Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 3085 od 3200 PrviPrvi ... 2085258529853035307530833084308530863087309531353185 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 30,841 do 30,850 od 31994

    Korisnici koji su pročitali ovu temu: 178

    1. #30841
      Hare avatar
      Poštujte Pravila !
       
      Odlucno
       
      Datum pristupanja
      Oct 2012
      Lokacija
      VG
      Poruke
      18,900
      Teme
      638
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      417 post(ova)
      Označen(a)
      5 tema
      Dnevna aktivnost
      3 min
      Like (kliknutih)
      2225
      Like (dobivenih)
      4769
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Izo_Hoffman Vidi poruku
      nemoj da bi neko dao teamviewer kad mu se bude trazio ! Nemoj da se neko nasali ! Kad dode admin fino odgovorit ne ! Pa ili ce se ocistit ovo smece sa citom ili cemo svi od tog smeca trazit da i nama posalju pa da igramo !!!!!!!!!! Ko da tw kick iz tsc momentalno! Hvala!
      Pravi uzor jednog lidera kakvog treba biti i kako se treba ponašati na serveru, nikada nije zadovljan i uvijek se žali uvijek nađe nešto da piše , kada gubi psuje i vrijeđa kada ima sve opet nije zadovoljan , da ne kažem da "place". Ne znam zašto uvijek ti dramiš oko svega ? , zašto ovo ne napiše neki lider LCNa / GSFa / Y i ostaloh mafija neko vazda ste vi koji niste zadovoljni prvi ste vi imali XXX čitera , ne kažem da je sve sjajno ali ne vidim razloge zašto vi uvijek dramite. Mislim da TSC nikad nije bio ovakav kao što je sada da li je to zbog lidera ili nekih drugih stvari ne znam stvarno. Ili su teritorije to napravile od vas ne znam.

      Žao mi je što moram ostavljati ovakve postovep o chatu ali mi nisu neke stvari jasne ...
      Posljednje uređivanje od Hare : 28-08-19 at 11:39


      Poštujte Pravila !

    2. Like John Moore, [GSF] J'Buck, Aitor Carassco se sviđa ovaj post
    3. #30842
      Emellianenko avatar
      Jedan Pirke je morao biti
      ubiven!
       
      Zlobno
       
      Datum pristupanja
      Oct 2015
      Lokacija
      Fallen Tree
      Poruke
      1,634
      Teme
      152
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      58 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      1045
      Like (dobivenih)
      1277
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Hare Vidi poruku
      Pravi uzor jednog lidera kakvog treba biti i kako se treba ponašati na serveru, nikada nije zadovljan i uvijek se žali uvijek nađe nešto da piše , kada gubi psuje i vrijeđa kada ima sve opet nije zadovoljan , da ne kažem da "place". Ne znam zašto uvijek ti dramiš oko svega ? , zašto ovo ne napiše neki lider LCNa / GSFa / Y i ostaloh mafija neko vazda ste vi koji niste zadovoljni prvi ste vi imali XXX čitera , ne kažem da je sve sjajno ali ne vidim razloge zašto vi uvijek dramite. Mislim da TSC nikad nije bio ovakav kao što je sada da li je to zbog lidera ili nekih drugih stvari ne znam stvarno. Ili su teritorije to napravile od vas ne znam.

      Žao mi je što moram ostavljati ovakve postovep o chatu ali mi nisu neke stvari jasne ...
      Najbolji su ovi iz LMa jelde?

      Sve sam pare spisko na žene i disko.
      CH since. 2008



    4. #30843
      nowitzki avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Apr 2012
      Lokacija
      Oktoih
      Poruke
      3,824
      Teme
      236
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      28 post(ova)
      Označen(a)
      3 tema
      Dnevna aktivnost
      12 min
      Like (kliknutih)
      1738
      Like (dobivenih)
      1063
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Hare Vidi poruku
      Pravi uzor jednog lidera kakvog treba biti i kako se treba ponašati na serveru, nikada nije zadovljan i uvijek se žali uvijek nađe nešto da piše , kada gubi psuje i vrijeđa kada ima sve opet nije zadovoljan , da ne kažem da "place". Ne znam zašto uvijek ti dramiš oko svega ? , zašto ovo ne napiše neki lider LCNa / GSFa / Y i ostaloh mafija neko vazda ste vi koji niste zadovoljni prvi ste vi imali XXX čitera , ne kažem da je sve sjajno ali ne vidim razloge zašto vi uvijek dramite. Mislim da TSC nikad nije bio ovakav kao što je sada da li je to zbog lidera ili nekih drugih stvari ne znam stvarno. Ili su teritorije to napravile od vas ne znam.

      Žao mi je što moram ostavljati ovakve postovep o chatu ali mi nisu neke stvari jasne ...
      Zato što jedini imamo muda da kažemo istinu i često dobivamo ban zbog toga...
      Kakve veze ima lista citera, kad donirat 10 eura i iskunu te sa iste. Kao što je slušaj sa Seadom Sejom i za sta ste pisali da ko se nalazi na toj listi neće moći u staffu, a lik stigao na 337..

      A i ni ti nisi ništa bolji supkanjem Joci pola vas je za malo vrijeme na VODITELJA stiglo.....
      ex RP admin 338 ex DM admin 337 ex FR GS ex legenda LCN



    5. Like Diego_Orlandez, hanoje, Berserker se sviđa ovaj post
    6. #30844

      Datum pristupanja
      Oct 2010
      Lokacija
      Sarajevo Bistrik
      Poruke
      968
      Teme
      131
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      10 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      225
      Like (dobivenih)
      716
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Hare Vidi poruku
      Pravi uzor jednog lidera kakvog treba biti i kako se treba ponašati na serveru, nikada nije zadovljan i uvijek se žali uvijek nađe nešto da piše , kada gubi psuje i vrijeđa kada ima sve opet nije zadovoljan , da ne kažem da "place". Ne znam zašto uvijek ti dramiš oko svega ? , zašto ovo ne napiše neki lider LCNa / GSFa / Y i ostaloh mafija neko vazda ste vi koji niste zadovoljni prvi ste vi imali XXX čitera , ne kažem da je sve sjajno ali ne vidim razloge zašto vi uvijek dramite. Mislim da TSC nikad nije bio ovakav kao što je sada da li je to zbog lidera ili nekih drugih stvari ne znam stvarno. Ili su teritorije to napravile od vas ne znam.

      Žao mi je što moram ostavljati ovakve postovep o chatu ali mi nisu neke stvari jasne ...
      A moj ti pa da je bilo ko napiso drugi pa bi reko uredu ali sto bolan bas ti ? Ti koji se portas sa /gotomark ili kako vec ide pa mi kazes bug te izbio na playa del sa cpa na cestu ? A moj dragi harise... Do lidera? Pa ako me dobro sjecanje pamti nekad davno sam upravo ja bio tebi lider drko si na TSC ko i citav server sto je drko i upravo drka moj harise... Psujem kazes? Pa sto abusas komande i citas /F chat ? moj harise... Koristis maksimalno tog admina da pomognes svojima a da s****s druge... Samo se mi zalimo zasto se ne zale drugi lideri? Pa sto bi se zalili tvoji? Aitor naslijedio od brata jel da dobro igra vs i da dobro puca? od ese pa na dalje? Sto bi se Gruber zalio? Krcat gsf citera a za njega da ne pricam od njega pa do joreka i kompanije gdje ima 7 ljudi u dileru u kojeg udje 7 TSC i LCN i ne uspjemo ni jednog jedinog ubit... Daj harise malo se uozbilji... Ti bi bar kao head trebao da imas u svojoj org normala igrace a ne citere iz postovanja prema toj server orgi u kojoj jesi toliko dugo... Nemas ni ti ni lideri ni niko postovanja prema toj org kad dajete trgu teritorije a da ne ulaze ig da ti i tvoji clanovi mozete igrat moj harise... Suvisan ti je ovaj post pokrenuo si bezveze svadju i raspravu... Pomiri se sa tim i ti i svi ostali na serveru da je mapa evo 4 dana ista i pored ovog sto sam maloprije rekao da ste vi igrali a oni cuvali teritorije xD... Pomirite se da smo najjaci zanimajte se warovima i glupostima ostavite teritorije najjacim TSC i LCN
      Stop STAFFu u ORGANIZACIJAMA MAFIJAMA BANDAMA!
      I KADA PRODJU GODINE, I KADA KOSTI OSTARE,
      LJUBAVI MNOGE PROĆI ĆE,
      ALI SARAJEVO U SRCU OSTAT´ ĆE

      HORDE ZLA 1987

    7. Like nowitzki, hanoje, dark side, Berserker se sviđa ovaj post
    8. #30845
      Kuper avatar
      Freed from desire nananana
       
      Pijano
       
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      El Corona
      Poruke
      3,339
      Teme
      169
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      45 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      6 min
      Like (kliknutih)
      1364
      Like (dobivenih)
      799
      Rep
      Sve receno u zadnja dva posta.

      PRODAJEM CHB

    9. Like nowitzki se sviđa ovaj post
    10. #30846
      James Makaveli avatar
      Datum pristupanja
      May 2019
      Poruke
      61
      Teme
      26
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      1 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      33
      Like (dobivenih)
      25
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Izo_Hoffman Vidi poruku
      A moj ti pa da je bilo ko napiso drugi pa bi reko uredu ali sto bolan bas ti ? Ti koji se portas sa /gotomark ili kako vec ide pa mi kazes bug te izbio na playa del sa cpa na cestu ? A moj dragi harise... Do lidera? Pa ako me dobro sjecanje pamti nekad davno sam upravo ja bio tebi lider drko si na TSC ko i citav server sto je drko i upravo drka moj harise... Psujem kazes? Pa sto abusas komande i citas /F chat ? moj harise... Koristis maksimalno tog admina da pomognes svojima a da s****s druge... Samo se mi zalimo zasto se ne zale drugi lideri? Pa sto bi se zalili tvoji? Aitor naslijedio od brata jel da dobro igra vs i da dobro puca? od ese pa na dalje? Sto bi se Gruber zalio? Krcat gsf citera a za njega da ne pricam od njega pa do joreka i kompanije gdje ima 7 ljudi u dileru u kojeg udje 7 TSC i LCN i ne uspjemo ni jednog jedinog ubit... Daj harise malo se uozbilji... Ti bi bar kao head trebao da imas u svojoj org normala igrace a ne citere iz postovanja prema toj server orgi u kojoj jesi toliko dugo... Nemas ni ti ni lideri ni niko postovanja prema toj org kad dajete trgu teritorije a da ne ulaze ig da ti i tvoji clanovi mozete igrat moj harise... Suvisan ti je ovaj post pokrenuo si bezveze svadju i raspravu... Pomiri se sa tim i ti i svi ostali na serveru da je mapa evo 4 dana ista i pored ovog sto sam maloprije rekao da ste vi igrali a oni cuvali teritorije xD... Pomirite se da smo najjaci zanimajte se warovima i glupostima ostavite teritorije najjacim TSC i LCN
      Stop STAFFu u ORGANIZACIJAMA MAFIJAMA BANDAMA!

    11. #30847
      Hare avatar
      Poštujte Pravila !
       
      Odlucno
       
      Datum pristupanja
      Oct 2012
      Lokacija
      VG
      Poruke
      18,900
      Teme
      638
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      417 post(ova)
      Označen(a)
      5 tema
      Dnevna aktivnost
      3 min
      Like (kliknutih)
      2225
      Like (dobivenih)
      4769
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Izo_Hoffman Vidi poruku
      A moj ti pa da je bilo ko napiso drugi pa bi reko uredu ali sto bolan bas ti ? Ti koji se portas sa /gotomark ili kako vec ide pa mi kazes bug te izbio na playa del sa cpa na cestu ? A moj dragi harise... Do lidera? Pa ako me dobro sjecanje pamti nekad davno sam upravo ja bio tebi lider drko si na TSC ko i citav server sto je drko i upravo drka moj harise... Psujem kazes? Pa sto abusas komande i citas /F chat ? moj harise... Koristis maksimalno tog admina da pomognes svojima a da s****s druge... Samo se mi zalimo zasto se ne zale drugi lideri? Pa sto bi se zalili tvoji? Aitor naslijedio od brata jel da dobro igra vs i da dobro puca? od ese pa na dalje? Sto bi se Gruber zalio? Krcat gsf citera a za njega da ne pricam od njega pa do joreka i kompanije gdje ima 7 ljudi u dileru u kojeg udje 7 TSC i LCN i ne uspjemo ni jednog jedinog ubit... Daj harise malo se uozbilji... Ti bi bar kao head trebao da imas u svojoj org normala igrace a ne citere iz postovanja prema toj server orgi u kojoj jesi toliko dugo... Nemas ni ti ni lideri ni niko postovanja prema toj org kad dajete trgu teritorije a da ne ulaze ig da ti i tvoji clanovi mozete igrat moj harise... Suvisan ti je ovaj post pokrenuo si bezveze svadju i raspravu... Pomiri se sa tim i ti i svi ostali na serveru da je mapa evo 4 dana ista i pored ovog sto sam maloprije rekao da ste vi igrali a oni cuvali teritorije xD... Pomirite se da smo najjaci zanimajte se warovima i glupostima ostavite teritorije najjacim TSC i LCN
      Stop STAFFu u ORGANIZACIJAMA MAFIJAMA BANDAMA!

      Baš zato i kažem jer sam i ja dugo vremena bio u TSC, ja ne mogu da vjerujem da si ti ta ista osoba , Ali ovaj sam post namjerno ostavio jer sam znao šta ćeš napisati ( nije tako teško ) , svi koji su uhvaceni sa citom u Y , Eso , Dust ko je već bio , da li ima ko da je ostao u Yakuzi sada ? , svi koji su uhvaceni u TSCu ja ih znam na listi čitera 5 sigurno koji su još tu , šta ste vi poduzeli po tom pitanju ? , ništa jer nema veze bitno je da se ide na teritoriju statsu čitera će bit maknut i to je to , eh vidiš drug moj baš o tome se radi , vi niste ništa poduzeli sa svojim čiterima jer vas samo teritorije zanimaju pregalzili bi sve samo da dođete do toga , ja ne kažem da su svi članovi takvi, ja ovo pričam direktno sa tobom.

      Ne bih trebao da komentarišem ali želim da ti skrenm pažnju na neke stvari , ostavit ćemo teritorije najjacim TSC i LCN , ovo je moj posljednji post uživajte ekipa

      I da Simon , ja sam među prvim došao na GSa to što sam sada voditelj nije nikom uvlacenje , ja sam svojim trudom sve postigao , CH staff sam vec vjerovatno koliko ti igraš od FRa i ostalog

      I da sve sto te zanima raspravit cemo na PM
      Posljednje uređivanje od Hare : 28-08-19 at 12:20


      Poštujte Pravila !

    12. Like James Makaveli, John Moore, Alex Martinez se sviđa ovaj post
    13. #30848
      Cesar Wolfman avatar
      Datum pristupanja
      Jan 2011
      Lokacija
      Bremen
      Poruke
      386
      Teme
      33
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      17 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      594
      Like (dobivenih)
      685
      Rep
      Ti kao head admin ne bi trebao ulazit uopste u rasprave na chatovima od organizacija. Fino ima privatna poruke i rijesis sve. Postovi koje smatras da nisu prikladni obrises i vozdra.
      Napisao sam post u glavnom chatu ali nece da mi ga odobre.
      "Govorili smo mu sve i svasta, mrzili ga i psovali mu majku i familiju, ali tek sad vidimo koliko je taj isti "Nikola" znacio CH zajednici"
      TSC Legend/TSC since 2009
      HORDE ZLA

    14. Like hanoje, El Maestro, pyrozeN se sviđa ovaj post
    15. #30849
      Kuper avatar
      Freed from desire nananana
       
      Pijano
       
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Lokacija
      El Corona
      Poruke
      3,339
      Teme
      169
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      45 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      6 min
      Like (kliknutih)
      1364
      Like (dobivenih)
      799
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od DanijelMilovanovic03 Vidi poruku
      A sta ti glumis ovdje?

      PRODAJEM CHB

    16. #30850
      Ralph avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Feb 2011
      Lokacija
      Banja Luka
      Poruke
      4,222
      Teme
      253
      CHB
      714
      Spomenut(a)
      79 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      1 h 4 min
      Like (kliknutih)
      765
      Like (dobivenih)
      1149
      Rep
      Obrisati ovaj post.
      Posljednje uređivanje od Ralph : 28-08-19 at 13:20
      RP Head Administrator || UnderGround Racer || ex FR Administrator || Drift Boys legenda

      ex Marketing Team voditelj || ex FanArt voditelj || ex Film Production voditelj || Forum Global Moderator​

     

     
  • Stranica 3085 od 3200 PrviPrvi ... 2085258529853035307530833084308530863087309531353185 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •