Registracija
  • a
  • Bolesno
  • Gladno
  • Ljuto
  • Ludo
  • Neodlucno
  • Nostalgicno
  • Odlucno
  • Opusteno
  • Pijano
  • Ponosno
  • Posrano
  • Sjajno
  • Snazno
  • Sretno
  • Tuzno
  • Uplaseno
  • Usamljeno
  • Uspavano
  • Voljeno
  • Zadovoljno
  • Zakon
  • Zaljubljeno
  • Zamisljeno
  • Zarazeno
  • Zgodno
  • Zgrozeno
  • Zivcano
  • Zlobno
  • Stranica 3150 od 3200 PrviPrvi ... 21502650305031003140314831493150315131523160 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 31,491 do 31,500 od 31992

    Korisnici koji su pročitali ovu temu: 177

    1. #31491

      Datum pristupanja
      Feb 2011
      Lokacija
      Ganton
      Poruke
      1,010
      Teme
      116
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      49 post(ova)
      Označen(a)
      3 tema
      Dnevna aktivnost
      5 min
      Like (kliknutih)
      582
      Like (dobivenih)
      1145
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Arnel King Vidi poruku
      Nemoj se ni ti pronaći uvrijeđenim, ali LCN je izgubio veličinu tada kada sam i naveo. Počeo gubiti, ubrzo izgubio. Znaš me, znaš da veliku večinu svog mišljenja o drugome sačuvam za sebe, ali ako u TSC chatu neko priča nešto protiv TSCa, još kaže da ima veličinu u imenu njegova organizacija, onda to moram demantovati ako tako i mislim. Ti baš znaš kakav je LCN bio 2013 npr. A valjda i znaš kakav je bio pogotovo godinu, dvije prije.

      Ne znam sjećaš li se druženja TSCa i LCNa godinama, savez godinama, zbog toga vi uvijek imate respekt od legendi TSCa. Vi ste prvi počeli srati po TSCu. Vi ste prvi počeli raditi sranja TSCu, ne TSC vama.
      Vi ste prvi doveli do trenutnog odnosa između ove dvije bande i to prenijeli na novopočene vaše članove, nove lidere i ostalo. Oni nemaju poštovanja prema TSCu. Ovakav odnos između nas ne bi bio da se vi niste počeli mijenjati nagore.

      Tebe stvarno smatram ingeligentnim, znaš moje mišljenje o tebi, zašto onda spominješ neke pojedince sa liste čitera kada znaš na koje načine je dosta njih završilo tu? Ok, bilo je svakakvih (kao i kod vas i svih drugih) ali nama je na listi čitera završavao momak koji abusanjem nešto uradi. Abuse - čiter ???
      Onda momak koji je aim koristio na jednom srw, a kažnjen tom listom na ovom srw ???
      Ti si ok momak, znaš da je ovo iznad navedeno tačno, znaš da se izmišljalo dosta stvari da bi neko naš završio na toj listi. Ti to baš dobro znaš. A ovdje pričaš priču kao da je od 20 starih igrača TSCa, na listi 19 njih. Tako vi predstavljate TSC. Kada kažem vi, ne mislim na LCN samo.

      Ognjen kao jedna osoba, legenda TSCa, nije adekvatan da se npr. kaže da TSC nije veličina. Već sam gore naveo da jedna osoba ne čini veličinu, ili suprotno, ne kvari veličinu.

      Ok, abusanje kvari veličinu u jednu ruku, ali na ovom srw u zadnje dvije godine stvar koja se najviše ponavlja od strane svih igrača je abuse.

      Ja ne smatram da se veličinom TSCa smatra dizanje eventa i ostale zajebancije. Ne znam zašto meni to spominješ.

      Što se tiče posljednjeg pasusa, ti najbolje znaš na šta sam mislio, a opet pokušavaš izokrenuti.
      Mi smo jedini bili protiv saveza, htjeli smo da je banda zasebna za sebe. Da nema saveza.
      Mi smo posljednji sklopili savez.
      Dok nije bilo saveza, ne sjećam se da nam je neko mogao parirati na tt.
      Mi smo se najviše angažovali oko teritorija, bili najaktivniji, uvijek nas je najviše ganjalo tt.
      Jedini smo bili koji nisu igrali ništa drugo zbog teritorija.
      U vrijeme dok nismo imali savez, ostali su nas napadali (nebitno da li savezi, ili pojedinačno npr. Yakuza(bez saveza) , LCN(bez saveza) , H (bez saveza) , GSF (bez saveza)). Ili npr. savez između dvije orge + još neka zasebna orga protiv nas.
      To nije bilo jednu noć, 10 noći, to je bilo prečesto.
      Na jednu bandu ste išli sa dvije tri bande/mafije još.
      Ili ako imamo savez, napadale su nas po tri-četiri bande.
      Skupa se dogovarali da nam pokreču više teritorija samo da TSC nema teritorije.
      Itd, itd, itd, itd, itd...

      TSC takve stvari nikada nije radio. (kad kažem nikada ne mislim bukvalno, ako je bilo, bilo je 1/100 vaših('vaših' ne mislim samo na LCN))

      Ja sam samo prestao igrati tri mjeseca otkako sam ušao u TSC(prošle godine kada samo bili savez s vama, baš u tom periodu). Garantujem da niko od mene bolje ne zna tu situaciju sa teritorijama otkad su u januaru 2018e došle na CH.

      Jako dug period kada su nas napadali svi koji nisu savez, više saveza i sl. ja bih prije nego što uđem IG prelistao samp client gledao sve koji su IG (LCN, Y, GSF,H i ostalo) da znam koliko će bandi da nas napada čim uđem IG, i kada uđem moji bi već branili na više strana teritorije koje pokreću u isto vrijeme razne bande, ili bi branili tt na kojoj su pozicionirani članovi iz više bandi (nisu savez)

      Takve stvari se ne spominju. Spominje se izlaženje TSCa off što je pusta priča bez efekta i zanimljivosti. Meni uopšte ne doboli ako dva igrača suprotne bande napuste srw jer imaju neke tt, ako je nas pet, sedam, deset. Pa čak iko njih 10 izađe na nas 10, nit sam plakao na report, po forumu... nit sam srao kao što vi radite. Ni prije godinu, ni sad.
      Druze sve mafije i bande su se udruzile da vam uzmu teritorije, jer niko nije mogo pokrenut teritorije zbog vase neaktivnosti i bjezanja off.

      Udruzili smo se svi kako bi sto prije mogli pokrenuti i uzeti teritorije kako bi se mi GSF, LCN i Y mogli medjusobno boriti i mogli zabaviti, a ne kvariti igru takvim ponasanjem... I ti to zoves nekom jacinom?
      Johnny Gruber 0.2x - 0.3.7 R4




    2. #31492
      Arnel King avatar
      Datum pristupanja
      Aug 2011
      Lokacija
      Stadion Koševo
      Poruke
      2,669
      Teme
      31
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      129 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      6 min
      Like (kliknutih)
      2667
      Like (dobivenih)
      2297
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Dena Izbornyk Vidi poruku
      Ti si iznio svoje mišljenje o LCNu (ne znam jel to mišljenje većine TSCa al dobro nebitno), ja sam ti samo odgovorio zbog toga, ne zbog teritorija i ostalih gluposti jer su to glupe rasprave postale na forumu, jer evo dok se sad niste aktivirali na teritorijama svima sam govorio da to nije to na teritorijama bez TSCa i kad se na mapi ne vidi TSC boja duže od 2 dana to onda nije to

      A isto tako i ti sam znaš da vi niste previše simpatizirali LCN zbog toga što smo mi bili dugo savez sa GSFom, ne možda ti ali pojedini iz TSCa jesu i jedna osoba mi je doslovno napisala da joj se nikad ne trebam obratit sve dok smo sa šugavim šumarima u savezu i dok sam ja dobar sa njima, a sa tom osobom sam isto jako dobar i jedini problem i najveći koji smo imali sa vama je taj što smo par puta nekoliko ljudi iz TSCa snimali u waru i prijavili na forumu. I to samo zato što su čiteve koristili u waru, jer na teritorijama ih niko nije prijavljivo ni snimio, samo nam je smetalo kad bi dolazili u war i igrali tako, a sjeti se da smo tako Bozica prijavili koji je izgubio gsa i gmoda zbog toga i za njega mislim sve najbolje, ali jedino što je nama smetalo je što se to u waru koristilo i to je to
      I kad si spomenuo savez istina da ste vi sklopili zadnji savez i bez saveza ste bili jači od ostalih, još ste prvi sredili i lab i imali drogu i armore i bili ste uvijek brojniji na teritorijama i protiv nekih koji su imali savez, al mi smo savez doslovno sklopili sa GSFom iz prijateljskih razloga i što smo bili dobri jedni sa drugima to ti mogu potvrdit i oni sami, jer smo na tsu non stop bili prije toga i onda se dogovorili da sklopimo savez da imamo i zajednički chat na serveru, pa smo onda kasnije počeli sa teritorijama i svim ostalim



      Znam kakav je bio jer sam od 2013. u LCNu, ali to vrijeme i sadašnje vrijeme je neuporedivo, zato što tada nije bilo teritorija ni ostalih sistema kao u zadnje 2-3 godine, pa zbog toga u zadnje 2-3 godine neki član može više pokazat u nekoj orgi nego tada (kao i duplo više razočarat ili ukaljat ime neke orge), jer tada čak ni WAR nije bio toliko popularan kao u zadnjih par godina/modova



      To je bilo više retoričko pitanje, kažem samo da bi bilo glupo da ja takve ubrajam pod TSC jer je puno njih bilo prolazno i uglavnom neka djeca, kao i u ostalim orgama

      I da se razumijemo, mi nikad nismo rekli da su lideri ili bilo ko iz TSCa tjerali članove off zbog teritorija, nego da se sami dogovorite i u isto vrijeme odete off, mislim ne samo TSC nego bilo ko. Uvijek mi je bilo bezveze kad više od 5 ljudi ode off zbog teritorija, jer se sjećam situacije kad je nas bilo 5, imali smo dosta teritorija (vrijeme kad su Pajo i ekipa iz SB bili kod nas u LCNu) i dok je nas bilo 5 IG, GSF i Y su bili savez, a vi sa Hitmanima i napadali ste u isto vrijeme po 2 teritorije, ne kažem da ste se dogovorili, ali samo želim reći da bi mi uvijek branili i da nas je 2-3 ig (tada smo jedino zvali da svi koju mogu uđu ig, jer nismo htjeli ići off), jer bi meni uvijek bilo gluplje izać sa servera da mi neko ne može napast teritoriju nego da je izgubim i zbog toga mi je to uvijek bilo bezveze, a tko god je ikad bio u LCNu ti može potvrdit da se nikad nije spomenulo da odemo off pa da čekamo dok nas bude više, jer teritoriju izgubiš, opet ćeš je uzet i gotovo

      Meni je uvijek bila fascinanta vaša složnost oko teritorija i svega, al mi nije bilo jasno zašto je iko ikad pomislio da ja mrzim TSC, jer zbog par stvari koje mi se nisu sviđale možda kod vas i koje su mi smetale ne mora značit da mrzim zbog toga cijeli TSC, a Benjo najbolje zna da ne mrzim TSC, al nebitno kako zna da sad ne odajem i njega i sebe

      Zapravo jedina stvar zbog koje mogu mrzit TSC je klub za kojeg Kuper navija



      Ja ti kažem da mi prvi nismo potencirali da dođe od ovoga između nas stvarno. Da, iznio sam mišljenje o LCNu ali sam i odgovorio zašto. Nikada ne bih ništa spominjao u tom kontekstu da neko nije pisao u ovom chatu protiv TSCa i + govorio za tu veličinu kako je LCN ima, a potencirajući da mi nemamo.

      Nismo mi odnose pokvarili zbog GSFa, čim je počeo mod u januaru 2018e bez potrebe je došlo do natezanja iz dana u dan, bez prethodnih svađa ili nečega...

      Što se tiče 2013e, pa i prije automatski se misli i na to, 2012e npr. tada su WARovi bili popularni kao i sad, ne znam kako se ne sjećaš.Pa i sa motorkama se aktivno WAR igrao, nikome motorka nije ubila volju za WAR. Ubijalo se za WAR, samo da se dobije. Ja kažem da je LCN tada imao veliku veliku jačinu u imenu, poštovanje od strane svakoga, da l' taj bio novi igrač, admin, gs, običan civil ili nešto drugo. Ogroman je bio u svijetu CH.

      Što se tiče tih članova koji su na popisu, to je stvarno uvijek bilo pretjerivanje. Čak si mi i ti lično pisao smsove sličnog tipa kako smo mi ovakvi onakvi da pogledam popis i da se uvjerim. Znam da je to u ljutnji i nekada prva pomisao, da stvarno ne misliš tako i da si stvarno svjestan kako je par ljudi došlo na taj popis..Da se ne ponavljam, iza nas je, ali stvarno sramotan čin da se toliko toga uradi da neko završi od TSCa na tom popisu. Zato sam sada i naveo da bi ti i drugi ovdje koji aktivno prate ovaj chat (hvala im) vidjeli i shvatili to. Iako vjerujem da svi znaju to.

      I ne govorim ovo da bude u onome stilu: '' Jao, svi su protiv nas, TSC jedan protiv SVIH'' , ovo govorim striktno vezano za taj popis i par osoba koji su završili tako na tome. I da se prestane govoriti o tome i slikati taj popis kao da je svako zasluženo na tome. A nije.

      I da, što se tiče Hitmana, ja sam prvi bio protiv da oni mogu učestovat u tt. TSC je bio prvi protiv toga kao orga. Sa adminima smo vodili dugo raspravu oko toga. Jer smo se ko idioti mučili da dođemo do gunova, oni sa jednom komandom to uspiju. I da, odgovaralo je večini drugih org da Hitman ima pravo učestvovati u tt, jer im je Hitman pravio oružje. I sa par drugih org, hitman također napadao naše tt.
      Mi smo tek poslije, možda i mod poslije, s njima bili savez kada je već definitivno bilo da mogu učestovati u tome.

      I za kraj, nikada ja nisam rekao da mrziš TSC. Zna se ko iz LCNa mrzi TSC, koga TSCovci ne poštuju i tjt.
      Također, ni ja ne mrzim LCN. Ja sam osoba koja dugo iza nečega spominje nešto davno prošlo. Zbog naših saveza dugogodišnjih prije, ja vas ne mogu mrziti. Čak iako npr. možda imate od 20, 10 likova koji nanose štetu TSCu na ovaj ili onaj način.




      Citiraj Prvotno napisano od Lil'John Vidi poruku
      Druze sve mafije i bande su se udruzile da vam uzmu teritorije, jer niko nije mogo pokrenut teritorije zbog vase neaktivnosti i bjezanja off.

      Udruzili smo se svi kako bi sto prije mogli pokrenuti i uzeti teritorije kako bi se mi GSF, LCN i Y mogli medjusobno boriti i mogli zabaviti, a ne kvariti igru takvim ponasanjem... I ti to zoves nekom jacinom?
      Tebe niko ništa nije pitao, zaobiđi nas. Zna se na šta ja mislim, to što pričaš je najveća izmišljotina. Ja mislim na period kada smo bili najaktivniji. Ne neaktivni kako ti kažeš.
      Tada ste radili ovo što sam naveo, ono što te je zaboljelo, jer znaš da je istina. Bruka i sramota da na jednu bandu idete sa još tri bande s kojima niste savez. Nisam spominjao našu neaktivnost(iako je nije bilo puno, samim time ako ganjamo tt, aktivni smo, kada se gleda na period od januara 2018e, jako dugo smo aktivni u tome). Nit sam spominjao izlaženje off, sve je ovo bilo prije svih ti smiješnih priča. Igrali smo fer i pošteno, vi ste se lahko dogovorili za to da nama kvarite igru na taj način. I onda kada TSC izađe off, tada je fuj fuj fuj fuj fuj.
      A o izlaženju off, lično TI nemaš pravo ništa pričati. Znaš na šta mislim.

      Ne postaj ništa više, svaki idući post ću ti obrisati.
      Posljednje uređivanje od Arnel King : 17-10-20 at 11:30
      Terror Squad Crew Legenda, Lider.



    3. Like Vito Bonnuci, Tony Rogers se sviđa ovaj post
    4. 17-10-20, 11:20

    5. #31493

      Datum pristupanja
      Feb 2011
      Lokacija
      Ganton
      Poruke
      1,010
      Teme
      116
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      49 post(ova)
      Označen(a)
      3 tema
      Dnevna aktivnost
      5 min
      Like (kliknutih)
      582
      Like (dobivenih)
      1145
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Arnel King Vidi poruku
      Ja ti kažem da mi prvi nismo potencirali da dođe od ovoga između nas stvarno. Da, iznio sam mišljenje o LCNu ali sam i odgovorio zašto. Nikada ne bih ništa spominjao u tom kontekstu da neko nije pisao u ovom chatu protiv TSCa i + govorio za tu veličinu kako je LCN ima, a potencirajući da mi nemamo.

      Nismo mi odnose pokvarili zbog GSFa, čim je počeo mod u januaru 2018e bez potrebe je došlo do natezanja iz dana u dan, bez prethodnih svađa ili nečega...

      Što se tiče 2013e, pa i prije automatski se misli i na to, 2012e npr. tada su WARovi bili popularni kao i sad, ne znam kako se ne sjećaš.Pa i sa motorkama se aktivno WAR igrao, nikome motorka nije ubila volju za WAR. Ubijalo se za WAR, samo da se dobije. Ja kažem da je LCN tada imao veliku veliku jačinu u imenu, poštovanje od strane svakoga, da l' taj bio novi igrač, admin, gs, običan civil ili nešto drugo. Ogroman je bio u svijetu CH.

      Što se tiče tih članova koji su na popisu, to je stvarno uvijek bilo pretjerivanje. Čak si mi i ti lično pisao smsove sličnog tipa kako smo mi ovakvi onakvi da pogledam popis i da se uvjerim. Znam da je to u ljutnji i nekada prva pomisao, da stvarno ne misliš tako i da si stvarno svjestan kako je par ljudi došlo na taj popis..Da se ne ponavljam, iza nas je, ali stvarno sramotan čin da se toliko toga uradi da neko završi od TSCa na tom popisu. Zato sam sada i naveo da bi ti i drugi ovdje koji aktivno prate ovaj chat (hvala im) vidjeli i shvatili to. Iako vjerujem da svi znaju to.

      I ne govorim ovo da bude u onome stilu: '' Jao, svi su protiv nas, TSC jedan protiv SVIH'' , ovo govorim striktno vezano za taj popis i par osoba koji su završili tako na tome. I da se prestane govoriti o tome i slikati taj popis kao da je svako zasluženo na tome. A nije.

      I za kraj, nikada ja nisam rekao da mrziš TSC. Zna se ko iz LCNa mrzi TSC, koga TSCovci ne poštuju i tjt.
      Također, ni ja ne mrzim LCN. Ja sam osoba koja dugo iza nečega spominje nešto davno prošlo. Zbog naših saveza dugogodišnjih prije, ja vas ne mogu mrziti. Čak iako npr. možda imate od 20, 10 likova koji nanose štetu TSCu na ovaj ili onaj način.






      Tebe niko ništa nije pitao, zaobiđi nas. Zna se na šta ja mislim, to što pričaš je najveća izmišljotina. Ja mislim na period kada smo bili najaktivniji. Ne neaktivni kako ti kažeš.
      Tada ste radili ovo što sam naveo, ono što te je zaboljelo, jer znaš da je istina. Bruka i sramota da na jednu bandu idete sa još tri bande s kojima niste savez. Nisam spominjao našu neaktivnost(iako je nije bilo puno, samim time ako ganjamo tt, aktivni smo, kada se gleda na period od januara 2018e, jako dugo smo aktivni u tome)

      Ne postaj ništa više, svaki idući post ću ti obrisati.
      Brate, samo da te pogodim istinom.
      Prvo ja nisam nikada rekao niti pisao u GSF chatu, da se brise iciji post, pa tako i vas. Budi malo kulturan kad razgovaras sa nekim, nemoj da te pogadja istina svaki put.
      Itekako je istina, o cemu ja pricam i to znaju i Krzna i citav LCN i citava Yakuza.
      Idemo dalje, grupe koje su postojale na fbu u to vrijeme su bile iskljucivo za dogovaranje kada ce se ulaziti u igru, a kada izlaziti. Nemoj nas valjati bezveze Arnele procitan si odavno.
      Koliko je samo dokaza tadasnji head Bred Bailley iznio na forumu, a da ne govorimo o vasim clanovima koji su postali predmet sprdnje na forumu, od video zapisa do memeova...
      Posljednje uređivanje od Arnel King : 17-10-20 at 11:36
      Johnny Gruber 0.2x - 0.3.7 R4




    6. Like Marc Katty, Frale Srolevicci se sviđa ovaj post
    7. #31494
      Arnel King avatar
      Datum pristupanja
      Aug 2011
      Lokacija
      Stadion Koševo
      Poruke
      2,669
      Teme
      31
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      129 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      6 min
      Like (kliknutih)
      2667
      Like (dobivenih)
      2297
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Lil'John Vidi poruku
      Brate, samo da te pogodim istinom.
      Prvo ja nisam nikada rekao niti pisao u GSF chatu, da se brise iciji post, pa tako i vas. Budi malo kulturan kad razgovaras sa nekim, nemoj da te pogadja istina svaki put.
      Itekako je istina, o cemu ja pricam i to znaju i Krzna i citav LCN i citava Yakuza.
      Idemo dalje, grupe koje su postojale na fbu u to vrijeme su bile iskljucivo za dogovaranje kada ce se ulaziti u igru, a kada izlaziti. Nemoj nas valjati bezveze Arnele procitan si odavno.
      Koliko je samo dokaza tadasnji head Bred Bailley iznio na forumu, a da ne govorimo o vasim clanovima koji su postali predmet sprdnje na forumu, od video zapisa do memeova...

      Gazim svoju riječ, ali ti ovo neću obrisati jer mi ide u korist da ostali vide.

      Grupa na fb je napravljena STRIKTNO jer ste prije toga radili ono što te je gore doboljelo. Tj. više vas je napadalo TSC. Dok je bilo sve pravedno, orga na orgu, grupa nam nije naumpadala. Iako je trebala jer nismo koristili TS. Vi ste na TS radili ono što mi na grupi. Dogovarali se da uđete IG kada vam se pokrene TT, zvali jedni druge (Što je Ok i normalno)
      Kada ste počeli i aktivno napadali TSC sa drugim bandama, samo da TSC nema teritorije, onda smo oformili grupu da bi ubacili u nju SAMO one koji su malo veći rank u početku, da zovemo još raje da uđe IG, jer je bilo preteško braniti sa 5 ljudi na više strana gdje ima 5 6 osoba ali više bandi, bilo je 5 na 15.
      Veze ti nemaš, ti si jedan od onih koji čuju kroz zajebanciju nešto i onda to shvate ozbiljno i o tome blebeće dan i noć.
      Grupa je bila za to da se okupimo, pričamo o tt, pričamo o RL, zajebancija i sve ostalo. svi ste koristili TS i ostalo, tu bili skupa sa Y, LCN, H i nebitno. Mi smo bili sami, nismo koristili večina nas TS, nismo imali komunikaciju van sampa o sampu, ili grupno da pričamo o nećemu što nije samp. A teritorije su tjerale na nešto slično tome. Kao i na TS kada pričaš, mi pokrenemo TT, ti zoveš ove ajde uđite napadaju nas. Eh tako i oni na grupi označe nekoga i zovu IG da se uđe.
      Terror Squad Crew Legenda, Lider.



    8. Like Mk4, Kuper, Tony Rogers se sviđa ovaj post
    9. 17-10-20, 11:42
      Razlog
      .

    10. #31495
      Amel Hamilton avatar
      Datum pristupanja
      Dec 2010
      Lokacija
      El Corona
      Poruke
      5,984
      Teme
      319
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      187 post(ova)
      Označen(a)
      4 tema
      Dnevna aktivnost
      2 min
      Like (kliknutih)
      3584
      Like (dobivenih)
      3667
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Lil'John Vidi poruku
      Druze sve mafije i bande su se udruzile da vam uzmu teritorije, jer niko nije mogo pokrenut teritorije zbog vase neaktivnosti i bjezanja off.

      Udruzili smo se svi kako bi sto prije mogli pokrenuti i uzeti teritorije kako bi se mi GSF, LCN i Y mogli medjusobno boriti i mogli zabaviti, a ne kvariti igru takvim ponasanjem... I ti to zoves nekom jacinom?
      Kakve neaktivnosti druže ja sam bio lider tad i prekinuli smo savez sa H zbog njihove neaktivnosti. Aj nemoj srat svega ti, sve šutim i pratim al kad neko uhvati širiti dezinformacije i laži onda ne mogu šutati. Istina živa da vas je po 4-5 bandi/mafije dolazilo na TT samo da bi nam uzeli ili odbranili, ali hajde meni je drago tad se vidjelo ko je najjači. Dalje pričaš mi ti iz GSFa što vas par uđe IG ujutro i uz pomoć Y uzmu teritorije i nema vas po čitav dan. Ovo će ti potvrditi svi što ganjaju TT. E to mrzim, kad pametuješ drugom a gori ste 100 puta. Sad fino odeš na top10 i čestitaš Yakuzama na teritorijama. Svi imaju uspone padove, a oni trenutno u ovom periodu drže prvo mjesto.

      I ovo nije ciganija u ovom chatu pa bi vas molio ko god nije TSC da prestane pisati. Niste dobrodošli sa svojim mišljenjima više, prešli ste svaku mjeru. Imate glavni chat servera i svoje glavne chatove pa tamo ciganite. Adio

    11. Like nowitzki, Tony Rogers se sviđa ovaj post
    12. 17-10-20, 12:27
      Razlog
      .

    13. 17-10-20, 12:34
      Razlog
      .

    14. #31496
      Kyūketsuki avatar
      like the mesmerizing blue
      moon..
       
      a
       
      Datum pristupanja
      Oct 2010
      Lokacija
      Mikaela Hyakuya's bed
      Poruke
      2,662
      Teme
      305
      CHB
      550
      Spomenut(a)
      40 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      22 min
      Like (kliknutih)
      1178
      Like (dobivenih)
      1884
      Rep
      Ae brisite postove ko god nije TSC
      Why is it that the most beautiful things are more intertwined in death more that life?


    15. Like nowitzki, Tony Rogers se sviđa ovaj post
    16. #31497
      nowitzki avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Apr 2012
      Lokacija
      Oktoih
      Poruke
      3,824
      Teme
      236
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      28 post(ova)
      Označen(a)
      3 tema
      Dnevna aktivnost
      12 min
      Like (kliknutih)
      1738
      Like (dobivenih)
      1063
      Rep
      Demantujem svakog ko upire prstom u TSC;

      Godinama igram na ovom serveru, prošao kroz mnogo organizacija, ni u jednoj nijesam ostao preko 3/4 mjeseca, čak sam i jedno vrijeme stopirao igru na CH. Kada je na red došao TSC, takvu slogu i ekipu nijesam upoznao niti u jednoj prethodnoj organizaciji. Svakom bih poželio da ośjeti isto.

      Polemisanje u ovom chatu od članova treće orge kako je TSC izgubila ugled je bespotrebno i besmisleno, jer je TSC poznat otkad postoji i sam server, a bo'me ima i bogatu historiju.

      A ovo ulaženje u analni otvor ( da ne kažem pakaš) LCNu od strane GSFa, svojim postupcima, je u jednu ruku i smiješno, a bogme i žalosno. I nema potrebe da iko puni ovaj chat, osim članova TSCa.. imate svoj discord i svoj chat !

