Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 4006 od 4147 PrviPrvi ... 3006350639063956399640044005400640074008401640564106 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 40,051 do 40,060 od 41468
    1. #40051
      Alek Cortez avatar
      alek>lcn
       
      Zakon
       
      Datum pristupanja
      Aug 2011
      Lokacija
      Srbija
      Poruke
      12,357
      Teme
      354
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      267 post(ova)
      Označen(a)
      29 tema
      Dnevna aktivnost
      15 min
      Like (kliknutih)
      1705
      Like (dobivenih)
      4552
      Rep
      Daj da vidim slike mene i tom barryja
      RESPECT: Joca Botinec !!!!!!!!
      EX: LCN Šef ~~ NOW: LCN Black Lista

    2. #40052
      Lemior avatar
      Posrano
       
      Datum pristupanja
      Dec 2019
      Lokacija
      Market
      Poruke
      411
      Teme
      29
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      12 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      3 min
      Like (kliknutih)
      326
      Like (dobivenih)
      367
      Rep
      Ja sam doso da kupim crosshair za 500k da budem bolji ako moze?
      If you don't have the balls to brake late, that's your problem.

    3. #40053
      dark side avatar
      Krsimo pravila !
       
      Nostalgicno
       
      Datum pristupanja
      Mar 2019
      Lokacija
      Beograd
      Poruke
      2,361
      Teme
      510
      CHB
      575
      Spomenut(a)
      11 post(ova)
      Označen(a)
      3 tema
      Dnevna aktivnost
      4 min
      Like (kliknutih)
      742
      Like (dobivenih)
      505
      Rep

      ez resi glupog shomu

    4. #40054

      a
       
      Datum pristupanja
      Mar 2020
      Poruke
      603
      Teme
      36
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      17 post(ova)
      Označen(a)
      3 tema
      Dnevna aktivnost
      9 min
      Like (kliknutih)
      482
      Like (dobivenih)
      764
      Rep
      https://croherze.com/forum/showthrea...=1#post4856814

      Došli smo do još jedne osvojene titule. Šta reći? Pa ništa specijalno realno , ovo je rutina postala. Čestitam svim svojim dečkima koji su učestvovali, koji su dali sve od sebe svaki war pogotovo onda kada neki od nas nisu bili u mogućnosti zaigrati. Vjerujem da je svima čast zaigrati WAR, ne samo za war ligu, nego i ovako usput navečer, malo opustiti se, zabaviti se, jer sa ovakvom ekipom koju LCN ima, koju je imala i koju će imati, uvijek će sa njima biti užitak igrati. LCN je nešto posebno na ovoj zajednici, teško da neka organizacija ima ono što mi imamo. Zabava, dobri ljudi, šale, vrijeđanja, šprdancije, uzbuđenje, adrenalin, zajedništvo... ma sve. Stvarno mi je drago da sam dio ove ekipe i svi koji smo dio te ekipe možemo biti zahvalni što na igrici staroj 20 godina možemo pronaći dobre ljude, al baš ono dobre u svakom smislu.

      Načuo sam od nekih izvora da su nam ljudi pokušali smjestiti nekakvo skidanje bodova? Ma to je prosto smiješno, mislim, totalno ih razumijem, u redu je gubiti i biti ogorčen u isto vrijeme, to je normala, al da se iskorištava visoka pozicija koja je i također unutar organizacije...ne znam šta bi rekao.. ma da nisu samo oni uključeni u to, ima još dosta ogorčenih ljudi, ogorčenijih i od Ricky Blacka, što je zadivljujuće, kako bi jedan intelektualac rekao, to su sve brutalci.. ili kako bi još jedan drugi intelektualac rekao, to su ljudi sa dječjom paralizom u glavi, izgubljeni slučajevi...

      Čestitao bi svakom na osvojenoj ligi ponaosob, al ima dosta ljudi pa ne bi želio izostaviti nekog, al znajte da ste bar meni svi jednako bitni što se tiče toga. Znam da ovo zvuči malo jadno, bezveze, seljački jer pričamo o igrici koja je totalno izgubila smisao već odavno, al briga me realno, vrijedi na nekoga potrošiti 20ak minuta na pisanje nešto ovakvog.

      Fun Fact : Mate Žito, pa čak i Jon Carr imaju osvojenu War ligu . Neki to nemaju već 3 godine. Zanimljivo je kad razmisliš o tome malo.

      P.S.

      Čuo sam da su nam kinezi došli ožbukat zidove na najljepšoj vili na Verdant Bluffsu..Kao u znak zahvale, mi smo njima napunili bazen gubitnički. Kažu pucaju nam kompleksi . Realno puca nam kurax a ne kompleksi.. znam da će ovo pročitati pa eto da znaju za ubuduće. Mi nikad ne izazivamo, već samo vraćamo istom mjerom jer drugo ni nisu zaslužili. To zapamtite.



      P.P.S

      Hvala Aleku na lošim slikama, jer bez njega nebi mogli dozvati Alveusa koji dobro slika. Dobar je Alek admin, realno bolji mi je kad je Ex Head nego kad je samo Head, al dobro, može se sa njim porazgovarati, nije loš čovjek kao što smo svi u LCNu pričali, ima i nešto dobroga u njemu, dobar je lik realno.

      A niš sad, pozdrav svima, uživajte, ovo pišem malo jer sam se vratio sa fešte.

      Btw CkePa nema cit, ima samo aim.

      P.P.P.S

      Čestitke dečkima iz TSCa na zasluženom trećem mjestu. Od orge koja uopće nije igrala warove, ovo je velik uspjeh. Lijepo mi je i drago vidjet takvo poboljšanje. Samo nastavite...Wesley popušiš mi.
      Posljednje uređivanje od Geroi : 12-06-21 at 23:20


    5. #40055
      hugo' avatar
      Sī liè kè luó hèzī
       
      a
       
      Datum pristupanja
      Apr 2020
      Lokacija
      Hrvatska
      Poruke
      1,068
      Teme
      218
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      12 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      14 min
      Like (kliknutih)
      407
      Like (dobivenih)
      206
      Rep
      Decki svaka cast nisam vam imao priliku cestitati u srv jer bi me ubili kad bi doso u bazu, pogotovo Krzna������, kad su mi Zik i Krzna dali priliku za LCN vidio sam da igrate samo warove i da bas ne zauzimate tt i to, harate po gradu DMate, zezate se, nema sta nema kod vas, ali mislio sam kad cu uc u LCN da cemo vise ma Teritorijama bit, ali kad sam vidio da igrate samo warove i na FRu sam vidio da ce Krzna i Zik imati svoju orgu i da ce uvijek biti prvi u warovima, i meni je to drago kako to oni vode,VELIKA pohvala za @Dena Izbornyk; i @Raul Hernandez;, ali ja bas nisam igrao warove kad sma bio u LCN zaigrao sam dva tri puta kad ste me pitali dali zelim igrati i ja sam naravno prihvatio, ali posto sam vidio da ne idete na Teritorije onda sam odma dobio poziv za povratak u GSF , na koji me je pozvao Leon Deler moj drug, i onda mi je bilo jako napeto, jer sam morao odlucit LCN ekipa sa FRa ili GSF samo tt, i bio sam glup pa izabrao GSF, da me niste stavili na BL evo sad bi bio u LCN i igrao sa vama warove, mogo bi jos da pricam toga ali nepotrebno, samo vam zelim Cestitat na osvajanju po neznam koju put war lige, SVAKA CAST DECKI, samo tako nastavite , imate podrsku od mene
      Posljednje uređivanje od hugo' : 12-06-21 at 23:15


    6. Like On je Carr, arrizabalaga77 se sviđa ovaj post
    7. #40056
      Alek Cortez avatar
      alek>lcn
       
      Zakon
       
      Datum pristupanja
      Aug 2011
      Lokacija
      Srbija
      Poruke
      12,357
      Teme
      354
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      267 post(ova)
      Označen(a)
      29 tema
      Dnevna aktivnost
      15 min
      Like (kliknutih)
      1705
      Like (dobivenih)
      4552
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Geroi Vidi poruku
      https://croherze.com/forum/showthrea...=1#post4856814

      Došli smo do još jedne osvojene titule. Šta reći? Pa ništa specijalno realno , ovo je rutina postala. Čestitam svim svojim dečkima koji su učestvovali, koji su dali sve od sebe svaki war pogotovo onda kada neki od nas nisu bili u mogućnosti zaigrati. Vjerujem da je svima čast zaigrati WAR, ne samo za war ligu, nego i ovako usput navečer, malo opustiti se, zabaviti se, jer sa ovakvom ekipom koju LCN ima, koju je imala i koju će imati, uvijek će sa njima biti užitak igrati. LCN je nešto posebno na ovoj zajednici, teško da neka organizacija ima ono što mi imamo. Zabava, dobri ljudi, šale, vrijeđanja, šprdancije, uzbuđenje, adrenalin, zajedništvo... ma sve. Stvarno mi je drago da sam dio ove ekipe i svi koji smo dio te ekipe možemo biti zahvalni što na igrici staroj 20 godina možemo pronaći dobre ljude, al baš ono dobre u svakom smislu.

      Načuo sam od nekih izvora da su nam ljudi pokušali smjestiti nekakvo skidanje bodova? Ma to je prosto smiješno, mislim, totalno ih razumijem, u redu je gubiti i biti ogorčen u isto vrijeme, to je normala, al da se iskorištava visoka pozicija koja je i također unutar organizacije...ne znam šta bi rekao.. ma da nisu samo oni uključeni u to, ima još dosta ogorčenih ljudi, ogorčenijih i od Ricky Blacka, što je zadivljujuće, kako bi jedan intelektualac rekao, to su sve brutalci.. ili kako bi još jedan drugi intelektualac rekao, to su ljudi sa dječjom paralizom u glavi, izgubljeni slučajevi...

      Čestitao bi svakom na osvojenoj ligi ponaosob, al ima dosta ljudi pa ne bi želio izostaviti nekog, al znajte da ste bar meni svi jednako bitni što se tiče toga. Znam da ovo zvuči malo jadno, bezveze, seljački jer pričamo o igrici koja je totalno izgubila smisao već odavno, al briga me realno, vrijedi na nekoga potrošiti 20ak minuta na pisanje nešto ovakvog.

      Fun Fact : Mate Žito, pa čak i Jon Carr imaju osvojenu War ligu . Neki to nemaju već 3 godine. Zanimljivo je kad razmisliš o tome malo.

      P.S.

      Čuo sam da su nam kinezi došli ožbukat zidove na najljepšoj vili na Verdant Bluffsu..Kao u znak zahvale, mi smo njima napunili bazen gubitnički. Kažu pucaju nam kompleksi . Realno puca nam kurax a ne kompleksi.. znam da će ovo pročitati pa eto da znaju za ubuduće. Mi nikad ne izazivamo, već samo vraćamo istom mjerom jer drugo ni nisu zaslužili. To zapamtite.



      P.P.S

      Hvala Aleku na lošim slikama, jer bez njega nebi mogli dozvati Alveusa koji dobro slika. Dobar je Alek admin, realno bolji mi je kad je Ex Head nego kad je samo Head, al dobro, može se sa njim porazgovarati, nije loš čovjek kao što smo svi u LCNu pričali, ima i nešto dobroga u njemu, dobar je lik realno.

      A niš sad, pozdrav svima, uživajte, ovo pišem malo jer sam se vratio sa fešte.

      Btw CkePa nema cit, ima samo aim.

      P.P.P.S

      Čestitke dečkima iz TSCa na zasluženom trećem mjestu. Od orge koja uopće nije igrala warove, ovo je velik uspjeh. Lijepo mi je i drago vidjet takvo poboljšanje. Samo nastavite...Wesley popušiš mi.
      Ne cmari mi se
      Nis od statue dzabe
      RESPECT: Joca Botinec !!!!!!!!
      EX: LCN Šef ~~ NOW: LCN Black Lista

    8. Like hana se sviđa ovaj post
    9. #40057
      On je Carr avatar
      Bolek moj najdrazi brat
       
      Datum pristupanja
      Mar 2012
      Poruke
      2,278
      Teme
      185
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      182 post(ova)
      Označen(a)
      3 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      4812
      Like (dobivenih)
      3154
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Geroi Vidi poruku
      https://croherze.com/forum/showthrea...=1#post4856814

      Došli smo do još jedne osvojene titule. Šta reći? Pa ništa specijalno realno , ovo je rutina postala. Čestitam svim svojim dečkima koji su učestvovali, koji su dali sve od sebe svaki war pogotovo onda kada neki od nas nisu bili u mogućnosti zaigrati. Vjerujem da je svima čast zaigrati WAR, ne samo za war ligu, nego i ovako usput navečer, malo opustiti se, zabaviti se, jer sa ovakvom ekipom koju LCN ima, koju je imala i koju će imati, uvijek će sa njima biti užitak igrati. LCN je nešto posebno na ovoj zajednici, teško da neka organizacija ima ono što mi imamo. Zabava, dobri ljudi, šale, vrijeđanja, šprdancije, uzbuđenje, adrenalin, zajedništvo... ma sve. Stvarno mi je drago da sam dio ove ekipe i svi koji smo dio te ekipe možemo biti zahvalni što na igrici staroj 20 godina možemo pronaći dobre ljude, al baš ono dobre u svakom smislu.

      Načuo sam od nekih izvora da su nam ljudi pokušali smjestiti nekakvo skidanje bodova? Ma to je prosto smiješno, mislim, totalno ih razumijem, u redu je gubiti i biti ogorčen u isto vrijeme, to je normala, al da se iskorištava visoka pozicija koja je i također unutar organizacije...ne znam šta bi rekao.. ma da nisu samo oni uključeni u to, ima još dosta ogorčenih ljudi, ogorčenijih i od Ricky Blacka, što je zadivljujuće, kako bi jedan intelektualac rekao, to su sve brutalci.. ili kako bi još jedan drugi intelektualac rekao, to su ljudi sa dječjom paralizom u glavi, izgubljeni slučajevi...

      Čestitao bi svakom na osvojenoj ligi ponaosob, al ima dosta ljudi pa ne bi želio izostaviti nekog, al znajte da ste bar meni svi jednako bitni što se tiče toga. Znam da ovo zvuči malo jadno, bezveze, seljački jer pričamo o igrici koja je totalno izgubila smisao već odavno, al briga me realno, vrijedi na nekoga potrošiti 20ak minuta na pisanje nešto ovakvog.

      Fun Fact : Mate Žito, pa čak i Jon Carr imaju osvojenu War ligu . Neki to nemaju već 3 godine. Zanimljivo je kad razmisliš o tome malo.

      P.S.

      Čuo sam da su nam kinezi došli ožbukat zidove na najljepšoj vili na Verdant Bluffsu..Kao u znak zahvale, mi smo njima napunili bazen gubitnički. Kažu pucaju nam kompleksi . Realno puca nam kurax a ne kompleksi.. znam da će ovo pročitati pa eto da znaju za ubuduće. Mi nikad ne izazivamo, već samo vraćamo istom mjerom jer drugo ni nisu zaslužili. To zapamtite.



      P.P.S

      Hvala Aleku na lošim slikama, jer bez njega nebi mogli dozvati Alveusa koji dobro slika. Dobar je Alek admin, realno bolji mi je kad je Ex Head nego kad je samo Head, al dobro, može se sa njim porazgovarati, nije loš čovjek kao što smo svi u LCNu pričali, ima i nešto dobroga u njemu, dobar je lik realno.

      A niš sad, pozdrav svima, uživajte, ovo pišem malo jer sam se vratio sa fešte.

      Btw CkePa nema cit, ima samo aim.

      P.P.P.S

      Čestitke dečkima iz TSCa na zasluženom trećem mjestu. Od orge koja uopće nije igrala warove, ovo je velik uspjeh. Lijepo mi je i drago vidjet takvo poboljšanje. Samo nastavite...Wesley popušiš mi.
      Nemam sta drugo za rec nego bravo bravo!

      Idemo sad razbit engleske pixke (pls nemojte me izbacit iz drzave ako ovo citate, volim vas i vasu kraljicu Elizabetu vise nego prcit Zenixa na zidu u waru skupa s Rencom koji je citer s emkom)
      gg uzivajte own




    10. Like Geroi, hana, Mauro Vitelli se sviđa ovaj post
    11. #40058
      On je Carr avatar
      Bolek moj najdrazi brat
       
      Datum pristupanja
      Mar 2012
      Poruke
      2,278
      Teme
      185
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      182 post(ova)
      Označen(a)
      3 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      4812
      Like (dobivenih)
      3154
      Rep
      **** vam raheem sterling mater dmsvima picks mu ******** usrana dabog da mu to bio zadnji gol za enh i za mab city kurvin sin posrani
      gg uzivajte own




    12. #40059
      Mauro Vitelli avatar
      ƋZG
       
      a
       
      Datum pristupanja
      Jul 2013
      Lokacija
      u Jon_Carr srcu
      Poruke
      25,042
      Teme
      91
      CHB
      655
      Spomenut(a)
      258 post(ova)
      Označen(a)
      12 tema
      Dnevna aktivnost
      16 min
      Like (kliknutih)
      7279
      Like (dobivenih)
      4566
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Carr Vidi poruku
      **** vam raheem sterling mater dmsvima picks mu ******** usrana dabog da mu to bio zadnji gol za enh i za mab city kurvin sin posrani
      Najljepsi post u ovom chatu ikad, nek si reko istinu o padavicaru raspalom

    13. Like On je Carr se sviđa ovaj post
    14. #40060

      tiki
       
      Datum pristupanja
      Nov 2015
      Lokacija
      Karlovac
      Poruke
      2,606
      Teme
      287
      CHB
      365
      Spomenut(a)
      25 post(ova)
      Označen(a)
      3 tema
      Dnevna aktivnost
      10 min
      Like (kliknutih)
      1159
      Like (dobivenih)
      603
      Rep
      @Dena Izbornyk;

      Dena[izb0rnyk] šta kažeš?
      Posljednje uređivanje od Tiki* : 14-06-21 at 12:31
      Tiki

     

     
  • Oznake za ovu temu

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •