Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 2167 od 3200 PrviPrvi ... 116716672067211721572165216621672168216921772217226726673167 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 21,661 do 21,670 od 31994

    Korisnici koji su pročitali ovu temu: 178

    1. #21661
      Belick
      Deleted User
      Nista nista, sta se radi kod ostalih danas ?

    2. #21662
      BombastiC avatar
      Datum pristupanja
      Jun 2011
      Lokacija
      s0beit
      Poruke
      3,264
      Teme
      58
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      28 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      3513
      Like (dobivenih)
      1861
      Rep
      Ma evo nolajfa se na FR , jel ownate vi warove i tak to xD

    3. #21663
      Jole Montana avatar
      Datum pristupanja
      May 2011
      Lokacija
      FONTANA NOVI BEOGRAD
      Poruke
      806
      Teme
      25
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      0 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1066
      Like (dobivenih)
      422
      Rep
      HAHAH kad se bokii javiii da nekoog nemaaa !!! najjacee

    4. #21664
      JordaN avatar
      Datum pristupanja
      Dec 2013
      Lokacija
      Sarajevo-Bochum
      Poruke
      278
      Teme
      20
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      15 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      285
      Like (dobivenih)
      379
      Rep
      Kazes Amina da je meni stalo do ranka ????Pa jel te stid baa,Ja kao LEGENDA PLJUNUTA LEGENDA TSC-a moram nabijat level petnest da dobijem rank JEDAN u TSC-u.Pa meni pricas da si sedam mijeseeci bila u TSC-u i uzela lidera,pa JA SAM sedam mijeseci sam bio rank tri,jja kad sam uso u TSC tada kao da sam GS-a dobio, TO JE RESPEKT I POL,a ne sa da mi curica 97 godiste prica o ranku, Ja kad sam legendu uzeo ti si sesti razred osnovne bila,jesi svijesna toga...Ako ti nije bitan rank,ostavi lidera i budi rank jedan,Ja rank u dvije godine bivanja u TSC-u SPOMENUO nisam,i sad ispade TSC legendee na stelu,,, E NIJE NI JEDNA NA STELU,ovo nije ownerska mafija ali izgleda DA IMA OWNERA sada,sve ode u ***** krasni.PriNceZZEEE ,kakve princeze crne ovo je TERROR SQUAD CREW ,i Sto nisi ostala nego si pobijega IG,NEDA ti se Slusat CINJENICE ... Toliko od mene, RESPET: ROSKE,BRUTKO i tvoje amina tkz "MRTVE LEGENDE" kako si ih nazvala sto si ih obrisala,(MORALA SI JER JE NIDŽO REKO TAKO,ALI NE MORAŠ PLJUVAT PO NJIMA,jedva se dočekalo da se "pobiju" legenede,Neki cijene pa kazu :nema legenda na papiru ali imamo mi svoje legend3,sto bi i trebalo biti tako),ovo jeste igrica,al u stvarnosti jeste EKIPA s kojim se mozes zajebavat po citave noci birivaktile...

      Vasa "MRTVA" legenda
      Posljednje uređivanje od JordaN : 28-01-14 at 22:19
      CH since 2009
      TSC legend
      Filip Jordan - (Phil Lenox)







    5. Like Paul, Young Caesar, Jole Montana se sviđa ovaj post
    6. #21665
      Jigglypuff avatar
      Datum pristupanja
      Apr 2013
      Lokacija
      Madagaskar
      Poruke
      3,623
      Teme
      40
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      60 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1579
      Like (dobivenih)
      1920
      Rep
      Dobro lijepo fino si to sve rekao ja sam bila sesti razred kad si ti uzeo legendu bla bla ...
      NIKOLA CLAUDE SPEED je ukinuo LEGENDE. Na /report sam pisala i svaka "legenda" koja nije /SVICLANOVI u TSC i oce da se vrati krece od RANKA 1. To ja nisam izmislila nit ja imam nesto protiv tebe. Tako je receno pitaj na /report ako meni ne vjerujes. Ja moram raditi po pravilima koje nalazu HEAD ADMINI a ne LEGENDE TSC koje bi htjele da ti budes R SEST.

      Do sad sam svim legendama vracala Cezaru, Bokiju, Nizamu... Ali te legende su ukinute i N E M A IH VISE !

      Prema tome izvini, to nisam ja rekla tako, to se zali osobama koje tako nalazu. Ja sam samo jedan od sto i nesto lidera na servu koji moraju postovati ta pravila.

    7. #21666
      JordaN avatar
      Datum pristupanja
      Dec 2013
      Lokacija
      Sarajevo-Bochum
      Poruke
      278
      Teme
      20
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      15 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      285
      Like (dobivenih)
      379
      Rep
      Ocito nisi shvatila bit toga sto sam rekao,NE BUNIM se sto si Izbrisala legende(jer znam da je Nikola nalagao to) procitaj jos 6 puta to sto sam napisao onda ces skontat,NE BUNIM se sto MOram nabit lvl 15 za TSC,BUNIM SE sto ne cijenis i prozivas cinicno mrtve legende,Bunim se sto TI govoris da je MEni stalo do ranka,sto mi govoris pa sto nisi ostaoo,mozda sam se morao skolovat u drugi grad iz nebitnih razloga,gdje nisam imao interneta i televizije,u ono vrijeme ako se asocijacija koja socira na rank spomene,automatski kicka,smatra se zicanjem,i da je meni stalo do ranka ne bi ja trpio sedam mijeseci TSC-a rank 3 ...naravno da bih izasao i rekao pa alo,sedam mijeseci rank 3.Ne ,ja sam ostao dalje do kraja,jer je ekipa bila za 10, a ti i dalje koristi roza slova -.-
      Posljednje uređivanje od JordaN : 28-01-14 at 22:56
      CH since 2009
      TSC legend
      Filip Jordan - (Phil Lenox)







    8. Like Jole Montana se sviđa ovaj post
    9. #21667
      Jigglypuff avatar
      Datum pristupanja
      Apr 2013
      Lokacija
      Madagaskar
      Poruke
      3,623
      Teme
      40
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      60 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1579
      Like (dobivenih)
      1920
      Rep
      Ocito ti mene nisi razumio sta sam htjela da kazem.
      Ja ti onako rekla da su legende izbrisane da ne postoje i da je rekao Nikola da se krece od R1 i ti meni dodjes i CAPSAS. Ja nisam zeljela tu da te omalovazavam niti umanjujem tvoj trud u TSC. Ako si se osjetio tako nije do mene vjeruj, nije mi to ni na kraj pameti bilo ...
      Znas i sam kad si tek dosao, pricao si mi kako je bilo prije, da si dvije legende bas ti testao, da se zelis vratit ....
      I meni je drago zbog toga jako, i bilo mi je drago da ce te neke legende poceti igrati opet...
      Ali meni nece niko tersat i capsat ... To sto se ti i dalje osjecas legendom, to je tvoja stvar ... Rekla sam ti kad god hoces ja cu te invite jer imam respect prema tebi i svim tim bivsim legendama, ali hocu da se svaki clan postuje bez obzira koji je rank. I svako ko se vrati r jedan. Dok su pravila takva tako ce biti, ja svog lidera zrtvovat ne zelim.
      A to za roza slova, pa ipak sam zensko pinki mi je omiljena boja hahaha

      A ostale clanove, koji pisu o meni na /F dok me nema, imate veliki pozdrav i samo nastavite

      Laku noc

    10. #21668

      Datum pristupanja
      Jan 2014
      Poruke
      147
      Teme
      20
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      0 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      38
      Like (dobivenih)
      59
      Rep
      Dobro ljudi,necemo se svadati.
      Nego sta ima kod vas?Ja sad sa nocnog sskijanja,umoran do bola
      EX: Nizam_Tabakovic
      Cezo,Role,Bole,Jole,Joca,Ibro,Arnel,Corka,Juzba,Jo rdan,Mirso,Riža

    11. #21669
      Maniaco' (Rastaman) avatar
      Datum pristupanja
      Oct 2011
      Lokacija
      Bosna i Hercegovina
      Poruke
      2,994
      Teme
      143
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      37 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      568
      Like (dobivenih)
      1348
      Rep
      Ma ovo je sve puklo k'o košpa u džoku oca mi..
      Bronx me najviše iznenadio Naravno, negativno

    12. #21670
      JordaN avatar
      Datum pristupanja
      Dec 2013
      Lokacija
      Sarajevo-Bochum
      Poruke
      278
      Teme
      20
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      15 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      285
      Like (dobivenih)
      379
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Minaaaaaaaa Vidi poruku
      Ocito ti mene nisi razumio sta sam htjela da kazem.
      Ja ti onako rekla da su legende izbrisane da ne postoje i da je rekao Nikola da se krece od R1 i ti meni dodjes i CAPSAS. Ja nisam zeljela tu da te omalovazavam niti umanjujem tvoj trud u TSC. Ako si se osjetio tako nije do mene vjeruj, nije mi to ni na kraj pameti bilo ...
      Znas i sam kad si tek dosao, pricao si mi kako je bilo prije, da si dvije legende bas ti testao, da se zelis vratit ....
      I meni je drago zbog toga jako, i bilo mi je drago da ce te neke legende poceti igrati opet...
      Ali meni nece niko tersat i capsat ... To sto se ti i dalje osjecas legendom, to je tvoja stvar ... Rekla sam ti kad god hoces ja cu te invite jer imam respect prema tebi i svim tim bivsim legendama, ali hocu da se svaki clan postuje bez obzira koji je rank. I svako ko se vrati r jedan. Dok su pravila takva tako ce biti, ja svog lidera zrtvovat ne zelim.
      A to za roza slova, pa ipak sam zensko pinki mi je omiljena boja hahaha

      A ostale clanove, koji pisu o meni na /F dok me nema, imate veliki pozdrav i samo nastavite

      Laku noc

      Sto je najgore,TSC je medju rijetkima sto su obrisali legende,naravno GPF,Y i sl server i cak owner mafije su sacuvale legende pod pdf--om MEMBERS...Imam osijecaj da si jedva docekala da to obrises,mogu pola guza dat eto..
      CH since 2009
      TSC legend
      Filip Jordan - (Phil Lenox)







     

     
  • Stranica 2167 od 3200 PrviPrvi ... 116716672067211721572165216621672168216921772217226726673167 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •