega dali sve i ****EEENO dugo smo tu bili i tu legendu zasluzili... ja shvacam da si owner ali kompa samo ti prijateljski govorim to se tako ne radi pogotovo legende poput nerka i rippera koji su tu mene doveli ... @Ripper;

    7. Like Šmajser, Ripper se sviđa ovaj post
    8. #15085
      Ligec avatar
      Datum pristupanja
      Jan 2013
      Lokacija
      Usa
      Poruke
      7,648
      Teme
      281
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      153 post(ova)
      Označen(a)
      3 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      2902
      Like (dobivenih)
      2766
      Rep
      Ne igrajte se sa popisom, alo banat ću vas!

    9. Like Paul se sviđa ovaj post
    10. #15086
      Paul avatar
      :)
       
      Datum pristupanja
      Oct 2012
      Lokacija
      Pula, Hrvatska
      Poruke
      8,012
      Teme
      908
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      188 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      3 min
      Like (kliknutih)
      3815
      Like (dobivenih)
      3684
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Mar3e Vidi poruku
      A krivo radis sry ... netko je tu legendu zasluzio a pogotovo ripper i nerko ... to ne mozes radit stari ja kuzim ti si kupio nasu bandu nas PS si ti kupio al mi smo za njega dali sve i ****EEENO dugo smo tu bili i tu legendu zasluzili... ja shvacam da si owner ali kompa samo ti prijateljski govorim to se tako ne radi pogotovo legende poput nerka i rippera koji su tu mene doveli ... @Ripper;
      Znam ja tko je tu najduze, i znam tko je koliko dao truda za ps. Nisam ja kupio vasu bandu nego sam kupio i svoju bandu. Pricas ko da sam ja neki stranac i nepoznata osoba koja je dosla tu micat legende. Ja sam u ps od 2013 godine, duze sam i od tebe i od 90% legendi. Ali isto tako znam da nerko ripper i ostala kompanija nije usla ig godinama i nije za ps apsolutno nista napravila! Kakve su onda to legende? Kad skinem legendu onda sam ja govno i govorite "kako mozes tako skinut legendu, legende ostaju uvijek,zasluzene su"... a zar nije poanta legende da je osoba tu uvijek za tim, osoba koja pomaze timu. A tko je od vas pomogao timu? U zadnjih 2 godine je ps prazan skoro i pojedine osobe koje mogu nabrojat na prste jedne ruke su se potrudile za ps dok je vas ostale bolio ***** za ps.

      I kad sam ja tek dobio legendu nerko od tad nije prstom mrdnuo za ps. Prije nego sto sam dobio ja legendu, on je bio legenda mozda godinu,godinu ipo i zasluzio je,borio se.. nakon toga je ignorirao ps 100%. Ne moze mi netko solit pamet ko je poslje mene usao u ps.

      Ne radim krivo! Osobe kojima je stalo do ps legende,i opcenito do ps, oni ce nesto poduzet i pomoci ce ps. Lako je govorit "ja sam legendu zasluzio ne smijes mi je maknuti" ma nemoj, mogu itekako.
      Treba se potruditi zadrzati legendu!

      Sad cemo vidit tko ce doci u ps od legendi nakon globala ponovnog, a tko ce otici u druge timove.. Znaju neke osobe iz PS koliko sam ja ljudi(legendi) zvao u ps kad je bilo najkriticnije, i brinuo se koliko sam mogao i koliko sam imao vremena, a nitko nije htio doci i svi su odbijali... i onda mi je dopizdilo.

    11. #15087
      Ligec avatar
      Datum pristupanja
      Jan 2013
      Lokacija
      Usa
      Poruke
      7,648
      Teme
      281
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      153 post(ova)
      Označen(a)
      3 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      2902
      Like (dobivenih)
      2766
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od e46 Vidi poruku
      Znam ja tko je tu najduze, i znam tko je koliko dao truda za ps. Nisam ja kupio vasu bandu nego sam kupio i svoju bandu. Pricas ko da sam ja neki stranac i nepoznata osoba koja je dosla tu micat legende. Ja sam u ps od 2013 godine, duze sam i od tebe i od 90% legendi. Ali isto tako znam da nerko ripper i ostala kompanija nije usla ig godinama i nije za ps apsolutno nista napravila! Kakve su onda to legende? Kad skinem legendu onda sam ja govno i govorite "kako mozes tako skinut legendu, legende ostaju uvijek,zasluzene su"... a zar nije poanta legende da je osoba tu uvijek za tim, osoba koja pomaze timu. A tko je od vas pomogao timu? U zadnjih 2 godine je ps prazan skoro i pojedine osobe koje mogu nabrojat na prste jedne ruke su se potrudile za ps dok je vas ostale bolio ***** za ps.

      I kad sam ja tek dobio legendu nerko od tad nije prstom mrdnuo za ps. Prije nego sto sam dobio ja legendu, on je bio legenda mozda godinu,godinu ipo i zasluzio je,borio se.. nakon toga je ignorirao ps 100%. Ne moze mi netko solit pamet ko je poslje mene usao u ps.

      Ne radim krivo! Osobe kojima je stalo do ps legende,i opcenito do ps, oni ce nesto poduzet i pomoci ce ps. Lako je govorit "ja sam legendu zasluzio ne smijes mi je maknuti" ma nemoj, mogu itekako.
      Treba se potruditi zadrzati legendu!

      Sad cemo vidit tko ce doci u ps od legendi nakon globala ponovnog, a tko ce otici u druge timove.. Znaju neke osobe iz PS koliko sam ja ljudi(legendi) zvao u ps kad je bilo najkriticnije, i brinuo se koliko sam mogao i koliko sam imao vremena, a nitko nije htio doci i svi su odbijali... i onda mi je dopizdilo.
      Prije na par dana globala, otvorit ćemo ponovno javljanje legendi.. Tagirat ćemo ih sve i imat će 15 dana roka da se jave, tko se ne javi ide noga i taman

    12. #15088

      Datum pristupanja
      Jun 2013
      Lokacija
      Selce
      Poruke
      109
      Teme
      11
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      0 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      6
      Like (dobivenih)
      40
      Rep
      Legenda je i Maradona pa dal igra za argentinu, kao i Figo pa ne igra za portugal, kao i zidane pa ne igra za francusku (umirovili se i zasluzili status legende) .. pomjesao si care ali ako ti tako mislis i kazes da si duze od 90 posto nas tu itd itd onda mi tvoj stav nije bas jasan jer ni jedan od nas tako nesto takvim legendama nebi napravio ... Ja imam svoje misljenje, svatko ima svoje i ima pravo na to misljenje ... Ali kazem radite sto zelite nije na meni ... samo ako zelite skinut njima nerko ripper i ostatak takvi legendi onda skinite i mene ... a jos cu ti jedno rec da nije bilo mene sabljaka i jos nekolicine decki vjerovatno danas nebi ni bilo FRa ... a jedni od ti su i nerko a i ripper ... tolko od mene nek se nitko ne uvrijedi jer nisam pisao da nekoga uvrijedim nego da iznesem svoje misljenje

    13. Like Ligec se sviđa ovaj post
    14. #15089
      Đubretar
      Deleted User
      Interesantno je kako neki zaboravljaju Sanka kao jednu od prvih legendi PSa
      Kladim se takodje da pola Vas koji pisete konstantno o vremenu provedenom u PS ne znate ni ko su prvi PS lideri bili (cast izuzecima naravno).
      Mislim da je neko u proslim postovima napisao da je Haris (Police) dugo vremena proveo u PSu, sto nije istina.
      Hare je dobar i korektan lik i sve, ali cinjenicno stanje govori da je Hare legenda svih timova na FR (zasluzeno legenda ne sporim to ni u jednom navodjenju); od svih tih legendi u timovima, generalno gledano najmanje je vremena proveo u PS.
      Slicna stvar je sa Sankom s tim da je Sanko osim PSa bio samo u FaFu veoma kratko vreme i u DBu dosta dugo, ali je zasluzena legenda.
      Bilo kako bilo, PS je kroz istoriju imao najpouzdanije legende tj. najkvalitetnije legende (pri tom PS ima takodje i najvise legendi).
      Zasto ovo kazem?
      Jer velika vecina PS legendi je i posle dobijanja iste ostala u PSu i nije isla ni u jedan drugi tim (naravno ima izuzetaka uvek naravno ali se ni njima ne spori legenda) i takvi ljudi se trebaju u PSu najvise ceniti, svi Vi koji vrsite raspravu sada spadate u te legende koje su citavo svoje vreme igranja proveli u PSu i na tome Vam svaka cast, ali opet morate postovati i druge legende, jer su i oni svoj status takodje zasluzili korektno i posteno, pri tome mislim direktno na Sanka, Harisa i ostale legende koje su kao sto sam gore naveo zasluzili svoj status korektno i posteno, te su ostavili svoj trag u PSu, koliko god se trudili to ne mozete obrisati; Doduse evo mozete posto vidim da Sanka ni nema na popisu legendi...

      Pozz od starog clana i zamalo legende x)
      Posljednje uređivanje od Đubretar : 15-12-17 at 15:56

    15. Like Dock Brown, Paul, Šmajser se sviđa ovaj post
    16. #15090
      Ligec avatar
      Datum pristupanja
      Jan 2013
      Lokacija
      Usa
      Poruke
      7,648
      Teme
      281
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      153 post(ova)
      Označen(a)
      3 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      2902
      Like (dobivenih)
      2766
      Rep
      Meni lično ne smeta. Taj popis legendi što stoji tamo, pogledam ga jednom mjesečno i to čisto da vidim je li mene ko maknuo... Zašto se ne opustite, šta vam znači to.. Ako je i neko maknut, vratit će se... Isto što kažete, ej vi ne znate ko su bili prvi lideri, tko su bile prve legende tko ovo a tko ono.. Ljudi ne bitno je, igram FR 3 godine i 3 godine sam u PSu pa nisam još rekao ej znate vi koko sam ja tu.. Da kažem da ste zapali u tom nekom vremenu tko je kad gdje bio i koliko je bio.. 3-4 globala su od tad prošla, idemo dalje, vreme teče Nego aj fino batalite tu temu, neće se eto legenda nikome brisati niti išta dirati... Samo Vi legende se međusobno najbolje poznate, javite frendovima kad je global i neka navrnu malo, neka ispoštuju plavu boju hehe

    17. Like Paul se sviđa ovaj post
     

     
  • Stranica 1509 od 1565 PrviPrvi ... 50910091409145914991507150815091510151115191559 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •