Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 2463 od 4068 PrviPrvi ... 146319632363241324532461246224632464246524732513256329633463 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 24,621 do 24,630 od 40677

    Korisnici koji su pročitali ovu temu: 209

    1. #24621
      Larry_McBrain avatar
      Datum pristupanja
      Oct 2010
      Lokacija
      Okreni se
      Poruke
      818
      Teme
      2
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      0 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      234
      Like (dobivenih)
      234
      Rep
      nisam upucen u detalje al kolko sam shvatio, niste se fer postavili prema Ikeru... mislim, ja sam isto oso sa sampa pa oso malo u PD radi zajebancije i niko mi nist nije reko a nisam nista bolji od Ikera.

      ak sam nes krivo shvatio/napiso ignoriraj post
      || GSF & PD LEGEND || RESPECT:ZNAJU ONI KOJI GA ZASLUZUJU ||

      Za one koji dobro znaju engleski i kontaju engleski humor plakat cete. Gledajte i ostale epizode

    2. #24622

      Datum pristupanja
      Oct 2010
      Poruke
      665
      Teme
      27
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      0 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      138
      Like (dobivenih)
      113
      Rep
      ok ignoriramo te.... xD sala

    3. #24623

      Datum pristupanja
      Aug 2012
      Poruke
      4
      Teme
      0
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      0 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      7
      Like (dobivenih)
      24
      Rep
      i sta kazete na *****nu u mom potpisu a ???
      ejjjj kako ga ostri krompirusa !!!

    4. Like Fran(Colic) se sviđa ovaj post
    5. #24624
      K.P.Boateng avatar
      Datum pristupanja
      Feb 2012
      Lokacija
      Zenica
      Poruke
      1,028
      Teme
      25
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      0 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      755
      Like (dobivenih)
      910
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Krompirusa Vidi poruku
      i sta kazete na *****nu u mom potpisu a ???
      Dobro je trlja, samo sto ce ti moderator post obrisat XD
      inace dobar potpis

      žigu biguleeeeeeeee

    6. #24625
      Somebody avatar
      Datum pristupanja
      Jun 2011
      Lokacija
      Varazdin
      Poruke
      1,429
      Teme
      108
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      0 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      133
      Like (dobivenih)
      247
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Kristijan_Pejic Vidi poruku
      neznam ja sta si ti velicu prico, ti si MENI reko da ides zato sto nemas vremena za igrat i citiram: " nedami se", ok idi ti gdje oces to nije moja stvar, ja sam samo reko svoje....
      Pa kako se ne razumijes?? Ja imam vremena al se meni neda nemam volje... a CIA je moja orga a to znaci da mogu tamo bit a da ne igram a i sam znas da sam dobio 1 prvi pay nakon tjedan dana.. oso malo u CIA da se zezam jer su me zvali legende.. I sta ako sam oso nesmijem malo doc online na sat??... Oces iskreno nisam mislio izlazit iz GSFa do legende i to bi ucinio samo da nije ****no prekleto dosadno...



      Iwo upravo tako doso sam u CIA da se malo zajebavam sa legendama -.-



      A ti pejicu znas da ti nikad nisam lago
      20 lvl, GSF Homeboy, CIA legend,Site team since: 19.9.2012.,RP-Marketing team since: 7.4.2013.

    7. #24626

      Datum pristupanja
      May 2011
      Lokacija
      Bosna i Hercegovina
      Poruke
      2,004
      Teme
      107
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      0 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      749
      Like (dobivenih)
      482
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Wolfederer Vidi poruku
      Mogao si se posavjetovat' sa svima nama prije nego si ošo' ja sam bio GS i bio sam GSF Rank 5 jer sam fino pitao Velica i nisam namjeravao otici..
      Teoretski nije bilo sanse da ostanem,jer vremena za RPanje nebi bilo,a GSF je sad 100 % RP.

      Prije neg' sam izgubio TB vidio sam da svakakva sranja pisete o meni, samo cu vam rec da ja nisam otisao jer me smorilo u GSF,vec sam sebi trazio mjesto negdje,jer bih ga u GSF izgubio svejedno.

      Napadali ste me cak do te mjere,kao da sam izdao GSF ili neki *****,lijepo sam otisao pozdravio se,reko sam mozda se vratim,a Izzy je rekao da me stavite na BL (do tog posta sam vidio,dalje nemam pojma jer nemam TB vise.)
      Kad sam to procitao,nisam mogao svojim ocima da vjerujem,tu sam bio relativno dugo,bio r4 i onda otisao i onda me zelite na BL.. A sami znate koliko puta ste vi izasli iz GSF pa se vracali (Izzy,Fox,Zvonimir i mnogi drugi),a onda ja izadjem i djubre sam najvece.
      Posljednje uređivanje od Mr. Mirza : 19-08-12 at 17:17
      RP : Mirza_Muratovic | LVL 38
      EX : FBI [3] | GSF [4] | BK [Leader,Legend] | LCV [ Leader ]
      MIRZA TELETOVIC FAN

    8. Like Filip Hoax se sviđa ovaj post
    9. #24627
      On je Carr avatar
      Bolek moj najdrazi brat
       
      Datum pristupanja
      Mar 2012
      Poruke
      2,278
      Teme
      185
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      182 post(ova)
      Označen(a)
      3 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      4814
      Like (dobivenih)
      3156
      Rep
      Sretan Bajram ko slavi

    10. Like Darius_Wade se sviđa ovaj post
    11. #24628
      Larry_McBrain avatar
      Datum pristupanja
      Oct 2010
      Lokacija
      Okreni se
      Poruke
      818
      Teme
      2
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      0 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      234
      Like (dobivenih)
      234
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Mr. Mirza Vidi poruku
      Teoretski nije bilo sanse da ostanem,jer vremena za RPanje nebi bilo,a GSF je sad 100 % RP.

      Prije neg' sam izgubio TB vidio sam da svakakva sranja pisete o meni, samo cu vam rec da ja nisam otisao jer me smorilo u GSF,vec sam sebi trazio mjesto negdje,jer bih ga u GSF izgubio svejedno.

      Napadali ste me cak do te mjere,kao da sam izdao GSF ili neki *****,lijepo sam otisao pozdravio se,reko sam mozda se vratim,a Izzy je rekao da me stavite na BL (do tog posta sam vidio,dalje nemam pojma jer nemam TB vise.)
      Kad sam to procitao,nisam mogao svojim ocima da vjerujem,tu sam bio relativno dugo,bio r4 i onda otisao i onda me zelite na BL.. A sami znate koliko puta ste vi izasli iz GSF pa se vracali (Izzy,Fox,Zvonimir i mnogi drugi),a onda ja izadjem i djubre sam najvece.
      kakva BL...

      al moras priznat da je glupo sto si samo tako oso.

      ali svejedno sretno dalje
      || GSF & PD LEGEND || RESPECT:ZNAJU ONI KOJI GA ZASLUZUJU ||

      Za one koji dobro znaju engleski i kontaju engleski humor plakat cete. Gledajte i ostale epizode

    12. #24629
      Lunatic! avatar
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Poruke
      10,291
      Teme
      138
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      4 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      510
      Like (dobivenih)
      1277
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Mr. Mirza Vidi poruku
      Teoretski nije bilo sanse da ostanem,jer vremena za RPanje nebi bilo,a GSF je sad 100 % RP.

      Prije neg' sam izgubio TB vidio sam da svakakva sranja pisete o meni, samo cu vam rec da ja nisam otisao jer me smorilo u GSF,vec sam sebi trazio mjesto negdje,jer bih ga u GSF izgubio svejedno.

      Napadali ste me cak do te mjere,kao da sam izdao GSF ili neki *****,lijepo sam otisao pozdravio se,reko sam mozda se vratim,a Izzy je rekao da me stavite na BL (do tog posta sam vidio,dalje nemam pojma jer nemam TB vise.)
      Kad sam to procitao,nisam mogao svojim ocima da vjerujem,tu sam bio relativno dugo,bio r4 i onda otisao i onda me zelite na BL.. A sami znate koliko puta ste vi izasli iz GSF pa se vracali (Izzy,Fox,Zvonimir i mnogi drugi),a onda ja izadjem i djubre sam najvece.
      Necu reci da je u ovom tvom postu sve laž, ali sigurno vise od pola ovih stvari sto si ti sad tu napisao je totalna laž. Nitko te nije stavio na BL, niti te je netko vrjeđao, a to smo smo iskometirali tvoj odlazak, sto u tome ima lose?

      Ti kazes, otisao sam jer tak i tak nebi mogo ostati dugo, pa gdje pise da ces ti dobit Gamesage poziciju?

      Mislim kako god ti hoces, meni to neigra nikakvu ulogu sto si ti otiso u Hitmane, samo mi je cudno, i to sam iskomentirao, jer si ti jedan od rjetkih koji je dogurao do tolikog ranka, i otisao radi takve gluposti, i sto je lose u tome sto je ljudima cudno, i sto komentiraju?


      I kad vec vidim da uzimas u rjeci Ostruna,Izzya,Grgica.. Kazes zasto nam nije onda bilo cudno, pa zato sto su oni vec prosli liderstvo, i moze se za njih reci da su netko i nesto u GSFu. Puno su duze u GSF bili nego ti, sva troica dosli do ranka 5, isto kao i Lidera, i onda su otisli negdje drugdje, cisto da naprave promjenu, kada su se vratili dobili su Rank 3 na osnovi onoga sto sam gore napisao.. prosli liderstvo, i vec su ''netko i nesto'' ....
      Posljednje uređivanje od Lunatic! : 19-08-12 at 17:52
      | Ex.Global Moderator | | GSF Legend | | CH Legend | | Ex. RP Administrator lvl 4 |

      Something happens at around 92 miles an hour, thunder-headers drown out all sound, engine vibrations travels
      at a heart's rate, field of vision funnels into the immediate, and suddenly you're not on the road, you're in it. A part of it...


    13. Like Somebody, Hrvoje Andrakovic se sviđa ovaj post
    14. #24630

      Datum pristupanja
      May 2011
      Lokacija
      Bosna i Hercegovina
      Poruke
      2,004
      Teme
      107
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      0 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      749
      Like (dobivenih)
      482
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Velic Vidi poruku
      Necu reci da je u ovom tvom postu sve laž, ali sigurno vise od pola ovih stvari sto si ti sad tu napisao je totalna laž. Nitko te nije stavio na BL, niti te je netko vrjeđao, a to smo smo iskometirali tvoj odlazak, sto u tome ima lose?

      Ti kazes, otisao sam jer tak i tak nebi mogo ostati dugo, pa gdje pise da ces ti dobit Gamesage poziciju?

      Mislim kako god ti hoces, meni to neigra nikakvu ulogu sto si ti otiso u Hitmane, samo mi je cudno, i to sam iskomentirao, jer si ti jedan od rjetkih koji je dogurao do tolikog ranka, i otisao radi takve gluposti, i sto je lose u tome sto je ljudima cudno, i sto komentiraju?


      I kad vec vidim da uzimas u rjeci Ostruna,Izzya,Grgica.. Kazes zasto nam nije onda bilo cudno, pa zato sto su oni vec prosli liderstvo, i moze se za njih reci da su netko i nesto u GSFu. Puno su duze u GSF bili nego ti, sva troica dosli do ranka 5, isto kao i Lidera, i onda su otisli negdje drugdje, cisto da naprave promjenu, kada su se vratili dobili su Rank 3 na osnovi onoga sto sam gore napisao.. prosli liderstvo, i vec su ''netko i nesto'' ....
      Izzeve rijeci (ne znam ih tacno) : "Ja bi to sve po kratkom postupku,bl msm naravno." (nije skroz tacan citat jer nemogu to sad pogledat).
      RP : Mirza_Muratovic | LVL 38
      EX : FBI [3] | GSF [4] | BK [Leader,Legend] | LCV [ Leader ]
      MIRZA TELETOVIC FAN

     

     
  • Stranica 2463 od 4068 PrviPrvi ... 146319632363241324532461246224632464246524732513256329633463 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •