PDA

Pogledaj cijelu verziju : |~ Da li ste zadovoljni održavanjem CH foruma ? ~|



Ralph
16-03-21, 11:44
https://i.imgur.com/j3JGNRP.png

Dragi forumaši, otvaramo novu sedmičnu anketu.

Ove sedmice anketno pitanje je: Da li ste zadovoljni održavanjem CH foruma?





CH Forum iza sebe ima mnogo godina postojanja. Različiti ljudi su ga vodili na različite načine. Zanima nas, da li je održavanje foruma danas na nekom ozbiljnijem nivou ili ipak i nije. Takođe, ostavite u komentarima neke vaše sugestije, šta bi moglo da se promijeni, da se nešto doda, obriše i slično tome.


Kod po kojem možete postati je sledeći:


Da li ste zadovoljni održavanjem foruma:
Šta bi ste vi promijenili:
Da li je tema foruma stara:
Da li ima previše članova forum staffa:
Nešto za dodati:



CH Forum moderator team.

toMa
16-03-21, 11:46
Vidi se trud staffa

Archer
16-03-21, 16:13
Vidi se trud staffa

Mislis Tome? Posto on jedini radi u backendu foruma.

Tomo je sredio forum malo, popravio neke sitne bugove i dodao neke dobre stvari poput statistike. Sve u svemu zadovoljan sam.

Geroi
16-03-21, 16:49
Da li ste zadovoljni održavanjem foruma: Onako
Šta bi ste vi promijenili: Pojednostavio bi forum, previse informacija kad se jednom udje na pocetnu stranicu.
Da li je tema foruma stara: Jest, al to je vBulletin sta mozes.
Da li ima previše članova forum staffa: Ima, jedan super admin, jedan admin, jedan smod i dva gmoda je sasvim dovoljno.

Kalle
16-03-21, 18:02
Da li ste zadovoljni održavanjem foruma: Da
Da li je tema foruma stara: Onako
Da li ima previše članova forum staffa: Fali ih jos iskreno !
Nešto za dodati: Slusajte Kalleta i necete imati problema !

Alex Martinez
16-03-21, 18:27
moze to bolje

a realno sta je to bilo na forumu dok tomo nije dosao (vratio se) haha

koliko sam primijetio i mateo je poceo da se bavi time, a ovo ostalo mislim da znaju samo poruku obrisat, a za takve je stvari potrebno 2 glave

Matrix
16-03-21, 23:17
Da li ste zadovoljni održavanjem foruma: Da
Šta bi ste vi promijenili: Ima tu par stvari, ali nista veliko..
Da li je tema foruma stara: Jeste ali nista ne skodi : D
Da li ima previše članova forum staffa: Ne, moglo bi se dovesti jos par clanova forum staffa
Nešto za dodati: <3

Mar$el
17-03-21, 20:14
Da li ste zadovoljni održavanjem foruma: Jesam naravno, odličan posao rade.
Šta bi ste vi promijenili: Da imam što za reći, predložio bih već.
Da li je tema foruma stara: Jest, a i neka je. Dio je identiteta ove zajednice.
Da li ima previše članova forum staffa: S obzirom na trenutnu veličinu i aktivnost foruma, smatram da ima, no svakako nije na meni da o tome odlučujem.

Kyūketsuki
19-03-21, 19:11
Da li ste zadovoljni održavanjem foruma:
Sto se tice samog odrzavanja, rijesavanja bugova, optimizacije, forum nikad bolje nije izgledao u povijesti ove zajednice. Nazalost trenutni glavni majstor je naisao na more gresaka i na amaterski rad od predhodnika, ali dosta toga je rijeseno.

Glavnom majstoru se nema sta reci, osim hvala. Uvijek se na necemu novome radi, i nesto se i popravlja. Naravno uvjek moze bolje, od moderatora do super administratora, uvjek moze bolje.

Šta bi ste vi promijenili:
Meni licno je cilj, a i moje misljenje dijeli jos ljudi, da Forum CroHerze privuce ljude koji ne igraju samp. Da ovaj Forum postane zajednica za sve. Znaci da CroHerzegovina postane gaming zajednica ili pak drustvena zajednica, a ne samo samp zajednica. Naravno to je vec razmisljanje nadaleko, ali radi se na tome da se sve unaprijedi.

Da li ima previše članova forum staffa:
Trenutno ima malo vise GMOD-ova, ali od viska glava ne boli, to ce biti rijeseno kada neki budu napredovali na SMODa. Mislim da je taman po pet ljudi na poziciji.

Mk4
23-03-21, 08:39
Lock.
Nasi korisnici su glasali da su zadovljni sa odrzavanjem CH foruma
Hvala svima na glasanju, uskoro nova anketa

Ralph
23-03-21, 10:21
Lock.

63,93% korisnika foruma je zadovoljno održavanjem istog.