Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 2960 od 4068 PrviPrvi ... 196024602860291029502958295929602961296229703010306034603960 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 29,591 do 29,600 od 40675

    Korisnici koji su pročitali ovu temu: 209

    1. #29591

      Datum pristupanja
      May 2011
      Lokacija
      BiH
      Poruke
      1,959
      Teme
      26
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      1 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      280
      Like (dobivenih)
      395
      Rep
      Sto se tice ovog 'krsenja dogovora' izmedju GSFa i TSCa da jedni druge ne smiju DM-ati TSC uopste ne bi trebao dizati neku frku jer ste vi uvijek bili ti koji krse dogovor.. Prije dva mjeseca par TSC clanova, mozda cak i njih vise je DM-alo GSF, samim tim krislo dogovor, i sumnjam da su bili sankcionisani, onda bih napomenuo to da je Chupo skupa se Venuttijem prije otprilike god dana dosao u hood sa hydrom i DM-ao, a kad smo ga pitali 'sta je sa dogovorom izmedju TSCa i GSFa' on je rekao 'Izazivam rat' nesto u tom smilu nisam siguran, tako da vi ste ti koji ste u uvijek nesto zezali i bahatili se nama koji nismo bas imali neku admin zastitu.

      Cekamo Reggiea da se izjasni
      Posljednje uređivanje od Clown : 22-09-13 at 17:43
      Ex. Admir White
      Now: Rick Hopkins

      Ex. GSF member 2 years
      Ex. GSF leader

    2. #29592
      Money
      Deleted User
      Ne mogu da vjerujem kako se neki članovi ližu sa anamo onim

    3. #29593

      Datum pristupanja
      May 2012
      Lokacija
      Jamaica
      Poruke
      714
      Teme
      107
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      0 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      411
      Like (dobivenih)
      460
      Rep
      Znači dolazim u HOOD, samo prolazim motorom gledam kuću izlazi ovaj iz baze i ne govori mi ništa sjeda u auto i ide negdje, i ja izlazim iz Hooda kod stadiona sma gore i zove me ovaj bolid i capsom "MRŠ IZ HUDA DEBILU" i ja se vratim normalno jer mi ne može zabranit, vidim da vi nećete poštovat ovaj sistem da se ne svađamo između sebe tako da ću ja popričat s Amerom da i mi ne poštujemo ovo pa da vas ne puštamo na miru kao prije pa da ponovo plačete adminima, samo sad vam nema Bobe, nema vas ko branit

    4. #29594

      Datum pristupanja
      May 2011
      Lokacija
      BiH
      Poruke
      1,959
      Teme
      26
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      1 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      280
      Like (dobivenih)
      395
      Rep
      Niko nije rekao da zbog pojedinca (Reggie) necemo nastaviti postovati dogovor.
      Ex. Admir White
      Now: Rick Hopkins

      Ex. GSF member 2 years
      Ex. GSF leader

    5. #29595
      M00S3! avatar
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Poruke
      2,364
      Teme
      81
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      3 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      153
      Like (dobivenih)
      350
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Money Vidi poruku
      Ne mogu da vjerujem kako se neki članovi ližu sa anamo onim
      ako mislis na mene onda ja barem pokusavam drzati mir izmedu GSFa i TSCa za koji sam se mucio i sve i svasta radio da bude.

      Citiraj Prvotno napisano od J'Ad0re Vidi poruku
      Znači dolazim u HOOD, samo prolazim motorom gledam kuću izlazi ovaj iz baze i ne govori mi ništa sjeda u auto i ide negdje, i ja izlazim iz Hooda kod stadiona sma gore i zove me ovaj bolid i capsom "MRŠ IZ HUDA DEBILU" i ja se vratim normalno jer mi ne može zabranit, vidim da vi nećete poštovat ovaj sistem da se ne svađamo između sebe tako da ću ja popričat s Amerom da i mi ne poštujemo ovo pa da vas ne puštamo na miru kao prije pa da ponovo plačete adminima, samo sad vam nema Bobe, nema vas ko branit
      a i ti nemas kaj pricati sa Cupom jer ne mozes doci nama srati neke spike da te ne mozemo maknuti iz svoga hooda kad vama stoji pravilo ''ako dode GSF u nasu bazu dobiva ban'' . Pa cekaj malo, onda koji k ti imas dolaziti kod nas i podjebavati??? A i za tvoju informaciju neznam ja ciji su rank 4 i 5 pucale po mom autu sam kaj sam proso pokraj baze. Joj pa da to su bile sve one neke tako zvane ''LEGENDE'' koje nisu usle jos na onaj popis. Tako da sve te price sa cupom ti nece pomoci jel ipak cupo postuje vise legende TSC-a i ljude koji su mu pomogli u napredovanju na pocetku. A sad setnja iz chata i ne radi bezveze svadu kad si podjebavao clana. A reggia se nema nista cekati zna se pravilo pucanje na TSC = kick . On je trebo zvati nekog veceg ranka i rijesiti na miran nacin a ne pucati.

    6. #29596
      Money
      Deleted User
      Citiraj Prvotno napisano od || Chibs || Vidi poruku
      ako mislis na mene onda ja barem pokusavam drzati mir izmedu GSFa i TSCa za koji sam se mucio i sve i svasta radio da bude.
      Ja ako ne navedem pojedinca to znači da mislim na grupu njih koje sam pomenuo..

    7. #29597

      Datum pristupanja
      May 2012
      Lokacija
      Jamaica
      Poruke
      714
      Teme
      107
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      0 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      411
      Like (dobivenih)
      460
      Rep
      Ma vi ste nerealni i serete, mi vas nikad nismo pucali kad ste došli u naš hud kako je uveden ovaj sistem, kod nas i ima tema u TB i tema u TSC boardu za napade na GSF i svakom novom članu se kaže da se makne iz zelene površine na mapi. Znate i sami da nisam ništa srao u hudu i da me taj ubio bez razloga, naš član bi se kickao da je vašeg člana ubio, ali vama na čast jer ne poštujete ovaj dogovor, pozz

    8. #29598
      M00S3! avatar
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Poruke
      2,364
      Teme
      81
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      3 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      153
      Like (dobivenih)
      350
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od J'Ad0re Vidi poruku
      Ma vi ste nerealni i serete, mi vas nikad nismo pucali kad ste došli u naš hud kako je uveden ovaj sistem, kod nas i ima tema u TB i tema u TSC boardu za napade na GSF i svakom novom članu se kaže da se makne iz zelene površine na mapi. Znate i sami da nisam ništa srao u hudu i da me taj ubio bez razloga, naš član bi se kickao da je vašeg člana ubio, ali vama na čast jer ne poštujete ovaj dogovor, pozz
      Alo decko os ti prestati pricati nebuloze i poceti citati kaj pise??? Reko sam svako pucanje na TSC=kick znaci nema tu cekanje njega dobit ce kick i gotova stvar. A u ovo da se kaze svakom clanu da ne dolazi na zelenu povrsinu ne slazem se nikako. Prvi primjer si ti da im ne govorite, kad ti dodes u nas hood

    9. #29599
      Larry_McBrain avatar
      Datum pristupanja
      Oct 2010
      Lokacija
      Okreni se
      Poruke
      818
      Teme
      2
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      0 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      234
      Like (dobivenih)
      234
      Rep
      grahahahhahahahaha zar je relacija TSC i GSF jos uvijek u kurcu xD?

      Ja upalio laptop i skonto da imam CH forum pod "šortkatima"

      Sta ima kod vas, sta ima na CH, jel Amar napokon dobio legendu?? Mogo bi nastavit sa pitanjima al ne zelim vam previse vremena oduzimat (i ne da mi se pisat)

      ubitiiiii... da... http://www.webart.hr/galerija/2013_0...vokmet_299.jpg

      jel se vidi da sam "malo" pripit?
      Posljednje uređivanje od Larry_McBrain : 22-09-13 at 21:50
      || GSF & PD LEGEND || RESPECT:ZNAJU ONI KOJI GA ZASLUZUJU ||

      Za one koji dobro znaju engleski i kontaju engleski humor plakat cete. Gledajte i ostale epizode

    10. #29600
      [GSF] J'Buck avatar
      Please don't listen to
      opinions of me. They are
      always hopeful - therefore
      they are always wrong.
       
      Datum pristupanja
      Feb 2012
      Lokacija
      Ganton
      Poruke
      3,906
      Teme
      205
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      94 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      13 min
      Like (kliknutih)
      3059
      Like (dobivenih)
      3777
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Money Vidi poruku
      Nije RP išao? Išao je dvije godine beskičmenjaci jedni futavi..
      Ahahahah, nema ništa bez Staljina

      Inače,sad se premišljam da l da se vratim,propade i ovaj CH skroz
      Ne bih da vređam naše cenjene(valjda sad neću dobiti ban) admine,ali šta glume ovi? Pokušam ja da RPam kad vidiš Fabo i još par njih,ko će ih zapamtiti,krenu da spamuju celom serveru, i ajde sad što čovek ne može njih da pohvata,nego ne može ni svoj čet da vidi

      No dobro,čuvajte mi to mesto što je ovaj kikovan sad,nosim ja sutra(po ko zna koji put) moj moćni komp u servis

      A ne treba se kačiti sa TSCom:-Izbacen Jorek Borinison zbog poticanja svadje sa TSC-om!
      blood makes you related, loyalty makes you family



     

     
  • Stranica 2960 od 4068 PrviPrvi ... 196024602860291029502958295929602961296229703010306034603960 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •