PDA

Pogledaj cijelu verziju : |~ Podrzavate li homoseksualnost? ~|



Miro Scofield
21-10-19, 16:20
Homoseksualnost

Homoseksualnost je romantična i seksualna privlačnost ili seksualno ponašanje među pripadnicima istog spola.

Podrzavate li vi homoseksualnost?

Aladeen
21-10-19, 16:52
Ako se iskazuje, ne.

Ako se ne iskazuje, do odredenih mjera da.

Glasao sam Ne.

Archer
21-10-19, 18:49
Ne podrzavam njihovu bahatost i zelju za paznjom.

Glasao sam za ne.

zlatan
21-10-19, 19:39
Ma daaaa, pa neka se ljudi vole! Širimo ljubav a ne rat
Pipni me, ruku ti otkinem, hvala

Matthew
21-10-19, 19:45
Iskreno ne podržavam, ako je na svijet poslano da postoje dva spola koja će međusobno voditi ljubav i praviti porodicu zasto taj dio grupacije mora biti protiv toga, zašto moraju biti "izrodi".
Moj zaključak je da te osobe koje vode ljubav između isti polova zapravo misle da ne mogu proći kod nekog momka/cure te se bave tim džavolijama.

Glasao sam za NE.

Fiesta
21-10-19, 19:49
Ne.
Muskarac i zena su stvoreni jedno za drugo, ništa drugo ne dolazi u obzir.

[GSF] J'Buck
21-10-19, 19:54
Glasao sam DA, nije u redu da osobe kao Demon Blackfyre (Alfo) budu omalovazavanje zbog svog seksualnog opredeljenja

Archer
21-10-19, 19:56
J'Buck;4433735"]Glasao sam DA, nije u redu da osobe kao Demon Blackfyre (Alfo) budu omalovazavanje zbog svog seksualnog opredeljenja

Prijavio sam ti post, uzivaj u hladjenju, poz.

zlatan
21-10-19, 20:02
Iskreno ne podržavam, ako je na svijet poslano da postoje dva spola koja će međusobno voditi ljubav i praviti porodicu zasto taj dio grupacije mora biti protiv toga, zašto moraju biti "izrodi".
Moj zaključak je da te osobe koje vode ljubav između isti polova zapravo misle da ne mogu proći kod nekog momka/cure te se bave tim džavolijama.

Glasao sam za NE.

Po kojoj si se ti logici vodio da si došao do tog zaključka? Kad je stvaran svijet, onaj tko ga je stvorio, sigurno nije rekao: Eh, muškarac i žena moraju da budu u zajednici i da stvaraju djecu i zabranjujem homoseksualnost. Kako ti imaš pravo iznjeti svoj nelogičan zaključak, tako i muškarac ima pravo da bira s kim će da živi ili pak žena.

qavran'
21-10-19, 20:08
Ne..........

Matthew
21-10-19, 20:20
Po kojoj si se ti logici vodio da si došao do tog zaključka? Kad je stvaran svijet, onaj tko ga je stvorio, sigurno nije rekao: Eh, muškarac i žena moraju da budu u zajednici i da stvaraju djecu i zabranjujem homoseksualnost. Kako ti imaš pravo iznjeti svoj nelogičan zaključak, tako i muškarac ima pravo da bira s kim će da živi ili pak žena.

Lijepoj logici, koju ti ne mozes shvatit jer nisi načitan i nisi iste vjere kao ja. Mislim da ti je sad pojašnjeno.

I ovo je anketa gdje svaki ČLAN iznosi svoje mišljenje. Ne iznosi misljenja da bi se to tebi svidjelo ili nekom trećem.

Lp.

getdead
21-10-19, 20:31
Glasao sam naravno za NE.
Sad bih opsovao UH

Alex Martinez
21-10-19, 20:33
Glasam za ne.

U sobu i radi šta hoćeš i s kim hoćeš.

zlatan
21-10-19, 20:43
Lijepoj logici, koju ti ne mozes shvatit jer nisi načitan i nisi iste vjere kao ja. Mislim da ti je sad pojašnjeno.

I ovo je anketa gdje svaki ČLAN iznosi svoje mišljenje. Ne iznosi misljenja da bi se to tebi svidjelo ili nekom trećem.

Lp.

Sori kardinalu Chilly, nisam te prepoznao :)
Čim ti svrstavaš vjeru među homoseksualnost, sve mi je jasno. Mislim da sa ovom temom potičemo neke druge stvari, živ ti meni bio načitani kardinalu

Cyrus
21-10-19, 20:56
Jesu ova mišljenja iznosili ljudi iz generacije otkad postoji CH ili su došla novija djeca? U oba slučaja, jako konzervativno razmišljanje u 21.stoljeću. Nije ničija posebitost da znate ko šta radi, a pogotovo da se mješate u to. Pita vas se za mišljenja a ne da komentirate(čitaj: gadite) postojanost takvih ljudi. Da, i oni su ljudi virovali ili ne. Možda čak i bolji od vas homofoba. Barem njima nije bitno tko i što si, već kakav si. Osoba je puno više od seksualne orijentacije, a ako ne možete bez toga doprijeti u karakter, djela, ponašanje, mogu vas samo žaliti i savjetovat da si potražite pomoć. Rađe se vi sakrijte u 4 zida pa iziskujte silnu pažnju koju LGBTIQ imaju, a vi ne. Imajte na umu da medicinaši (koje je stvarno teško završit i moraš biti čiste pameti) su većinom gayevi - doktori,da.. Jako je tužno čitati postove ovdje, međutim sreća je u tome što mi mladi /budućnost je u novijim generacijama pa će stvari doć na svoje, kad tad. Ionako Hrvatska je uvijek u zaostatku sa svijetom :) Moderatoru predlažem anketu - kako je svemir nastao, jesmo li mi čestice, čisto da mogu sažaljevati vas zbog nedostatka educiranosti.

nowitzki
21-10-19, 21:03
https://www.youtube.com/watch?v=BwHSfZpbY1c

Sami izlaze da protestuju i kad dobiju po pičci placu po televiziji...

Miro Scofield
21-10-19, 21:40
Molio bih sve clanove da iznesu samo svoje misljenje, bez dodatnih rasprava s drugim clanovima, od sad brisem postove pri bilo kakvoj raspravi, ukoliko nastavite bit ce te sankcionirani. Hvala

dark side
21-10-19, 22:10
Veliko NE...

Miro Scofield
21-10-19, 23:00
Javio mi se jedan clan zajednice putem privatne poruke te pokusao bit pametan, i diskriminirati odluku da je zabranjeno komentiranje drugih clanova.
Prvenstveno sam zabranio komentiranje drugih clanova jer nazalost svaki komentar se svodi na omalovazavanje,vrijedanje i svadju. Ja to u PDF koji vodim necu dozvoliti, te Vas molim da svi postujete to

sheeesh
21-10-19, 23:02
Ne podrzavam ni u kojoj mjeri, pogotovo njihovu zelju da se eksponiraju na svakom cosku, jer se eto, osjecaju podredjeno i odbaceno! Vjerujte, niko nikoga ne pita za seksualnost prilikom obavljanja osnovnih gradjanskih poslova (ukljucujuci i trazenje zaposlenja)

[GSF] J'Buck
21-10-19, 23:05
Valjda je poenta anketa da se vodi neka polemika, a ne samo da udarim da/ne xd

Scar
21-10-19, 23:10
Tata mi nije bio peder, jes da ne znam ko mi je tata, ali nije on bio pa nisam ni ja. Valjda geni.

Shinobu Tsukasa
21-10-19, 23:29
Ne podržavam.
Sve ono najgore što je moglo da nas snadje na Balkanu nas je snašlo. Čist dokaz da smo sve ono najgore i najnemoralnije pokupili sa zapada.
Treba da se okrenemo očuvanju tradicionalnih vrednosti, a ne da pridodajemo značaj bolesnim ljudima dokle god to što rade, rade medju svoja 4 zida.
Tek kada izadju na ulicu kao nakaze i počnu da mašu onim sarenim zastavicama, budak, lopata, ašov u ruke i udri dok ne shvate da ne mogu propagirati nešto što se kosi sa moralnim načelima i daje loš uticaj omladini i maloj deci koji mogu shvatiti kako je to normalno i da to tako treba da bude.
Kod nas se kaže, bog je stvorio Adama i Evu a ne Adama i Stevu. Pametnom dosta.

Yuuto
22-10-19, 01:00
Normalno je to vec, svakom generacijom sve normalnije
...uskoro buš moral napraviti anketu "Podržavate li zoofiliju?"

Svakom normalnom covjeku, koji se bavi svojim stvarima i ne ulazi u tuđe živote ne bi trebalo smetati.
Mislim da nije prirodno, glasao sam ne!

pvlnsc
22-10-19, 14:10
Malo mi se gadi al' mi ne smeta,nek radi ko sta hoce,svako ima pravo na svoj izbor

valjda takvo razmisljanje imam jer nisam nikad imao susret sa osobom koja to jasno iskazuje,sto mozda i jeste bolje , neka njih dalje od mene hehe pozich

dawkins
22-10-19, 17:04
Drug drugu slozio prugu :_D


Ne odobravam samo u svom prisustvu, nek **** ko koga hoce

Miro Scofield
23-10-19, 23:07
Vas 9 podrzava homoseksualnost dok Vas 31 NE podrzava homoseksualce.

Uskoro nova anketa.
Ovu anketu sam zabranio komentiranje i diskusije izmedju korisnika te sam sve rasprave pobrisao.
RAZLOG: Oko ove teme su vrlo skaljive rasprave te samim time dovodilo bi do medjusobne mrznje,ruganja,omalovazavanja i vrijedanja.
U sljedecim anketama DOZVOLJENE diskusije te medjusobno komentiranje