Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 3440 od 4068 PrviPrvi ... 24402940334033903430343834393440344134423450349035403940 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 34,391 do 34,400 od 40677

    Korisnici koji su pročitali ovu temu: 209

    1. #34391
      Hrvoje Andrakovic avatar
      Datum pristupanja
      May 2010
      Lokacija
      Osijek 031
      Poruke
      5,099
      Teme
      229
      CHB
      450
      Spomenut(a)
      86 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      54 min
      Like (kliknutih)
      4103
      Like (dobivenih)
      4768
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Salvatrucha Vidi poruku
      Ne tjeraj me da ti repliciram na upis, tek ćeš se tada upoznati sa pojmom hegemonije, smrtniče !
      Kako sam znao da ces doci poslje mene u chat pa to je strasno to ti je mozak...

      Sta ima kuco stara kakav si mi,nisam te cuo dosta dugo
      You can cry but you'll still die, they'll be no tears in the end...

    2. #34392
      Plemeniti avatar
      Datum pristupanja
      Oct 2010
      Lokacija
      Zagreb, Hrvatska
      Poruke
      4,096
      Teme
      372
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      168 post(ova)
      Označen(a)
      10 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1688
      Like (dobivenih)
      2366
      Rep
      Auuuuuuuuuu

      Dzavo je nocas opet u gradu hahaha

    3. #34393

      Datum pristupanja
      Jan 2015
      Poruke
      30
      Teme
      0
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      2 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      9
      Like (dobivenih)
      30
      Rep
      Koliko zbunjujuće, toliko i nevjerovatno mi je izgledalo što si ostavio poruku na profilu, onog momenta kada sam ušao na profil, što nisam uradio već duzi vremenski period, iskreno govoreći. Suma sumarum, sve je uredu, iako je bilo nekakvih, hajmo reći turbulencija u danima iza mene a tiču se obaveza, inače, prošlo je sve kako treba. Istina je da se nismo čuli mjesecima, divljate li još po skajpu? O tome koliko si me pozelio, vjerovatno je i suvišno govoriti..

      Inače, glavni povod moje posjete je GSF i stanje u istom, tj. da mi neko poblize uputi da li sve ide po planu, kako funkcionišete i da li uopšte funkcionišete, ko se nalazi na čelu organizacije, da li ima kakvih novosti i koje su to (trebalo bi da ima, dugo vas nisam posjećivao..), da li ste ekspandirali teritoriju, dominirate li na svim poljima, u svim segmentima, etc..

      Također, iskoristio bih i priliku da uputim pozdrav svim, kako bivšim tako i sadašnjim članovima GSFa, sa posebnim naglaskom na ove bivše, s obzirom da sam dane a nekada i noći sa njima provodio
      S vremena na vrijeme posjetim, prelistam a ujedno i pročitam diskusiju i vjerujte da me uhvati nostalgija, dođe mi da uđem u igru bar na tren, samo da me zelja mine haha

      Zivjeli !
      Posljednje uređivanje od Salvatrucha : 26-01-16 at 00:46

    4. #34394
      MrKomes! avatar
      Datum pristupanja
      Jul 2013
      Lokacija
      Varaždin
      Poruke
      729
      Teme
      32
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      31 post(ova)
      Označen(a)
      3 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      468
      Like (dobivenih)
      322
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Salvatrucha Vidi poruku
      Koliko zbunjujuće, toliko i nevjerovatno mi je izgledalo što si ostavio poruku na profilu, onog momenta kada sam ušao na profil, što nisam uradio već duzi vremenski period, iskreno govoreći. Suma sumarum, sve je uredu, iako je bilo nekakvih, hajmo reći turbulencija u danima iza mene a tiču se obaveza, inače, prošlo je sve kako treba. Istina je da se nismo čuli mjesecima, divljate li još po skajpu? O tome koliko si me pozelio, vjerovatno je i suvišno govoriti..

      Inače, glavni povod moje posjete je GSF i stanje u istom, tj. da mi neko poblize uputi da li sve ide po planu, kako funkcionišete i da li uopšte funkcionišete, ko se nalazi na čelu organizacije, da li ima kakvih novosti i koje su to (trebalo bi da ima, dugo vas nisam posjećivao..), da li ste ekspandirali teritoriju, dominirate li na svim poljima, u svim segmentima, etc..

      Također, iskoristio bih i priliku da uputim pozdrav svim, kako bivšim tako i sadašnjim članovima GSFa, sa posebnim naglaskom na ove bivše, s obzirom da sam dane a nekada i noći sa njima provodio
      S vremena na vrijeme posjetim, prelistam a ujedno i pročitam diskusiju i vjerujte da me uhvati nostalgija, dođe mi da uđem u igru bar na tren, samo da me zelja mine haha

      Zivjeli !
      Pozdrav prije svega, eto ja i Jeffrey smo trenutačne vođe GSF-a, sad se fokusiramo samo na RP, uvodimo ono starije RPanje u hoodu pa tek onda invite u GSF. Warovi se ne igraju već nekih 2 mjeseca, niti stari lideri nisu dopuštali a kad smo mi došli na vlast tek sad ne dopuštamo.
      Sredio par tutoriala u temi u boardu to isto možeš prelistat ako ti se sviđa, komentiraj šta dodat, maknut i slično prijedloge.

      Demarcus dobio zasluženo legendu napokon, također i jorek, inače sve po starom RP i samo RP za GSF.




    5. #34395
      [GSF] J'Buck avatar
      Please don't listen to
      opinions of me. They are
      always hopeful - therefore
      they are always wrong.
       
      Datum pristupanja
      Feb 2012
      Lokacija
      Ganton
      Poruke
      3,906
      Teme
      205
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      94 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      13 min
      Like (kliknutih)
      3060
      Like (dobivenih)
      3777
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Zoso Vidi poruku
      Mene znaš, rpali smo skupa u Gantonu kad si Rank Jedan bio (Jason Blurn) , TSCovac
      Secam se, pre 4 godine hahaha, nego uzmi ti pogledaj TUT kako ove slike da pravis i postas



      Citiraj Prvotno napisano od Salvatrucha Vidi poruku
      Ne tjeraj me da ti repliciram na upis, tek ćeš se tada upoznati sa pojmom hegemonije, smrtniče !
      ................................





      BAJDVEJ, je l ima neko da mi napravi SIG? Nece mu trebati svega 10min u PSu ja mislim, za uzvrat dobija Komesovu kucu u Gantoniu
      Posljednje uređivanje od [GSF] J'Buck : 26-01-16 at 06:08

    6. Like MrKomes! se sviđa ovaj post
    7. #34396

      Datum pristupanja
      Aug 2012
      Poruke
      6,791
      Teme
      131
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      17 post(ova)
      Označen(a)
      11 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      795
      Like (dobivenih)
      974
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od [GSF] J'Buck Vidi poruku
      Secam se, pre 4 godine hahaha, nego uzmi ti pogledaj TUT kako ove slike da pravis i postas





      ................................





      BAJDVEJ, je l ima neko da mi napravi SIG? Nece mu trebati svega 10min u PSu ja mislim, za uzvrat dobija Komesovu kucu u Gantoniu
      Hahaha Komesovu, treba mu sve uzet, pun je ko brod haha, a meni je pravio Bogi @Jake_Santos pa pitaj njega da ti nesta napravi.
      Posljednje uređivanje od la casa de papel : 26-01-16 at 06:25

    8. #34397
      Hrvoje Andrakovic avatar
      Datum pristupanja
      May 2010
      Lokacija
      Osijek 031
      Poruke
      5,099
      Teme
      229
      CHB
      450
      Spomenut(a)
      86 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      54 min
      Like (kliknutih)
      4103
      Like (dobivenih)
      4768
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Salvatrucha Vidi poruku
      Koliko zbunjujuće, toliko i nevjerovatno mi je izgledalo što si ostavio poruku na profilu, onog momenta kada sam ušao na profil, što nisam uradio već duzi vremenski period, iskreno govoreći. Suma sumarum, sve je uredu, iako je bilo nekakvih, hajmo reći turbulencija u danima iza mene a tiču se obaveza, inače, prošlo je sve kako treba. Istina je da se nismo čuli mjesecima, divljate li još po skajpu? O tome koliko si me pozelio, vjerovatno je i suvišno govoriti..

      Inače, glavni povod moje posjete je GSF i stanje u istom, tj. da mi neko poblize uputi da li sve ide po planu, kako funkcionišete i da li uopšte funkcionišete, ko se nalazi na čelu organizacije, da li ima kakvih novosti i koje su to (trebalo bi da ima, dugo vas nisam posjećivao..), da li ste ekspandirali teritoriju, dominirate li na svim poljima, u svim segmentima, etc..

      Također, iskoristio bih i priliku da uputim pozdrav svim, kako bivšim tako i sadašnjim članovima GSFa, sa posebnim naglaskom na ove bivše, s obzirom da sam dane a nekada i noći sa njima provodio
      S vremena na vrijeme posjetim, prelistam a ujedno i pročitam diskusiju i vjerujte da me uhvati nostalgija, dođe mi da uđem u igru bar na tren, samo da me zelja mine haha

      Zivjeli !
      Nismo se culi predugo ali bas si me obradovao kad sam vidio tvoje ime na listi dolje(to mogu reci samo za par igraca) i kako sam znao da ces poslje mene postat u chat. Divljamo na skype svakog dana,ista zajebancija kao i prvog dana,jedan dan ako nebi imao obaveza mogao bi uletit da popricamo ko u stare dane pa barem na minutu.
      You can cry but you'll still die, they'll be no tears in the end...

    9. Like Nije dostupno se sviđa ovaj post
    10. #34398

      Datum pristupanja
      Jan 2015
      Lokacija
      Graz, Austrija
      Poruke
      53
      Teme
      4
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      1 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      72
      Like (dobivenih)
      89
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Da Lench Mob Vidi poruku
      Nismo se culi predugo ali bas si me obradovao kad sam vidio tvoje ime na listi dolje(to mogu reci samo za par igraca) i kako sam znao da ces poslje mene postat u chat. Divljamo na skype svakog dana,ista zajebancija kao i prvog dana,jedan dan ako nebi imao obaveza mogao bi uletit da popricamo ko u stare dane pa barem na minutu.
      Ti nisi vise GSF i nemas tu sta postat,zabranjujem ti vidanje ovog chata.. Inace cu ti pustit Karla.
      Svako tvoje iduce postanje kaznjavat ce se drasticno.
      Lennart Wizzle

    11. #34399
      Zed_Stanly avatar
      Datum pristupanja
      Jul 2015
      Lokacija
      Miami
      Poruke
      1,037
      Teme
      102
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      27 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      154
      Like (dobivenih)
      340
      Rep
      I tako ja dobijam pisma od gugla jbg,moze mi se


    12. Like Nije dostupno, jaky se sviđa ovaj post
    13. #34400
      Hrvoje Andrakovic avatar
      Datum pristupanja
      May 2010
      Lokacija
      Osijek 031
      Poruke
      5,099
      Teme
      229
      CHB
      450
      Spomenut(a)
      86 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      54 min
      Like (kliknutih)
      4103
      Like (dobivenih)
      4768
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od C9 Vidi poruku
      Ti nisi vise GSF i nemas tu sta postat,zabranjujem ti vidanje ovog chata.. Inace cu ti pustit Karla.
      Svako tvoje iduce postanje kaznjavat ce se drasticno.
      Napast ce me sa 3v3 garant!
      You can cry but you'll still die, they'll be no tears in the end...

     

     
  • Stranica 3440 od 4068 PrviPrvi ... 24402940334033903430343834393440344134423450349035403940 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •