PDA

Pogledaj cijelu verziju : .: Prijedlozi za Discord server :.



Alveus
01-10-20, 22:10
Prijedlozi za Discord
U ovoj temi možete postati vaše prijedloge za CH Discord Server.

Pravila postanja:

- Posta se iskljucivo po formularu navedenom dolje.
- Zabranjeno je komentiranje i odgovaranje na tuđe postove.
- Zabranjen je dupli post. Ako imate više prijedloga postajte ih u jednom postu.

Formular:


Nick na forumu:
Nick na DC serveru:
Prijedlog:
Opis:
Slika/Video:

Tony Rogers
02-10-20, 01:16
Nick na forumu: Tony Rogers
Nick na DC serveru: TSC
Prijedlog: Da može da se invite u kanal
Opis: Pa da lider ili član moze invite nekog u sobu a da ta osoba prihvati logg
Slika/Video: //

Ralph
02-10-20, 10:21
Nick na forumu: Tony Rogers
Nick na DC serveru: TSC
Prijedlog: Da može da se invite u kanal
Opis: Pa da lider ili član moze invite nekog u sobu a da ta osoba prihvati logg
Slika/Video: //


Nick na forumu:
Nick na DC serveru: Bozic
Prijedlog: Da se nadovežem na ovo, da LIDER ima permisiju da daje Member permisiju nekog tima.

Vaso
02-10-20, 13:56
Nick na forumu:
Nick na DC serveru: Bozic
Prijedlog:
Da se nadovežem na ovo, da LIDER ima permisiju da daje Member permisiju nekog tima.

Nije izvodljivo jer se mora svakom lideru dodati admin permisija na discordu.
Može se jedino dodati bot > kada neko joina serveru da izabere bandu/mafiju/organizaciju i automatski ce mu se taj role i permisija za kanale dati, a za skidanje rolea ili da neko nema pristup voice chatovima bandi/mafija/orgaizacija, to ce admin morati da mu skine.

Senji
02-10-20, 15:42
Nick na forumu: Eddard Stark
Nick na DC serveru: Eddard Stark
Prijedlog: meme soba
Opis: meme soba da se smejemo naleeeee
Slika/Video: //

zlatan
02-10-20, 18:13
Nick na forumu: <----
Nick na DC serveru: McGarrett
Prijedlog: Više njih
Opis:

#1 - Prijave igrača - pošto su igrači sada puno aktivniji u sobama za razgovor nego na TS ( Discord ima mogućnost biti drugi forum ), bilo bi dobro napraviti PRIJAVE IGRAČA. Jednostavno su im prijave pred nosom, ne moraju otvarati dodatno Chrome/Mozillu da bi ušli prijaviti nekoga.

#2 - Igraču koji treba permisiju/role za ulazak u neku sobu ( GSF, Y, LCN itd itd ) tražiti sliku statsa sa njegovim nickom i organizacijom. Meni iskreno ne treba igrač pod imenom Žuti koji nije član GSF/Y u sobi da nas slušaš itd itd.

Zahtjev za permisiju > Vaš nick na serveru > slika stats

#3 - Složiti role-ove da igrač sam bira koje channel-e želi vidjeti ( to se više odnosi na dolje channele za igre - CS, Valorant itd itd ). Klikom na ikonicu u početnom channelu DOBRODOŠLI, da automatski dobiješ taj role od sobe ( klikom na CS dobiješ CS role i automatski vidiš CS channel ). To se može složiti i za sve ostale channel-e/role-ove/boje ako vam tako odgovara, s vremenom će doći više channel-a i to će biti previše natrpano po izgledu.

#4 - Black market ili samo market - oglasna ploča koja će služiti igračima pri prodaji imovine/vozila, CHB, CHC itd na RP serveru.

#5 - Da se u channel ZABAVA dodaju Slike ( meme ili kako vama paše ) > manje će se spammati kojekakve slike u glavnom chatu. Zna se čemu služi glavni chat.

- Da se doda još jedan chat recimo SPAMM HOUSE chat gdje je dozvoljeno pisati bilo šta ( naravno da se poštuju pravila - bez psovanja, provociranja i slično, ako i dođe do toga, admin može banati/mute )

#6 - AFK room - onaj tko je duže od 10 minuta AFK u sobi da ga automatski prebaci u AFK room

Samo da se nadovežem za GLAVNI CHAT - Ubaciti slow-mode > da onaj tko napiše poruku da dobije cooldown 30 sek i nakon toga može opet pisati

Slika/Video: //

Alveus
04-10-20, 13:25
Nick na forumu: Tony Rogers
Nick na DC serveru: TSC
Prijedlog: Da može da se invite u kanal
Opis: Pa da lider ili član moze invite nekog u sobu a da ta osoba prihvati logg
Slika/Video: //



Nick na forumu:
Nick na DC serveru: Bozic
Prijedlog:
Da se nadovežem na ovo, da LIDER ima permisiju da daje Member permisiju nekog tima.

Za lidere napravljene komande /dajrole i /uzmirole, tako mogu davati/uzimati role svoje organizacije članovima.

Također lideri mogu move korisnika iz kanala "----Soba za razgovor----" u kanal svoje organizacije i obrnuto u slucaju da nekoga treba izbaciti/ubaciti u sobu.



Nick na forumu: Eddard Stark
Nick na DC serveru: Eddard Stark
Prijedlog: meme soba
Opis: meme soba da se smejemo naleeeee
Slika/Video: //


Dodana je soba "memes-fun" za to.


Nick na forumu: <----
Nick na DC serveru: McGarrett
Prijedlog: Više njih
Opis:

#1 - Prijave igrača - pošto su igrači sada puno aktivniji u sobama za razgovor nego na TS ( Discord ima mogućnost biti drugi forum ), bilo bi dobro napraviti PRIJAVE IGRAČA. Jednostavno su im prijave pred nosom, ne moraju otvarati dodatno Chrome/Mozillu da bi ušli prijaviti nekoga.

#2 - Igraču koji treba permisiju/role za ulazak u neku sobu ( GSF, Y, LCN itd itd ) tražiti sliku statsa sa njegovim nickom i organizacijom. Meni iskreno ne treba igrač pod imenom Žuti koji nije član GSF/Y u sobi da nas slušaš itd itd.

Zahtjev za permisiju > Vaš nick na serveru > slika stats

#3 - Složiti role-ove da igrač sam bira koje channel-e želi vidjeti ( to se više odnosi na dolje channele za igre - CS, Valorant itd itd ). Klikom na ikonicu u početnom channelu DOBRODOŠLI, da automatski dobiješ taj role od sobe ( klikom na CS dobiješ CS role i automatski vidiš CS channel ). To se može složiti i za sve ostale channel-e/role-ove/boje ako vam tako odgovara, s vremenom će doći više channel-a i to će biti previše natrpano po izgledu.

#4 - Black market ili samo market - oglasna ploča koja će služiti igračima pri prodaji imovine/vozila, CHB, CHC itd na RP serveru.

#5 - Da se u channel ZABAVA dodaju Slike ( meme ili kako vama paše ) > manje će se spammati kojekakve slike u glavnom chatu. Zna se čemu služi glavni chat.

- Da se doda još jedan chat recimo SPAMM HOUSE chat gdje je dozvoljeno pisati bilo šta ( naravno da se poštuju pravila - bez psovanja, provociranja i slično, ako i dođe do toga, admin može banati/mute )

#6 - AFK room - onaj tko je duže od 10 minuta AFK u sobi da ga automatski prebaci u AFK room

Samo da se nadovežem za GLAVNI CHAT - Ubaciti slow-mode > da onaj tko napiše poruku da dobije cooldown 30 sek i nakon toga može opet pisati

Slika/Video: //


1. - Ne, neka prijave ostanu na forumu.
2. - Ovo je riješeno komandom /dajrole.
3. - Za ovo ću još vidjeti, trenutno nema toliko puno kanala, ali kasnije bi se moglo napraviti.
4. - Ne, nepotrebno i bit će neaktivno.
5. - Kreiran je kanal #memes-fun.
6. - Ovo je bilo na početku pa je Joca ukinuo.

Kripi
13-11-20, 09:59
Nick na forumu:KripI_Bro
Nick na DC serveru:Kripi
Prijedlog:Da igraci mogu praviti svoje sobe
Opis:Ovako , kad se ts ugasio reko sam Dejanu i Nikoli ( Kendricku ) kako bi bilo dobro da na diskordu mogu da se prave svoje sobe ko na ts , i pogodite sta moze bez cimanja Alveusa i slicnih , koliko sam upucen mozete napraviti privatnu sobu , zakljucati i otkljucati istu takodje mozete dati i permisiju nekome da udje.
Slika/Video: Nemam bas sliku ali bi to trebalo ovako od prilike izgledati : Udjes u neku sobu , bot ti automacki napravi sobu i premestite u nju , ti mozes je zakljucati ili ostaviti otkljucanu da svi mogu uci , ako je zakljucana mozes dati permisije nekom a ako nije moze svako uci , takodje svi mogu bideti sobu da li bila zakljucana ili otkljucana
https://streamable.com/658aco <--- to bi ovako nekako izgledalo :P

Unravel
13-11-20, 15:30
Nick na forumu:KripI_Bro
Nick na DC serveru:Kripi
Prijedlog:Da igraci mogu praviti svoje sobe
Opis:Ovako , kad se ts ugasio reko sam Dejanu i Nikoli ( Kendricku ) kako bi bilo dobro da na diskordu mogu da se prave svoje sobe ko na ts , i pogodite sta moze bez cimanja Alveusa i slicnih , koliko sam upucen mozete napraviti privatnu sobu , zakljucati i otkljucati istu takodje mozete dati i permisiju nekome da udje.
Slika/Video: Nemam bas sliku ali bi to trebalo ovako od prilike izgledati : Udjes u neku sobu , bot ti automacki napravi sobu i premestite u nju , ti mozes je zakljucati ili ostaviti otkljucanu da svi mogu uci , ako je zakljucana mozes dati permisije nekom a ako nije moze svako uci , takodje svi mogu bideti sobu da li bila zakljucana ili otkljucana
https://streamable.com/658aco <--- to bi ovako nekako izgledalo :P


Dobarrrr, Znam na sta si mislio svidja mi se, moze se napraviti samo eto da se dogovore+

bedenix
13-11-20, 16:37
Nick na forumu:KripI_Bro
Nick na DC serveru:Kripi
Prijedlog:Da igraci mogu praviti svoje sobe
Opis:Ovako , kad se ts ugasio reko sam Dejanu i Nikoli ( Kendricku ) kako bi bilo dobro da na diskordu mogu da se prave svoje sobe ko na ts , i pogodite sta moze bez cimanja Alveusa i slicnih , koliko sam upucen mozete napraviti privatnu sobu , zakljucati i otkljucati istu takodje mozete dati i permisiju nekome da udje.
Slika/Video: Nemam bas sliku ali bi to trebalo ovako od prilike izgledati : Udjes u neku sobu , bot ti automacki napravi sobu i premestite u nju , ti mozes je zakljucati ili ostaviti otkljucanu da svi mogu uci , ako je zakljucana mozes dati permisije nekom a ako nije moze svako uci , takodje svi mogu bideti sobu da li bila zakljucana ili otkljucana
https://streamable.com/658aco <--- to bi ovako nekako izgledalo :P

To se na TS3 moglo jer tamo kanali ostaju privremeno, a na discordu kanal ostaje dok se ne obrise..mislim da bi nastao kaos

Kripi
13-11-20, 16:39
To se na TS3 moglo jer tamo kanali ostaju privremeno, a na discordu kanal ostaje dok se ne obrise..mislim da bi nastao kaos

zapravo kad izadje onaj koji je napravio voice nestaje

Alveus
14-11-20, 01:29
Nick na forumu:KripI_Bro
Nick na DC serveru:Kripi
Prijedlog:Da igraci mogu praviti svoje sobe
Opis:Ovako , kad se ts ugasio reko sam Dejanu i Nikoli ( Kendricku ) kako bi bilo dobro da na diskordu mogu da se prave svoje sobe ko na ts , i pogodite sta moze bez cimanja Alveusa i slicnih , koliko sam upucen mozete napraviti privatnu sobu , zakljucati i otkljucati istu takodje mozete dati i permisiju nekome da udje.
Slika/Video: Nemam bas sliku ali bi to trebalo ovako od prilike izgledati : Udjes u neku sobu , bot ti automacki napravi sobu i premestite u nju , ti mozes je zakljucati ili ostaviti otkljucanu da svi mogu uci , ako je zakljucana mozes dati permisije nekom a ako nije moze svako uci , takodje svi mogu bideti sobu da li bila zakljucana ili otkljucana
https://streamable.com/658aco <--- to bi ovako nekako izgledalo :P



Dobra ideja, napravit ćemo nešto oko toga. Vidjet ću jel mogu iskoristiti neke od postojećih botova na serveru za to, da ne dodajem novog samo zbog te opcije.

Kyūketsuki
26-11-20, 11:31
Nick na forumu: brutt
Nick na DC serveru: J.Vega
Prijedlog : Legende organizacija
Opis: Da se stavi Role Legende, nista posebno, kao sto pise npr "H Member", da ima i "H Legenda", ne treba taj role imati ikakvih mogucnosti, ali ono da stoji samo ispod imena. Naravno racunat cemo legende "TSC,LCN,GSF,Yakuze,Hitmana i mozda jos neke orge". To jest Legende server organizacija. Bilo bi lijepo da mi stoji ispod imena "TSC Legenda"

Alveus
26-11-20, 11:56
Nick na forumu: brutt
Nick na DC serveru: J.Vega
Prijedlog : Legende organizacija
Opis: Da se stavi Role Legende, nista posebno, kao sto pise npr "H Member", da ima i "H Legenda", ne treba taj role imati ikakvih mogucnosti, ali ono da stoji samo ispod imena. Naravno racunat cemo legende "TSC,LCN,GSF,Yakuze,Hitmana i mozda jos neke orge". To jest Legende server organizacija. Bilo bi lijepo da mi stoji ispod imena "TSC Legenda"

Nažalost moram ovo odbiti, smatram da je to nepotrebno gomilanje role-ova na serveru, već ih imamo 50 i većina njih još služi kao pristup nekom channelu/chatu/komandi, dok je ovo samo natpis.

Kyūketsuki
10-01-21, 11:37
Nick na forumu: Mikaela
Nick na DC serveru: Mikaela
Prijedlog: CH OldSql
Opis: Da se napravi role za korisnike koji su na CH vise od decenije. Znam da ces reci, da vec ima previse role, da je nepotrebno, ali fino bi bilo stavit. Naravno Role bi dobili korisnici koji su stvarno tu vise od deceniju, ne bi dobili oni koji se lazno predstavljaju, lako je to provjerit.

Za pocetak stavit korisnike koji su tu od 07/08/08/2010. Takvih korisnika nema puno. Kada bi se stavilo od 2012 bilo bi previse.


Edit : Napravljen ROLE

Hrvoje Andrakovic
10-01-21, 13:10
Treba ovo skupa sa CH forum badgom,prije bih CH oldschool stavio nego kupljenu CH legendu...

Kyūketsuki
29-01-21, 20:42
Nick na forumu: Mikaela
Nick na DC serveru: Mikaela
Prijedlog: Lideri
Opis: Kao sto ima Forum Staff, Admini, tako da imaju i Lideri koji ce se nalaziti ispod Admina. Da ih igraci mogu lakse naci, i da im mogu Role trazit za org od istih, kao i za sve ostalo. Mozda ne bi bilo lose, vidi..

Alveus
29-01-21, 23:48
Nick na forumu: Mikaela
Nick na DC serveru: Mikaela
Prijedlog: Lideri
Opis: Kao sto ima Forum Staff, Admini, tako da imaju i Lideri koji ce se nalaziti ispod Admina. Da ih igraci mogu lakse naci, i da im mogu Role trazit za org od istih, kao i za sve ostalo. Mozda ne bi bilo lose, vidi..

Prijedlog realiziran

Johnny Stechino
31-01-21, 13:33
Nick na forumu: Johnny Stechino
Nick na DC serveru: Tequila#3782 (Stechino)
Prijedlog: Bot koji ce executat jednostavne komande npr !/chstats
Opis: Bot koji moze odradjivati jednostavne naredbe npr !/yakuzakativni,!/adminiaktivni,!/chstats.Takodjer moze imati neke mini igre da se uvede neka mala ekonomija pa da ima npr !/Rulet.
Slika/Video:https://cdn.discordapp.com/attachments/805398394288734238/805398710874931200/unknown.png

Alveus
02-02-21, 17:29
Nick na forumu: Johnny Stechino
Nick na DC serveru: Tequila#3782 (Stechino)
Prijedlog: Bot koji ce executat jednostavne komande npr !/chstats
Opis: Bot koji moze odradjivati jednostavne naredbe npr !/yakuzakativni,!/adminiaktivni,!/chstats.Takodjer moze imati neke mini igre da se uvede neka mala ekonomija pa da ima npr !/Rulet.
Slika/Video:https://cdn.discordapp.com/attachments/805398394288734238/805398710874931200/unknown.png

Ovo sam i ja imao na umu. Tj. imao sam ideju da se napravi CH Discord bot koji bi bio povezan sa serverom i forumom te imao različite korisne komande i funkcije. Ali tu ima dosta posla i trenutno nemamo opciju hostanja istog na našoj mašini. Možda u budućnosti.

Kyūketsuki
19-04-21, 15:47
Nick na forumu:
rainboy

Nick na DC serveru:
rainboy.

Prijedlog:
Bot AntiSpamm Warn

Opis:
Mislim da vam ovaj Bot daje warn bez razloga, nesto sam bukvalno pomagao korisniku, jesam napisao vise poruka, ali sigurno nije spamm.

Slika/Video:
https://i.imgur.com/LKHPSzk.png

Archer
19-04-21, 15:48
Nick na forumu:
Danny Dust

Nick na DC serveru:
Dusty Dan

Prijedlog:
MUDAE MUDAE MUDAE MUDAE MUDAE

Opis:
Dodaj Mudae da spamamo anime harem Alveus

Slika/Video:
//

Alveus
19-04-21, 16:15
Nick na forumu:
rainboy

Nick na DC serveru:
rainboy.

Prijedlog:
Bot AntiSpamm Warn

Opis:
Mislim da vam ovaj Bot daje warn bez razloga, nesto sam bukvalno pomagao korisniku, jesam napisao vise poruka, ali sigurno nije spamm.

Slika/Video:
https://i.imgur.com/LKHPSzk.png


Taj antispam je bio u eksperimentalnoj fazi, al ugasio sam sad dok ga bolje ne namjestim ili ne nađem alternativu.


Nick na forumu:
Danny Dust

Nick na DC serveru:
Dusty Dan

Prijedlog:
MUDAE MUDAE MUDAE MUDAE MUDAE

Opis:
Dodaj Mudae da spamamo anime harem Alveus

Slika/Video:
//

Riješeno, bot je dodan.

Senji
01-06-21, 11:20
Nick na forumu: Din Djarin
Nick na DC serveru: Din Djarin (Senjiks#8757)
Prijedlog: Marketing soba za pisanje
Opis: Retko kad vidim nekog u marketing voiceu zato napravite chatove za timove
Slika/Video: //

Sara
01-06-21, 12:23
Nick na forumu: Din Djarin
Nick na DC serveru: Din Djarin (Senjiks#8757)
Prijedlog: Marketing soba za pisanje
Opis: Retko kad vidim nekog u marketing voiceu zato napravite chatove za timove
Slika/Video: //



Ovo vec postoji.

DeBadosa
01-06-21, 18:12
Nick na forumu V e n o m
Nick na DC serveru Anes
Prijedlog Pa kada ste vec ubacili #marketing chat ubacite to za sve forum i server timove npr #FanArt chat #DJ chat idt...
Opis Receno gore
Slika video .

Alveus
01-06-21, 23:15
Nick na forumu V e n o m
Nick na DC serveru Anes
Prijedlog Pa kada ste vec ubacili #marketing chat ubacite to za sve forum i server timove npr #FanArt chat #DJ chat idt...
Opis Receno gore
Slika video .

Nema potrebe za sad natrpavat discord sa channelima koji neće imati nikakvu posebnu svrhu pogotovo za ove manje timove koji i onako za bitnije stvari oko samog rada u timu imaju već chat na forumu.

Kyūketsuki
10-06-21, 12:11
Nick na forumu:
babyblue

Nick na DC serveru:
babyblue.

Prijedlog:
Penzioner Role

Opis:
Pa da ovi Forum Penzioneri imaju svoj Role. Ima samo par tih ljudi.

Slika/Video:
//

Alveus
10-06-21, 20:48
Nick na forumu:
babyblue

Nick na DC serveru:
babyblue.

Prijedlog:
Penzioner Role

Opis:
Pa da ovi Forum Penzioneri imaju svoj Role. Ima samo par tih ljudi.

Slika/Video:
//

Riješeno, role dodan

Tatta
10-06-21, 21:25
Nick na forumu: Tatta

Nick na DC serveru: Tatta

Prijedlog: CH Interview

Opis: Posto cesto slusam razne emisije na radiu , dosao sam do ove ideje .
Rado slusam neke emisije na radiu i znam tocan dan u tjednu i vrijeme kada je emisija u toku .
Moj prijedlog jeste da se na Discord-u uvede emisija . Na primjer jednom tjedno .
Da se zna da je emisija npr nedjeljom u 16:00 h . U emisiji imamo voditelja koji postavlja pitanja i gosta koji odgovara .
Nesto tipa : Nedjeljom u 2 ( da bolje obisem za one koji me ne svacaju na sto mislim ) .
Emisija neka traje nekih 2h cca . Da se doda soba na Discord-u gdje samo Voditelj emisije i Gost mogu pricati a da drugi mogu samo slusati i pisati . Onemoguciti slusaocima pricanje u tom kanalu kako ne bi smetali tokom emisije ali dozvoliti im pisanje kako bi mogli napisati neko pitanje koje voditelj emisije moze postaviti gostu ukoliko to zeli .
Svake nedjelje bi bio pozvan neki drugi gost .

Da bi to bilo zaista aktualno , emisiju bi morao netko voditi tko zna pricati ( biti komunikativan ) i postavljati pitanja .

Ja sam osobno ljubitelj jedne radijske emisije koja je svakog cetvrtka od 16:00h do 18:00h i stalno pokusavam u to vrijeme prebaciti na tu frenkvenciju kako bi slusao emisiju .

Mislim da ova ideja itekako ima potencijala kako bi Discord jos vise aktivirala , najvise za slusaoce .

Slika/Video:
Nemam sliku , ali kao sto vec rekoh ; potrebna je samo jedna soba u kojoj samo Voditelj i Gost mogu pricati . Ostali slusaoci mogu samo pisati .

Alveus
10-06-21, 22:10
Nick na forumu: Tatta

Nick na DC serveru: Tatta

Prijedlog: CH Interview

Opis: Posto cesto slusam razne emisije na radiu , dosao sam do ove ideje .
Rado slusam neke emisije na radiu i znam tocan dan u tjednu i vrijeme kada je emisija u toku .
Moj prijedlog jeste da se na Discord-u uvede emisija . Na primjer jednom tjedno .
Da se zna da je emisija npr nedjeljom u 16:00 h . U emisiji imamo voditelja koji postavlja pitanja i gosta koji odgovara .
Nesto tipa : Nedjeljom u 2 ( da bolje obisem za one koji me ne svacaju na sto mislim ) .
Emisija neka traje nekih 2h cca . Da se doda soba na Discord-u gdje samo Voditelj emisije i Gost mogu pricati a da drugi mogu samo slusati i pisati . Onemoguciti slusaocima pricanje u tom kanalu kako ne bi smetali tokom emisije ali dozvoliti im pisanje kako bi mogli napisati neko pitanje koje voditelj emisije moze postaviti gostu ukoliko to zeli .
Svake nedjelje bi bio pozvan neki drugi gost .

Da bi to bilo zaista aktualno , emisiju bi morao netko voditi tko zna pricati ( biti komunikativan ) i postavljati pitanja .

Ja sam osobno ljubitelj jedne radijske emisije koja je svakog cetvrtka od 16:00h do 18:00h i stalno pokusavam u to vrijeme prebaciti na tu frenkvenciju kako bi slusao emisiju .

Mislim da ova ideja itekako ima potencijala kako bi Discord jos vise aktivirala , najvise za slusaoce .

Slika/Video:
Nemam sliku , ali kao sto vec rekoh ; potrebna je samo jedna soba u kojoj samo Voditelj i Gost mogu pricati . Ostali slusaoci mogu samo pisati .

Ja ovo mogu realizirati u vidu kreiranja channela i podešavanja, ali ostatak ovisi o Hawk s obzirom da je on voditelj Interview Teama.
Meni je prijedlog sasvim solidan, ako Hawk želi može nešto organizirati pa naći osobu koja bi to vodila. Onda bi vidjeli koliki je interes za to i razmislili dal treba nastavljati.

Hawk
11-06-21, 14:47
Ja ovo mogu realizirati u vidu kreiranja channela i podešavanja, ali ostatak ovisi o Hawk s obzirom da je on voditelj Interview Teama.
Meni je prijedlog sasvim solidan, ako Hawk želi može nešto organizirati pa naći osobu koja bi to vodila. Onda bi vidjeli koliki je interes za to i razmislili dal treba nastavljati.

Ide na razmatranje prijedlog, do kad ne definiramo sve.

Nemanja_Galaxyy
16-06-21, 09:27
Vas Nick Na Forumu Nemanja Galaxyy
Vas Nick Na Dc Nemanja_N
Prijedlog Da se ne psuje
Opis Da kad neko nesto ruzno rekne to ga server spreci da rekne to
Slika/Video

Alveus
16-06-21, 14:44
Vas Nick Na Forumu Nemanja Galaxyy
Vas Nick Na Dc Nemanja_N
Prijedlog Da se ne psuje
Opis Da kad neko nesto ruzno rekne to ga server spreci da rekne to
Slika/Video

Ovo već postoji, no samo su najkorištenije riječi pokrivene. Nemoguće je napraviti da apsolutno sve neprimjereno detektira, al zato je tu discord staff da na to pazi.

hugo'
29-06-21, 17:14
Nick na forumu: PricE
Nick na DC serveru:Gadafi
Prijedlog:Forum Moderator role
Opis:da svi moderatori foruma mogu imati na DC serveru Forum Staff role i Forum Moderator ,+ da se mogu prikljućiti u Forum Staff kanal
Slika/Video:n o p e

Alveus
29-06-21, 18:03
Nick na forumu: PricE
Nick na DC serveru:Gadafi
Prijedlog:Forum Moderator role
Opis:da svi moderatori foruma mogu imati na DC serveru Forum Staff role i Forum Moderator ,+ da se mogu prikljućiti u Forum Staff kanal
Slika/Video:n o p e

Odbijeno

Mate Zito
14-07-21, 17:49
Nick na forumu: Mate Zito
Nick na DC serveru: Mate Zito
Prijedlog: Da me se unbana na discordu
Opis: Nemam opisa pojeo sam ga *___*
Slika/Video: Pa nez bolja mi je slika ali i video podrzavam ako je dobar

Alveus
17-07-21, 15:41
Nick na forumu: Mate Zito
Nick na DC serveru: Mate Zito
Prijedlog: Da me se unbana na discordu
Opis: Nemam opisa pojeo sam ga *___*
Slika/Video: Pa nez bolja mi je slika ali i video podrzavam ako je dobar


Odbijeno, nije još prošlo mjesec dana od bana.

DeBadosa
18-07-21, 10:05
Nick na forumu Vansequer
Nick na DC serveru Vansequer
Prijedlog Da se napravi text kanal za dobrodošlicu na server,nako radi reda
Opis rekao sam gore
Slika/Video

Alveus
18-07-21, 14:31
Nick na forumu Vansequer
Nick na DC serveru Vansequer
Prijedlog Da se napravi text kanal za dobrodošlicu na server,nako radi reda
Opis rekao sam gore
Slika/Video

Cuj razlog "nako radi reda" :palm::palm::palm:
Nepotrebno, svatko tko uđe na server dobije discordov welcome screen i poruku dobrodoslice od bota, sasvim dovoljno.

Joni.
04-12-23, 19:07
Nick na forumu: Joni
Nick na DC serveru: Kqwi
Prijedlog: Dodati evente

Opis: Eventi na discord serveru mogli bi napraviti pozitivan utjecaj onima koji sudjeluju na njima, event bi mogli imati razne teme. Neki od moji primjera za te teme jesu (Napredovanje severa, mišljenja igrača o serveru, Natječaji o raznim djelatnostima, Najbolje ispričana priča itd.), ovime server bi se mogao dosta osvježiti i napraviti jako aktivnim ako je dobro isplanirano. Eventi su dodani koliko ja mislim prošle godine i promjenili su discord server ka boljem. Zašto nebi mi iskoristili tu funkciju diskorda kako bi smo napravili bolje mjesto za igrace CH-a. Ti eventi bi se mogli i snimati te postaviti na društvene mreže ili prenositi uživo. Ovo su samo neke mogućnosti, kasnije ovo se može razviti na više stvari samo zavisi od kreatorske kreativnosti.

Slika/Video: https://www.youtube.com/watch?v=UC0Cebf0xv8
Ovo je video od discord-a u kojem je vizuelno objašnjeno kako bi se to moglo odraditi.

Srdačan pozdrav i s poštovanjem Joni.

Matthew
11-12-23, 15:25
Nick na forumu: Joni
Nick na DC serveru: Kqwi
Prijedlog: Dodati evente

Opis: Eventi na discord serveru mogli bi napraviti pozitivan utjecaj onima koji sudjeluju na njima, event bi mogli imati razne teme. Neki od moji primjera za te teme jesu (Napredovanje severa, mišljenja igrača o serveru, Natječaji o raznim djelatnostima, Najbolje ispričana priča itd.), ovime server bi se mogao dosta osvježiti i napraviti jako aktivnim ako je dobro isplanirano. Eventi su dodani koliko ja mislim prošle godine i promjenili su discord server ka boljem. Zašto nebi mi iskoristili tu funkciju diskorda kako bi smo napravili bolje mjesto za igrace CH-a. Ti eventi bi se mogli i snimati te postaviti na društvene mreže ili prenositi uživo. Ovo su samo neke mogućnosti, kasnije ovo se može razviti na više stvari samo zavisi od kreatorske kreativnosti.

Slika/Video: https://www.youtube.com/watch?v=UC0Cebf0xv8
Ovo je video od discord-a u kojem je vizuelno objašnjeno kako bi se to moglo odraditi.

Srdačan pozdrav i s poštovanjem Joni.
Vidjet ću kako se ovo može uklopiti.

Carlos Suarez
31-01-24, 22:29
Nick na forumu: Carlos Suarez
Nick na DC serveru: Carlos Suarez
Prijedlog: Chat organizacija
Opis: Vratiti chat svake organizacije sa svih servera. Kao sto je prije bilo, pored voice kanala imati i chat. Znam da trenutno u sklopu voice ima i chat koji nije bas funkcionalan jer ne mozes vidjeti da li su dosle nove poruke dok ne otvoris. A da ga otvoris trebas ici na voice pa kliknuti ikonu od chata i jos ti otvori samo preko pola ekrana.

Matthew
31-01-24, 22:43
Nick na forumu: Carlos Suarez
Nick na DC serveru: Carlos Suarez
Prijedlog: Chat organizacija
Opis: Vratiti chat svake organizacije sa svih servera. Kao sto je prije bilo, pored voice kanala imati i chat. Znam da trenutno u sklopu voice ima i chat koji nije bas funkcionalan jer ne mozes vidjeti da li su dosle nove poruke dok ne otvoris. A da ga otvoris trebas ici na voice pa kliknuti ikonu od chata i jos ti otvori samo preko pola ekrana.
Ne vidim potrebu za chatom kada ima chat na forumu, chat u tajnom boardu, chat na serveru + taj voice chat
Preko desktop racunala ne moras ulaziti u chat da bi vidio chat za mob ne znam, ali ovo se nece vracati samo su se beze chatovi redali

Carlos Suarez
31-01-24, 23:21
Ne vidim potrebu za chatom kada ima chat na forumu, chat u tajnom boardu, chat na serveru + taj voice chat
Preko desktop racunala ne moras ulaziti u chat da bi vidio chat za mob ne znam, ali ovo se nece vracati samo su se beze chatovi redali


Jel na forumu mogu napisati poruku sa jednom rijeci ili manje od 10 znakova? Jel na forumu smjem DP raditi? Na forumu post vide svi korisnici foruma (a mozda nebi smjeli). Jel na forumu stigne tebi obavjestenje kad te neko oznaci? Jel tajni board imaju svi clanovi? Jel chat na serveru vidi neko ko je usao poslje 5 minuta od razgovora? Jel na serveru mogu slati slike?

Situacija od neku vecer kad nismo mogli imati sastanak kako treba zbog laga, da smo imali taj chat na discordu mogli smo na njemu biti. Za taj voice chat malo ko i zna.

Taj chat moze sve, bio je najbolji, najlaksi i najbrzi nacin komunikacije izmedju clanova.

Ali vama to smeta, jer vam je veliki spam, pa imas opciju da sakrijes kanale. Ja sam sakrio sve osim nekoliko bitnih sto nebi i vi. Zaduziti jednog discord admina da se bavi sa tim chatovima ostali mogu sakriti chatove, ako treba neka pomoc zovemo tog admina, ako on ne moze rijesiti obrati se nekom drugom i problem rijesen.

Zamolio bih te da odgovoris na sva moja pitanja sa razumnim odgovorima.

Matthew
01-02-24, 00:31
Jel na forumu mogu napisati poruku sa jednom rijeci ili manje od 10 znakova? Jel na forumu smjem DP raditi? Na forumu post vide svi korisnici foruma (a mozda nebi smjeli). Jel na forumu stigne tebi obavjestenje kad te neko oznaci? Jel tajni board imaju svi clanovi? Jel chat na serveru vidi neko ko je usao poslje 5 minuta od razgovora? Jel na serveru mogu slati slike?

Situacija od neku vecer kad nismo mogli imati sastanak kako treba zbog laga, da smo imali taj chat na discordu mogli smo na njemu biti. Za taj voice chat malo ko i zna.

Taj chat moze sve, bio je najbolji, najlaksi i najbrzi nacin komunikacije izmedju clanova.

Ali vama to smeta, jer vam je veliki spam, pa imas opciju da sakrijes kanale. Ja sam sakrio sve osim nekoliko bitnih sto nebi i vi. Zaduziti jednog discord admina da se bavi sa tim chatovima ostali mogu sakriti chatove, ako treba neka pomoc zovemo tog admina, ako on ne moze rijesiti obrati se nekom drugom i problem rijesen.

Zamolio bih te da odgovoris na sva moja pitanja sa razumnim odgovorima.
Nemam ti sta odgovoriti, bukvalno si mi rekao da je ovaj chat sto se nalazi u samom kanalu sasvim dovoljan za sve potrebe koje si naveo.