PDA

Pogledaj cijelu verziju : |~ Trenutno najbolji admin (1-1337) ~|



Miro Scofield
29-11-19, 19:41
NAJBOLJI ADMIN

Kako se blizi kraj 2019-te godine na Vama je dragi igraci da odaberete jednog od trenutnih admina, 1338 (head) admine necemo ubrajati u anketu.
Svako obrazlozenje zasto bas taj ili ta je dobrodosao

Alessandro Valeri
29-11-19, 19:47
Hana daleko najbolji admin

Scouser
29-11-19, 19:50
No second thought.

Hana, ubedljivo.

Zackary Wright
29-11-19, 19:54
Kako admina za ovu godinu kad svi ovi admini nisu tu čitavu 2019. godinu, tj. tu su možda od ljetos ?

Caka
29-11-19, 21:03
Ne razumijem ko su ovi xD? Samo znam za Maxa Fischera. zzoP
Roby - novi al je dobar lik ovako ingejm, nije mu usađena "lojalnost prema ...." :$ :P
Allen - ??
Hana - ne razumijem
Russel Hunt - Jedini s ove liste gospodin uz Maxa
Max Sciara - ne mogu vjerovat da je ovaj DMer admin, hahah, još glumi poštenjačinu, a kao EK lider psovao članovima majke.
Jeremy Paterson - who the hell are u my man

Da se ne uvrijedi ko,

Svako obrazlozenje zasto bas taj ili ta je dobrodosao

a ovo je samo moje mišljenje/obrazloženje

A moj glas ide za Maxa(Fischera tho), da mogu 2 glasa, drugi glas bi išao za BrutaLa, pozz.

Luka Mili
29-11-19, 21:03
Najjbolji po meni je


Hana

Mk4
29-11-19, 21:09
Hana daleko najbolja adminka

Matthew
29-11-19, 21:14
Iskreno cemo s popisa, po mom nekom misljenju i pracenju rada, najboljinje Roby Rain, zašto?
Jedan je od najjaktivnijih admina na serveru, dok sam ja bio tu njegova akt je bila kao aktivnost 3 obicna admina(kad zbrojis), pomaze igracima,prati i kaznjava one koji krse pravila.

Svi iznad koji su glasali nisu izneli razlog glasa vec su napisali "da je najbolja", nista protiv hane ona je druga osoba sa popisa koja se stvarno puno zalaze, stvar je da nisu shvatili anketu... nije bit samo glasati za nekog iz svoje orge/drugara/drugaricu/prijatelja/prijateljicu vec glasati i dati neke obrazlozenje glasa..
Caka; je naveo da je novi, Robi jeste novi ali se zato trudi odnosno zalaze za CHa jako puno. Caka je to naveo a nije bio tu u zadnjih koliko, nedavno se vratio igranju..

I kada sam predlozio anketu mislio sam da se i headovi nadju na popisu, jer sam rekao da se izglasa ko je najbolji ADMIN. Svaki od njih bio head ili manji level je admin. Svrha mog predloga je bilo da se vidi zapazanje ostali clanova zajednice ko je kakav i kako obavlja svoj posao.. Bilo bi mi drago da sam i ja cuo neke kritike o meni kad sam bio admin, nema veze dal one bile pozitivne ili negativne, uvijek su kritike bile dobre za osobu jer pobude nesto u njemu sto mu da doznanja da se treba mijenjat..

Malo sam otisao sa teme, sta cu, zanijelo me... necete zamjerit :)


PapaStrumf: Ne mogu staviti vise od 10 opcija u anketi te je zbog tog izbacen head

Caka
29-11-19, 21:22
Iskreno cemo s popisa, po mom nekom misljenju i pracenju rada, najboljinje Roby Rain, zašto?
Jedan je od najjaktivnijih admina na serveru, dok sam ja bio tu njegova akt je bila kao aktivnost 3 obicna admina(kad zbrojis), pomaze igracima,prati i kaznjava one koji krse pravila.

Svi iznad koji su glasali nisu izneli razlog glasa vec su napisali "da je najbolja", nista protiv hane ona je druga osoba sa popisa koja se stvarno puno zalaze, stvar je da nisu shvatili anketu... nije bit samo glasati za nekog iz svoje orge/drugara/drugaricu/prijatelja/prijateljicu vec glasati i dati neke obrazlozenje glasa..
Caka; je naveo da je novi, Robi jeste novi ali se zato trudi odnosno zalaze za CHa jako puno. Caka je to naveo a nije bio tu u zadnjih koliko, nedavno se vratio igranju..

I kada sam predlozio anketu mislio sam da se i headovi nadju na popisu, jer sam rekao da se izglasa ko je najbolji ADMIN. Svaki od njih bio head ili manji level je admin. Svrha mog predloga je bilo da se vidi zapazanje ostali clanova zajednice ko je kakav i kako obavlja svoj posao.. Bilo bi mi drago da sam i ja cuo neke kritike o meni kad sam bio admin, nema veze dal one bile pozitivne ili negativne, uvijek su kritike bile dobre za osobu jer pobude nesto u njemu sto mu da doznanja da se treba mijenjat..

Malo sam otisao sa teme, sta cu, zanijelo me... necete zamjerit :)

hhahhahhahahhahahahhahah slatki dušmaneeeeeee

Alex Martinez
29-11-19, 21:31
Glasam za Fischera. Admina je dobio kada sam ja bio GameSage, pa računajte koliko dugo je on 1337(općenito admin), i prebrojite one koji su pored njega dobili Heada, hajmo reći nezasluženo.

Kako god, nema tu osobe koja će kazniti admina za jednu malu grešku, već se redaju opomene i opomene i opomene .

Storm Shadow
29-11-19, 21:38
Ni jedan.

Niko ne radi svoj posao kako treba svako ima svoje prijatelje koje brani nema pravde ni 1%. To je na CH od kako se Joca vratio nema nikakvog reda. Bred to malo uvodi ali jos nije to to nazalost.

Nadam se da ce se ovo popravit stanje.

qavran'
29-11-19, 21:41
Glasam za Aleka Corteza !!

Aladeen
29-11-19, 21:44
Najbolji admin 2019?

Onda je na spisak trebalo staviti sve admine tokom cijele godine, glupi je naziv teme.

Najbolji admini su Max Fischer, Buljo tj Allen i Hanna.

Necu za nikoga glasati jer ne mogu dati tri glasa.

KenshiN
29-11-19, 21:44
Ridley Shy ubjedljivo najbolji admin bio !

s h e l b y
29-11-19, 22:19
Da ste stavili mogucnost da glasam za "Svi su isti" glaso bi za to jer admini ce ti pomoc ali nema jednakosti, Pem psuje boga i isusa i capsa na /e i ne dobije nist dok neki igrac koji je manje egoistican i manje se istice napise na /e moze rr odmah mute jer ima /pitaj za to..svi su isti... lp

'Melek'
29-11-19, 22:48
Romy Rain moj učenik!!!

Gdje sam ja u anketi? Strah vas a? Neka neka... lp.

Dr. Aljić!

Miro Scofield
30-11-19, 02:30
1. Ispravljen naziv teme u glasanje za trenutno najboljeg admina, moja greskica sta sam stavio za 2019-tu
2. Head admini nisu stavljeni jer max mogu staviti 10 opcija za anketu, no uskoro ide i odabir samo za headove

[GSF] J'Buck
30-11-19, 02:39
XAHHA Haj A(d)min

Fiesta
30-11-19, 02:58
Roby Rain
Allen Garcia
2 nova i jako dobra administratora, Roby aktivan jako, kao i Allen.
Pristojni i lijepo odgovore/objasne, i prije svega ne stite nikoga kao vecina napisanih administratora.
Nisam glasao za nitkoga jer ne mogu za 2, ali ona 2 su dobila moj glas i potporu.

Renco
30-11-19, 16:12
Jako loša ideja za anketu i skroz nebitna..svako ima subjektivno mišljenje jer je netko dobar sa jednim, a s drugim nije..I sad nakon rezultata ankete, neki admin će se osjećat lose zbog rezultata i komentara i otići sa pozicije, a taj admin možda ima potencijala dok će se ovi drugi ponositi sobom jer imaju svoje tzv. pratitelje iako su beskorisni

xVikiliks
30-11-19, 17:00
Ne igram vise, niti znam ikog od njih, ali Max Fischer ima najbolji nick :)

toMa
30-11-19, 17:18
Tko su ovi admini?

[GSF] J'Buck
30-11-19, 18:02
I CTEBO je ok

Andrakovic
30-11-19, 18:39
Glasam za Hannu jer mi je najdrazi i najsimpaticniji admin na serveru..


PS vidi se zasto Max Sciara nema niti jedan glas,zapitaj se druze bolje odi s pozicije jer stvarno ne valjas kao admin... Lata!

qavran'
30-11-19, 21:19
Glasam za Hannu jer mi je najdrazi i najsimpaticniji admin na serveru..


PS vidi se zasto Max Sciara nema niti jedan glas,zapitaj se druze bolje odi s pozicije jer stvarno ne valjas kao admin... Lata!


Ima 2, vjerovatno je glasovo sam za sebe 2 puta

Tatta
30-11-19, 21:56
Tijana Tandara ( Iva ) (https://croherze.com/forum/member.php?8042-Tijana_Tandara)

Tko se nje sijeca , znati ce zasto bas ona .
Nije bila administrator vec GameSage ali njenom voljom .
GameSage-rica koja je obavljala svoj posao bez greske i koja je " tada " odbijala cak, dva puta poziciju administratora jer nije htijela kaznjavati igrace vec samo pomagati novim igracima .

Chimaev.
01-12-19, 12:28
Ovdje je trebalo Max pa 10 mjesta prazno pa onda ostali xd

Max bez konkurencije, pometi ih fiseruuuuuu

qavran'
02-12-19, 06:14
pored breda i watane(dok je bio aktivan) nema niko ko se moze karakterisati kao admin.

najbolji admin ikad na ch je salvatore gambino.




a meni jedan od drazih alek ***** cortez

Miro Scofield
03-12-19, 11:17
Vi ste izglasali trenutno najbolji admin je Roby Rain.
Hvala svima na sudjelovanju te uskoro ocekujte novu anketu