PDA

Pogledaj cijelu verziju : [OSTALO] "Kaos na parkingu: Grezda je udario Čolaka šakom u glavu!"



Hawk
01-06-20, 08:41
https://img.24sata.hr/BOp2-5jNK5nYYNJTt5RVxw9v4jA=/414x276/smart/media/images/2020-21/pxl-310520-29094314.jpg

Delegatu utakmice prijavljen je fizički obračun na parkingu ispred svlačionice dok je sastavljao zapisnik. Eros Grezda, igrač Osijeka, šakom u glavu udario je napadača Rijeke Antonija Čolaka.

Rijeka je u nevjerojatnom preokretu punom sudačkih repova slavila u polufinalu Kupa Hrvatske 3-2 protiv Osijeka i plasirala se u finale.

I dok su trener i uprava Osijeka bijesni te čak planiraju cijeli slučaj odvesti i na sud, neki od igrača stvar su u svoje ruke uzeli na parkingu nakon utakmice.

Delegatu utakmice prijavljen je fizički obračun na parkingu ispred svlačionice dok je sastavljao zapisnik. Eros Grezda, jedan od boljih osječkih igrača na ovoj utakmici, šakom u glavu udario je napadača Rijeke Antonija Čolaka, ujedno i strijelca penala za izjednačenje 2-2.

Intervenirala je i policija. Neslužbeno doznajemo kako je Čolak hodao prema svom automobilu, a Grezda se zaletio i opalio ga. Netko obučen u Osijekovu trenirku napadača Rijeke čak je i pljunuo.

Delegat utakmice Ivan Smokrović je u službenom zapisniku utakmice naveo:

- Po završetku utakmice, tijekom pisanja ovog zapisnika, delegatu utakmice je prijavljeno da je u prostoru stadiona Rujevica na parkiralištu ispred svlačionica došlo do fizičkog napada na način da je igrač NK Osijeka br. 11 Eros Grezda šakom u glavu udario igrača HNK Rijeka br. 17 Čolak Mirko Antonio, a zbog čega je intervenirala policija te u trenutku pisanja ovog zapisnika vršila službenu obradu istog događanja.

- Ovo je najveća krađa u mojoj karijeri. Rijeka nije postojala na terenu dok se sudac nije umiješao. Mi toliko ulažemo u klub, a onda se u polufinalu Kupa pred vrhom HNS-a ovako z**ebavaju s nama. Kakvi su to sudački levati - rekao je ranije Alen Petrović, sportski direktor kluba, a s njim se složio i njegov pomoćnik Skender:

- Ovo nisu čista posla. Jović u VAR sobi, a Pajač na travnjaku. Sramota, skandal, izbacili su nas iz finala.

Hawk
IZVOR (https://www.24sata.hr/sport/sukob-na-parkingu-grezda-je-udario-colaka-sakom-u-glavu-696414)