Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 1485 od 1565 PrviPrvi ... 4859851385143514751483148414851486148714951535 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 14,841 do 14,850 od 15647
    1. #14841
      Paul avatar
      :)
       
      Datum pristupanja
      Oct 2012
      Lokacija
      Pula, Hrvatska
      Poruke
      8,012
      Teme
      908
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      188 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      3 min
      Like (kliknutih)
      3815
      Like (dobivenih)
      3684
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od DISIDENTE. Vidi poruku
      Nije ovo glavni čat FRa pa da svako može postati, ima GL cat FR i tamo pucajte..
      Dobro kaze ovaj šef ovdje, tko posta ispod, a da nije PS prijavit ću post, mislim da se dovoljno raspravilo oko toga. Jbg pretjerujete.
      Capke nek još stavi te dokaze koje je rekao i to je to..

    2. Like Nije dostupno, Ermin' se sviđa ovaj post
    3. #14842

      Datum pristupanja
      Oct 2016
      Lokacija
      Inner Circle
      Poruke
      395
      Teme
      29
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      29 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      405
      Like (dobivenih)
      532
      Rep
      Pozdrav prijateljima (i neprijateljima) otidjoh od vas kao top poster u temi WARovi za clanove, a sad vidim da su me 3 coveka prestigla za ovo kratko vreme tako da svaka cast. Fino je videti da se jos uvek drzite iako koliko znam Nerka skoro pa i nema. Cuo sam da vas je par iz PSa dobilo ban za aim i tako neke gluposti i u toj listi banovanih igraca skoro za svakog mogu 100% garantovati da je cist (necu imenovati sad sve te ljude). Ne dajte se , napravite nove accove i krenite ispocetka ali ovaj put pametno, snimajte svaki svoj korak i onda kad vas banaju mozete ih lagano osramotiti
      Bio sam dvaput Rank5 u PSu i imam oko 35k minuta provedenih u PSu tako da vam valjda nece smetati post ovaj. 5.-7. mesec 2013. pod nickom TENK, pocetak 2016.g. pod nickom Morgenstern.
      Lijep pozdrav, ako vam bas smeta post obrisite ga (mada ne vidim razlog za takvo sta).

      BUDITE PAMETNIJI OD DRUGIH, NE DAJTE NA SEBE.

    4. #14843

      Datum pristupanja
      Aug 2016
      Lokacija
      Burj Khalifa
      Poruke
      541
      Teme
      20
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      14 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      407
      Like (dobivenih)
      89
      Rep
      ako tko nije naša člana za war turnir mogu ja hah ;D uvek sam raspolozen za igru

    5. #14844
      Disidente avatar
      Datum pristupanja
      Nov 2013
      Lokacija
      TUZLA
      Poruke
      1,628
      Teme
      109
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      41 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      343
      Like (dobivenih)
      829
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Stan Vidi poruku
      Pozdrav prijateljima (i neprijateljima) otidjoh od vas kao top poster u temi WARovi za clanove, a sad vidim da su me 3 coveka prestigla za ovo kratko vreme tako da svaka cast. Fino je videti da se jos uvek drzite iako koliko znam Nerka skoro pa i nema. Cuo sam da vas je par iz PSa dobilo ban za aim i tako neke gluposti i u toj listi banovanih igraca skoro za svakog mogu 100% garantovati da je cist (necu imenovati sad sve te ljude). Ne dajte se , napravite nove accove i krenite ispocetka ali ovaj put pametno, snimajte svaki svoj korak i onda kad vas banaju mozete ih lagano osramotiti
      Bio sam dvaput Rank5 u PSu i imam oko 35k minuta provedenih u PSu tako da vam valjda nece smetati post ovaj. 5.-7. mesec 2013. pod nickom TENK, pocetak 2016.g. pod nickom Morgenstern.
      Lijep pozdrav, ako vam bas smeta post obrisite ga (mada ne vidim razlog za takvo sta).

      BUDITE PAMETNIJI OD DRUGIH, NE DAJTE NA SEBE.
      A nick TheBest ?

      Ne smeta naravno i slažem se sa tvojim riječima
      ProStunters legend l BadBoys legend l ex. FR admin l ex. DM admin l ex. TS admin

    6. Like Ermin', Jamal_Rahar se sviđa ovaj post
    7. #14845

      Datum pristupanja
      Jun 2015
      Lokacija
      Hrvatska
      Poruke
      1,398
      Teme
      195
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      31 post(ova)
      Označen(a)
      6 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1793
      Like (dobivenih)
      647
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Capke Vidi poruku
      Tako je Sherlock, od kad sam owner zaradio sam dovoljno za kucu, auto i vikendicu na moru, a ostali novci su na Kajmanskim otocima.




      @Saric daj im dokaze na PM ovima koji zele vidit svoje varanje.
      Nijedne vise,smuci mi se kad ovdje nesto postas (vjeruj mi zbog tebe je, nije od onoga sto sam jucer popio). Prestani izigravati neku silu ovdje,samim tim sto saljes okolo poruke (ili sudjelujes u tome) pokazujes kolko si jadan. FR nikad u zivotu nije imao losiji HOST, war igraci uz standardna war oruzja dobivaju gratis pjescani sat iznad glave svakih 5 sekundi, puj.



    8. #14846
      Mile Cubela avatar
      Datum pristupanja
      Apr 2014
      Lokacija
      Mostar
      Poruke
      989
      Teme
      64
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      62 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      913
      Like (dobivenih)
      1486
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Stan Vidi poruku
      Pozdrav prijateljima (i neprijateljima) otidjoh od vas kao top poster u temi WARovi za clanove, a sad vidim da su me 3 coveka prestigla za ovo kratko vreme tako da svaka cast. Fino je videti da se jos uvek drzite iako koliko znam Nerka skoro pa i nema. Cuo sam da vas je par iz PSa dobilo ban za aim i tako neke gluposti i u toj listi banovanih igraca skoro za svakog mogu 100% garantovati da je cist (necu imenovati sad sve te ljude). Ne dajte se , napravite nove accove i krenite ispocetka ali ovaj put pametno, snimajte svaki svoj korak i onda kad vas banaju mozete ih lagano osramotiti
      Bio sam dvaput Rank5 u PSu i imam oko 35k minuta provedenih u PSu tako da vam valjda nece smetati post ovaj. 5.-7. mesec 2013. pod nickom TENK, pocetak 2016.g. pod nickom Morgenstern.
      Lijep pozdrav, ako vam bas smeta post obrisite ga (mada ne vidim razlog za takvo sta).

      BUDITE PAMETNIJI OD DRUGIH, NE DAJTE NA SEBE.
      sjecaju te se svi iz 2013e kao glavnog muljatora i prevaranta
      https://www.youtube.com/watch?v=6ff4OT1EGWQ




    9. Like Jamal_Rahar, Ligec se sviđa ovaj post
    10. #14847

      Datum pristupanja
      Apr 2016
      Lokacija
      Pula, Hrvatska
      Poruke
      4,988
      Teme
      99
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      28 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1553
      Like (dobivenih)
      612
      Rep
      ccc Capke tu ko neke timove prodajes a kad pitam da mi prodaš tetku kad vec sve prodajes nju biš za đabe dao..uzimam .

    11. #14848
      Gunner avatar
      Victoria Concordia Crescit
       
      Posrano
       
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      Hrvatska,Sibenik
      Poruke
      12,891
      Teme
      814
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      204 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      3154
      Like (dobivenih)
      3797
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od NAKOTO Vidi poruku
      Dokaze jos nismo dobili, sta se ceka "Voditelju"?
      Idete mi na nerve vise. Znate samo srati da se izvinem na izrazu. Evo mene sto nemam nikakve veze s novcima tako da ono malo sagledate stvari realnije. Dosad su server vodili ljudi koji nisu bili toliko organizirani i dosta toga je išlo kako bi rekli "preko veze" i sad kad je došao Capke postavio je red i postavio je pravila na serveru. Postavio je pravila i na forumu i svugdje su se postavila pravila. Pokušalo se suzbiti sve ono što je išlo preko veze. Capke nema nikakve veze s vašim banovima za aimove i sve te gluposti koje meni i nisu toliko poznate. Za taj ban su zasluzbi članovi AC Teama koji su pratili dosta igrača i tako da ono slobodno na PM pitajte mene dokaze za pojedine igrače ja ću dati, al' samo prikinite prigovarat za svaku je**nu stvar koja se napravi na serveru.

      Ovo sto je bilo za donacije je napravljeno tako dok još nije bilo u CH Shoppu opcija za BL i za kupnju timova. Pogledajte sada.

      Razlog prodaje timova: jednostavan. Pogledajte malo koliko ljudi donira u zadnje vrijeme za donatore. Nitko. Koliko je ljudi preko veze dobijalo donatora i što ja znam sve dok nije bilo reda? Brojite lol (tj. sad se i sredilo micalo se svima koji su preko veze više manje dobijali, al' nebitno). Sve prijašnje donacije nemaju apsolutno nikakve veze s Capketom nego s prijašnjim ownerima, a sad onda pogledajte ovu situaciju gdje je Capke preuzeo server...
      Server je u nikakvom stanju bio. Dok je Mirso bio još vlasnik s Nerkom, Capke je to vodio no nije imao nikakvog utjecaja u financijama te u hostu. Capke i Mijo preuzimaju server te plaćaju odmah host za iduća 4 mjeseca što je otprilike oko 400 kn (ja mislim, opet nisam siguran) i samim time su u svom trošku. Mora se naći neki dodatan izvor novca da se nastavlja plaćati host (ili ti ga da se pokriju troškovi). Ova zajednica je ista k'o da ima i poduzeće neko. Zar mislite da bi netko ovo držao pod svojim vlasništvom čisto iz zabave?
      Realno igramo igru staru više od 10 godina i koliko vas je uistino stvarno ostavilo novce za ovu igricu? Ja osobno lipe nisam jer smatram da je perverzija bacati novac na ovo, al' onda pogledajte sebe. Omogućeno vam je besplatno igranje na zajednici. Nitko vas ne tjera da donirate i šta ja znam. Istina, ima i drugih zajednica, no opet vi ste tu i dalje igrate. Donacije sluze za pokrivanje troskova servera. Nemam uvid bas u financije koje oni vode i ne mogu pouzdano nista govoriti, no zar stvarno mislite da od ove igrice i ovog servera Capke pere nekakav novac? Nema više Gibbsa da iskešira šta ja znam koliko para i da se zaražuje na njemu. Rijetkost je naći nekog tko će donirati. Vaš PS je kupila stara legenda i budite sretni na tome. Sumnjam da bi Capke prodao eto tako npr. bubam Esi PS za te novce.

      Problem je što se uveo neki red. Dosad je sve bilo neorganizirano. Nije se znalo tko pije, a tko plaća. Govorite vi što hoćete, ali staff kakav god da je nije nikad organiziraniji bio jer svatko ima svoju ulogu i svatko radi ono što treba.

      Iako branim u ovom postu Capketa, to mi nije namjera. Pišem ode samo i isključivo samo jer ste se uzdigli k'o ne znam šta i samo znate sra** po obavljenom poslu. Danas se pokušao oboriti rekord (po meni i dalje je loša ideja bila izbor dana) i dozivljen je neuspjeh (vjv zbog nedostatka reklamacije, RLa subotom navecer i sl), ali problem ste upravo vi sta znate samo uci IG i sra** po nekom i po necijem radu. Ne, to nije bio Capketov rad, to je bio rad admina koji su se potrudili da vama poboljšaju nekako igru i šta ja znam, a vi samo znate sra** i onda kad se vama uzvrati po zasluzenoj mjeri, po kazni koju zasluzujete uzdizete se poput nekih bogova kao da niste vi nikad nista skrivili. Koliko puta vam se pogleda kroz prste i nista ne kazete, samo sutite i nastavite igrati, no kad se nekome nesto dogodi da je krivo napravio odmah ste tu glavni, odmah ste u vrhu. Sve je to do mentaliteta. Moto je da gledas samo sebe i gledas kako ces sje**t druge. Frustrira me vise ova vasa situacija i sta ja znam vise sta cu pisat. Je i meni je glupo sta se moraju timovi prodavat, je i meni je glupo sta moze doci neki retardiran (pardon mentalno zaostao) vlasnik - ne aludiram na nikog - ali boze moj financije su financije i moraju se iz neceg pokriti. Koliko je neplacenog truda Mijo ulozio u server? Samo je to eto jedno pitanje. Igrate na serveru koji vam je servirao Mijo pa eto direktno se**** i po njemu kad govorite tako o serveru i organiziranosti i svemu. Trudi se da server bude sta bolji, radi se na novom modu, a jedino sta vi znate je - prigovarati.

      Nikakav DB, nikakav PS, nikakve svade ovdje nemaju veze. Razumijem da vam Capke smeta, vjerojatno bi i meni smetao da ga ne znam toliko, ali znam jedno i to je da ima dobar cilj u glavi, a to je uciniti ovaj server boljim i sto organiziranijim. Problem je sto se vecina nije navikla na organiziranost. Capke nije ni Ibrahim, ni Sabo, ni Mirso, ni Nerko, ni Rijad nit šta ja znam ko više. Radi po svom i po svom razmišljanju. Nekad i jest tvrdoglav (malo češće haha), al' ako uvidi da je pogriješio to će i ispraviti.

      Make love, not war. Love you all



      good night and peace out <3

      P.S. sto se tice dokaza napisao je da se javite Saricu, al' mozete i meni
       
      HEHE

    12. #14849
      Disidente avatar
      Datum pristupanja
      Nov 2013
      Lokacija
      TUZLA
      Poruke
      1,628
      Teme
      109
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      41 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      343
      Like (dobivenih)
      829
      Rep
      Obrisao sam postove, sljedeći post ko posta a nije PS ili PS Legenda ide mu prijava !
      ProStunters legend l BadBoys legend l ex. FR admin l ex. DM admin l ex. TS admin

    13. #14850

      Sretno
       
      Datum pristupanja
      Mar 2014
      Poruke
      1,872
      Teme
      103
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      29 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      9 min
      Like (kliknutih)
      1641
      Like (dobivenih)
      955
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od DISIDENTE. Vidi poruku
      Obrisao sam postove, sljedeći post ko posta a nije PS ili PS Legenda ide mu prijava !
      Tako je šefe.

    14. Like Disidente se sviđa ovaj post
     

     
  • Stranica 1485 od 1565 PrviPrvi ... 4859851385143514751483148414851486148714951535 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •