PDA

Pogledaj cijelu verziju : [NEWS] Counter-Strike 2



Y a v u z z'
23-12-23, 21:20
Novi Counter vaša mišljenja,meni osobno za sad gejm izgleda dobro još ovo sa novim kutijama i levelima.,Da još malo poprave sprej bilo bi dosta bolje za igru ma da je rađeno na tome bar malo za razliku od početka kako su ga izbacili na prvu,krajem septembra
Šta vi mislite?

meyrin
31-12-23, 09:54
Poz, po meni CS2 nista spec bolji je CSGO, sad mi je igrica nekako za djecu ista kao valorant smanjen broj rundi bezveze

Kenny_Smith
21-01-24, 19:02
Ja kao Ex FPL FACEIT igrac koji je razvalio sunnya i ekipu (citera), kazem da je CSGO 2 strogo smece koje postoji

Clarence Johnson
14-02-24, 17:15
a evo zadnjih 4mj sto ga igram,stvarno na Premieri ima previse citera i to ni ne sakrivaju.....

Pepsi Goran
14-02-24, 20:57
a evo zadnjih 4mj sto ga igram,stvarno na Premieri ima previse citera i to ni ne sakrivaju.....


Probao sa ekipom sa kojom igram vec godinama prvi dan,nije nam se svidelo kontamo nova igrica dati valveu malo vremena.Ponovo probali za 2-3 meseca odigrali 2 game i odustali ja licno ne mogu da se naviknem na novu fiziku i samu mehaniku pucanja.

Clarence Johnson
14-02-24, 23:43
Probao sa ekipom sa kojom igram vec godinama prvi dan,nije nam se svidelo kontamo nova igrica dati valveu malo vremena.Ponovo probali za 2-3 meseca odigrali 2 game i odustali ja licno ne mogu da se naviknem na novu fiziku i samu mehaniku pucanja.

Vjerujem ti.
Iskreno meni manje vise sve "odgovara",ali kazem ti najveci su problem ti citeri,tu valve apsolutno nista ne poduzima u vezi njih.

Spiritus Esensis
15-02-24, 13:14
Odlican je Cs 2 preko faceita

dark side
15-02-24, 13:15
Odlican je Cs 2 preko faceita

jel te nije sramota botino