PDA

Pogledaj cijelu verziju : [pitanje]



Alex_Coa
05-08-12, 19:27
Zanima me dali slika koju hoću da napravim za fan art mora bit vezana uz GTA San Andreas, ili ovako nešto? :)

pa3k
05-08-12, 19:29
Zanima me dali slika koju hoću da napravim za fan art mora bit vezana uz GTA San Andreas, ili ovako nešto? :)
Kako hoćeš, smao da nije reklamiranje drugog serw...

Alex_Coa
05-08-12, 19:30
Kako hoćeš, smao da nije reklamiranje drugog serw...đ
A jel može da bude od neke druge igrice? :)

Oštar jezik
05-08-12, 19:46
Naravno ...

Na tebi je , ti odlucujes kakvu ces temu uzeti za svoj rad ...

Filozof
05-08-12, 19:55
Zanima me dali slika koju hoću da napravim za fan art mora bit vezana uz GTA San Andreas, ili ovako nešto? :)

ne mora biti ni igrica, o cemu god hoces mozes raditi sigove odnosno bilo kakve radove ( samo bez reklamiranja drugog communitya )

Ako pod Fan Art mislis na Fan Art team morat ces kako se kaze ' pojesti jos puno zganaca ' jer za fan art treba ipak vise znanja u photoshopu, pogledaj prijave za fan art ( ako je jos koja ostala ) da vidis sa kakvim se radovima ulazilo u FA Team.

Alex_Coa
05-08-12, 22:14
Naravno ...

Na tebi je , ti odlucujes kakvu ces temu uzeti za svoj rad ...

Kako misliš da odaberem temu?

Alex_Coa
05-08-12, 22:16
ne mora biti ni igrica, o cemu god hoces mozes raditi sigove odnosno bilo kakve radove ( samo bez reklamiranja drugog communitya )

Ako pod Fan Art mislis na Fan Art team morat ces kako se kaze ' pojesti jos puno zganaca ' jer za fan art treba ipak vise znanja u photoshopu, pogledaj prijave za fan art ( ako je jos koja ostala ) da vidis sa kakvim se radovima ulazilo u FA Team.

Što se tiče photoshpa, znam dovoljno.
I da, jel mi možeš poslati tu prijavu što si rekao, da mi pošalješ link.
Hvala ti unaprijed. :D

The Crazy Lord
06-08-12, 11:29
Nepravilno postana tema...I dobio si odgovor LOCK