Registracija
  • a
  • Bolesno
  • Gladno
  • Ljuto
  • Ludo
  • Neodlucno
  • Nostalgicno
  • Odlucno
  • Opusteno
  • Pijano
  • Ponosno
  • Posrano
  • Sjajno
  • Snazno
  • Sretno
  • Tuzno
  • Uplaseno
  • Usamljeno
  • Uspavano
  • Voljeno
  • Zadovoljno
  • Zakon
  • Zaljubljeno
  • Zamisljeno
  • Zarazeno
  • Zgodno
  • Zgrozeno
  • Zivcano
  • Zlobno
  • Stranica 1 od 11 123 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 1 do 10 od 102
    1. #1
      [Beky] avatar
      Datum pristupanja
      Aug 2011
      Lokacija
      Koprivnica, Croatia
      Poruke
      3,344
      Teme
      191
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      7 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      554
      Like (dobivenih)
      704
      Rep

      [Beky]-Beky_Hayden

      Pozdrav svima, evo odlučio sam i ja napisati svoju biografiju

      Početak igranja
      Za SAMP sam čuo od frendova i kada sam krenuo igrati samp servere,ali to su uglavnom bili glupi,prenatrpani,strani, besmisleni serveri koji mi nisu imali smisao. Konkretno za CH sam čuo početkom ljetnih praznika 2011.godine od svog brata (Tom Snake). On je igrao CH i pohvalio mi se kako igra SAMP koji simulira stvarni život.Pogledao sam u njegov monitor i odmah znao na što ću u budućnosti trošiti sate i sate svog života . Pitanja kod prvog logiranja mi je govorio brat jer ih je njemu netko prethodno izrecitirao i on je imao zapisano koji su točni odgovori


      Zagrijavanje
      Prvi nick mi je bio Danny Durasin (Zbog tog jer se u RL zovem Deni Đurašin).Na njemu sam samo zarađivao i sanjo o bagatstvu,ali taj san je prekinut kada me Ryan Bent banao zbog reklamiranja.To me jako shrvalo,pa SAMP uopće nisam igrao do početka idućih ljetnih praznika.Tada radim nick Beky Hayden i počinjem sve ispočetka.Sjećam se do sestog lvl-a sam vozio smetlarski kamion,nekad i po cijeli dan . Od 6 levela na dalje kreću kupoprodaje i faza kad počinjem polako dolaziti do para bez da radim neki konkretan posao. Uskoro saznajem sve čari igra pa i Foruma.Pokušavao sam naći sreću u nekim orgama kao što su FBI i MD ali to jednostavno nije bilo za mene i kao da me sputavalo.


      Svakodnevica
      U pravilu sam na se bavio preprodajom auta,brasna i matsa. Kupovao sam jeftino od likova kojima je svaka kinta dobrodošla i prodavao na veliko močnim igračima.Nekako logično sljedi da kad se već bavim time da uđem u neku bandu.Početkom desetog mjeseca ja,moj brat i susjed (Alejandro Corradi) odlučujemo da uđemo u relativno novu bandu Brutal Family. Sve je to za mene bilo novo jer nikad prije nisam bio u bandi. Nije nas bilo puno jer je bila smjena generacija u BF. Sječam se da su lideri bili Adis Suljic (prema njemu ne gajim bas neke simpatije) i Anita Capone (ona je uvijek bila fer,sve mi je objasnila i imam samo riječi hvale za nju).Ispočetka boravak u BF nije bio nista posebno,i dalje sam radio stvari kao i obično. No u BF-u su se počele događati čudne stvari,sve manje ljudi je bilo u nasoj bandi,pa odlazi i Anita Capone.


      Najljepsi dio igranja
      U BF smo praktički ostali Adis kao lider,ali jako je slabo bio IG,ja i Alejandro. Budući da je i Adis odlučio otići,a članova nije bilo,ja i Alejandro smo najprije popričali sa Sonatio_Garciom i onda nas je stavio na mjesto lidera u BF. To je bio jedan od najsretnijih trenutaka na CH.Međutim nedavno uđem prvi put u bandu i odma dobim lidera,na forumu mi je znanje bilo polovično i odma moram zatražiti moderatora.Na sreću nekako sam se snašao. Ja i moj susjed smo lideri. Znači nemamo članove,samo njih dvojicu od dvadeset.Odlučio sam uzeti stvar u svoje ruke i krenuo prikupljat članove. Svarno sam to radio srcem i imao volje za to. Ovaj Alejandro je večinom zabušavao i čekao da ja riješim svaku situaciju Napunio sam BF do kraja,20/20 ljudi i trudio sam se da to budu članovi koji su dobri ljudi i da se poštuju međusobno. Svaki postupak,trening,sastanak sve sam bilježio pluseve,minuse,vodio evidenciju o svemu.Pa kako se onda neću smatrati kao ocem svih tih krasnih ljudi u BF ?


      Nikad prije to ne bih rekao ali,eto i to se dogodilo,dosadila mi je lider pozicija. Zatrazio sam skidanje i na svoje mjesto postavio jednog zgubidana kojeg cu spomenut kasnije Bez obzira sto sam otisao sa mjesta lidera,ostao sam u BF i svoje igranje nemogu zamisliti ne toliko bez BF,koliko bez ljudi koji su u njemu a toliko mi znače. I ovom priliko pozdravljam cijeli BF.


      Edit 1.4.2013.

      Evo nisam se javio vec duže vrijeme pa da napisem sto se događalo sa Beky-em. Lidera koji me zamjenio (Dan Kneza) su nepravedno smijenili i dio nase ekipe se razljutio,skupa samnom i otisao iz BF-a. Onako ljut sa ekipom odlazim u TCF. Uskoro se uspostavilo da je to odluka donesena prenaglo.BF mi nedostaje i odlucim da cu rađe biti civil.Isprva mi se bilo tesko prilagoditi civilnom načinu života,ali odlucio sam zaboraviti BF i početi preprodavati svu nekretninu i pokretninu,ono što mi i najbolje ide Važnost ljudi u mom igranju se malko promijenila i Leonarda Horvat se pokazala kao moja najbolja frendica i na nju mogu uvijek računati. Pojavili su se tu i neki novi fora ljudi,poput Stefan Djukica,Vasilije Pesica i Paula Brutalle-a. Nakon gotovo 3 mjeseca opet se vračam u BF,ali jedino sto je ostalo isto je baza,a ostalo,duša BF-a je ogoljena kopija zaboravljenih trenutaka. Potpuno nova ekipa,koja ni nije bila toliko loša,ali mislim da mi se civilno život zavukao pod kožu. Novi lider i owner od mene su zahtjevali warove,a ja war i pucanja nevolim,pa sa nekih 45 sati ugovora odlazim /qf. Brutal Family sam ostavio iza sebe,posvetio sam se svom poslu-kupoprodaji. Nadomak sam 50 milijuna,i idem prema svom cilju,a to je 100 m.Neznam hocu li to ikad uspjeti,ali dat cu sve od sebe U mojoj budućnosti osim cilja od 100 milijna,velika mi je želja pridruziti se Elite Killersima. Nadam se da će mi pruziti priliku…do nekog iduceg edita budite mi pozdravljeni



      Edit: 15.5.2013.
      Evo dragi moji fanovi xD. Ostao sam na CH sam ko pas. Leonarda Horvat je prekinula igrati aktivno i sada lutam pustim gradovima naše države. Kao sto sam spomenuo prije,sad sam isprobao kako je to biti u EK-u. Dečki su mi dali priliku i bilo je odlično tamo,posebno bi spomenuo Zdravka Galjka koji je OK lik. Posto je to vrijeme za mene bilo turbulentno u školi,a ponovno su se uvele evidencije meta,nakon 50 sati u EK-u jednostavno RL mi nije dopustio da ostanem duže,nadam se da ću se jednom vratiti. Okrenuo sam se samačkom životu,ne vjerujem nikom i pokusavam skupiti sto manje neprijatelja. Rekao sam sebi da cu biti civil i iskljucivo se baviti preprodajom,a to i ćinim. Dosta sam napredovao i polako skupio oko 100 M. Netko će reci da nije sve u novcu i to,ali kako je nekome cilj postati „pr0 VS-er“ ili tako nesto,meni je cilj zaraditi sto vise para. Bas sam danas usao u RD,ali to necu ni spominjati pretjerano jer sumljam da cu dugo izdržati. Ima mnogo ljudi na CH koji me stalno žicaju pare. Ja ovim putem molim ljude da to ne ćine. Ja nikad nisam žicao pa molim da ni drugi to ne ćine meni. Neznam dal je ovo zadnji edit,jer mi je igranje sad dosta monotono. Za 2 dana mi završava skola,maturirat cu i onda cu kroz ljeto još prašiti CH,a kad krenem na fax tko zna. Trenutno sam 44 lvl.i potajno se nadam da cu mozda jednom postati GS,ali ne odlucujem ja o tome.Za kraj bi se htio obratiti ljudima koji me svaki dan pitaju odkud mi tolko para i kak da prodaju svoje kuce.Za njih imam jednu misao: Imovina vrijedi onolko kolko je vlasnik sposoban prodati istu. Čujemo se neki drugi put…


      Edit 30.08.2013.
      Nakon par mjeseci svašta mi se izdogađalo. Na kraju sam u RD-u ostao duže od planiranog te skupio 150 sati u njemu. Poslije RD-a sam bio u NGR-u oko 180 sati i izašao.Nisam siguran ali sad bih mogao ući u UR zbog frendova koji su tamo. Sada čekam update na kojem ću vjerojatno otići u The Agency. Update-u se veselim i zbog vile koju dobivam pa jedva čekam xD Za ovo vrijeme sam nabio još malo lvl-a pa sam sada 49. Ali uskoro ću biti 50. Što mi je i potajni cilj. Da se malo pohvalim,trenutno raspolažem sa imovinom i parama teškim 170 miliona ali ono najbitnije imam par novih prijatelja. Igranje mi više nije tako monotono jer trenutno poznajem dosta ljudi i kamo god da krenem uvijek se sretnem sa nekim poznatim pa popričamo i tako. Uistinu mi je drago što sam upoznao te ljude sa kojima sam u kontaktu i da nema njih,igranje ne bi imalo smisla. Također ovih dana bi trebao ući u Marketing team te i na taj način pomoći našoj zajednici. Ovom prilikom pozdravljam sve prijatelje i poznanike koji čitaju ovo.



      Edit 26.12.2013.
      Prošlo je neko vrijeme i već sam više od 3 mjeseca u marketing teamu. Prije nekoliko dana na srw mi je stigla i vila koju sam dugo čekao,oko pet mjeseci. Povećao sam lvl i sada sam 51. Novce baš i nisam jedino što sam dobio vilu,pa sada sveukupno težim oko 300 m što mi je iznimno drago. Više ne patim za preprodajom,kupio sam sve od imovine i jednostavno uživam u igri. Na kraju sam ipak otišao u UR i svidjelo mi se. Upravo na današnji dan sam dobio rank tri i imam preko 200 sati u UR-u. Ovdje je odlična ekipa koju predvode Nemanja i Jole. Tu je moj bivsi lider Venes,kojem ide respect i sadašnji lider Alaudin koji je nevjerojatno lud čovjek xD. Ni na kraj pameti mi trenutno nije napuštanje UR-a jer uživam u zezanciji i opuštenoj atmosferi. I dalje upoznajem sve više ljudi i pokušavam sa svima biti dobar. Jedno vrijeme me je držala ideja da postanem GS ali to me je brzo pustilo. Odlučio sam da ipak želim biti nesputan i uživati,a to je jako odgovorna pozicija. Prijavio sam se čak ali za sad ne želim biti na toj poziciji,ali u budućnosti tko zna. Ne igram tako aktivno zbog obaveza na fakultetu i raznih drugih zanimacija ali bez ch-a nebi mogao. Toliko za sad,i pozdrav cijelom bivsem i sadašnjem UR-u,a posebno Nemanji,Jole-u,Venesu,Ikeru,Alaudinu i Michaelu…




      BIG EDIT 23.3.2015., 4.0 mod, global

      Šta reći, evo skoro 3 mjeseca nakon globala da nadopisem nesto. Čim sam napunio lvl 5 usao sam u UR (a gdje drugdje). Ubrzo kobila odlazi sa lidera jer nije bio aktivan a ja uskačem na tu poziciju i evo lider UR-a sam i pokušavam održati bar malo neki red haha. Par frendova je prestalo igrati pa su mi dali imovinu i novce pa sam sae brzo „obogatio“. Imam dosta imovine ali me porez ubija haha. Igranje mi je uglavnom na relaciji baza-košnja trave. Za sad ne namjeravam napustati UR zbog odlicne ekipe, ima trzavica ali uglavnom dobri su momci, no nikad se ne zna što budućnost nosi. S ovim editom srediti cu i svoje respekte. Za sad toliko od mene.



      UPDATE, 25.12.2018.

      Nakon globala ušao sam u igru samo da vidim jel moj UR tu i naravno tu je i ušao sam odmah iste minute. Igram trenutno samo zbog UR-a. Na jučerašnji dan, točnije 24.12. 2018. sam ostavrio ono što mi je i bio prioritet na CH a to je legenda UR-a. Jako sam ponosan i htio bi zahvaliti Hecoru, Neci, Santani i Demi koji su mi ispunili tu želju. Također bi spomenuo novog dobrog prijatelja kojeg sam stekao u UR a to je Ivan Sanchez.




      Respecti :
      Da ne bi bilo da je sve bilo savršeno na CH,reći ću da je bilo i loših trenutaka,no o njima neki drugi put,sad ću spomenuti osobe koje vežem za one lijepe i pozitivne trenutke:


      Stari respecti: Tom Snake, Adrian Hranic, Matej Malcic, Leonarda Horvat, Dan Knez, Paul Brutalle, Dzevad Sindik, Dejan Fiman, Corradi family, Merso, Tomasevic, Ligec, Toni Sindik, JOLEEE


      Novi respecti: Nemanja Erceg (šef), Diego Santana (plava ciganko haha), Tony Bond (najbolji GS na svijetu i okolici), Glenn Bernstein (Jole institucija), Stefan Djukic (bot), Manuel Reus (mare,jbt war haha),Leon Vajdic (sirotinja haha), Ivan Sanchez (profesor), ostala ur ekipica




      Da vas ne zamaram,ima ih jos dosta,koje nisam spomenuo neka se ne ljute..xD



      Evo hvala onima koji su pročitali i nemojte se ljutiti ako nesto nije dobro napisano,oblikovano ili ukomponirano,ja sam se potrudio pa eto…
      Posljednje uređivanje od [Beky] : 25-12-18 at 14:20
      “Never hate your enemies. It affects your judgment.”

    2. #2

      Datum pristupanja
      Aug 2012
      Poruke
      573
      Teme
      71
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      6 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      233
      Like (dobivenih)
      220
      Rep
      Deni svaka ti dala, odlična biografija

      By Bilmez <3
      RESPECT: Matt, Knez, Kruno, Djuka, Jack Nash, Beky, Casanova, Cliff, Semso, Mersa, Adri,

      Selmin, Vlado, Zijo, Ivory, Tuxa, Mia,

    3. #3

      Datum pristupanja
      Dec 2011
      Lokacija
      Stamford Bridge
      Poruke
      6,649
      Teme
      350
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      48 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      1428
      Like (dobivenih)
      2018
      Rep
      Lijepo i pregledno napisano.
      Dobro si sve to slozio i uredio,svidja mi se

    4. #4
      Wicky avatar
      Zlobno
       
      Datum pristupanja
      Sep 2011
      Lokacija
      71000
      Poruke
      18,093
      Teme
      643
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      136 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      4849
      Like (dobivenih)
      4794
      Rep
      Nije lose ima i interesantnih djelova, al mislim da bi moglo biti malo duze ljepo je napisano i uredno ukraseno
      G A M E O V E R

    5. #5
      AlesKa avatar
      Datum pristupanja
      Apr 2012
      Lokacija
      Beli Manastir
      Poruke
      713
      Teme
      25
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      2 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      644
      Like (dobivenih)
      253
      Rep
      Ma dobra je biografija i podnaslovi.. Svaka cast

    6. #6
      RajDza avatar
      Datum pristupanja
      Jan 2012
      Lokacija
      Kod potoka.
      Poruke
      586
      Teme
      25
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      0 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      158
      Like (dobivenih)
      79
      Rep
      Ima interesantnih dijelova, mogo si malo opsirnije. Sve u svemu dobro je.

















    7. #7
      PuPe avatar
      Datum pristupanja
      Mar 2012
      Lokacija
      Stolac
      Poruke
      887
      Teme
      45
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      0 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      588
      Like (dobivenih)
      117
      Rep
      Dobra biografija svidja mi se, sve je lijepo naspisano, sve 5
      Ex nick: Arman Kaplan (lvl 36)
      Now Nick: Hernan Reyes (lvl 27)
      Ex leader: LE, BD, SFM, HOC, TIM

    8. #8

      Datum pristupanja
      May 2012
      Lokacija
      Sarajevo (BiH)
      Poruke
      1,707
      Teme
      128
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      3 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      357
      Like (dobivenih)
      315
      Rep
      Lijepo i pregledno napisano.
      Dobro si sve to slozio i uredio,svidja mi se



    9. #9

      https://youtu.be/o3yQ3VtvYwA
       
      Datum pristupanja
      Sep 2012
      Lokacija
      TZ
      Poruke
      6,359
      Teme
      288
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      44 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      2 min
      Like (kliknutih)
      2336
      Like (dobivenih)
      2765
      Rep
      dobra biografija, svidja mi se....


    10. #10
      Ivke avatar
      Datum pristupanja
      Jun 2012
      Lokacija
      Srbija, Novi Sad
      Poruke
      5,547
      Teme
      226
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      0 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      593
      Like (dobivenih)
      1086
      Rep
      Super biografija, svidja mi se !
      Lepo uredjena obojena opsirna!
      || Ex. Ivan Sokolov || LC Leader || LC Legenda || 3000h La Cocaina ||


     

     
  • Stranica 1 od 11 123 ... PosljednjePosljednje

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •