PDA

Pogledaj cijelu verziju : Je li mobitel unistio komunikaciju u drustvu?



marshmello
25-01-19, 22:02
Je li mobitel unistio komunikaciju u drustvu?


https://www.tportal.hr/media/thumbnail/w1000/93822.jpeg

Znamo svi pravi problem mobitela,sjednemo na kavu s prijateljima oni mobitel u ruke i tipkaj fest...Nitko ne komunicira samo mobitel i poruke,igrice,forumi i slicno..Mislite li da je to problem u drustvu i koliki problem?


Napomena!

• Pravo komentiranja imaju svi korisnici foruma.
• Zabranjeno poticanje bilo kakve vrste svađe/vrijeđanja.
• Također je zabranjeno kršiti pravila CH Foruma te pravila PDFa Ankete.

Matthew Stinson
25-01-19, 23:26
Definitivno

Alek Cortez
26-01-19, 01:13
verovali ili ne
imam ortaka koji kad idemo na kafu ili negde bilo gde
ne pogleda u telefon ali bukvalno ne pogleda , kao da ga ostavi kuci
i znam da nas redovno smara sto blejimo na telefonu

Costa
26-01-19, 01:19
Da,definitivno.

Wattana
26-01-19, 13:47
verovali ili ne
imam ortaka koji kad idemo na kafu ili negde bilo gde
ne pogleda u telefon ali bukvalno ne pogleda , kao da ga ostavi kuci
i znam da nas redovno smara sto blejimo na telefonu

Jel to ima Nokiu 3310 haha, vjerujem da ima takvih ljudi, ali to je bas rijetkost

Gambino
26-01-19, 13:54
Sve ovisi o kakvom je drustvu rijec i kako se postave.. npr. u mom drustvu funkcionira sve normalno rijetko tko koristi telefon dok smo negdje

Gunner
26-01-19, 14:51
I je i nije. Ovisi sve s kim si u društvu i kakav ti je sklop u glavi. Ako ti je dobro i zanimljivo ne koristiš mobitel, jednostavno je. S druge strane omogućeno je s njim da se čujete s nekim svakodnevno s kim se nemate priliku vidjeti tako često. Glas bi isao za nesto izmedu, a nema te opcije pa eto nemam za što glasati

nowitzki
26-01-19, 15:06
Slozit cu se sa ostalim da ovisi u kakvom se drustvu nalazimo, evo npr. ja kad idem s jaranima na kavu u rijetkim slucajevima nosimo mobitele, i mogu reci da su krivi roditelji za to, evo djeca od 6/7 godina imaju svoj mobitel, bez rijeci sam ...

Tiki*
26-01-19, 15:18
ja glasam za ne

Raskolnikov
26-01-19, 20:54
Odgovori za anketu u stilu niđe veze. Kakogod, mobitel nije uništio komunikaciju ako si izašao sa prijateljima. Ako izađeš sa osobom koja stalno tipka, to ti i nije baš neki prijatelj.

Caka
28-01-19, 02:01
Jednostavno da. Bez nekih velikih predrasuda.

Andrés
28-01-19, 23:21
Definitivno ne, ako ste u dobrom društvu, recimo na piću i imate nešto interesantno za popričati zašto bih vam mobitel stvarao probleme?

A uostalom, preko mobitela vodim 95% razgovora u životu, tako da bih prije rekao da je komunikacija unaprijeđena.

nitroto
31-01-19, 13:51
Definitivno da je unistio danas na kavama svi na mobitelima.****ga to je tako ici samo sve vise na gore.

Giovanni Cappelo
01-02-19, 20:44
Bukv izades u grad s rajom pogledas oko sebe svi na kafama i telefonima sjednes s rajom i oni uzmu mob...

dawkins
01-02-19, 22:30
Ako se ne čujemo pozovi me na viber

zlatan
01-02-19, 22:52
Ako znaš koristiti mobitel za dobrobit sebe onda će ti koristiti i samim time nije ti uništio nikakvu komunikaciju već samo si ju unaprijedio na viši nivo

marshmello
02-02-19, 09:16
Od 35 glasača
68.57 glasača misli da je mobitel unistio komunikaciju
31.43% glasača misli da nije mobite unistio komunikaciju


Hvala svima na glasanju!