Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 2951 od 4068 PrviPrvi ... 195124512851290129412949295029512952295329613001305134513951 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 29,501 do 29,510 od 40676

    Korisnici koji su pročitali ovu temu: 209

    1. #29501
      M00S3! avatar
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Poruke
      2,364
      Teme
      81
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      3 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      153
      Like (dobivenih)
      350
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od The End! Vidi poruku
      Vjeruj mi jule evo treci put brisem sebi post jer toliko sam bez rjeci da nemos vjerovat...

      Radi sta hoces ne zanima me ....

      Budi cetrdeset prva banda na serveru koja DM-a, pazi sto ces je "spasit"....


      Legendo moja... ljubi tebe Darius...

      Jedva cekam da vas botovi pocnu razvaljivat jer nitko od vas prasaca nije sposoban pucat a kamoli igrat war kako treba (osim mozda Mike-a ) ...

      Toliko o tom...


      furajte sta ocete....

      EDIT: a pazi ovo

      Ma smjesno
      Do sad sam sutio, ali vise necu. Ajde mi sad reci ko je od vas tolkih velikih rpera i mrzitelja dma u zadnje vrijeme pomogo da opstane rp u gsfu???? svi znate doci na forum i napisati kak ne valja nista i srati po liderima, a niko nebi doso od vas na server i napravio rp. Pricate samo o starom rpu kad je bilo lijepo rpati. Kolko vas ima na forumu koji se zalite da sta ce nam war i dm, mogli bi napraviti jednu solidnu orgu sa dosta online clanova koji rpaju. Nikolic je pito prije toga i mene sta mislim o ovome i ja sam se slozio jel kad god dodem online ili nema nikoga ili ih ima dvoje troje al naravno ne rpa se jel niko nece. Kad se odlucite gospoda da ocete igrati i pomoci opet gsfu kako ste prije pomagali (sto vam nikad necu zaboravit) mozemo opet pricati o rpu do tada za opstanak gsfa uvodi se ovo sto je nikolic reko.
      All great things are simple, and many can be expressed in single words: freedom, justice, honor, duty, mercy, hope

    2. #29502
      Money
      Deleted User
      Ja na ovo ništa neću nadodati, samo bi zamolio lidere da me obavijeste o stanju u DM GSFu, i sada a i za 2-3 sedmice.. Onda ću vam napisati svoj komentar koji će biti ili čestitka ili nešto totalno suprotno, logično.. Hvala

    3. Like Hrvoje Andrakovic, Nbgd Jbt se sviđa ovaj post
    4. #29503
      M00S3! avatar
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Poruke
      2,364
      Teme
      81
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      3 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      153
      Like (dobivenih)
      350
      Rep
      bolje probati nesto kaj ce vratiti aktivnost nego se muciti sa necime od cega nema buducnosti u gsfu a i chu. Naravno zna se pravila za dm i war. Treninzi, nema vrijedanja i takvih stvari, ako nebude se to postivalo bit ce zabranjen war dok se ne nauce.
      All great things are simple, and many can be expressed in single words: freedom, justice, honor, duty, mercy, hope

    5. #29504
      Darius_Wade avatar
      Datum pristupanja
      Jun 2011
      Poruke
      556
      Teme
      32
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      2 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      376
      Like (dobivenih)
      423
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od M00S3! Vidi poruku
      Do sad sam sutio, ali vise necu. Ajde mi sad reci ko je od vas tolkih velikih rpera i mrzitelja dma u zadnje vrijeme pomogo da opstane rp u gsfu???? svi znate doci na forum i napisati kak ne valja nista i srati po liderima, a niko nebi doso od vas na server i napravio rp. Pricate samo o starom rpu kad je bilo lijepo rpati. Kolko vas ima na forumu koji se zalite da sta ce nam war i dm, mogli bi napraviti jednu solidnu orgu sa dosta online clanova koji rpaju. Nikolic je pito prije toga i mene sta mislim o ovome i ja sam se slozio jel kad god dodem online ili nema nikoga ili ih ima dvoje troje al naravno ne rpa se jel niko nece. Kad se odlucite gospoda da ocete igrati i pomoci opet gsfu kako ste prije pomagali (sto vam nikad necu zaboravit) mozemo opet pricati o rpu do tada za opstanak gsfa uvodi se ovo sto je nikolic reko.
      Izvini molim te... ali gdje si ti bi kada je ISTO ovako bilo: Spas GSFa, "ajmo u DM", molim ljepo.. ja doso na lidera uvedi se RP, invitaju se novi clanovi, uce se novi clanovi RP-u, burton procvjeto, evo... pogledaj slike, pogledaj evidenciju, pogledaj pluseve i minuse od aprila tak nest... ( koji je jule obrisao ), nek ti kaze: Himzo, Woon, Leo sta se desavalo... ISTO ovako bilo ISTO...
      Znaci moglo se RPat... moglo se stanje poboljsat DA JE ITKO OD VAS HTIO I DA JE ITKO OD VAS IMO VOLJE i GSF bi funkcionirao, nemojte mi pricat molim vas kako se nista ne moze napravit da RP opstane kad ste samo diskutirali o nekim fikcionalnim idejama, prvi Tony Nikolic, 7 mjeseci lider nije guzice pomjerio da se poboljsa stanje u GSF, zar ste fakat toliko zaludjeni da ce sve bit bolje kad kazes: E ne morate RPat? Pa zbog cega ce vam ljudi ulazit u orgu? Sigurno nece zbog tog da igraju war jer imaju 40 ostalih bandi u koje mogu da udju...
      Fala bogu da nitko nece RPat kad ni jednom nisam vidio da je itko motivirao clanove u zadnje vrjeme, samo tu blebecete kako ste vi pricali kako ste ovo kako ste ono... pa ljudi moji nece se ORG sama voditi, isto vazi bio GSF RP ili DM...
      tako da nemoj mi ispadat tu licemjer i pricat kako nitko nije bio i nitko nije pomagao,
      Pogledaj malo evidenciju od mjeseca kad sam posto lider, pogledaj koliko novih clanova inviteano/kickano
      Pa onda pogledaj nova pravila koja sam bukvalno SAM napisao ispocetka... sva
      Pogledaj sve tutorijale koji su stavljeni nedavno
      Pogledaj temu IC characters koju sam logicno ja ... nedavno otvorio...
      To sto ste vi ili nesposobni ili jednostavno ne zelite da odrzite onaj RP i aktivnost koji vam je bukvalno na srebrenom pladnju serviran prije dva mjeseca...
      Djeco moja draga, naucite se trudit a ne samo odustajat... Svi ste filozofi kad se treba svadjat... a *****ce usrane kad se treba radit...

      Full respekt tebi Ostrun i svim ostalim Legendama: vi ste svoje napravili, cjenim te ne izmjerno i tebe i druge ali razumi da je ljudski od mene da vas napadnem ako tek tako zelite unistit ono sto je funkcioniralo 2 god,
      no u svakom slucaju od mene necete dobit "srecno sa DMom", jer GSF nije DM... Ako sam ja : Danijel Iveljic, ucenik od 16 i po godina paralelno sa skolom i treningom mogao od 0 dobit 100% a vi NISTE?
      Onda ste ili glupi i ne sposobni ili vas jednostavno bolite ***** a lazete sebe i mene da zelite poboljsat stvari a zapravo da vam je samo da olaksate...

      Lider pozicija je obaveza ne privilegija... Botovi jedni
      Posljednje uređivanje od Darius_Wade : 06-09-13 at 14:37
      | Darius Jackson | Wade Lecter | Darius Wade |

      ... Can you tell me what exactly does 'freedom' mean? If I'm not free to be as twisted as I wanna be ...

    6. Like Nbgd Jbt se sviđa ovaj post
    7. #29505
      MC Notorious avatar
      Datum pristupanja
      Jan 2012
      Lokacija
      Santiago Bernabeu
      Poruke
      1,261
      Teme
      32
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      0 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      606
      Like (dobivenih)
      309
      Rep
      Budimo realni,boli me iskreno ***** sto ti darius mislis o tome jer samo znas srat *****t ii glumit pametnog ....Jednostavno necu fermat okolo sa strane sto mi neko kaze to vec radim cjelo vrijeme samo slusam kako ovo kako ono pa stari moj...
      Tony Nikolic | East Nashvile Crips Owner | Latino Kings ,Patterno ,KGB Legend | Rap Master [6]

      ex.Grove Street Family Top O.G | Grove Street Family Legend

    8. Like Young Caesar se sviđa ovaj post
    9. #29506
      M00S3! avatar
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Poruke
      2,364
      Teme
      81
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      3 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      153
      Like (dobivenih)
      350
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od The End! Vidi poruku
      Izvini molim te... ali gdje si ti bi kada je ISTO ovako bilo: Spas GSFa, "ajmo u DM", molim ljepo.. ja doso na lidera uvedi se RP, invitaju se novi clanovi, uce se novi clanovi RP-u, burton procvjeto, evo... pogledaj slike, pogledaj evidenciju, pogledaj pluseve i minuse od aprila tak nest... ( koji je jule obrisao ), nek ti kaze: Himzo, Woon, Leo sta se desavalo... ISTO ovako bilo ISTO...
      Znaci moglo se RPat... moglo se stanje poboljsat DA JE ITKO OD VAS HTIO I DA JE ITKO OD VAS IMO VOLJE i GSF bi funkcionirao, nemojte mi pricat molim vas kako se nista ne moze napravit da RP opstane kad ste samo diskutirali o nekim fikcionalnim idejama, prvi Tony Nikolic, 7 mjeseci lider nije guzice pomjerio da se poboljsa stanje u GSF, zar ste fakat toliko zaludjeni da ce sve bit bolje kad kazes: E ne morate RPat? Pa zbog cega ce vam ljudi ulazit u orgu? Sigurno nece zbog tog da igraju war jer imaju 40 ostalih bandi u koje mogu da udju...
      Fala bogu da nitko nece RPat kad ni jednom nisam vidio da je itko motivirao clanove u zadnje vrjeme, samo tu blebecete kako ste vi pricali kako ste ovo kako ste ono... pa ljudi moji nece se ORG sama voditi, isto vazi bio GSF RP ili DM...
      tako da nemoj mi ispadat tu licemjer i pricat kako nitko nije bio i nitko nije pomagao,
      Pogledaj malo evidenciju od mjeseca kad sam posto lider, pogledaj koliko novih clanova inviteano/kickano
      Pa onda pogledaj nova pravila koja sam bukvalno SAM napisao ispocetka... sva
      Pogledaj sve tutorijale koji su stavljeni nedavno
      Pogledaj temu IC characters koju sam logicno ja ... nedavno otvorio...
      To sto ste vi ili nesposobni ili jednostavno ne zelite da odrzite onaj RP i aktivnost koji vam je bukvalno na srebrenom pladnju serviran prije dva mjeseca...
      Djeco moja draga, naucite se trudit a ne samo odustajat... Svi ste filozofi kad se treba svadjat... a *****ce usrane kad se treba radit...

      Full respekt tebi Ostrun i svim ostalim Legendama: vi ste svoje napravili, cjenim te ne izmjerno i tebe i druge ali razumi da je ljudski od mene da vas napadnem ako tek tako zelite unistit ono sto je funkcioniralo 2 god,
      no u svakom slucaju od mene necete dobit "srecno sa DMom", jer GSF nije DM... Ako sam ja : Danijel Iveljic, ucenik od 16 i po godina paralelno sa skolom i treningom mogao od 0 dobit 100% a vi NISTE?
      Onda ste ili glupi i ne sposobni ili vas jednostavno bolite ***** a lazete sebe i mene da zelite poboljsat stvari a zapravo da vam je samo da olaksate...

      Lider pozicija je obaveza ne privilegija... Botovi jedni
      u vecini se ovoga sa tobom slazem, ali u zadnjih mjesec i pol sta sam se ja vratio s mora i gledam situaciju u gsfu to je velika zalost. Spomenuo si himzu, woona i lea. Ne vidim od njih iskreno neko naprezanje da pomognu liderima oko rpa. Uvijek ali uvijek kad dodem online i vidim himzu i woona same online nikad ne rpaju nego sto rade?? Afkaju, jedan u intu a drugi na sred hooda kod onog kioska i ako ti znaci veci rankovi afkaju svako malo nemamo sta svaljivati svu krivnju na lidere ako im veci rankovi ne pomazu. A pogledaj samo prijave za RP u gsfu, prijavi se svakih deset dana jedan a kad dode na test, to je zalost kad ga pitas najosnovnija pravila servera i on nema blage veze. Ja sam reko liderima ako misle da ne mogu vise nabaviti aktivne clanove za rp nek predu na dm al cim se nade rijesenje za rp vraca se i nema price vise. Ako mislite da lideri ne valjaju i ne pomazu dobrobiti gsfa imate tajni board i pokrenite peticiju da ih se makne, naravno ako ih ocete maknuti morate dovesti svoje favorite na lidera ili sami sebe.
      All great things are simple, and many can be expressed in single words: freedom, justice, honor, duty, mercy, hope

    10. #29507
      Money
      Deleted User
      Citiraj Prvotno napisano od MC Notorious Vidi poruku
      Budimo realni,boli me iskreno ***** sto ti darius mislis o tome jer samo znas srat *****t ii glumit pametnog ....Jednostavno necu fermat okolo sa strane sto mi neko kaze to vec radim cjelo vrijeme samo slusam kako ovo kako ono pa stari moj...
      Ma šta ti pričaš sviju ti?! Jel!? Pa stari moj hajd prestani se kurčit sviju ti, ja prvi znam da si ti ***** za uši prvo što se mene tiče.. A sad da te vidim kako ćeš nastaviti diskusiju samnom i da vidimo jesi li imalo sposoban voditi konverzaciju uopšte.. Bujrum.. Ako te hastra javno, imaš pm pa mi se obrati jer sam ja otvoren za sve solucije..

    11. Like Darius_Wade, machiavelli se sviđa ovaj post
    12. #29508

      Datum pristupanja
      May 2011
      Lokacija
      Novi Beograd
      Poruke
      2,112
      Teme
      184
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      0 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      689
      Like (dobivenih)
      449
      Rep
      Ko ne pomaze liderima oko RPa? Pitaj ove nove clanove, to sto sad neke mrzi da RPa sta se sad tu moze.

    13. Like Damir (Hodzic) se sviđa ovaj post
    14. #29509
      M00S3! avatar
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Poruke
      2,364
      Teme
      81
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      3 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      153
      Like (dobivenih)
      350
      Rep
      pa ne vidim bas da se trgate kad dodete online na /f reci ajmo odite rpati, dapace odete na evente i odgovarate na sugave pitalice cnna, a i neki pojedinci afkaju sto sam im reko 10000000000 puta da ne afkaju al redovito kad dodem afk stoji. I onda kad vidi da sam mu reko opet si afk samo ode off

      EDIT: svi na forumu odgovarate na trenutnu situaciju i na napade a nikog online trenutno i tako svaki put kad udem ( i ne brinite ne udem kad ste svi u skoli) http://ch-slike.com/zke eto i dokaza
      Posljednje uređivanje od M00S3! : 06-09-13 at 22:55
      All great things are simple, and many can be expressed in single words: freedom, justice, honor, duty, mercy, hope

    15. Like Young Caesar, Fanatic se sviđa ovaj post
    16. #29510
      Fanatic avatar
      Datum pristupanja
      Oct 2010
      Lokacija
      Osijek
      Poruke
      2,192
      Teme
      174
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      0 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      75
      Like (dobivenih)
      373
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od M00S3! Vidi poruku
      pa ne vidim bas da se trgate kad dodete online na /f reci ajmo odite rpati, dapace odete na evente i odgovarate na sugave pitalice cnna, a i neki pojedinci afkaju sto sam im reko 10000000000 puta da ne afkaju al redovito kad dodem afk stoji. I onda kad vidi da sam mu reko opet si afk samo ode off

      EDIT: svi na forumu odgovarate na trenutnu situaciju i na napade a nikog online trenutno i tako svaki put kad udem ( i ne brinite ne udem kad ste svi u skoli) http://ch-slike.com/zke eto i dokaza
      Foksiću, evo ti lajk

      Kad bi koji put ušli IG, i ostali recimo 1h online, mogli bi primjetiti da ovdje nitko više ne **** RP, čast izuzetcima.. a i ti izuzetci RPaju po 10-20 minuta dnevno i dosta.

      Može se nastavit forsirati RPanje, ali stanje igrača te aktivnost se NEĆE popraviti, zato što je CHRP 1/5 RP, a 4/5 sve osim RPa.

      Sviđa mi se što je Nikolić predložio, da se ne ukine RP skroz, već da se uglavnom fokusira na warove, a naravno tko želi RPati, neka izvoli.


      PS

      Ne želim da mi počne pametovati netko tko u ova 2 mjeseca nije bio ukupno 2 sata online, jer sa njima ne vrijedi vodit razgovor pošto ne znaju kakvo je trenutno stanje..
      Morior Invictus

     

     
  • Stranica 2951 od 4068 PrviPrvi ... 195124512851290129412949295029512952295329613001305134513951 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •