Registracija
Još aktivnosti

13 Poruke posjetitelja

  1. Vidi Razgovor
    Ok onda se jos ne mogu vratit u H ...
  2. Vidi Razgovor
    Jel knego aktivan uopce il nije zbog lidera govorim
  3. Vidi Razgovor
    postao sam ti ja odsutnost za jucer, a stavila si crveno..
  4. Vidi Razgovor
    Čestitke najbolja liderice ❤️
    1 Like
    Like A m y se sviđa ovaj post
  5. cestitke mala
    1 Like
    Like A m y se sviđa ovaj post
  6. Vidi Razgovor
    Svaka čast!
    1 Like
    Like A m y se sviđa ovaj post
  7. Vidi Razgovor
    Čestitke
    1 Like
    Like A m y se sviđa ovaj post
  8. Vidi Razgovor
    Amyyyy aka Amina čestitke na GMOD-u
    1 Like
    Like A m y se sviđa ovaj post
  9. Vidi Razgovor
    Dobra dobra <3
    1 Like
    Like A m y se sviđa ovaj post
  10. Vidi Razgovor
    Pratim te!
    1 Like
    Like A m y se sviđa ovaj post
Prikaz Poruka Posjetitelja 1 do 10 od 13
Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
O A m y

Opće informacije

Datum rođenja
July 9, 1992
 
O A m y
Lokacija:
Sarajevo
 
O meni na CH
Biografija:
Gamesage 1- 26.02.2019.
Gamesage 2-26.03.2019.
Gamesage 3- 01.04.2019.
Admin 1- 19.05.2019.
------------------------------------
Gamesage 1- 02.02.2020.
------------------------------------
Admin 1-06.03.2021.
Admin 2-27.03.2021.
Admin 3-09.04.2021.
Admin 4-21.04.2021.
Admin 1337-11.05.2021.
Admin 1338-12.06.2021.
------------------------------------
Hitman Lider- 01.05.2021.
Global moderator 01.06.2021.
Nick na RP serveru:
Amy
 
Društvene Mreže
Discord:
AMY#0666

Potpis


Statistika


Ukupno tema
Ukupno tema
3 (0.00%)
Tema po danu
0.00

Ukupno poruka
Ukupno poruka
266 (0.01%)
Poruka po danu
0.32
Poruke posjetitelja
Ukupno Poruka
13
Zadnja Poruka
10-06-21 00:43
Opće informacije
Zadnja aktivnost
Danas 18:47
Trenutna aktivnost
Pregledava Index Croherze Forum
Datum pristupanja
18-03-19

35 Prijatelji

Prikazujem Prijatelje 1 do 10 od 35
Stranica 1 od 4 123 ... PosljednjePosljednje
Stranica 1 od 3 123 PosljednjePosljednje

12-06-21

  • 02:20 - Patrick je kliknuo/la Like za post od A m y u temi -= Hidden Content =-

11-06-21

  • 01:20 - Arsa je kliknuo/la Like za post od A m y u temi -= Hidden Content =-

10-06-21

  • 21:17 - Maya je kliknuo/la Like za post od A m y u temi -= Hidden Content =-
  • 19:24 - A m y je kliknuo/la Like za post od Matrix u temi -= Hidden Content =-
  • 19:24 - A m y je kliknuo/la Like za post od George u temi -= Hidden Content =-
  • 19:23 - A m y je kliknuo/la Like za post od Maya u temi -= Hidden Content =-
  • 16:41 - Milan Radovanovic je kliknuo/la Like za post od A m y u temi -= Hidden Content =-

07-06-21


06-06-21

  • 10:49 - Vjeko je kliknuo/la Like za post od A m y u temi -= Hidden Content =-
  • 01:41 - 'Melek' je kliknuo/la Like za post od A m y u temi -= Hidden Content =-

04-06-21

  • 17:57 - A m y je kliknuo/la Like za post od durqqt u temi -= Hidden Content =-
  • 17:57 - A m y je kliknuo/la Like za post od zlatni u temi -= Hidden Content =-
  • 00:49 - Patrick je kliknuo/la Like za post od A m y u temi -= Hidden Content =-

03-06-21


02-06-21


01-06-21



Stranica 1 od 3 123 PosljednjePosljednje

5 Stavki

RolePlay Server
Slot Vozila
Stavka je kupljena 11-06-21 22:19
+1 slot za privatno vozilo na serveru. ( Samo već ako nemate 5/5 slotova )
Stavka je kupljena 11-06-21 22:19
Forum
Avatar Slika - 225x400
Stavka je kupljena 01-06-21 20:22
Povećanje avatara na dimenzije 225x400px.
Stavka je kupljena 01-06-21 20:22
Muzika na profilu
Stavka je kupljena 03-05-21 21:14
Music player na profilu.
Stavka je kupljena 03-05-21 21:14
Uređivanje Forum Profila
Stavka je kupljena 03-05-21 09:37
Mogućnost uređivanja vlastitog forum profila različitim bojama, fontovima, slikama.
Stavka je kupljena 03-05-21 09:37
Profil Slika - Dimenzije 225x400
Stavka je kupljena 23-04-21 16:05
Povećanje profilne slike na dimenzije 225x400px.
Stavka je kupljena 23-04-21 16:05

30-05-21


29-05-21

  • 23:03 - skriveno

30-04-21


23-04-21


Nema rezultata...

03-05-21

  • 16:08 - Obrisane poruke

01-05-21

  • 16:40 - skriveno

14-04-21

  • 12:09 - Obrisane poruke

07-05-21

  • 22:46 - A m y je promijenio svoj mood u Zlobno

25-04-21

  • 17:30 - A m y je promijenio svoj mood u Opusteno
  • 03:09 - A m y je promijenio svoj mood u Uspavano
  • 03:08 - A m y je promijenio svoj mood u Zlobno

21-04-21

  • 23:41 - A m y je osvježio/la svoj status : 1946
  • 23:40 - A m y je osvježio/la svoj status : .
  • 23:40 - A m y je osvježio/la svoj status :
  • 23:40 - A m y je osvježio/la svoj status :
  • 23:40 - A m y je osvježio/la svoj status : 1946

14-04-21

  • 16:14 - A m y je promijenio svoj mood u Opusteno
  • 16:14 - A m y je promijenio svoj mood u Odlucno
  • 16:14 - A m y je promijenio svoj mood u Ljuto
  • 16:14 - A m y je promijenio svoj mood u Zlobno

02-04-21

  • 18:16 - A m y je promijenio svoj mood u Opusteno

29-03-21

  • 15:25 - A m y je promijenio svoj mood u Uspavano

24-03-21

  • 14:41 - A m y je promijenio svoj mood u Opusteno