PDA

Pogledaj cijelu verziju : - CH:FR - Glavni chat -



Stranice : [1] 2 3 4

Ibrahim
05-03-20, 23:43
https://i.ibb.co/k0HTgf0/RxcKsNv.png (https://imgbb.com/)

CroHerze FreeRoam - Glavni Chat -

> IP| USKORO |<


U ovom Chatu vrijede sva pravila :

Opšta Pravila FORUMA (https://croherze.com/forum/showthread.php?312509-Op%C4%87a-pravila-foruma&p=4528424#post4528424)

Svi koji se ne budu pridržavali bit će kažnjeni a post obrisan !

Street's
05-03-20, 23:46
Eto pa da budem prvi koji pokrece ovo :D

Samo naprijed :D

martinez.
05-03-20, 23:48
fataj ga Ibrahimeeeeee

Storm Shadow
06-03-20, 00:05
Daj prije open svi cekamo :p

Fossa dei Leoni
06-03-20, 00:23
Koji mod, i tko skripta?

Ibrahim
06-03-20, 00:25
Koji mod, i tko skripta?

Sabljakov mod i logicno Sabljak skripta

la casa de papel
06-03-20, 01:23
Tomo, izvini se ;)

s h e l b y
06-03-20, 01:24
Sabljakov mod i logicno Sabljak skripta

Vjerujem da nece raditi Bugdate kao mijo ahah

[GSF] J'Buck
06-03-20, 01:29
Jedva čekam da se otvori

Baba Yaga
06-03-20, 09:19
Zasto ponovo nema ****ni YG?
Kad se gasio FR bila medju 2 najaktivnije orge.
Takodje ima dosta igraca koji trenutno igraju, a bili bi u YG.

Ibrahim
06-03-20, 10:35
Zasto ponovo nema ****ni YG?
Kad se gasio FR bila medju 2 najaktivnije orge.
Takodje ima dosta igraca koji trenutno igraju, a bili bi u YG.

Nemaje u skripti nikako takomi je ssbo reko

Sara
06-03-20, 10:39
Nemaje u skripti nikako takomi je ssbo reko

Uveli su novo pravilo da za svaku nepravilno napisanu recenicu dobijes 30 bodova.

Hahaha :p

Fossa dei Leoni
06-03-20, 11:02
Uveli su novo pravilo da za svaku nepravilno napisanu recenicu dobijes 30 bodova.

Hahaha :p

Da se više učilo, manje bilo za kompjuterom znalo bi se.

Btv nedostaje ti kavačica.

Whitey
06-03-20, 11:16
Zasto ponovo nema ****ni YG?
Kad se gasio FR bila medju 2 najaktivnije orge.
Takodje ima dosta igraca koji trenutno igraju, a bili bi u YG.

Ako vas zaista ima dovoljan broj zainteresiranih za taj privatluk, razmotricemo cinjenicu da ga opet kreiramo.

Mk4
06-03-20, 11:49
To jedva cekam da se fr otvori ibrahime sretno sa fr

Tuca
06-03-20, 12:07
To jedva cekam da se fr otvori ibrahime sretno sa fr

Ako nastaviš po starom, teško da ćeš se dugo zadržati.

Mk4
06-03-20, 12:09
Ako nastaviš po starom, teško da ćeš se dugo zadržati.

kakvi nema toga vise al i sad se vratio nokon 3 4 mjeseca kad ono fr se otvara pravo

Whitey
06-03-20, 12:11
kakvi nema toga vise al i sad se vratio nokon 3 4 mjeseca kad ono fr se otvara pravo

Mocni radar te prati, nismo zaboravili ispade.
Ako ces igrati normalno kao i svi ostali dobro si dosao.
Ako planiras praviti sranja kao sto si ih pravio zadnji put, nemoj dzaba gubiti vrijeme registriranjem accounta.

Ibrahim
06-03-20, 12:17
Uveli su novo pravilo da za svaku nepravilno napisanu recenicu dobijes 30 bodova.

Hahaha :p

Ma preko moba pisem pa malo me zezaju ova malq slovica hahah

h3h3
06-03-20, 12:18
Ako vas zaista ima dovoljan broj zainteresiranih za taj privatluk, razmotricemo cinjenicu da ga opet kreiramo.

Fali ti dio "za simboličan iznos".



https://www.youtube.com/watch?v=wnog2mWUN-w

Mk4
06-03-20, 13:34
Mocni radar te prati, nismo zaboravili ispade.
Ako ces igrati normalno kao i svi ostali dobro si dosao.
Ako planiras praviti sranja kao sto si ih pravio zadnji put, nemoj dzaba gubiti vrijeme registriranjem accounta.

nije problem ljudino vidim bas kako privlacis igrace al nije bitno ne moram igrati na fr ima rp dm tako da poz

Whitey
06-03-20, 13:40
nije problem ljudino vidim bas kako privlacis igrace al nije bitno ne moram igrati na fr ima rp dm tako da poz

Privlacim igrace, a tjeram stetocine.
S obzirom koliko si puta uhvacen sa cheatom i koliko si drugih sranja napravio kroz zadnjih par godina, treba te biti sramota uopste da nesto napises u ovom chatu.

No opet kazem, novi pocetak za sve pa tako i za tebe, ako ces se ponasati pristojno i igrati normalno kao svi drugi bez cheateva onda si dobro dosao.

alfo
06-03-20, 14:16
nije problem ljudino vidim bas kako privlacis igrace al nije bitno ne moram igrati na fr ima rp dm tako da poz

ni na DMu se neces proslaviti, to odmah da ti kazem

Marc Katty
06-03-20, 16:04
Šta mi seju dirate jeste li normalni nemoj da vas koljem ja BlackBoy prvi na citer listi

Emellianenko
06-03-20, 17:53
Ko dira SeJada

alfo
06-03-20, 18:47
Ako vas zaista ima dovoljan broj zainteresiranih za taj privatluk, razmotricemo cinjenicu da ga opet kreiramo.

Nemas ti sta tu da razmatras defektasu banjalucki nego vracaj YG.

h3h3
06-03-20, 22:28
https://i.imgur.com/nnwDhmY.png
senbonzakura

martinez.
06-03-20, 22:32
@senbonzakura;

Jesi stisnuo zube i pritisnuo Hvala za ovaj post?

alfo
06-03-20, 22:34
@senbonzakura;

Jesi stisnuo zube i pritisnuo Hvala za ovaj post?

Ali nije pogresio? hahahahahaha

Cannabis
07-03-20, 01:19
Ovo mi se vec sviđa..

Pablo Wiliam
07-03-20, 01:44
Pozdrav za najboljeg i najaceg admina današnjice je krzna

Ron
07-03-20, 02:37
Aaa jel to fr otvorili??? Napokon

Baba Yaga
07-03-20, 02:51
Ajde vidite za YG, ima samo legendi preko 10 koji ce odma uci...

Mehinov1c
07-03-20, 02:51
Ajde vidite za YG, ima samo legendi preko 10 koji ce odma uci...

Uci, a igrati?

Aitor Carassco
07-03-20, 03:36
Uci, a igrati?

I igrati logicno..

South
07-03-20, 10:07
Hajmo otvarajte, ne mogu docekat da udjem ponovno na FR

Mk4
07-03-20, 16:18
Šta mi seju dirate jeste li normalni nemoj da vas koljem ja BlackBoy prvi na citer listi


dobro je kume neka ih

martinez.
07-03-20, 16:20
dobro je kume neka ih

hahahahahahahahahahahha jel ti se svidja badge?

Miro Scofield
07-03-20, 16:29
https://croherze.com/forum/showthread.php?309554-Administrator-PC-a&p=4508173#post4508173

Ima li netko nacin kako rijesit ovo?

Geroi
07-03-20, 16:41
dobro je kume neka ih
Sejo pa sta su ti ovo uradili

Tony Rogers
07-03-20, 17:49
dobro je kume neka ih

Sve ti govori bedž pravo dobro su ga napravili

martinez.
07-03-20, 17:53
Sve ti govori bedž pravo dobro su ga napravili

Hahahahahaha sta mu ti pricas bgt

[GSF] J'Buck
07-03-20, 18:07
Hahahahahaha sta mu ti pricas bgt

Promenio babo nick i misli da se niko ne seca da je citer

Tony Rogers
07-03-20, 18:24
J'Buck;4508230"]Promenio babo nick i misli da se niko ne seca da je citer

Pa poznat sam sta ces

Baba Yaga
07-03-20, 19:50
Uci, a igrati?

Ma samo ce da se registruju....

Aj nemojte srati, bila sa YDom najaktivnija orga, zadnju ligu i turnir uzeli jos.

Whitey
08-03-20, 06:40
Neki Vasi zahtjevi su na razmatranju.
Planirana je WAR Liga odmah po otvaranju servera, ucesce svih timova je obavezno.
Takodje svi igraci FRa MORAJU koristiti TeamViewer (najnoviju verziju) sa kojim cu Vas licno ja provjeravati.
Provjeren ce biti sve i jedan igrac koji bude igrao WAR Ligu, nece biti neprovjerenih.
Malverzacije na Ligi bilo kakve prirode ce biti svedene na minimum.
Isto tako igraci koji ne igraju Ligu opet treba da imaju TeamViewer i ako se budu sumnjivo ponasali biti ce provjereni.
Igrac koji bude uhvacen sa cheatom dobija trajni ban na serveru.
Trajno banovani igraci ce imati jednog "Dzokera" tj. jedno pravo na unban.
U prevodu na lako razumljiv jezik: Ukoliko dobijete trajni ban za cheat recimo, mozete iskoristiti Dzokera i dobiti unban, ali samim koristenjem tog Dzokera obavezujete se da vise NIKADA necete krsiti pravila.
Ukoliko nastavite krsiti pravila i dobijete ban (recimo 5 WARNova), svi Vasi accounti u nasoj bazi podataka ce biti obrisani.

Misljenja sam da ce ovakav sistem provjere i kaznjavanja dovesti do normalne igre na serveru, te krsenje pravila svesti na minimum.
Ostavljam Vam temu otvorenu naredna 24h ukoliko imate kakvih prijedloga/nedoumica/zalbi/pitanja na ovo gore napisano.
Svi postovi koji se ne ticu ove materije ce nazalost biti obrisani.

Ibrahim
08-03-20, 10:01
Ma samo ce da se registruju....

Aj nemojte srati, bila sa YDom najaktivnija orga, zadnju ligu i turnir uzeli jos.

vratit ce se ajde, teme imaju sve samo Tattu da ulovim

Kalle
08-03-20, 14:20
Veliki pozdrav od Mide za raju sa FRa :p


ProStunters for life :p

Michael Taylor
08-03-20, 18:31
ooo gdje ste momci, pozdrav svima

Beastmode
09-03-20, 01:15
Stara ekipa se vratila koliko vidim, nadam se da će ovaj put FR oživjet i da će bit igrača. Možda nekad i navratim, da i ja zaigram nakon par godina "pauze". Svu sreću vam želim.

P.S preporučam anydesk umjesto TeamViewera jer je dosta bolji, iako to više manje nije ni bitno.

SaboT
09-03-20, 17:12
Bok dečki... biti će nam zabavno :)

AnyDesk je sigurniji i lakši, nema se pristup fajlovima, isključivo gledanje..

CosteLLo
09-03-20, 19:15
pozdrav staroj raji FRa, vidimo se opet uskoro :D

Ibrahim
09-03-20, 20:23
IP je stigo, ekipa radi na testanju svega, jos malo da ga obnovimo sa mapama i svime i onda lagano u promoviranje i otvaranje..

R u s s
09-03-20, 21:50
IP je stigo, ekipa radi na testanju svega, jos malo da ga obnovimo sa mapama i svime i onda lagano u promoviranje i otvaranje..

ako treba nać kakav bug, zovi, jeftine usluge ocm

kartal
09-03-20, 22:14
Opa ibra i David se vratili haa?

Kum
10-03-20, 01:01
Pozz svima ,posebno ekipi koja je tukla sa nama FR dok je bio u funkciji a vidim dosta ih je se vratilo i planiraju igrat .. Što se tiče Sabe ,Paje ,Fabe ok su momci i puna podrška da ovo uspije .Šteta što se i onda zatvorio FR dok su Pajo i Sabo vodili ..Ibrahima nebi komentariso iz više razloga ,pa tako i neću ništa napisat ..

Prokomentirat ću popis admina ,jer ne mogu prešutit to nikako ..Mislio sam da će FR ić drugim putem od RPa kakav je i bio dok se nije zatvorio ,ali sam se prevario ..Kako to da se Head admini daju tek tako ljudima koji nisu ni igrali aktivno FR ,a znamo da se neki nikad nisu ni registrirali na FR ..Ništa ja nemam protiv tih osoba al je stvarno ne pravedno ...Znači igrači koji su tu od 2011,2012,2013 nisu nikad dobili priliku za GSa ili Admina a netko ko nikad nije ni igro odma OP i head ?

Daj molim vas objasnite zašto i kako ? pyrozeN momak koji je igrao do samog zatvaranja na FR i bio 37 nikad ništa loše nikom nije uradio.Obavljao svoj poso uvijek kako je trebalo ,visio sa nama u kasne sate na tom istom Freeroam serveru ..Da li je se netko našalio pa ga upito da mu vrati admina pa ne mora bit 37 ,da ste mu ponudili bar A1 ..Možda on nebi uzeo ni A37 ni A1 al red je bilo da se dečko bar pita želi li u staff nazad ,nego davati admine i Headove ljudima koji nisu ni igrali FR ...Opet kažem na FR sam visio uvijek i draži mi je bio od RP ,puna podrška za FR .Za ove momke što sam rekao i da uspije . Ali niste nikako realni sa ovim nekim potezima..lp

Ibrahim
10-03-20, 01:08
Pozz svima ,posebno ekipi koja je tukla sa nama FR dok je bio u funkciji a vidim dosta ih je se vratilo i planiraju igrat .. Što se tiče Sabe ,Paje ,Fabe ok su momci i puna podrška da ovo uspije .Šteta što se i onda zatvorio FR dok su Pajo i Sabo vodili ..Ibrahima nebi komentariso iz više razloga ,pa tako i neću ništa napisat ..

Prokomentirat ću popis admina ,jer ne mogu prešutit to nikako ..Mislio sam da će FR ić drugim putem od RPa kakav je i bio dok se nije zatvorio ,ali sam se prevario ..Kako to da se Head admini daju tek tako ljudima koji nisu ni igrali aktivno FR ,a znamo da se neki nikad nisu ni registrirali na FR ..Ništa ja nemam protiv tih osoba al je stvarno ne pravedno ...Znači igrači koji su tu od 2011,2012,2013 nisu nikad dobili priliku za GSa ili Admina a netko ko nikad nije ni igro odma OP i head ?

Daj molim vas objasnite zašto i kako ? pyrozeN momak koji je igrao do samog zatvaranja na FR i bio 37 nikad ništa loše nikom nije uradio.Obavljao svoj poso uvijek kako je trebalo ,visio sa nama u kasne sate na tom istom Freeroam serveru ..Da li je se netko našalio pa ga upito da mu vrati admina pa ne mora bit 37 ,da ste mu ponudili bar A1 ..Možda on nebi uzeo ni A37 ni A1 al red je bilo da se dečko bar pita želi li u staff nazad ,nego davati admine i Headove ljudima koji nisu ni igrali FR ...Opet kažem na FR sam visio uvijek i draži mi je bio od RP ,puna podrška za FR .Za ove momke što sam rekao i da uspije . Ali niste nikako realni sa ovim nekim potezima..lp


I bolje je da ne komentarises, da ti cika ibrahim kaze par stvari, svi koji su bili oke i sve su ponudeni da budu staff, a druga stvar ako po tome gledamo idemo svi na head admine i rijesimo stvari, neki su prihvatili neki nisu, a treca stvar je u tome sto ja licno ne dajem nikome poziciju u koga nemam povjerenja, a trenutno mi trebaju osobe od povjerenja, ja sam nudio u koga imam povjerenja i tjt, ko je prihvatio prihvatio je, ko nije sta mu mogu ja..

pvlnsc
10-03-20, 01:13
Meni iskreno jedina smijesna cinjenica je 16 admina a jos ni pocela igra nije :) Pozich nista licno

Kum
10-03-20, 01:17
a druga stvar ako po tome gledamo idemo svi na head admine i rijesimo stvari, .

E pa upravo ovo što kažeš i radiš ,zar se može Head Admin dat tako lako nekom.A ovi igrači što su tu igrali godinama ništa.Znači njima direktno pišaš usta sa tim potezima i zaboli te ***** što je netko tu proveo godine igranja ..

Ibrahim
10-03-20, 01:22
E pa upravo ovo što kažeš i radiš ,zar se može Head Admin dat tako lako nekom.A ovi igrači što su tu igrali godinama ništa.Znači njima direktno pišaš usta sa tim potezima i zaboli te ***** što je netko tu proveo godine igranja ..

Roki neda mi se prepucavati ovde sada, kazem ti kako je i sta je..

Proveo godine i godine igranja, pa sta ako je nije proveo radi mene ili ne znam radi koga, igro je radi sebe, i opet govorim u ovom trenutnku trebaju osobe u koje imam povjerenje, a kasnije vidimo sta i kako..

Ti kako govoris to treba se svakome dati koji je igrao tu godinama, ajmo onda otvoriti FreeRoam Admin server i svi imaju admine i idemo igrat se..

Od mene toliko po pitanju ove teme..

h3h3
10-03-20, 01:24
Prijavite se za GSa i manite se šuplje priče. Ne znate ni kako funkcionište staff, al eto znate da je nepravda. Biće ba fluktuacija, pomalo. Neki od njih neće biti aktivni, a jedina je razlika što oni prije nisu bili na listama, a sad jesu. Vasiću ne smeta, vama smeta...

Kum
10-03-20, 01:28
Roki neda mi se prepucavati ovde sada, kazem ti kako je i sta je..

Proveo godine i godine igranja, pa sta ako je nije proveo radi mene ili ne znam radi koga, igro je radi sebe, i opet govorim u ovom trenutnku trebaju osobe u koje imam povjerenje, a kasnije vidimo sta i kako..

Ti kako govoris to treba se svakome dati koji je igrao tu godinama, ajmo onda otvoriti FreeRoam Admin server i svi imaju admine i idemo igrat se..

Od mene toliko po pitanju ove teme..


Ok kažem samo da nisi realan i tjt..Nisam ni reko da se svima dadne GS ili Admin .Znam igrače što su tu igrali godinama i nikad ništa nisu bili a možda bi želili bit dio staffa ali nisu dobili nikad priliku i onda netko dodje prvi put tu i Head ..Kažem da nije korektno nit realno ..I kažeš da nisu radi tebe igrali nego radi sebe ,pa shvati da ti je svaki igrač bitan .Bez igrača neće ništa uspit i ako su igrači ne zadovoljni kako će to funkcionisat .Kakve osobe od povjerenja ne otvaraš firmu u RL..

Ibrahim
10-03-20, 01:33
Ok kažem samo da nisi realan i tjt..Nisam ni reko da se svima dadne GS ili Admin .Znam igrače što su tu igrali godinama i nikad ništa nisu bili a možda bi želili bit dio staffa ali nisu dobili nikad priliku i onda netko dodje prvi put tu i Head ..Kažem da nije korektno nit realno ..I kažeš da nisu radi tebe igrali nego radi sebe ,pa shvati da ti je svaki igrač bitan .Bez igrača neće ništa uspit i ako su igrači ne zadovoljni kako će to funkcionisat .Kakve osobe od povjerenja ne otvaraš firmu u RL..

Definitivno zadnji post na ovu temu, ostalo brisem sve..

Igrali tolike godine i nikad nista nisu bili, nitko im nije dao priliku ? pa da su pokazali necim da zasluzuju vjerovatno bi i imali..

Svaki igrac je bitan, da jeste bitan ali ako ce on igrati samo ako bude dio staff tima iskreno bolje neka ne igra..

Kakve osobe od povjerenja ?? Davo je Joca eto i Aleku i Medi i ovom i onom pa sta se desilo ?

Kraj price na ovu temu..

CosteLLo
10-03-20, 03:05
dajte ljudi moji opustite se malo, isto ste ko djeca neka...bio sam i ja od samog osnivanja FRa pa skoro do samog zatvaranja, bio 37 admin pa sam se sad uredno sam prijavio za GS poziciju, ako prihvate dobro i jest, ako ne idemo igrat i uzivat, da se vratimo bar malo u nase odrastanje, ne pravite od uzivanja neku dramu veliku. Pozdrav za sve vas koji su se odlucili vracat FRu <3

r u t o
10-03-20, 05:23
nema fra bez mene, majku ukopa

kontra
10-03-20, 05:23
nema fra bez mene, majku ukopa

bez brata osta

Tony Stark
10-03-20, 06:19
I bolje je da ne komentarises, da ti cika ibrahim kaze par stvari, svi koji su bili oke i sve su ponudeni da budu staff, a druga stvar ako po tome gledamo idemo svi na head admine i rijesimo stvari, neki su prihvatili neki nisu, a treca stvar je u tome sto ja licno ne dajem nikome poziciju u koga nemam povjerenja, a trenutno mi trebaju osobe od povjerenja, ja sam nudio u koga imam povjerenja i tjt, ko je prihvatio prihvatio je, ko nije sta mu mogu ja..

ibrahime tko te dira i zasto te pljuju, ako treba ja cu im pomoc :D

r u t o
10-03-20, 06:23
Ma kakav Ibrahim njega cu da prebijem

[GSF] J'Buck
10-03-20, 06:45
Ma kakav Ibrahim njega cu da prebijem

Dokle ćeš se uvlačiti voditeljima servera bre

Storm Shadow
10-03-20, 08:27
Pogledajte koliko je CH ozivio kada su vidjeli da se FR otvara, dokaz da je FR najjaci od CH srv ne po broju igrača, nego po tome sto je tu najzabavnije. Ako ne bude dnevno 30 igrača sramota

Shakespeare
10-03-20, 09:06
Samo jako i sa <3

Sretno vam bilo :)
#deriperi2020

h3h3
10-03-20, 15:19
Aleksa zvani "ja sam tu da uvodim red" haha.

s0beit_
10-03-20, 18:32
Treba li zavesti reda nekog ovde hehe

Ricardo Makaveli
10-03-20, 18:35
A potrudi se i zavedi.. Mozda uspijes h3h3

[GSF] J'Buck
10-03-20, 18:58
Vidim vratila se stara ekipa, ide gas

r u t o
10-03-20, 19:42
Jedan je voditelj ruuuuuto, voditelj ruuuto

Fiennes
10-03-20, 19:46
kase otvara fr?

Filipovski
10-03-20, 20:10
kase otvara fr?

Kad ja odobrim.

Ibrahim
10-03-20, 21:41
kase otvara fr?


Čim koronu prebolim idemo sa openom :D :D


https://www.youtube.com/watch?v=zbDuITLgb_w

Paul
10-03-20, 22:55
J'Buck;4509438"]Vidim vratila se stara ekipa, ide gas

Ne ide zivot, al' ide gas

Marc Katty
10-03-20, 23:41
Ide gas jopa se vraca <3

Ibrahim
10-03-20, 23:50
Sutra zovem Fabu da snima intro za FR, kad je mogo Hanki snimat spot moze i nama intro...

Dron nek pali i nek dolazi :D

Fabo
10-03-20, 23:54
Sutra zovem Fabu da snima intro za FR, kad je mogo Hanki snimat spot moze i nama intro...

Dron nek pali i nek dolazi :D

Mjesto i vrijeme radnje Ibro, letim ������������������

Ibrahim
10-03-20, 23:56
Mjesto i vrijeme radnje Ibro, letim ����������������� ��

biraj si vrijeme haha. al mora bit dobro nes :D

Kalle
11-03-20, 01:29
Rodjaci kakva je situacija, kako napreduju radovi an FR

Mauro Vitelli
11-03-20, 03:44
Jedan je voditelj ruuuuuto, voditelj ruuuto

Ajde breeee zagrlise zagrlise ceo forum svi svi svi

kontra
12-03-20, 01:06
Momci sve najbolje sa serverom valjda ce bit kao sto je nekad bio ili mozda jos jaci

aarnelz
14-03-20, 18:56
kad ce open :D

Ibrahim
14-03-20, 19:43
kad ce open :D

cekam evo odgovor od paje i sabe pa javim vam na vrijeme..

Mehinov1c
15-03-20, 21:06
Vidimo se za manje od 3 dana ;)

Dominic Black
15-03-20, 21:32
kad vidim koji su sve admini dodje mi da se ubijem

KenshiN
15-03-20, 21:39
kad vidim koji su sve admini dodje mi da se ubijem
Hoces li dodat i YG na taj potpis ispod xaxa

Sinan
17-03-20, 00:39
Pozzz momci sta ima , kako je stanjee

Whitey
17-03-20, 18:03
LOCK do opena.

Mehinov1c
19-03-20, 00:07
Primjedbe, pohvale, komentari? :cool:

1950*
19-03-20, 12:19
Super je taman nas dobro potrefio korona virus da nas bude sto vise aktivno

Gudramon
19-03-20, 12:26
Veliki pozdrav dobrim ljudima i sitnoj buraniji ;)

Lemior
19-03-20, 18:57
Hoce li biti ubacen hitmark, zvuk kao sa RPa i popravljen bug sa gutanjem metaka. Danas sam u tim waru za sve uradio dva team killa jer nisam znao koga pucam...

bedenix
19-03-20, 19:24
Hoce li biti ubacen hitmark, zvuk kao sa RPa i popravljen bug sa gutanjem metaka. Danas sam u tim waru za sve uradio dva team killa jer nisam znao koga pucam...

Nisam 100 posto siguran ali mislim da ce biti ubacen i zvuk.

Miro Scofield
20-03-20, 00:50
Otvorene prijave za WAR turnir.
Prijavit se mozete na link ispod
https://croherze.com/forum/showthread.php?310220-PRIJAVE-WAR-turnir

Ron
20-03-20, 23:12
Za admine i skriptere:

Nisam nasao temu za prijedloge, ili neke prijave bugova, pa cu tu na brzinu napisat. War morate popravit ovo je uzas naskriptano, unazađen je 7 godina. Meci se gutaju, ograde nisu sinkronizirane(meni je razbijena npr, protivniku nije pa ne registrira mu moje metke kojim ga kod sebe pogadam), u daljini se ne vidi dal je neko rozi tim ili zuti tim pa ne znam ni ko mi je protivnik a ko je sa mnom u timu. Iskopirajte samo war sa RP servera i popravite to sa zutim i rozim timom iznad glave da se vidi na 250 metara i tjt.
Zazelio sam se warova na FR-u i ekipe tu, pa dajte to rijesite sto prije ak je moguce jer ovak cu sve zivce izgubit igrajuci :rolleyes:
Hvala

Whitey
20-03-20, 23:31
Sto se WARa tice, sve je stvar navike.
WAR se ovakav igrao 10 godina i svima je bio uredu.

No, sve na stranu radi se na tom DMG sistemu i u narednim updateovima se ocekuje da ce doci taj novi DMG sistem i YG na server.
Takodje radimo i na drugim sistemima tj. WAR koji ce igraci sami moci pokrenuti izmedju sebe, no o tome vise kada bude gotovo.

Ron
21-03-20, 01:41
To ti je poprilicno smijesan argument da se igrao 10 godina i svima bio u redu.Bilo je svima u redu mozda kad se za bolje nije ni znalo. To je ko da kazes da je prvi mod RPa iz 2007 godine dobar i da se treba stavit na server jer je to stvar navike i niko se na njega tad nije zalio. Ne, nego se tada nije moglo bolje i nije se znalo za bolje, stvari i mod su napredovali i unaprijedili se, tako se i war kroz godine unaprijedio i na RPu doveo do najboljeg moguceg trenutno. Na fru je ovaj trenutni negdje iz 2012 godine bih rekao sto je nedopustivo i moglo bi kostat sami server buduce aktivnosti igraca. To nisu neke velike stvari doslovno ograde se trebaju sinkronizirat igracima da kad ju igrac sebi unisti da meci skidaju hp drugima kroz nju, i postavit ROZI i ZUTI iznad imena da se vidi na vece udaljenosti da se moze znat ko je protivnik a ko s tobom u timu.

Whitey
21-03-20, 02:24
Gutanje je isto za sve, tj. ajde nije u detalj isto ali veoma slicno, koliko progutas ti, proguta i on, male razlike.
Ko zna igrat snace se da mu das colt u WARu.

Mauro Vitelli
21-03-20, 03:07
Sto se WARa tice, sve je stvar navike.
WAR se ovakav igrao 10 godina i svima je bio uredu.

No, sve na stranu radi se na tom DMG sistemu i u narednim updateovima se ocekuje da ce doci taj novi DMG sistem i YG na server.
Takodje radimo i na drugim sistemima tj. WAR koji ce igraci sami moci pokrenuti izmedju sebe, no o tome vise kada bude gotovo.

Fora je sto tada nismo imali bolje uvjete i tako se igralo, pa su svi bili naviknuti, iako ni jedan war nije prolazio da neko nekome na pm pise da je proguto, da laga, da se ne ustopava itd (kao sto je i sada slucaj sa ovim sistemom)

Ista stvar je bila i dok je bio lag shot war, ljudi se naviknu kad ne moze bolje, ali je problem sto su svi igrali godinu dana ili vise na sistemu kao sto je na RP i kad se vratimo na ovaj koji je bio na FR prije 3-4 godina, osjeti se velika razlika i svima smeta

FR je uvijek bila baza za war igrace, a tako je i danas, vidimo po Ronu koji se vratio jer je cuo da se otvara FR, a ako RP ima taj sistem za war i DMG, mozemo i mi, jer je ista zajednica i aktivnost na FRu sa tim bi bila jos veca

[GSF] J'Buck
21-03-20, 04:46
Jedina bolja stvar od te sto ja pucam svog saigraca jer ne vidim na 10m ko je, je ta sto on ne zna da ga ja pucam

kontra
21-03-20, 08:22
J'Buck;4512597"]Jedina bolja stvar od te sto ja pucam svog saigraca jer ne vidim na 10m ko je, je ta sto on ne zna da ga ja pucam


Bravo momak svaka cast

Zenix Spritz
21-03-20, 08:40
Sto se WARa tice, sve je stvar navike.
WAR se ovakav igrao 10 godina i svima je bio uredu.

No, sve na stranu radi se na tom DMG sistemu i u narednim updateovima se ocekuje da ce doci taj novi DMG sistem i YG na server.
Takodje radimo i na drugim sistemima tj. WAR koji ce igraci sami moci pokrenuti izmedju sebe, no o tome vise kada bude gotovo.


Istina je da ce otjerati igrace taj lag, kad mi se igra war ako ima neko na RP, jedva docekam otici tamo da odigram jer ovdje nije malo gutanje tipa ono proguta ti 1-2 metka u waru.
Ovdje bar 50% pogodaka ne prima.

Storm Shadow
21-03-20, 10:58
Meni nista ne smeta, ko zna zna :cool:

SaboT
21-03-20, 12:40
Za admine i skriptere:

Nisam nasao temu za prijedloge, ili neke prijave bugova, pa cu tu na brzinu napisat. War morate popravit ovo je uzas naskriptano, unazađen je 7 godina. Meci se gutaju, ograde nisu sinkronizirane(meni je razbijena npr, protivniku nije pa ne registrira mu moje metke kojim ga kod sebe pogadam), u daljini se ne vidi dal je neko rozi tim ili zuti tim pa ne znam ni ko mi je protivnik a ko je sa mnom u timu. Iskopirajte samo war sa RP servera i popravite to sa zutim i rozim timom iznad glave da se vidi na 250 metara i tjt.
Zazelio sam se warova na FR-u i ekipe tu, pa dajte to rijesite sto prije ak je moguce jer ovak cu sve zivce izgubit igrajuci :rolleyes:
Hvala

Freeroam mod se radio 2012 na gore, war uopce nije bio primaran u tom periodu jer da je nazvao bi server CroHerze WAR a ne Freeroam. Nikakav fokus nismo imali za war i slicne pizdarije, sve je to došlo naknadno. Potrudit cu se rjesit cim prije, vec radimo na tome.

Whitey
21-03-20, 13:31
Rijeseno je upravo testiran sistem dmga, radi bolje nego na RPu.
Razlog zbog kojeg radi bolje je taj da na RPu kada cucnes i pucas sa m4 nakon 1s pucanja vise nemas animaciju pucanja vec samo kao da cucis, ovde to nije slucaj.
Ubrzo update sa YGom i DMG sistemom.

alfo
21-03-20, 15:08
Hampton Sant1

http://www.mediafire.com/file/zb7q8ja8soqo0a1/Waffen_Sound_Mod_by_Redster.rar/file

Ron
21-03-20, 18:41
Freeroam mod se radio 2012 na gore, war uopce nije bio primaran u tom periodu jer da je nazvao bi server CroHerze WAR a ne Freeroam. Nikakav fokus nismo imali za war i slicne pizdarije, sve je to došlo naknadno. Potrudit cu se rjesit cim prije, vec radimo na tome.

Da se razumijemo meni je izrazito drago da se neko uopce odlucio otvoriti opet FR, znam da se zove freeroam a ne war server, ali meni osobno i vecini starih igraca je war osnova i jedna od najbitnijih stvari koje nas jos uvijek privlace toj igri. Na FRu sam i naucio igrati war i ****no se zarazio s njim za sva vremena haha.. Napisao sam ovo tu jer jednostavno nema teme za prijedloge i mislim da bi time olaksali igru svima, a ne zato da bih vas napadao ili pljuvao.. Naprotiv, zahvalan sam sto uopce pokusavate oziviti FR..

cakaofficial
21-03-20, 18:57
Da se razumijemo meni je izrazito drago da se neko uopce odlucio otvoriti opet FR, znam da se zove freeroam a ne war server, ali meni osobno i vecini starih igraca je war osnova i jedna od najbitnijih stvari koje nas jos uvijek privlace toj igri. Na FRu sam i naucio igrati war i ****no se zarazio s njim za sva vremena haha.. Napisao sam ovo tu jer jednostavno nema teme za prijedloge i mislim da bi time olaksali igru svima, a ne zato da bih vas napadao ili pljuvao.. Naprotiv, zahvalan sam sto uopce pokusavate oziviti FR..


https://croherze.com/forum/showthread.php?309721-%E2%97%84-CH-FR-Konstruktivni-prijedlozi-%E2%96%BA
Tema je tu oko.

Whitey
21-03-20, 18:59
Dakle ukoliko sumnjate da neki igrac koristi neku vrstu cheata i da ga se treba provjeriti posaljite mi PM ovog tipa:
Naslov je ime igraca, sadrzaj poruke je cheat na koji sumnjate i neko objasnjenje ukoliko smatrate potrebnim.

Filipovski
21-03-20, 20:39
Dakle ukoliko sumnjate da neki igrac koristi neku vrstu cheata i da ga se treba provjeriti posaljite mi PM ovog tipa:
Naslov je ime igraca, sadrzaj poruke je cheat na koji sumnjate i neko objasnjenje ukoliko smatrate potrebnim.

Kad si vec spomeno cit i war ...
Znaci pod hitno uvesti neke timove kao sto je bilo anticit momci koji si pratili i banovali citere..
Sad igram war protiv YG znaci ja nisam igro dugo,ali brate da me svaki put ubijes iz 3 metka ili da me emkom skines na low ne ide..
Govorio sam na /report niko ne **** ni 2% , ako mislite zadrzati igrace pod hitno nesto uvesti,jer ja svaki put poslije wara da dobijam mute jer sam upravu necu.
Ako se nesto ne uradi skinut cu ga i ja igrat **** mi se. Ovo sam napiso nabrzinu nesto jer sam izgubio zivce zbog Fiennesa i par momaka iz YG,buraz ako ne znas naucit igrat war bez aima nemoj kvarit ni drugima "čejf" imaš drugih servera gdje to moze proci i igraj tamo.

cakaofficial
21-03-20, 20:42
Glupo je komentarisati post iznad. Pricas o ljudima koji igraju WAR svaki dan 5 godina. Hehe, cak si mene za aimbot prozvao a ja taraba ne igram WAR. Ne napadaj staff nego nauči igrat, sve vam je krivo sve smeta, niko ne valja. Kažete Pajo provjeri ovog, on ga provjeri i nema ništa, to vam se kaže, dobijem poruku "Šta Pajo zna, šta će on." Toliko o tome.

marjo
21-03-20, 20:52
Mene samo jedno zanima.

Otvorena je tema ( Lista citer (https://croherze.com/forum/showthread.php?310210-%E2%97%84-Lista-citera-%E2%96%BA) ) i tu se nalazi Security.

Dođem danas ig, security na drugom nicku igra war.

Filipovski
21-03-20, 20:53
Glupo je komentarisati post iznad. Pricas o ljudima koji igraju WAR svaki dan 5 godina. Hehe, cak si mene za aimbot prozvao a ja taraba ne igram WAR. Ne napadaj staff nego nauči igrat, sve vam je krivo sve smeta, niko ne valja. Kažete Pajo provjeri ovog, on ga provjeri i nema ništa, to vam se kaže, dobijem poruku "Šta Pajo zna, šta će on." Toliko o tome.

Ja ti kazem za ljude koji su banati 1000x za cit i pruzi mu se prilika opet i on opet jos gori.
Jer me ne mozes u 12 minuta wara svaki put pogodit 3x eaglom i tako citav war, a o m4 da ne govorim.

Mk4
21-03-20, 20:55
Mene samo jedno zanima.

Otvorena je tema ( Lista citer (https://croherze.com/forum/showthread.php?310210-%E2%97%84-Lista-citera-%E2%96%BA) ) i tu se nalazi Security.

Dođem danas ig, security na drugom nicku igra war.

ljudino to si ti nesto umislio ja sam danas citava dan na dm fr nisam vidio 2 dana niti cu ulaziti kad

marjo
21-03-20, 20:56
ljudino to si ti nesto umislio ja sam danas citava dan na dm fr nisam vidio 2 dana niti cu ulaziti kad

Ne znam ja, znam da sam pitao tko je ovo, a meni su njih 4 rekli " čiter sejo ".

Ako sam u krivu, nadam se da ćeš mi oprostiti.

Mk4
21-03-20, 20:57
Ne znam ja, znam da sam pitao tko je ovo, a meni su njih 4 rekli " čiter sejo ".

Ako sam u krivu, nadam se da ćeš mi oprostiti.

ma uredu je samo igraj oprosteno je

Storm Shadow
22-03-20, 11:06
https://youtu.be/l3JnkWGIBHc

@Arcana

Miro Scofield
22-03-20, 23:23
https://croherze.com/forum/showthread.php?310356-WAR-TURNIR-Raspored-i-rezultati

Raspored igranja te rezultati WAR Turnira

KaioKan
23-03-20, 01:08
https://imgur.com/a/yL0BkDa

hahaha sta je ovo nmg se registrovat xd

bedenix
23-03-20, 01:11
https://imgur.com/a/yL0BkDa

hahaha sta je ovo nmg se registrovat xd

Treba samo netko upalit registracije, uskoro ces moci.

Whitey
23-03-20, 01:11
https://imgur.com/a/yL0BkDa

hahaha sta je ovo nmg se registrovat xdUletim malo kasnije pa cu ih upalit, nmg sad.

Baba Yaga
23-03-20, 01:24
Da se razumijemo meni je izrazito drago da se neko uopce odlucio otvoriti opet FR, znam da se zove freeroam a ne war server, ali meni osobno i vecini starih igraca je war osnova i jedna od najbitnijih stvari koje nas jos uvijek privlace toj igri. Na FRu sam i naucio igrati war i ****no se zarazio s njim za sva vremena haha.. Napisao sam ovo tu jer jednostavno nema teme za prijedloge i mislim da bi time olaksali igru svima, a ne zato da bih vas napadao ili pljuvao.. Naprotiv, zahvalan sam sto uopce pokusavate oziviti FR..

Tebe je neko opasno zaje.bo kad ti je reko da si "Naucio" igrati WAR.

Fiennes
23-03-20, 02:27
Da se razumijemo meni je izrazito drago da se neko uopce odlucio otvoriti opet FR, znam da se zove freeroam a ne war server, ali meni osobno i vecini starih igraca je war osnova i jedna od najbitnijih stvari koje nas jos uvijek privlace toj igri. Na FRu sam i naucio igrati war i ****no se zarazio s njim za sva vremena haha.. Napisao sam ovo tu jer jednostavno nema teme za prijedloge i mislim da bi time olaksali igru svima, a ne zato da bih vas napadao ili pljuvao.. Naprotiv, zahvalan sam sto uopce pokusavate oziviti FR..

Dodji da se predomislis u vezi toga

s0beit_
23-03-20, 13:43
Ko hoce moze se kladiti na pobednika WAR Turnira
https://croherze.com/forum/showthread.php?310372-WAR-Turnir-Kladionica

Takodje bice kladjenja na pojedinacne warove IG neposredno pre WARa

Ron
23-03-20, 15:28
Cuj ova dva nezahvalnika, ja vas ucio drzat eagle u ruci.. Cini se da cu morat jos pokoju lekciju odrzat..

Bumbar
23-03-20, 17:30
ron ko mi te dira da ga odrobijam

Quinn'
23-03-20, 20:26
Planira li se kakav update?

Nicchi
24-03-20, 00:34
Pozdrav ekipa, kako je ?

alfo
24-03-20, 00:37
Steta sto imate par isfrustriranih admina koji su trpeli vrsnjacko nasilje

Katarzi su pisali u usta
Ibrahim je drkao kurceve
A russa su samo tukli

A ti cim si toliki internet huligan mora da si bio glavni baja u skoli?

Kako volim takve kao ti x)

Nadam se da su te kolege sa FRa posteno kaznile pa je to eskaliralo na ovo kmečanje u ovom chatu.

Milorad
24-03-20, 00:40
A ti cim si toliki internet huligan mora da si bio glavni baja u skoli?

Kako volim takve kao ti x)

Nadam se da su te kolege sa FRa posteno kaznile pa je to eskaliralo na ovo kmečanje u ovom chatu.

Za tebe sam muhamed ali

cakaofficial
24-03-20, 00:50
Steta sto imate par isfrustriranih admina koji su trpeli vrsnjacko nasilje

Katarzi su pisali u usta
Ibrahim je drkao kurceve
A russa su samo tukli

Ovo je Alek Cortez koji ne zna da se ponaša haha.

Alek Cortez
24-03-20, 00:51
Ovo je multy akaunt Alek Cortez.

Sta pricas bre ti
Proverite ip smodovii
Nisam ja kriv sto te milorad zezaaaa

pvlnsc
24-03-20, 00:51
alter ego gr

cakaofficial
24-03-20, 00:52
Jest teško VPN instalirat, dobar si mi.

pvlnsc
24-03-20, 00:54
vpn je popularan ovih dana zbog brace talijana,nemojte se praviti da ne znate o cemu pricam hehe

Alek Cortez
24-03-20, 00:56
Jos ispadam haker zbog cha
Svi koji me znaju, znaju da ne umem ni igricu da instaliram a ne da se zaludujem i hakujem

JA SAM BATO ADVOKAT I USKORO CES U KAFES ZA OPTUZBU BEZ DOKAZA

cakaofficial
24-03-20, 01:00
Rijetko vidjen video Aleka Corteza i njegovih prijatelja.

https://www.youtube.com/watch?v=GCJMqVaaKKI&amp;feature=emb_logo

Alek Cortez
24-03-20, 01:01
Rijetko vidjen video Aleka Corteza i njegovih prijatelja.

https://www.youtube.com/watch?v=GCJMqVaaKKI&feature=emb_logo

Budalo biza mi je ortak
Ako sazna da ga zajebavas odvesce te u zadrugu i ima da te istuce tamo

Mehinov1c
24-03-20, 01:01
Jos ispadam haker zbog cha
Svi koji me znaju, znaju da ne umem ni igricu da instaliram a ne da se zaludujem i hakujem

JA SAM BATO ADVOKAT I USKORO CES U KAFES ZA OPTUZBU BEZ DOKAZA


https://www.youtube.com/watch?v=V37Q3l6AFAU

alfo
24-03-20, 01:04
https://www.youtube.com/watch?v=V37Q3l6AFAU

Centriraj tekst u sigu moli te brat, patim od OCDa, nemoj mi to raditi.

pvlnsc
24-03-20, 01:20
Jaha 00:14 Registrira se

Pazte se jahaca apokalipse

h3h3
24-03-20, 04:50
https://www.youtube.com/watch?v=_5eTzolslwk

iiiidemoooo njobeeee

aarnelz
24-03-20, 12:16
Rijetko vidjen video Aleka Corteza i njegovih prijatelja.

https://www.youtube.com/watch?v=GCJMqVaaKKI&amp;feature=emb_logo

jel mu to povelja kulina bana na ledjima

S3M4
24-03-20, 14:22
jel mu to povelja kulina bana na ledjima

Teško da on zna šta je to al nek bude "možda"


A inače je prva obrva Kruševca ili odakle je već on hahahaha

https://pbs.twimg.com/media/EI1MUOxWoAA05w8.jpg

kontra
26-03-20, 04:50
https://www.youtube.com/watch?v=dzNKMA9afwU

Evo pošto se plakalo danas. Meha

Fera
26-03-20, 05:26
https://www.youtube.com/watch?v=dzNKMA9afwU

Evo pošto se plakalo danas. Meha


ja bi te iskreno zamolio da vakve snimke svojih orgijanja brate zadrzis za sebe.
haha i nemoj vise tako naglo da igras opusti se malo

Mehinov1c
26-03-20, 11:02
https://www.youtube.com/watch?v=dzNKMA9afwU

Evo pošto se plakalo danas. Meha

Ako je zaista ovako onda svaka čast. I mogao si nešto pametnije napisat, bolje bi bilo ;)

cakaofficial
26-03-20, 13:55
https://www.youtube.com/watch?v=dzNKMA9afwU

Evo pošto se plakalo danas. Meha

Milina gledat.


POPOPOPOPOP

kontra
26-03-20, 14:31
Ako je zaista ovako onda svaka čast. I mogao si nešto pametnije napisat, bolje bi bilo ;)

Bolje bi bilo da se ti normalnije ponašaš i ne vriđaš i ne prozivaš bez razloga

bedenix
26-03-20, 15:39
https://www.youtube.com/watch?v=dzNKMA9afwU

Evo pošto se plakalo danas. Meha

Nadam se da danas nece biti ovako raspolozen :D

Gudramon
26-03-20, 15:59
https://www.youtube.com/watch?v=dzNKMA9afwU

Evo pošto se plakalo danas. Meha


Svaka cast deres momacki samo imas jednu manu na 1:09 duel s Esom pcp ali ubica si stari .

aarnelz
26-03-20, 16:57
Da se malo podsjetimo kako se nas Arcana Pajo proslavio


https://www.youtube.com/watch?v=4UnOrLeVunY
ko nije pogledao i drugi dio ima na kanalu :P


A sad imamo novi serijal i novu zvijezdu a to je ljubo u kanteru
https://www.youtube.com/watch?v=4UnOrLeVunY

pvlnsc
26-03-20, 17:18
Da se malo podsjetimo kako se nas Arcana Pajo proslavio


https://www.youtube.com/watch?v=4UnOrLeVunY
ko nije pogledao i drugi dio ima na kanalu :P


A sad imamo novi serijal i novu zvijezdu a to je ljubo u kanteru
https://www.youtube.com/watch?v=4UnOrLeVunY

Hahahaahahah ovaj bog u waru je pobijedio,nisam gledao to prije al sam se sad fino nasmijao na oba dijela hahahaha

Ime moje ludo :D

[GSF] J'Buck
26-03-20, 17:48
https://www.youtube.com/watch?v=dzNKMA9afwU

Evo pošto se plakalo danas. Meha

brate moj izdrzi i podrska, nemoj tako jako da lomis, bogotac u waru, kakvo orgijanje, milina gledati, uzivao sam

SaboT
26-03-20, 18:44
Da se malo podsjetimo kako se nas Arcana Pajo proslavio


https://www.youtube.com/watch?v=4UnOrLeVunY
ko nije pogledao i drugi dio ima na kanalu :P


A sad imamo novi serijal i novu zvijezdu a to je ljubo u kanteru
https://www.youtube.com/watch?v=4UnOrLeVunY

Plačem.... hahahahahahha

aarnelz
26-03-20, 19:47
Hahahaahahah ovaj bog u waru je pobijedio,nisam gledao to prije al sam se sad fino nasmijao na oba dijela hahahaha

Ime moje ludo :D


Plačem.... hahahahahahha

Sanjavao sam ga danima nakon tog war turnira ili lige sta smo vec igrali xD

Whitey
28-03-20, 06:58
Sanjavao sam ga danima nakon tog war turnira ili lige sta smo vec igrali xD

Kosovar mi i dan danas priredjuje jos vece scene na CSu, njegova nesposobnost je van ovog univerzuma.

Mauro Vitelli
28-03-20, 07:01
https://www.youtube.com/watch?v=dzNKMA9afwU

Evo pošto se plakalo danas. Meha

Bravo jaro dobro ciljaš

mogo si po jedan usb kumu i meni dat pored ulaznica onaj dan

aarnelz
28-03-20, 15:41
Kosovar mi i dan danas priredjuje jos vece scene na CSu, njegova nesposobnost je van ovog univerzuma.

Vas dvojica ste trebali sa nama igrati CSa (mirza, ljubo, kum i ja) pa da vidite sta je prava nesposobnost

hAm3
28-03-20, 15:50
Vas dvojica ste trebali sa nama igrati CSa (mirza, ljubo, kum i ja) pa da vidite sta je prava nesposobnost

Gdje ces dalje kad Ljubo kaze nekom da si gori od njega.

marjo
28-03-20, 17:57
https://i.imgur.com/GmeQ7It.png

Mene zanima čemu ovo služi u waru kada se ništa ne čuje od tih glasova?

Ako već ne mislite to ubacivati, maknite to jer se pjesme prekidaju od strane djeva

cakaofficial
28-03-20, 19:04
https://i.imgur.com/GmeQ7It.png


Mene zanima čemu ovo služi u waru kada se ništa ne čuje od tih glasova?

Ako već ne mislite to ubacivati, maknite to jer se pjesme prekidaju od strane djeva


Bit ce rijeseno na update. Obrisat ce se zvukovi iz WARa

SaboT
28-03-20, 19:06
https://i.imgur.com/GmeQ7It.png

Mene zanima čemu ovo služi u waru kada se ništa ne čuje od tih glasova?

Ako već ne mislite to ubacivati, maknite to jer se pjesme prekidaju od strane djeva

Bili su zvukovi od Quakea prije, ocigledno je sajt pao pa je prestalo svirat.. ****ga maknit cu.

Kum
28-03-20, 19:20
https://i.imgur.com/GmeQ7It.png

Mene zanima čemu ovo služi u waru kada se ništa ne čuje od tih glasova?

Ako već ne mislite to ubacivati, maknite to jer se pjesme prekidaju od strane djeva


ovo i je dobro pajdo ako ne stignes il zaboravis ugasit pjesmu pa je ovo prekine i jos je dobro sto kad si u waru ne cujes pjesmu koja je pustena ..a ne u pola wara pusti ti pjesmu moras gasit ko na rp

SaboT
28-03-20, 19:38
ovo i je dobro pajdo ako ne stignes il zaboravis ugasit pjesmu pa je ovo prekine i jos je dobro sto kad si u waru ne cujes pjesmu koja je pustena ..a ne u pola wara pusti ti pjesmu moras gasit ko na rp

inace ni ne svira ako je netko u waru, to sam davno stavio blokadu

Dony
28-03-20, 19:54
isplati li se igrat na fr?

Kum
28-03-20, 20:21
isplati li se igrat na fr?


kako mislis isplati ,ako mislis da ce ti neko platit sto igras il da dobijes kakve pare onda ne isplati ahahahaha

SaboT
28-03-20, 20:27
isplati li se igrat na fr?

ako zelis malo opustit mozak i zajebavat se dodi navrati :) ima dosta eventa i vozikanja i tako.

aarnelz
28-03-20, 21:00
Kosovar mi i dan danas priredjuje jos vece scene na CSu, njegova nesposobnost je van ovog univerzuma.

O ovome ti pričam, ovo ne može niko nadmašiti

https://www.youtube.com/watch?v=3pF1BaW_6I8&amp;feature=youtu.be

Na ovo ko se ne nasmije e onda stvarno nez xd
(inace sve je zajebancija i sve sto se govori u videu ne misli niko ozbiljno)

Ricky Zero
28-03-20, 21:59
isplati li se igrat na fr?

Bude svatko dao nešto da ti skupimo haha..

Ricardo Makaveli
28-03-20, 23:56
Bude svatko dao nešto da ti skupimo haha..

Na koji racun primas donacije?

cakaofficial
29-03-20, 16:32
https://i.imgur.com/yx4PxEp.png
Rijetku pronadju rijetke Allaha mi
Miro, Ante, Mile, gdje ces mutniju ekipu svijumi

Ignashov
29-03-20, 18:53
https://www.youtube.com/watch?v=uAXRtL9Nbyk

Gary Bond
31-03-20, 00:53
Pozdrav za najboljeg admina i moga velikoga prijatelja! :)

[GSF] J'Buck
31-03-20, 01:20
Pozdrav za najboljeg admina i moga velikoga prijatelja! :)

Hvala ali nisam jos uvek admin

pyrozeN
31-03-20, 18:16
Da čestitam ko je smislio ovo.. uplatiš 100 scorea a moš dobit izdašnih 283, a biraš između SAMO 100 brojeva. Neka hvala, čekat ću da Jerko opet otvori kafanu pa kod njega binga zaigravat

https://imgur.com/a/6Xu6jtP

SaboT
31-03-20, 18:54
Da čestitam ko je smislio ovo.. uplatiš 100 scorea a moš dobit izdašnih 283, a biraš između SAMO 100 brojeva. Neka hvala, čekat ću da Jerko opet otvori kafanu pa kod njega binga zaigravat

https://imgur.com/a/6Xu6jtP

To je za testiranje, doci ce na updaetu sa jackpotom koji ce se vrtit svakih 1-2h

pyrozeN
31-03-20, 19:54
To je za testiranje, doci ce na updaetu sa jackpotom koji ce se vrtit svakih 1-2h

Onda ok, al svejedno ću radije kod Jerke binga

SaboT
31-03-20, 20:59
Onda ok, al svejedno ću radije kod Jerke binga

kako god zelis :P

powerful
31-03-20, 23:29
Da čestitam ko je smislio ovo.. uplatiš 100 scorea a moš dobit izdašnih 283, a biraš između SAMO 100 brojeva. Neka hvala, čekat ću da Jerko opet otvori kafanu pa kod njega binga zaigravat

https://imgur.com/a/6Xu6jtP
Jel bilo ovako druze uzeo ti sve pa se zalis na mali dobitak?

https://youtu.be/17221URP-AE

Raskolnikov
01-04-20, 00:19
Da čestitam ko je smislio ovo.. uplatiš 100 scorea a moš dobit izdašnih 283, a biraš između SAMO 100 brojeva. Neka hvala, čekat ću da Jerko opet otvori kafanu pa kod njega binga zaigravat

https://imgur.com/a/6Xu6jtP
točno

razmislite malo o ekonomiji. Sada ili imaš milione il nemaš za auto.

aarnelz
01-04-20, 03:21
SaboT stavi na eventima da kad izadjes iz vozila da te odmah izbaci s eventa i ukloni vozilo, jer neki izadju i ostave vozilo na cesti da im bolji vozaci ne mogu srusiti rekord :)))

bedenix
01-04-20, 05:18
SaboT stavi na eventima da kad izadjes iz vozila da te odmah izbaci s eventa i ukloni vozilo, jer neki izadju i ostave vozilo na cesti da im bolji vozaci ne mogu srusiti rekord :)))

Kako možeš srušiti rekord ako dođeš poslije njega?

pyrozeN
01-04-20, 07:23
Kako možeš srušiti rekord ako dođeš poslije njega?

Ne mora ti auto postavit na kraju eventa

SaboT
01-04-20, 14:03
SaboT stavi na eventima da kad izadjes iz vozila da te odmah izbaci s eventa i ukloni vozilo, jer neki izadju i ostave vozilo na cesti da im bolji vozaci ne mogu srusiti rekord :)))

Iskreno mislio sam da sam to stavio, evo napravio sam, stize sa novim updateom.

Filozof
01-04-20, 14:05
Iskreno mislio sam da sam to stavio, evo napravio sam, stize sa novim updateom.

ne bi ja puno mislio na tvom mjestu

:rolleyes:

aQuassHie_
01-04-20, 16:02
Jel mi se čini ili je opet otvoren FR? :D

Miro Scofield
01-04-20, 16:32
Jel mi se čini ili je opet otvoren FR? :D

Vec dva tjedna :D

h3h3
03-04-20, 12:46
Veliki pozdrav za Čedu uz pjesmu vrati se vojvodo na FR ponovo.

SaboT
03-04-20, 13:31
Ima li koji mapper tu? Trebao bih mi neki objekt "trofeja" "trophy" koji bi se dodjelivao timova u pobjedi war lige i slicno, ako postoji sta slicno pa se baci textura da to lici na to...

Filozof
03-04-20, 13:35
trebalo bi ubacit war statistiku koliko si puta bio koji tim (zuti - rozi)

esoo, zuti tim - 199,5 | VISE (1.05) / MANJE (999.0)

moze se dodati i ako bajro organizira war onda: esoo, rozi tim - 0,5 | VISE (999.0) / MANJE (1.01)

super su podjele timova

[GSF] J'Buck
03-04-20, 13:45
trebalo bi ubacit war statistiku koliko si puta bio koji tim (zuti - rozi)

esoo, zuti tim - 199,5 | VISE (1.05) / MANJE (999.0)

moze se dodati i ako bajro organizira war onda: esoo, rozi tim - 0,5 | VISE (999.0) / MANJE (1.01)

super su podjele timova

Tako juce igramo war 8 minuta gde Bajro gubi od Hane i mene pa onda nabrzaka ubaci jos 6 ljudi u war

Superfly
03-04-20, 17:46
Jedini trofej među GTA SA objektima imas onaj plavi sto bude na mapi kod one arene za utrke ispod GSF sto bude.. ID-19233..

Ali nije za upotrebu kao objekat InGame nego samo kao ikona na mapi...
Zato postoji rjesenje, imas dosta sitnih objekata koje mozes iskoristiti da napravis oblik trofeja te istexturirati da lici na nesto :)

SaboT

Whitey
03-04-20, 19:29
Big Smoke statua ona ? Mozda nesto s tim ?

SaboT
03-04-20, 19:56
Jedini trofej među GTA SA objektima imas onaj plavi sto bude na mapi kod one arene za utrke ispod GSF sto bude.. ID-19233..

Ali nije za upotrebu kao objekat InGame nego samo kao ikona na mapi...
Zato postoji rjesenje, imas dosta sitnih objekata koje mozes iskoristiti da napravis oblik trofeja te istexturirati da lici na nesto :)

SaboT

Kako steta, ma bilo bi super da je samo 1 objekt samo kordinatu cap cap ovako ako se slozi iz 20 objekta onda muka dodavat prebacivat.. jaooo..

Superfly
03-04-20, 20:19
Kako steta, ma bilo bi super da je samo 1 objekt samo kordinatu cap cap ovako ako se slozi iz 20 objekta onda muka dodavat prebacivat.. jaooo..

Texture studio, grupiras objekte i pomaknes di oces 😊

SaboT
03-04-20, 21:55
Texture studio, grupiras objekte i pomaknes di oces ������

aha znaci moderniziralo se.. ahh nekad nisi imao izbora nego na palentu :)

SaboT
03-04-20, 21:55
Texture studio, grupiras objekte i pomaknes di oces 😊

aha znaci moderniziralo se.. ahh nekad nisi imao izbora nego na palentu :)

Superfly
03-04-20, 21:58
aha znaci moderniziralo se.. ahh nekad nisi imao izbora nego na palentu :)


A nekad.. nekad sam i ja rado igrao na FR ali poslje danasnjeg incidenta necu vise nikad uci :)
Btv. edit cu tvoj mod i otvorit ali necu maknut credits, dapace InGame ostaju zahvale ;)
A bas sam planiro da vam rjesim tu mapicu danas al jbg nista uzivajte ;)

SaboT
03-04-20, 22:17
A nekad.. nekad sam i ja rado igrao na FR ali poslje danasnjeg incidenta necu vise nikad uci :)
Btv. edit cu tvoj mod i otvorit ali necu maknut credits, dapace InGame ostaju zahvale ;)
A bas sam planiro da vam rjesim tu mapicu danas al jbg nista uzivajte ;)

Nism upoznat sa nikakvim incidentima

Superfly
03-04-20, 22:29
Nism upoznat sa nikakvim incidentima

Neki ljudi su jednostavno debili.. Zali se neko na pustanje Tomsona (nije svirala niti jedna zabranjena) i dodje gospodjica Sara i skine mi DJa iz razloga jer se mbappe zalio sto pustam tomsona stalno.. Mozes mislit njemu se ne slusa tomson i meni se skida DJ.. To sto ja ne volim cajke slusat nikom nista a?
Jednostavno neki u staffu su pre napaceni tako da nemam se volje jebat sa nikim.. a saru sam izvrijedjo i izprozivo namjerno sam htjeo da me bana, ali nije samo je mute..

Uglavnom kraj!

Alek Cortez
03-04-20, 22:31
Neki ljudi su jednostavno debili.. Zali se neko na pustanje Tomsona (nije svirala niti jedna zabranjena) i dodje gospodjica Sara i skine mi DJa iz razloga jer se mbappe zalio sto pustam tomsona stalno.. Mozes mislit njemu se ne slusa tomson i meni se skida DJ.. To sto ja ne volim cajke slusat nikom nista a?
Jednostavno neki u staffu su pre napaceni tako da nemam se volje jebat sa nikim.. a saru sam izvrijedjo i izprozivo namjerno sam htjeo da me bana, ali nije samo je mute..

Uglavnom kraj!


https://www.youtube.com/watch?v=spCdFMnQ1Fk

Raskolnikov
03-04-20, 22:35
Thompson manje više. Ono što je ogavno na ovom serveru je što neki mamlaz svaku večer pušta muziku kao na vašaru. Čigara mrtva i to uživo.

SaboT
03-04-20, 23:05
Neki ljudi su jednostavno debili.. Zali se neko na pustanje Tomsona (nije svirala niti jedna zabranjena) i dodje gospodjica Sara i skine mi DJa iz razloga jer se mbappe zalio sto pustam tomsona stalno.. Mozes mislit njemu se ne slusa tomson i meni se skida DJ.. To sto ja ne volim cajke slusat nikom nista a?
Jednostavno neki u staffu su pre napaceni tako da nemam se volje jebat sa nikim.. a saru sam izvrijedjo i izprozivo namjerno sam htjeo da me bana, ali nije samo je mute..

Uglavnom kraj!

Logovi se provjeravaju, uvijek su nastajali incidenti sa Thompsonom .. nitko nije prisilan slusat nista, postoji /togmusic, "cajke" nemaju uvrijednih pjesama, tako da tu se moramo slozit oboje. Nevolim ni ja slusat narodnjake ali necu ja kao jednina protiv cjelog servera zbog toga, a opet sa druge strane nije uredu vrijeđat nekog iz Staffa, konkretno samo si trebao žalbu otvorit provjerili bi se logovi došli bi do nekog sretnog završetka, ovako je ispalo najgore za tebe prvenstveno..

h3h3
03-04-20, 23:06
Ako vam ja pustim neke stvari ig privremeno, ne znači da će i neki drugi admin. Ako se malo zaje.bajemo u trećoj smjeni, to ne znači da se može prenijeti na pola dana i postati prihvatljivo ponašanje.
Zna se šta je zabranjeno, samo su najgori ovi što su malo za, pa malo protiv.

SaboT
03-04-20, 23:06
Thompson manje više. Ono što je ogavno na ovom serveru je što neki mamlaz svaku večer pušta muziku kao na vašaru. Čigara mrtva i to uživo.

Pritužbe postoje, molim da se dokazi snime il poslikaju reagirat ćemo kako bi trebali, neznam šta se dešava na serveru u 4 ujutro nažalost. :)

Superfly
03-04-20, 23:16
Logovi se provjeravaju, uvijek su nastajali incidenti sa Thompsonom .. nitko nije prisilan slusat nista, postoji /togmusic, "cajke" nemaju uvrijednih pjesama, tako da tu se moramo slozit oboje. Nevolim ni ja slusat narodnjake ali necu ja kao jednina protiv cjelog servera zbog toga, a opet sa druge strane nije uredu vrijeđat nekog iz Staffa, konkretno samo si trebao žalbu otvorit provjerili bi se logovi došli bi do nekog sretnog završetka, ovako je ispalo najgore za tebe prvenstveno..

Ja pustam sve sto se naruci osim ako je na listi zabranjenih, nikada nisam pustio nesta sto je zabranjeno a mogo sam..
Pustam i cajke iako nitko nije narucio jer znam da vecina to slusa i naravno da cu to pustat, a sto se ovih 6 pjesama od tomsona tice koje sam pustio za redom prvenstveno je da je igrac narucio i ja pustio samo sto nije iso /naruci nego smo se vozili u autu i bio nam je gust slusat malo nesto sto mi volimo.. nakon tih par opet bi postao ostalo sto se slusa inace.. Ali kad mi dode neko i skine mi DJa ocekujem da mi se kaze razlog... U chat sam piso 3 puta fino da mi se da razloga, ona se pravi debil i nece rec (mada ja znam sta je razlog ali ocu da mi vodja kaze razlog skidanja).. I naravno ispizdio sam, niti se planiram ispricavat nikome. Sto se vrijedjanja tice.. znam da time vjerovatno dobivam BL staffa.. Za staff me uopce nije briga, mozda nekad iz dosade dodem ubit vrijeme u waru ali i to je mozda...

Vec par dana unatrag se igraci kaznjavaju ucestalo bez vrijednih razloga, i ti neki clanovi staffa određene igrače neće kazniti npr. /mute dok nekog drugog hoce, a ista greska isto sve, samo sto se s ovim druzi a s onim ne..

SaboT
03-04-20, 23:23
Ja pustam sve sto se naruci osim ako je na listi zabranjenih, nikada nisam pustio nesta sto je zabranjeno a mogo sam..
Pustam i cajke iako nitko nije narucio jer znam da vecina to slusa i naravno da cu to pustat, a sto se ovih 6 pjesama od tomsona tice koje sam pustio za redom prvenstveno je da je igrac narucio i ja pustio samo sto nije iso /naruci nego smo se vozili u autu i bio nam je gust slusat malo nesto sto mi volimo.. nakon tih par opet bi postao ostalo sto se slusa inace.. Ali kad mi dode neko i skine mi DJa ocekujem da mi se kaze razlog... U chat sam piso 3 puta fino da mi se da razloga, ona se pravi debil i nece rec (mada ja znam sta je razlog ali ocu da mi vodja kaze razlog skidanja).. I naravno ispizdio sam, niti se planiram ispricavat nikome. Sto se vrijedjanja tice.. znam da time vjerovatno dobivam BL staffa.. Za staff me uopce nije briga, mozda nekad iz dosade dodem ubit vrijeme u waru ali i to je mozda...

Vec par dana unatrag se igraci kaznjavaju ucestalo bez vrijednih razloga, i ti neki clanovi staffa određene igrače neće kazniti npr. /mute dok nekog drugog hoce, a ista greska isto sve, samo sto se s ovim druzi a s onim ne..

Trebao si prijavit sve i rješilo se, najgore je nepametno reagirat.
Radi se na balansiranju pravde.. uvest ćemo javne komande /mute /prison i slično da se vidi dali su svi validno kažnavani,

žao mi je zbog tvoje situacije ponajviše zbog preoštrog starta nad Staffom.. :/

Superfly
03-04-20, 23:26
Trebao si prijavit sve i rješilo se, najgore je nepametno reagirat.
Radi se na balansiranju pravde.. uvest ćemo javne komande /mute /prison i slično da se vidi dali su svi validno kažnavani,

žao mi je zbog tvoje situacije ponajviše zbog preoštrog starta nad Staffom.. :/



Ugledajte se na Davida, ovako se treba ponašati član STAFF tima!!

Ibrahim
03-04-20, 23:28
Ovo ide lock malo, logovi se detaljno pregledaju i sve ove sto su imali ikakve veze sam banao na serveru, od samih admina pa do 4/5 njih koji su i sinoc se muvali tu i svasta radili..

Dok se detaljno ne ispita sta je i kako je svi su na čekanju..

Sara
03-04-20, 23:30
Svi se mi kulturno ponasamo. Samo sto se tebi povredi ego pa progovori sve iz tebe. Malo je sta potrebno uraditi nekome da bi zbog igrice psovao mrtvu majku. Nije ni bitno jesam li zensko ili musko. Ne trebas psovat nikome.

I nisi lepo pitao zasto ti je skinut DJ. Da jesi, mozda bih ti i odg. Al posto si koristio reci kakve jesi u tom istom pitanju. Ostao si u neznanju.

h3h3
05-04-20, 15:30
Ide unlock chata uz jedan meme.


https://i.imgur.com/bTBcE61.png


Lijepo se ponašajte.

kontra
05-04-20, 15:46
Ide unlock chata uz jedan meme.


https://i.imgur.com/bTBcE61.png


Lijepo se ponašajte.

Z*** anice i bokala vina...

marjo
05-04-20, 16:04
https://i.imgur.com/dTuEmh2.png

SaboT
05-04-20, 20:19
https://i.imgur.com/dTuEmh2.png

samo sam cekao hahahahah

Chimaev.
05-04-20, 22:46
https://croherze.com/forum/showthread.php?311388-aarnelz


Ajmo jedan lajk za palog brata

marjo
06-04-20, 01:30
https://croherze.com/forum/showthread.php?311388-aarnelz


Ajmo jedan lajk za palog brata

Oboriti rekord sa cheatom i onda se hvaliti ig kako je oborio rekord...

Šta reći

aarnelz
06-04-20, 04:41
https://croherze.com/forum/showthread.php?311388-aarnelz
Ajmo jedan lajk za palog brata

Oboriti rekord sa cheatom i onda se hvaliti ig kako je oborio rekord...Šta reći

Da ne ostane na tome da je Mbappe. bolji vozac od mene, ni da je Arcana u pravu :)

Na videu je sve objasnjeno

https://www.youtube.com/watch?v=BKhgru-8A8k&amp;feature=youtu.be

To jutro sam srusio 2 rekorda na eventima inf masterpiece i v3dr0 stunt, oba eventa sam snimio u pocetku da mogu pogledati gdje pravim greske tako da ih iduci put ne pravim.
3-4 ljudi je cijelo to jutro vozilo evente sa mnom dok sam ganjao ta 2 rekorda, i mogu potvrditi da nisam koristio speed. Oba navedena eventa sam vozio po 20ak puta dok na kraju nisam uspio zavrsiti skoro bez greske da srusim rekord.


inf masterpiece event (snimljen isto to jutro) - oni koji se bolje razumiju mogu vidjeti gdje sam izgubio vrijeme i kada bi se cijeli event odvozio bez greske rekord se moze skinuti i za 5 sekundi (ja sam ga srusio za 0 ili 1 sec)
https://www.youtube.com/watch?v=xGt3Bzb22z0&amp;feature=youtu.be


-kao sto sam rekao u zahtjevu za unban, cheat engine se moze koristiti za puno toga, a najmanje za samp, koga zanima vise moze googlati, i sigurno ne bih imao 2 razlicita cheat enginea ( 6.8 i 7.0 verziju ) da bih ga koristio za speed na sampu
https://i.imgur.com/GOtXu4E.png
adminova dokaz slika

cakaofficial
06-04-20, 05:12
Da ne ostane na tome da je Mbappe. bolji vozac od mene, ni da je Arcana u pravu :)

Na videu je sve objasnjeno

https://www.youtube.com/watch?v=BKhgru-8A8k&amp;feature=youtu.be

To jutro sam srusio 2 rekorda na eventima inf masterpiece i v3dr0 stunt, oba eventa sam snimio u pocetku da mogu pogledati gdje pravim greske tako da ih iduci put ne pravim.
3-4 ljudi je cijelo to jutro vozilo evente sa mnom dok sam ganjao ta 2 rekorda, i mogu potvrditi da nisam koristio speed. Oba navedena eventa sam vozio po 20ak puta dok na kraju nisam uspio zavrsiti skoro bez greske da srusim rekord.


inf masterpiece event (snimljen isto to jutro) - oni koji se bolje razumiju mogu vidjeti gdje sam izgubio vrijeme i kada bi se cijeli event odvozio bez greske rekord se moze skinuti i za 5 sekundi (ja sam ga srusio za 0 ili 1 sec)
https://www.youtube.com/watch?v=xGt3Bzb22z0&amp;feature=youtu.be


-kao sto sam rekao u zahtjevu za unban, cheat engine se moze koristiti za puno toga, a najmanje za samp, koga zanima vise moze googlati, i sigurno ne bih imao 2 razlicita cheat enginea ( 6.8 i 7.0 verziju ) da bih ga koristio za speed na sampu
https://i.imgur.com/GOtXu4E.png
adminova dokaz slika


Smiješno hehe, zanimljivo je kako to da kad je god ustanovljen taj CE(cheat engine) ti si bio ingame... :) Čuj šta će mi 2 CE, pa isprobavao si care koji ti bolje godi, haha.... Evo ti ovako da vidiš bolje, kad si tamo fulao.

Whitey
06-04-20, 05:16
Da ne ostane na tome da je Mbappe. bolji vozac od mene, ni da je Arcana u pravu :)

Na videu je sve objasnjeno

https://www.youtube.com/watch?v=BKhgru-8A8k&amp;feature=youtu.be

To jutro sam srusio 2 rekorda na eventima inf masterpiece i v3dr0 stunt, oba eventa sam snimio u pocetku da mogu pogledati gdje pravim greske tako da ih iduci put ne pravim.
3-4 ljudi je cijelo to jutro vozilo evente sa mnom dok sam ganjao ta 2 rekorda, i mogu potvrditi da nisam koristio speed. Oba navedena eventa sam vozio po 20ak puta dok na kraju nisam uspio zavrsiti skoro bez greske da srusim rekord.


inf masterpiece event (snimljen isto to jutro) - oni koji se bolje razumiju mogu vidjeti gdje sam izgubio vrijeme i kada bi se cijeli event odvozio bez greske rekord se moze skinuti i za 5 sekundi (ja sam ga srusio za 0 ili 1 sec)
https://www.youtube.com/watch?v=xGt3Bzb22z0&amp;feature=youtu.be


-kao sto sam rekao u zahtjevu za unban, cheat engine se moze koristiti za puno toga, a najmanje za samp, koga zanima vise moze googlati, i sigurno ne bih imao 2 razlicita cheat enginea ( 6.8 i 7.0 verziju ) da bih ga koristio za speed na sampu
https://i.imgur.com/GOtXu4E.png
adminova dokaz slikaPasha ti meni jos nisi objasnio zasto si palio cheat engine dok si igrao SAMP hahahahahaha.
Ovo sto si snimao je u 5:01 a u 5:08 to vece si upalio Cheat Engine.exe
Ne znam stvarno jel potrebno da se blamiras jos vise kad su dokazi jasni kao dan.
Ne sporimo da korektno vozis, procitaj ovo korektno jos nekih 50 puta, no za rekorde si koristio spomenuti program sto se vidi na dokazima.
Budi jednom u zivotu karakter i priznaj da si uhvacen na djelu, obecaj da ces se popraviti i da ces normalno nastaviti igrati bez cheateva (ukoliko si to sposoban).
Ovi jadni pokusaji "opravdanja" toliko mnogo govore o tvom karakteru.
Ako se popravis dobro si dosao da se vratis normalnom igranju, a ako ne nastavi pisati romane i pricati nebuloze kako ti nisi cheatovao i slicno, ako neko u to uopste vjeruje :D
Evo jos par razloga koji dokazuju da nas lazes:
1) Dok te je Caka provjeravao bio si miran, uznemirio si se tek kada ti je usao u temp i prefetch, zasto?
- Zato sto si znao sta ce tamo naci, pa si ga ubrzavao.
2) Svaki rekord si oborio u neko znj vrijeme kad skoro pa nikog nema.
3) Bas cudno kako niti jedan oboren rekord nemas snimljen, iako imas geforce experience i na taj nacin snimas sve.
Pomiri se sa cinjenicom da bez cheat engine-a nisi materijal za rekorde.

aarnelz
06-04-20, 05:17
Smiješno hehe, zanimljivo je kako to da kad je god ustanovljen taj CE(cheat engine) ti si bio ingame... :) Čuj šta će mi 2 CE, pa isprobavao si care koji ti bolje godi, haha....

koliko znam svaka verzija funkcionise isto na sampu
a za sta ja koristim cheat engine i zasto ga cesto brisem pa ponovo instaliram vam ne mogu reci hehe


Pasha ti meni jos nisi objasnio zasto si palio cheat engine dok si igrao SAMP hahahahahaha.
Ovo sto si snimao je u 5:01 a u 5:08 to vece si upalio Cheat Engine.exe
Ne znam stvarno jel potrebno da se blamiras jos vise kad su dokazi jasni kao dan.
Ne sporimo da korektno vozis, procitaj ovo korektno jos nekih 50 puta, no za rekorde si koristio spomenuti program sto se vidi na dokazima.
Budi jednom u zivotu karakter i priznaj da si uhvacen na djelu, obecaj da ces se popraviti i da ces normalno nastaviti igrati bez cheateva (ukoliko si to sposoban).
Ovi jadni pokusaji "opravdanja" toliko mnogo govore o tvom karakteru.
Ako se popravis dobro si dosao da se vratis normalnom igranju, a ako ne nastavi pisati romane i pricati nebuloze kako ti nisi cheatovao i slicno, ako neko u to uopste vjeruje :D

zar nema na tim istim dokazima da sam ga upalio bas u 5:01 ?
nigdje ama bas nigdje ne pise da sam ga enableovao na gta.sa :D Ja se ne pravdam i romane nikakve vise necu pisati ovo sam nabrzinu editovao i uploadao jer nisam imao pametnijeg posla.
A taj isti event mogu voziti za jos 3 sekunde brze nego sto sam sa "cheatom" :P

cakaofficial
06-04-20, 05:19
koliko znam svaka verzija funkcionise isto na sampu
a za sta ja koristim cheat engine i zasto ga cesto brisem pa ponovo instaliram vam ne mogu reci hehe


Dugo ti je trebalo da smislis nesto da odgovoris. Radije obriši to, i igraj lutko.

aarnelz
06-04-20, 05:22
Dugo ti je trebalo da smislis nesto da odgovoris. Radije obriši to, i igraj lutko.

jarane pa procitaj jos jednom sta sam napisao, sve i da se vratim igrati ja ga obrisati necu jer mi treba za nesto drugo, razmisli samo zasto bi ga skoro svaki dan brisao i ponovo instalirao da ga koristim za samp xD

cakaofficial
06-04-20, 05:24
jarane pa procitaj jos jednom sta sam napisao, sve i da se vratim igrati ja ga obrisati necu jer mi treba za nesto drugo, razmisli samo zasto bi ga skoro svaki dan brisao i ponovo instalirao da ga koristim za samp xD

Maloprije si igrao pod nickom ccxxx.....

Whitey
06-04-20, 05:25
zar nema na tim istim dokazima da sam ga upalio bas u 5:01 ?
nigdje ama bas nigdje ne pise da sam ga enableovao na gta.sa :D Ja se ne pravdam i romane nikakve vise necu pisati ovo sam nabrzinu editovao i uploadao jer nisam imao pametnijeg posla.
A taj isti event mogu voziti za jos 3 sekunde brze nego sto sam sa "cheatom"

Gle, za svaki put kad se "Cheat Engine" pojavljuje u dokazima ti si bio IG, slucajnost?
Zamolio bih te da zavrsis raspravu na ovu temu, jer se bespotrebno blamiras i od sebe pravis veceg klauna nego sto zapravo jesi.
Obrisi cheat engine, nastavi normalno igrati i mirna Bosna.

Ucestalo brisanje dokaza sa racunara o koristenju programa necu ni spominjati.

aarnelz
06-04-20, 05:25
Maloprije si igrao pod nickom ccxxx.....

registrovao se da snimim kako izgleda gameplay kad zapravo koristis speed preko cheat enginea ;)


Gle, za svaki put kad se "Cheat Engine" pojavljuje u dokazima ti si bio IG, slucajnost?
Zamolio bih te da zavrsis raspravu na ovu temu, jer se bespotrebno blamiras i od sebe pravis veceg klauna nego sto zapravo jesi.
Obrisi cheat engine, nastavi normalno igrati i mirna Bosna.

Ucestalo brisanje dokaza sa racunara o koristenju programa necu ni spominjati.

nikakve dokaze ja brisao nisam, jedino saam program nekad i po par puta na dan
raspravljati se necu, video sam postavio i snimljen je bas kad mi je upaljen cheat engine
ako ces unbanat, unbanuj me, ako ne ne moras, ako vam smeta sto cu ga i dalje imati instaliranog za druge potrebe nije moja stvar

Whitey
06-04-20, 05:37
registrovao se da snimim kako izgleda gameplay kad zapravo koristis speed preko cheat enginea ;)



nikakve dokaze ja brisao nisam, jedino saam program nekad i po par puta na dan

Hajde ovako ispocetka cemo.
U 5:08 si upalio Cheat Engine.exe kao sto se vidi u dokazima.
[04/04/2020 05:10:32] [Chat] aarnelz: znam gdje sam izgubio 2 sekunde
[04/04/2020 05:10:34] [Chat] aarnelz: sad cu ga popraviti
U 5:10 ti "znas gdje si izgubio 2 sekunde, znas ti karinu moju, nego si samo upalio cheat.
[04/04/2020 05:11:15] [Chat] aarnelz: zik izadji evo ti 5k
- Da nema svjedoka.
[04/04/2020 05:12:07] [Chat] aarnelz: ajmo mu sve rekorde poskidat
[04/04/2020 05:12:08] [Chat] aarnelz: sad
- Haj kad sam upalio cheat.
[04/04/2020 05:14:34] [Chat] aarnelz: ojj
[04/04/2020 05:14:36] [Chat] Zik[pr0]: di se okrenu sve ga jebalo
[04/04/2020 05:14:41] [Chat] aarnelz: koji cemo sad
- Reci cemo da si ovdje "magicno" nasao 2 sekunde koje su ti falile.
[04/04/2020 05:19:20] [Chat] aarnelz: al nemojte ulazit stvarate mi lag
- HAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHA SAD BI PSOVAO AL' NECU ZBOG LJUDI.
[04/04/2020 05:20:26] [Chat] aarnelz: upalio sam sebi stopericu na mobitelu
[04/04/2020 05:20:28] [Chat] aarnelz: evo je ispod monitora
- Da ne bude preofirno.
[04/04/2020 05:29:55] [Chat] aarnelz: ajmo mu srusti sve
[04/04/2020 05:29:58] [Chat] aarnelz: da se slagira kad udje ujutro
- Haj kad Cheat Engine i stoperica rade.
[04/04/2020 05:04:21] [Chat] aarnelz: skini
[04/04/2020 05:04:23] [Chat] aarnelz: cheat engine
[04/04/2020 05:04:30] [Chat] aarnelz: ukucaj na google
[04/04/2020 05:04:31] [Chat] aarnelz: skini samo
[04/04/2020 05:04:36] [Chat] aarnelz: i enable speed il sta vec ide
[04/04/2020 05:04:41] [Chat] aarnelz: i podesis sebi koju ces brzinu
[04/04/2020 05:04:46] [Chat] aarnelz: tako i sa emkom mozes brze pucati
[04/04/2020 05:04:54] [Chat] aarnelz: brze trcati hodati
[04/04/2020 05:04:55] [Chat] aarnelz: a neprimjetno
[04/04/2020 05:05:05] [Chat] FeraRoky: sutra ces mi napravit preko vivera
[04/04/2020 05:05:08] [Chat] aarnelz: moze
[04/04/2020 05:05:19] [Chat] aarnelz: default je 1.0
[04/04/2020 05:05:23] [Chat] aarnelz: stavis 1.01
[04/04/2020 05:05:26] [Chat] aarnelz: il 1.008

- Tu je mali TuT kako i za sta se koristi Cheat Engine za nevjernike koji ne znaju.
- Takodje vidimo kako rasparcavas cheateve i namjestas ih drugim igracima, moze te biti stid i sram. Da mogu i sa foruma bih te banovao.


Vidis sad koliko sam zapravo dobar prema tebi, pa sam ti jos dokaza nasao, iako si ti prema citavom serveru ispao veliko smece.

aarnelz
06-04-20, 05:41
Hajde ovako ispocetka cemo.
U 5:08 si upalio Cheat Engine.exe kao sto se vidi u dokazima.
[04/04/2020 05:10:32] [Chat] aarnelz: znam gdje sam izgubio 2 sekunde
[04/04/2020 05:10:34] [Chat] aarnelz: sad cu ga popraviti
U 5:10 ti "znas gdje si izgubio 2 sekunde, znas ti karinu moju, nego si samo upalio cheat.
[04/04/2020 05:11:15] [Chat] aarnelz: zik izadji evo ti 5k
- Da nema svjedoka.
[04/04/2020 05:12:07] [Chat] aarnelz: ajmo mu sve rekorde poskidat
[04/04/2020 05:12:08] [Chat] aarnelz: sad
- Haj kad sam upalio cheat.
[04/04/2020 05:14:34] [Chat] aarnelz: ojj
[04/04/2020 05:14:36] [Chat] Zik[pr0]: di se okrenu sve ga jebalo
[04/04/2020 05:14:41] [Chat] aarnelz: koji cemo sad
- Reci cemo da si ovdje "magicno" nasao 2 sekunde koje su ti falile.
[04/04/2020 05:19:20] [Chat] aarnelz: al nemojte ulazit stvarate mi lag
- HAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHA SAD BI PSOVAO AL' NECU ZBOG LJUDI.
[04/04/2020 05:20:26] [Chat] aarnelz: upalio sam sebi stopericu na mobitelu
[04/04/2020 05:20:28] [Chat] aarnelz: evo je ispod monitora
- Da ne bude preofirno.
[04/04/2020 05:29:55] [Chat] aarnelz: ajmo mu srusti sve
[04/04/2020 05:29:58] [Chat] aarnelz: da se slagira kad udje ujutro
- Haj kad Cheat Engine i stoperica rade.
[04/04/2020 05:04:21] [Chat] aarnelz: skini
[04/04/2020 05:04:23] [Chat] aarnelz: cheat engine
[04/04/2020 05:04:30] [Chat] aarnelz: ukucaj na google
[04/04/2020 05:04:31] [Chat] aarnelz: skini samo
[04/04/2020 05:04:36] [Chat] aarnelz: i enable speed il sta vec ide
[04/04/2020 05:04:41] [Chat] aarnelz: i podesis sebi koju ces brzinu
[04/04/2020 05:04:46] [Chat] aarnelz: tako i sa emkom mozes brze pucati
[04/04/2020 05:04:54] [Chat] aarnelz: brze trcati hodati
[04/04/2020 05:04:55] [Chat] aarnelz: a neprimjetno
[04/04/2020 05:05:05] [Chat] FeraRoky: sutra ces mi napravit preko vivera
[04/04/2020 05:05:08] [Chat] aarnelz: moze
[04/04/2020 05:05:19] [Chat] aarnelz: default je 1.0
[04/04/2020 05:05:23] [Chat] aarnelz: stavis 1.01
[04/04/2020 05:05:26] [Chat] aarnelz: il 1.008



- Tu je mali TuT kako i za sta se koristi TeamViewer za nevjernike koji ne znaju.
- Takodje vidimo kako rasparcavas cheateve i namjestas ih drugim igracima, moze te biti stid i sram. Da mogu i sa foruma bih te banovao.

samo sam objasnio kako cheat engine funkcionise, dokazi mi da sam ga u bilo kojem trenutku upalio na sampu i sam cu se banovati :)
Objasnjenje u videu si dobio a na svaki taj event mogu jos bolje vrijeme postaviti i da ti snimim :D

izadji evo ti 5k - da izadje s eventa koji je vec sam vozio...
event na kojem sam srusio rekord su vozile jos 3 osobe
svaki put kad ganjam rekorde pratim stopericu
tutorial za cheat engine sam objasnjavao prije svega toga, a vjerovatno si i procitao o kome sam govorio

Whitey
06-04-20, 05:43
samo sam objasnio kako cheat engine funkcionise, dokazi mi da sam ga u bilo kojem trenutku upalio na sampu i sam cu se banovati :)
Objasnjenje u videu si dobio a na svaki taj event mogu jos bolje vrijeme postaviti i da ti snimim :D

izadji evo ti 5k - da izadje s eventa koji je vec sam vozio...

Toplo se nadam da se salis, ako ne onda nemam rijeci stvarno.
Nemam rijeci na ljudski bezobrazluk.
Dokaze pogledaj jos jednom, jasni su kao dan.


Eh da pashica, sa servera si upravo protjeran.

cakaofficial
06-04-20, 05:48
Čovjek mu dokaze da je bio na serveru u vrijeme kada je upaljen CHEAT ENGINE
Nadje mu kako on objasnjava kako se koristi CHEAT ENGINE
I on opet laze. E dobar si lutko.

aarnelz
06-04-20, 05:48
Toplo se nadam da se salis, ako ne onda nemam rijeci stvarno.
Nemam rijeci na ljudski bezobrazluk.
Dokaze pogledaj jos jednom, jasni su kao dan.


Eh da pashica, sa servera si upravo protjeran.

unban nakon prvog nisam ni trazio, pa mi je svejedno.
uopste se ne salim i ostajem pri svemu sto sam rekao,
1v1 bilo koji event po acc, kad hoces :P

Chimaev.
06-04-20, 10:53
Da ne ostane na tome da je Mbappe. bolji vozac od mene, ni da je Arcana u pravu :)

Na videu je sve objasnjeno

https://www.youtube.com/watch?v=BKhgru-8A8k&amp;feature=youtu.be

To jutro sam srusio 2 rekorda na eventima inf masterpiece i v3dr0 stunt, oba eventa sam snimio u pocetku da mogu pogledati gdje pravim greske tako da ih iduci put ne pravim.
3-4 ljudi je cijelo to jutro vozilo evente sa mnom dok sam ganjao ta 2 rekorda, i mogu potvrditi da nisam koristio speed. Oba navedena eventa sam vozio po 20ak puta dok na kraju nisam uspio zavrsiti skoro bez greske da srusim rekord.


inf masterpiece event (snimljen isto to jutro) - oni koji se bolje razumiju mogu vidjeti gdje sam izgubio vrijeme i kada bi se cijeli event odvozio bez greske rekord se moze skinuti i za 5 sekundi (ja sam ga srusio za 0 ili 1 sec)
https://www.youtube.com/watch?v=xGt3Bzb22z0&amp;feature=youtu.be


-kao sto sam rekao u zahtjevu za unban, cheat engine se moze koristiti za puno toga, a najmanje za samp, koga zanima vise moze googlati, i sigurno ne bih imao 2 razlicita cheat enginea ( 6.8 i 7.0 verziju ) da bih ga koristio za speed na sampu
https://i.imgur.com/GOtXu4E.png
adminova dokaz slika


Hahahahah i nakon svega njemu je u glavi je li on bolji vozac, a jesam ti komplekse nabio svaka mi cast, stvarno nisam znao da ti moji rekordi toliko na psihu uticu, da se ne mozes pomirit s tim da sam drzao 35 rekorda od 50 evenata na srv ..

Zanimljivo je to da niti jedan event nisi oborio dok sam ja bio IG, ili neko od admina koji bi reagovao na to tvoje obaranje, sto li si uvijek oko 5 ig, obaras tad rekorde i nemoguce ih je dokuciti uvijek fali 2-3 sec ..

I daj ne blamiraj se za ovo sto pises 5 sekundi da se moze oboriti ako bez greske odvozis, druze toliko o tome koliko se razumijes, ZNAS LI KOLIKO JE 5 SEKUNDI NA EVENTU???? 5 sekundi na eventu druze ja odem napravim kafu sebi za to vrijeme, mislim da i ti sam ne znas nekad sta lupas ovdje i imam osjecaj da se sprdas sa svima

Dokaz koliko si iskompleksiran jeste da si poceo dolaziti ig sa vise njih(svoje neke citere dovodio, npr onaj nick: tourist) jos nekakvih kvazi event vozaca si dovodio i pises mi po pm odmah kako mi ni jedan rekord nece ostati, da cete porusiti i one nitrom sto su postavljeni, dijelis cheat engine ideju drugima po srv, da ne naje*es sam pa ajde i druge uvuci u svoja govna, kome li si jos predlagao da skine engine bas me zanima hahah, SKUPILO SE BRATE VAS SEDAM DA BI STE BILI USPJESNI KO JEDAN..

Zavuci se u misiju rupu i suti, ne znam kako se jos imas obraza javljati nakon svega, bas slucajnost da ti obaras rekorde i da ih poslije niko ne moze dokuciti i da na compu posjedujes cheat engine, jos od prije 2 sedmice kad si postavio rekord na ZuparicStyle(2:11:100) odmah sam garantovao svojim Acc-om da si cheatovao, mogu jos evenata navesti ali nema svrhe jer su se ljudi pobrinuli vec i postavili sve dokaze kad si ga palio, dovoljan dokaz bi bio da si ga posjedovao na compu samo ..

Ne znam stvarno vise sta bih ti rekao na ovo, osim da si pregorio ko dioda druze.

Sto se mene tice rasprava je zavrsena, dokazano je sve i nema se sta tu vise dodati ni oduzeti



Jos nam samo reci da si cheat engine koristio za CSGO, kad si se isprovaljivao ajde jos malo nas zabavi u ovim karantenskim danima..

marjo
06-04-20, 11:22
https://data.whicdn.com/images/168778939/original.gif

aarnelz
06-04-20, 12:51
Hahahahah i nakon svega njemu je u glavi je li on bolji vozac, a jesam ti komplekse nabio svaka mi cast, stvarno nisam znao da ti moji rekordi toliko na psihu uticu, da se ne mozes pomirit s tim da sam drzao 35 rekorda od 50 evenata na srv ..

I daj ne blamiraj se za ovo sto pises 5 sekundi da se moze oboriti ako bez greske odvozis, druze toliko o tome koliko se razumijes, ZNAS LI KOLIKO JE 5 SEKUNDI NA EVENTU???? 5 sekundi na eventu druze ja odem napravim kafu sebi za to vrijeme, mislim da i ti sam ne znas nekad sta lupas ovdje i imam osjecaj da se sprdas sa svima




Ne govorim o 5 sekundi koje ces dobiti na odlicnoj voznji, vec o 5 sekundi koje mozes dobiti pametnom voznjom.
Inf masterpiece - dovedes prijatelja koji ce te sacekati na mostu i razbiti ogradu, prodjes bez ikakvog stajanja i na samo jednom mjestu si dobio 2-3 sekunde.
ako tako nesto postoji na jednom eventu, postoji na svim

sheeesh
06-04-20, 13:58
21. vijek, ljudi na mjesec idu, ljudi još uvijek cheat koriste da bi bili bolji od drugog igrača..

h3h3
06-04-20, 15:29
Toplo se nadam da se salis, ako ne onda nemam rijeci stvarno.
Nemam rijeci na ljudski bezobrazluk.
Dokaze pogledaj jos jednom, jasni su kao dan.


Eh da pashica, sa servera si upravo protjeran.
Kako imaš srca na rođendan mu i odbiti unban i protjerati...

aarnelz
06-04-20, 15:31
Kako imaš srca na rođendan mu i odbiti unban i protjerati...

hahahahahahha poklonu se ne gleda u oci :D

marshmello
06-04-20, 15:32
Ima ko kakav cit za mene,sve sam stare slucajno izbrisao

aarnelz
06-04-20, 15:34
Ima ko kakav cit za mene,sve sam stare slucajno izbrisao

aj prije neg sto budemo igrali kantera namjesticu ti preko teamviewera sve veceras

marshmello
06-04-20, 15:38
aj prije neg sto budemo igrali kantera namjesticu ti preko teamviewera sve veceras
Pederu sad mi to govoris ima misec dana igramo,neki debil mi za to trazio 15€

Fiennes
06-04-20, 16:14
21. vijek, ljudi na mjesec idu, ljudi još uvijek cheat koriste da bi bili bolji od drugog igrača..

Tuga i jad. Uprava, napolje!

Ivke
07-04-20, 01:15
koliko znam svaka verzija funkcionise isto na sampu
a za sta ja koristim cheat engine i zasto ga cesto brisem pa ponovo instaliram vam ne mogu reci hehe



zar nema na tim istim dokazima da sam ga upalio bas u 5:01 ?
nigdje ama bas nigdje ne pise da sam ga enableovao na gta.sa :D Ja se ne pravdam i romane nikakve vise necu pisati ovo sam nabrzinu editovao i uploadao jer nisam imao pametnijeg posla.
A taj isti event mogu voziti za jos 3 sekunde brze nego sto sam sa "cheatom"
koji glupi izgovori ne nisi citovo event nego si hakovo pentagon

Kalle
07-04-20, 16:43
Pozic rego se i Mido na srw aahhaha

Sara
08-04-20, 22:43
Cugatron_Harris hahahahhahahahahahahaha
kontra;

http://media1.tenor.com/images/1279d0b8c879a77892a7fc3ed4cdacea/tenor.gif?itemid=5173960