      Peace
      Posljednje uređivanje od nowitzki : 17-10-20 at 14:35

    17. Like Arnel King, gullotti, Tony Rogers, El Maestro se sviđa ovaj post
    18. 17-10-20, 14:54
      Razlog
      .

    19. 17-10-20, 15:26

    20. 17-10-20, 16:22
      Razlog
      .

    21. #31498
      Kuper avatar
      Freed from desire nananana
       
      Pijano
       
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      El Corona
      Poruke
      3,346
      Teme
      169
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      45 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      6 min
      Like (kliknutih)
      1364
      Like (dobivenih)
      799
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Lil'John Vidi poruku
      Brate, samo da te pogodim istinom.
      Prvo ja nisam nikada rekao niti pisao u GSF chatu, da se brise iciji post, pa tako i vas. Budi malo kulturan kad razgovaras sa nekim, nemoj da te pogadja istina svaki put.
      Itekako je istina, o cemu ja pricam i to znaju i Krzna i citav LCN i citava Yakuza.
      Idemo dalje, grupe koje su postojale na fbu u to vrijeme su bile iskljucivo za dogovaranje kada ce se ulaziti u igru, a kada izlaziti. Nemoj nas valjati bezveze Arnele procitan si odavno.
      Koliko je samo dokaza tadasnji head Bred Bailley iznio na forumu, a da ne govorimo o vasim clanovima koji su postali predmet sprdnje na forumu, od video zapisa do memeova...
      Tko o čemu...

      Samo ti nemoj od bredu.Jel to onaj bred koji je vas štitio za sve što ste radili tada protiv pravila?Onda nije bilo problema kad je sa vama bio u sobi na teamspeaku i kažnjavao nas za svaku sitnicu?Jel to onaj bred koji je kao head admin kršio pravila,kad je sam bio ig?

      Ili je to možda onaj bred koji je koji je čekao svaku sitnicu koju bi mi pogriješili da bi nas stavio u jail i vi pokrenuli teritoriju? Nemoj se praviti pametan kad znaš da je tako bilo

      O provokacijama breda nećemo ni razgovarati.

      Slike su da ti dočaraju breda ako nešto ne razumiješ od gore napisanog. Isto tako ovo je mala sitnica breda "na vrhu" u odnosu što se događalo tada.
      Tako da se nemoj pravit nevinašce.Kad je maknut,zna se što se dogodilo...

      https://imgur.com/a/ubhI2Gq

      https://imgur.com/a/2DE6wZk

      PRODAJEM CHB

    22. Like Tony Rogers, Arnel King se sviđa ovaj post
    23. #31499
      Tony Rogers avatar
      !
       
      Snazno
       
      Datum pristupanja
      Aug 2015
      Lokacija
      El Corona
      Poruke
      4,131
      Teme
      556
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      30 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      6 min
      Like (kliknutih)
      4255
      Like (dobivenih)
      1159
      Rep
      Ko o čemu k**** o poštenju

      ĆAO SVIMA!

      PS: Lideri ko god nije TSC nije dobrodosao da tu posta, posebno ne ovaj Marc Katty koji se do juče ulizivao da bi ga skinuli za BL, ali ta priča kod nas ne prolazi to mozeš tamo u GSF gdje si i naučio LP
      Posljednje uređivanje od Tony Rogers : 17-10-20 at 18:10
      Terror Squad Crew Lider







    24. Like El Maestro, nowitzki se sviđa ovaj post
    25. 17-10-20, 17:58

    26. #31500
      Berserker avatar
      kakvi skandali
       
      Datum pristupanja
      Jun 2013
      Lokacija
      Sarajevo & Sanski Most
      Poruke
      912
      Teme
      150
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      34 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      14 min
      Like (kliknutih)
      1438
      Like (dobivenih)
      869
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Marc Katty Vidi poruku
      Srušio vas je... Kapa sa glave
      Inače nekog zabole tri k u r ca šta ti i ovaj majmun pišete.

    27. Like Tony Rogers, nowitzki, El Maestro, Amel Hamilton se sviđa ovaj post
     

     
  • Stranica 3150 od 3200 PrviPrvi ... 21502650305031003140314831493150315131523160 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •