Registracija
  • Sretno
  • Uplaseno
  • Opusteno
  • Zaljubljeno
  • Zivcano
  • Voljeno
  • Ludo
  • Gladno
  • Posrano
  • Zamisljeno
  • Zlobno
  • Uspavano
  • Zakon
  • Sjajno
  • Zgodno
  • Snazno
  • Zgrozeno
  • Pijano
  • Usamljeno
  • Nostalgicno
  • Zarazeno
  • Zadovoljno
  • Tuzno
  • Bolesno
  • Neodlucno
  • Ponosno
  • Odlucno
  • Ljuto
  • a
  • Stranica 3817 od 4147 PrviPrvi ... 2817331737173767380738153816381738183819382738673917 ... PosljednjePosljednje
    Pokazuje rezultate 38,161 do 38,170 od 41468
    1. #38161
      Gary Bond avatar
      Ƌ
       
      Datum pristupanja
      Feb 2012
      Lokacija
      Slavonski Brod
      Poruke
      2,379
      Teme
      166
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      54 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      6 min
      Like (kliknutih)
      2175
      Like (dobivenih)
      2461
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Bozic Vidi poruku
      Pa kako onda spavaš?
      Nigdje nisam rekao da li spavam ili ne


    2. #38162
      On je Carr avatar
      Bolek moj najdrazi brat
       
      Datum pristupanja
      Mar 2012
      Poruke
      2,278
      Teme
      185
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      182 post(ova)
      Označen(a)
      3 tema
      Dnevna aktivnost
      1 min
      Like (kliknutih)
      4812
      Like (dobivenih)
      3154
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Gary Bond Vidi poruku
      Nigdje nisam rekao da li spavam ili ne
      A zato tako ruzno izgledas
      gg uzivajte own




    3. Like Unravel se sviđa ovaj post
    4. #38163
      Raul Hernandez avatar
      Pijano
       
      Datum pristupanja
      Dec 2013
      Lokacija
      Bugojno
      Poruke
      2,424
      Teme
      203
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      93 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      7 min
      Like (kliknutih)
      2709
      Like (dobivenih)
      3209
      Rep
      Zamolio bih @Gary Bond; da ne pravi duple postove

    5. Like On je Carr se sviđa ovaj post
    6. #38164

      Datum pristupanja
      Jan 2020
      Poruke
      167
      Teme
      100
      CHB
      0
      Spomenut(a)
      0 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      N/A
      Like (kliknutih)
      84
      Like (dobivenih)
      109
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Lemior Vidi poruku
      Stvarno ne mogu da shvatim da neko moze bit toliki hadalj da mu zivot zavisi od teritorija. Da ce pocet sviju pljuvat i sviju okrivljivat za sve, pa cak govorit i najbanalnije stvari samo da opravda gubitak necega u igrici...
      hahaha pa slazem se sa tobom.. Valjda ako si vec dosao tu u 10 ujutru zanimljivije ti je pucat se nego udruzivat se da skupa osvojimo teritorije dok nikog nema ig.. A ja to ni ne igram vise, zato mogu normala komentarisati

    7. #38165
      pyrozeN avatar
      1950
       
      Datum pristupanja
      Sep 2010
      Poruke
      16,294
      Teme
      674
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      48 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      2 min
      Like (kliknutih)
      11056
      Like (dobivenih)
      3974
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od Penix123 Vidi poruku
      Eh ti nista vise ne pricaj o vasoj velicini. U temi ne pricam o balavcima nego tom barry i ralph muller. Udem ig jutros u 10, troje y/gsf i troje LCN (nebalavaca).
      Sta imam vidjet, 6 slobodnih teritorija pokrenuto simultano u dogovoru da jedni druge ne napadaju, samo dok se sila etl/tsc nisu probudili. Mozete biti jadni i udruzivati se, ali pricati o velicini, ne bas. Hvala cao.
      Cime ti razmisljas kad pises ovakve stvari?
      Prva stvar, kad sam usao IG TSC clan (diego rossi) je zauzimao slobodnu teritoriju u jeffersonu, meni nije palo na pamet da idem i da ga ubijam
      Dalje, mi pokrenemo slobodnu teritoriju, dolazi diego i neki Y clan (mislim da mu je ryotta nick, tako nesto) i zadnjih 20 sec tt nas pucaju, ali ne uspijevaju nas ubit
      Onda se Frale vraca sa afka, idemo zauzet slobodnu tt playu. Odbranit dolaze zajedno 3 razlicite orge (ETL - ray wyatt, TSC - diego rossi, Y - ryotta neznamprezime), Frale i ja ih ubijamo i uzeli smo tt.
      Nastavak desavanja, prosli su nam CD za zauzimanja, Frale i ja se dogovorimo da idemo zauzet jos neku slobodnu tt, u medjuvremenu clan Yakuze pokrece slobodnu tt u SF, ja pokrenem slobodnu tt prugu kod PC sela, Frale ode i pokrene tt napusteni aero, dakle... je li Fraletu i meni treba cilj bit napustit tt koje zauzimamo, da bi isli odbranit tt koje su zauzimali Y clanovi u SF i LV? (u medjuvremenu su pokrenuli i u LV 2 tt). Zasto bi i njima i nama bilo vaznije da odbranimo slobodne tt nego da zauzmemo slobodne tt koje mozemo zauzet? Daj razmisli malo molim te sta pises i razumijem da si frustriran sto smo zauzeli sve slobodne tt, ali prije toga dok smo zauzimali one jedine koje su bile slobodne (jer su se ostale oslobodile tek kasnije) smo pucali jedni druge, nas su pucali clanovi etla tsca i yakuze i ti si usao kasnije ig, ni jednu tt nisi uspio odbranit (mene si dosao snipat, ali si zakasnio) i onda nemas drugog izbora nego napisat ovo na forumu? Hahaha bravo, evo licno cu se pobrinut da ni jedan LCN clan vise ne zauzme slobodnu tt prije nego sto dobije dozvolu od tebe za pokretanje istih

      I samo malo... ti na osnovu ovoga kazes da LCN nema velicinu jer smo Frale i ja zauzimali slobodnu tt i cilj nam je bio da ih uzmemo da bi u toku dana/noci bilo zanimljivo kad se vi skupite, da nas napadate i da se pucamo, sto je i cilj teritorija valjda? A ne da kad ti neko uzme 1 teritoriju 10+ clanova u isto vrijeme ode off jer protivnicke ekipe ima takodjer 10+? Hahaha pa upravo ovakvim postovima ti i slicni tebi zapravo umanjujete velicinu TSCa i kaljate obraz orge koja postoji otkad postoji i ova zajednica skoro...

      A znas kad je LCN izgubio velicinu? Kad smo spojili savez sa vama (najveca i jedina greska i mrlja LCNove povijesti), a znas kad smo tu velicinu vratili? Onog trenutka kada mi nismo imali zajednicki savez chat, odnosno kad smo raskinuli savez sa vama

      I na kraju cu citirat velikog gospodina kakav ti neces nikad bit - gg uzivajte own
      FAF since 28.6.2013.
      Tom Barry


    8. #38166
      Gary Bond avatar
      Ƌ
       
      Datum pristupanja
      Feb 2012
      Lokacija
      Slavonski Brod
      Poruke
      2,379
      Teme
      166
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      54 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      6 min
      Like (kliknutih)
      2175
      Like (dobivenih)
      2461
      Rep
      Kak se kaze: “no pyro no party”


    9. Like pyrozeN, Mauro Vitelli se sviđa ovaj post
    10. #38167
      Alessandro Valeri avatar
      Opusteno
       
      Datum pristupanja
      May 2012
      Poruke
      1,495
      Teme
      112
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      39 post(ova)
      Označen(a)
      0 tema
      Dnevna aktivnost
      3 min
      Like (kliknutih)
      1519
      Like (dobivenih)
      1219
      Rep
      Gg uživajte own



    11. #38168

      a
       
      Datum pristupanja
      Mar 2020
      Poruke
      603
      Teme
      36
      CHB
      300
      Spomenut(a)
      17 post(ova)
      Označen(a)
      3 tema
      Dnevna aktivnost
      9 min
      Like (kliknutih)
      482
      Like (dobivenih)
      764
      Rep
      gg uzivajte own

      no pyvo no pavty


    12. Like pyrozeN, Mauro Vitelli, On je Carr se sviđa ovaj post
    13. #38169
      Hrvoje Andrakovic avatar
      Datum pristupanja
      May 2010
      Lokacija
      Osijek 031
      Poruke
      5,100
      Teme
      229
      CHB
      450
      Spomenut(a)
      86 post(ova)
      Označen(a)
      1 tema
      Dnevna aktivnost
      55 min
      Like (kliknutih)
      4102
      Like (dobivenih)
      4768
      Rep
      Citiraj Prvotno napisano od pyrozeN Vidi poruku
      Cime ti razmisljas kad pises ovakve stvari?
      Prva stvar, kad sam usao IG TSC clan (diego rossi) je zauzimao slobodnu teritoriju u jeffersonu, meni nije palo na pamet da idem i da ga ubijam
      Dalje, mi pokrenemo slobodnu teritoriju, dolazi diego i neki Y clan (mislim da mu je ryotta nick, tako nesto) i zadnjih 20 sec tt nas pucaju, ali ne uspijevaju nas ubit
      Onda se Frale vraca sa afka, idemo zauzet slobodnu tt playu. Odbranit dolaze zajedno 3 razlicite orge (ETL - ray wyatt, TSC - diego rossi, Y - ryotta neznamprezime), Frale i ja ih ubijamo i uzeli smo tt.
      Nastavak desavanja, prosli su nam CD za zauzimanja, Frale i ja se dogovorimo da idemo zauzet jos neku slobodnu tt, u medjuvremenu clan Yakuze pokrece slobodnu tt u SF, ja pokrenem slobodnu tt prugu kod PC sela, Frale ode i pokrene tt napusteni aero, dakle... je li Fraletu i meni treba cilj bit napustit tt koje zauzimamo, da bi isli odbranit tt koje su zauzimali Y clanovi u SF i LV? (u medjuvremenu su pokrenuli i u LV 2 tt). Zasto bi i njima i nama bilo vaznije da odbranimo slobodne tt nego da zauzmemo slobodne tt koje mozemo zauzet? Daj razmisli malo molim te sta pises i razumijem da si frustriran sto smo zauzeli sve slobodne tt, ali prije toga dok smo zauzimali one jedine koje su bile slobodne (jer su se ostale oslobodile tek kasnije) smo pucali jedni druge, nas su pucali clanovi etla tsca i yakuze i ti si usao kasnije ig, ni jednu tt nisi uspio odbranit (mene si dosao snipat, ali si zakasnio) i onda nemas drugog izbora nego napisat ovo na forumu? Hahaha bravo, evo licno cu se pobrinut da ni jedan LCN clan vise ne zauzme slobodnu tt prije nego sto dobije dozvolu od tebe za pokretanje istih

      I samo malo... ti na osnovu ovoga kazes da LCN nema velicinu jer smo Frale i ja zauzimali slobodnu tt i cilj nam je bio da ih uzmemo da bi u toku dana/noci bilo zanimljivo kad se vi skupite, da nas napadate i da se pucamo, sto je i cilj teritorija valjda? A ne da kad ti neko uzme 1 teritoriju 10+ clanova u isto vrijeme ode off jer protivnicke ekipe ima takodjer 10+? Hahaha pa upravo ovakvim postovima ti i slicni tebi zapravo umanjujete velicinu TSCa i kaljate obraz orge koja postoji otkad postoji i ova zajednica skoro...

      A znas kad je LCN izgubio velicinu? Kad smo spojili savez sa vama (najveca i jedina greska i mrlja LCNove povijesti), a znas kad smo tu velicinu vratili? Onog trenutka kada mi nismo imali zajednicki savez chat, odnosno kad smo raskinuli savez sa vama

      I na kraju cu citirat velikog gospodina kakav ti neces nikad bit - gg uzivajte own
      Kako ti se uopce da raspravljat sa nekim Seferom?
      You can cry but you'll still die, they'll be no tears in the end...

    14. Like Alessandro Valeri se sviđa ovaj post
    15. #38170
      Nerko' avatar
      a
       
      Datum pristupanja
      Nov 2018
      Poruke
      2,444
      Teme
      158
      CHB
      175
      Spomenut(a)
      19 post(ova)
      Označen(a)
      2 tema
      Dnevna aktivnost
      34 min
      Like (kliknutih)
      1458
      Like (dobivenih)
      1202
      Rep
      Upravo ste rešeni kao digi sinoć

    16. Like Lemior, hana, pyrozeN, Mauro Vitelli se sviđa ovaj post
     

     
  • Oznake za ovu temu

    Pravila pisanja poruke

    • Ne možete otvoriti novu temu
    • Ne možete ostaviti odgovor
    • Ne možete stavljati privitke
    • Ne možete uređivati svoje postove
    •