Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 1281 od 1367 PrviPrvi ... 2817811181123112711279128012811282128312911331 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 12,801 do 12,810 od 13666

    Korisnici koji su pročitali ovu temu: 157

    1. #12801
      Mag avatar
      Datum pristupanja
      Jan 2011
      Lokacija
      Velika Gorica
      Poruke
      1,369
      Teme
      103
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      9 post(ova)
      Označen(a)
      4 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      71
      Like (dobivenih)
      201
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Dani Zekka Vidi poruku
      Haj trke i nekako , al he vs turnir smo dva ur u finalu bila ahah, casts yuuti u finalu me podero al meni data pobjeda jer je gs
      ma mi smo prikriveni dmeri, nista novo i cudno

      Citiraj Prvotno napisano od [Beky] Vidi poruku
      Znas i sam da nebi bilo fer da sam se ja natjecao
      Znam znam, ionako si najbogatiji, nemoras nam jos i ovdje pare uzimat

    2. Like Dani Zekka se sviđa ovaj post
    3. #12802
      Dani Zekka avatar
      Datum pristupanja
      Dec 2010
      Lokacija
      Bosna(Jelah)
      Poruke
      801
      Teme
      42
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      2 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      433
      Like (dobivenih)
      300
      Rep
      E ovako nest sam bio smislio pa reko da se i sprovede, par nas je 2 put igralo ovo, ali neorganizovano je bilo, ugl igra je po uzoru na Busted ili NFS HotPursuit. Uglavnom zelim da cujem vase komentare sta dodati sta odbaciti.

      Igra se igra tako sto uzmemo svi neko auto (naprimjer Infernus posto ga najcesce svi imamo) jedan igrac ce da bjezi, svi ostali ga ganjamo, moramo ga zaustaviti da ostane nepomičan ili ga zapaliti. Nema oruzja itd, samo ganjamo. Igrac koji bjezi ne smije fixat sebi auto ili slicno, cilj da sto duze izdrzi, sa pocetnim full hp, tako da izbjegaji nas ostale ti koji bjezis . Ovi sto ganjaju, smiju biti detektivi i mehanicari i cak od staffa fix imati.
      Taj sto bjezi ima prednost 10 sekundi da pobjegne, onda pocinje hunt, za ove sto gone lopova sto bjezi, najbolje je da ih par ima detektiva i finda, par mehanicara, te ovi mehanicari mogu pratiti de detektive i zajedno s njima pronaci lopova. Kad se jedan uhvati onda ide naredni da bjezi, i tako mijenjamo se. Mogli smo cak stopati vrijeme da vidimo ko ce najduze prezivjeti. Te posto sam na mapi iscrtao 3 zone, za svaku zonu moze biti rekord neki, te ako igramo sve zone zajedno (sastavljene su) i to dodje kao dodatni rekord.

      Evo slika, imaju tri zone, Siva, Bijela i Crna, koju cemo koristiti zavisi od toga koliko nas ima, ako nas ima npr bas mnogo, sastavimo sve tri zone, i cijelu mapu igramo. U ovim granicama ce se igrati ova igra, jednom slucajno moze napustiti izbjeglica, ako dva puta, onda vec ispada jbg. Ovi sto gone, mogu voziti gdje hoce, ali posto je izbjeglica vjerovatno u zoni, najbolje i njima da budu u zoni i jednostavno ga zaustave .

      evo full hd: https://i.imgur.com/VMdwNFk.png

      gledao sam na to da ima pay n spray, ali posto su sve lose zone, nije pay n spray uzet vec tune garaza, udjite u nju i promjenite samo boju vozila i auto fixano, naravno i nitra ako zafali. Pise fix na mapi.

      Mapa nije samo na esc vec ce biti i na radaru u lijevom donjem uglu. s tekstom i svim. Mapu cete sebi instalirati, a ja dok zavrsim sve i pripremim cu ostaviti i tutorial kako i sve, ako neko hoce unaprijed pripremu napraviti neka instalira samo txd workshop

      Zelim da cujem vase prijedloge i ideje za ovo, pa eto i ako se nekome dislajka da i to cujem, uglavnom cilj mi je da uvedem malo stvari i za nas, jer za sad jedino evente rokamo itd, ovo eto nesto kao war.
      Posljednje uređivanje od Dani Zekka : 22-04-19 at 18:58

    4. #12803
      Ivan Sanchez avatar
      Ne igram više ...
       
      Datum pristupanja
      Jul 2012
      Poruke
      145
      Teme
      10
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      2 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      190
      Like (dobivenih)
      184
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Dani Zekka Vidi poruku
      E ovako nest sam bio smislio pa reko da se i sprovede, par nas je 2 put igralo ovo, ali neorganizovano je bilo, ugl igra je po uzoru na Busted ili NFS HotPursuit. Uglavnom zelim da cujem vase komentare sta dodati sta odbaciti.

      Igra se igra tako sto uzmemo svi neko auto (naprimjer Infernus posto ga najcesce svi imamo) jedan igrac ce da bjezi, svi ostali ga ganjamo, moramo ga zaustaviti da ostane nepomičan ili ga zapaliti. Nema oruzja itd, samo ganjamo. Igrac koji bjezi ne smije fixat sebi auto ili slicno, cilj da sto duze izdrzi, sa pocetnim full hp, tako da izbjegaji nas ostale ti koji bjezis . Ovi sto ganjaju, smiju biti detektivi i mehanicari i cak od staffa fix imati.
      Taj sto bjezi ima prednost 10 sekundi da pobjegne, onda pocinje hunt, za ove sto gone lopova sto bjezi, najbolje je da ih par ima detektiva i finda, par mehanicara, te ovi mehanicari mogu pratiti de detektive i zajedno s njima pronaci lopova. Kad se jedan uhvati onda ide naredni da bjezi, i tako mijenjamo se. Mogli smo cak stopati vrijeme da vidimo ko ce najduze prezivjeti. Te posto sam na mapi iscrtao 3 zone, za svaku zonu moze biti rekord neki, te ako igramo sve zone zajedno (sastavljene su) i to dodje kao dodatni rekord.

      Evo slika, imaju tri zone, Siva, Bijela i Crna, koju cemo koristiti zavisi od toga koliko nas ima, ako nas ima npr bas mnogo, sastavimo sve tri zone, i cijelu mapu igramo. U ovim granicama ce se igrati ova igra, jednom slucajno moze napustiti izbjeglica, ako dva puta, onda vec ispada jbg. Ovi sto gone, mogu voziti gdje hoce, ali posto je izbjeglica vjerovatno u zoni, najbolje i njima da budu u zoni i jednostavno ga zaustave .

      evo full hd: https://i.imgur.com/VMdwNFk.png

      gledao sam na to da ima pay n spray, ali posto su sve lose zone, nije pay n spray uzet vec tune garaza, udjite u nju i promjenite samo boju vozila i auto fixano, naravno i nitra ako zafali. Pise fix na mapi.

      Mapa nije samo na esc vec ce biti i na radaru u lijevom donjem uglu. s tekstom i svim. Mapu cete sebi instalirati, a ja dok zavrsim sve i pripremim cu ostaviti i tutorial kako i sve, ako neko hoce unaprijed pripremu napraviti neka instalira samo txd workshop

      Zelim da cujem vase prijedloge i ideje za ovo, pa eto i ako se nekome dislajka da i to cujem, uglavnom cilj mi je da uvedem malo stvari i za nas, jer za sad jedino evente rokamo itd, ovo eto nesto kao war.
      Svaka čast Zeko! Ideja ti je stvarno super, a tvoj trud je za svaku pohvalu. Nadam se da će članovi ovu odličnu ideju i tvoj trud prepoznat i da će to nagraditi velikim odazivom. Nema se tu šta više nadodati, super si to razradio. Još jednom svaka čast Neka igre počnu =) deriperi

    5. Like Dani Zekka, Alveus se sviđa ovaj post
    6. #12804
      Alveus avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Feb 2019
      Lokacija
      Zagreb
      Poruke
      6,728
      Teme
      516
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      261 post(ova)
      Označen(a)
      4 tema
      Dnevna aktivnost
      28 min
      Like (kliknutih)
      1434
      Like (dobivenih)
      3623
      Rep
      Neka, super ideja, malo da ubijemo dosadu i da se zabavimo!

    7. Like Dani Zekka se sviđa ovaj post
    8. #12805
      Mag avatar
      Datum pristupanja
      Jan 2011
      Lokacija
      Velika Gorica
      Poruke
      1,369
      Teme
      103
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      9 post(ova)
      Označen(a)
      4 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      71
      Like (dobivenih)
      201
      Rep
      Ja vec odigro jednu turu, i meni je zakon..dobrovoljno se javljam da imam pretplatu na izbjeglicu xd

    9. Like Dani Zekka se sviđa ovaj post
    10. #12806
      Dani Zekka avatar
      Datum pristupanja
      Dec 2010
      Lokacija
      Bosna(Jelah)
      Poruke
      801
      Teme
      42
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      2 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      433
      Like (dobivenih)
      300
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Mag Vidi poruku
      Ja vec odigro jednu turu, i meni je zakon..dobrovoljno se javljam da imam pretplatu na izbjeglicu xd
      Ma vices ti kad te ja i lance potjeramo ahah neces htjeti da budes visee

    11. #12807
      Kamatar avatar
      Datum pristupanja
      May 2012
      Lokacija
      Sisak
      Poruke
      380
      Teme
      49
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      2 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      500
      Like (dobivenih)
      650
      Rep
      ****ni ste vi momci vidim ja to

    12. Like Dani Zekka se sviđa ovaj post
    13. #12808
      Mag avatar
      Datum pristupanja
      Jan 2011
      Lokacija
      Velika Gorica
      Poruke
      1,369
      Teme
      103
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      9 post(ova)
      Označen(a)
      4 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      71
      Like (dobivenih)
      201
      Rep
      jeste uhvatili kaj jucer za event weekend? planiro sam bit cijelu vecer, na kraju radio do 10

    14. #12809
      Dani Zekka avatar
      Datum pristupanja
      Dec 2010
      Lokacija
      Bosna(Jelah)
      Poruke
      801
      Teme
      42
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      2 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      433
      Like (dobivenih)
      300
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Mag Vidi poruku
      jeste uhvatili kaj jucer za event weekend? planiro sam bit cijelu vecer, na kraju radio do 10
      Dva miliona za sad u mene, sphrix je isto dobro vozikao

    15. 27-04-19, 17:11
      Razlog
      Nije član UR-a, te ovo nije mjesto rasprodaje svoje imovine

    16. #12810
      fenomen avatar
      Zlobno
       
      Datum pristupanja
      May 2012
      Lokacija
      Sarajevo
      Poruke
      1,057
      Teme
      81
      CHB
      150
      Spomenut(a)
      31 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      4 min
      Like (kliknutih)
      829
      Like (dobivenih)
      795
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Dani Zekka Vidi poruku
      Dva miliona za sad u mene, sphrix je isto dobro vozikao
      a ja nista aaa ?

     

     
  • Stranica 1281 od 1367 PrviPrvi ... 2817811181123112711279128012811282128312911331 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •