PDA

Pogledaj cijelu verziju : Da li je čipovanje ljudi dobra ili loša stvar za našu budućnost?



Paola Alegri
25-11-18, 20:37
Da li je čipovanje ljudi dobra ili loša stvar za našu budućnost?

https://i.imgur.com/Y9b3Qzz.jpg

S obzirom da se sve češće u svijetu spominje te primjenjuje čipovanje ljudi, zanima nas vaše mišljenje o tome. Mislite li da će čipovanje ljudi, ako postane "normalno" jer polako idemo ka tome, donijeti samo dobro za našu budućnost i čovječanstvo ili pak loše? Da li to rade samo zbog lakše kontrole ljudi, jer do sada se ništa značajno ne bi promijenilo sa tim osim što bi vojsku, ljude koji su zaposleni i sve ostale lakše kontrolirali i upravljali njima za vlastite potrebe.
U nekim knjigama se spominje da je to djelo lucifera (sotone).
Što mislite, da li ćemo u budućnosti biti primorani na čipovanje i koliko će to biti dobro/loše za nas?

O svemu ovome možete saznati više u videu ispod, pa donijeti svoj zaključak i napisati vaše mišljenje u temi.


https://www.youtube.com/watch?v=OV7_Z3BpvGg

Napomena!

• Pravo komentiranja imaju svi korisnici foruma.
• Zabranjeno poticanje bilo kakve vrste svađe/vrijeđanja.
• Također je zabranjeno kršiti pravila CH Foruma te pravila PDFa Ankete.

marjo
25-11-18, 20:43
Odabrao sam ostalo jer to dodje i na dobro a i na lose.

Tj. po meni ima dobre i lose strane.

Da sad pisem dobre i lose stvari, bilo bi previse znakova.

el Krzna
25-11-18, 20:52
Nije dovoljno što nas ovako kontrolišu i rade sa nama šta žele, pa oće još i ovo. Totalno sam protiv i ovo je glupost.

Uostalom, Nikola je sve objasnio u ovom videu i na sarkastičan način objasnio zašto to nema smisla.

Možda nekad za nešto i bude korisno, tipa ako će to pomoć u liječenju nekih teških ili neizlječivih bolesti onda da, ali ovako NE.

Usput, svi koji se zanimaju za teorije zavjere, neke zanimljive stvari iz povijesti i još puno toga zanimljivog, svima preporučujem ovog lika. Definitivno zanimljiv i inteligentan dečko koji priča o realnim i istinitim stvarima koje se događaju u svijetu, pa i kod nas.

toMa
25-11-18, 21:09
Mario brate po čemu je to dobra stvar?

Nikad ne bih pristao na takvo nešto, imam svoju slobodu, ljudi su previše tupavi danas, tehnologija je spržila sve, sve je krenulo od mobitela a vidi di smo sada.. Sa čipom koji će mi pomoć otvorit vrata, ma moš mislit, nek jedu govna amerikanci, a da ljudi su već zatupljeni od te tehnologije da me čak ne bi ni čudilo da za nekih 20ak godina taj čip postane sasvim normalan, bolesno

Kum
25-11-18, 21:12
nismo kerovi il auta da se čipujemo

Matthew
25-11-18, 21:20
Nemam sta reci , prethodni ljudi koji su komentarisali su vec rekli sve ..

Moj glas je za "Loša stvar" !

Stevy_Linglet
25-11-18, 21:50
čipirat treba samo pedofile i okorjele kriminalce i teroriste, da se zna uvijek di su...

za ostalo sam protiv

Candy
26-11-18, 00:16
Loša stvar nista pametnog i ovak ima puno gluposti i jos da ovo bude ma kaki.. nista to

R u s s
26-11-18, 00:41
Jel Alek već čipovan?

Shinobu Tsukasa
26-11-18, 01:13
Samo čipovanog Golfa TDI priznajem, ostalo ništa!

Gunner
26-11-18, 02:45
Dobra stvar. U bilo kojem trenutku znaš tko se gdje nalazi, što radi i uvijek si pod kontrolom i povećalom nekog na visokoj poziciji. :)

Alek Cortez
26-11-18, 08:02
Pogledajte vas novcanik i prebrojte broj cipova

Gunner
26-11-18, 11:31
Pogledajte vas novcanik i prebrojte broj cipova

Cekaj. Molim. Sta?hahah

Alek Cortez
26-11-18, 11:37
Cekaj. Molim. Sta?hahah

Ja trenutno u novcaniku imam 7 kartica od kojih je 6 cipovano, ovo je samo konstatacija

Bred
26-11-18, 11:39
Ja trenutno u novcaniku imam 7 kartica od kojih je 6 cipovano, ovo je samo konstatacija

Reci mi one brojeve što vidiš naprijed na kartici i ona zadnja 3 na kartici da provjerimo jesu li čipovani...;)

Glasano za ostalo.

Alek Cortez
26-11-18, 11:45
Reci mi one brojeve što vidiš naprijed na kartici i ona zadnja 3 na kartici da provjerimo jesu li čipovani...;)

Glasano za ostalo.

Pod kartice sam mislio
Eto tipa koje imam sve su cipovane
Bankovna,licna,zdravstvena,za faks,za kladionicu, za studentsku menzu, za biblioteku(ona jedina nije cipovana)

Bred
26-11-18, 11:49
Pod kartice sam mislio
Eto tipa koje imam sve su cipovane
Bankovna,licna,zdravstvena,za faks,za kladionicu, za studentsku menzu, za biblioteku(ona jedina nije cipovana)

Hahahaha, neka si ti prvu bankovnu naveo da žene navale na tebe :p

Paulo Bonucci
26-11-18, 12:04
Losa stvar za normalne ljude,treba cipovati samo budale,kriminalce i tjt.

Raskolnikov
26-11-18, 15:51
Pogledajte vas novcanik i prebrojte broj cipova
Upravo tako. Javna tajna je da nam je svaki dokument već čipovan, kartice, pasoši i sve ostalo.


čipirat treba samo pedofile i okorjele kriminalce i teroriste, da se zna uvijek di su...

za ostalo sam protiv
To je isto oblik dehumanizacije, isto kao čipiranje i tipičnih ljudi. Ljudi idu u zatvor da se reformiraju, a ne da bi nahranili ego nekom tamo tko ne voli kriminalce.


Mario brate po čemu je to dobra stvar?

Nikad ne bih pristao na takvo nešto, imam svoju slobodu, ljudi su previše tupavi danas, tehnologija je spržila sve, sve je krenulo od mobitela a vidi di smo sada.. Sa čipom koji će mi pomoć otvorit vrata, ma moš mislit, nek jedu govna amerikanci, a da ljudi su već zatupljeni od te tehnologije da me čak ne bi ni čudilo da za nekih 20ak godina taj čip postane sasvim normalan, bolesno
Reče korisnik računara, interneta, google chromea ili drugog programa, googlea ili drugog pretraživača i foruma istovremeno. Isto vrijedi ako koristiš i mobitel da ovo napišeš. Čipove ti htio ili ne htio, čipovi su tu. Nikog ne zanima gdje si ti, jer preko tvog telefona kao sprave od koje se ne odvaja danas 90% ljudi uvijek znaju gdje si i šta radiš. Ljudi kontroliraju javno mijenje, klimu i pun k nekih stvari i misliš da njima trebaju čipovi da bi to provodili. At this point in our life čipovi bi donijeli više dobra nego zla (insta plaćanje, ukidanje ličnih karti etc)

Kendrick Towns
26-11-18, 16:21
Samo se Plejka cipuje

dawkins
26-11-18, 19:48
Još samo da nas pelcuju

Fiennes
26-11-18, 19:56
Nisam ker da me čipiraju

Ivan Kedy
27-11-18, 11:44
Glasao sam da je to loša stvar.Međutim kad malo bolje sagledamo mi već jesmo čipirani na neki način čim koristimo neku online uslugu ili neki gadget.Facebook, twitter, smartphone, tableti itd.Normalno je da se sve kontrolira i da smo već sad na ovaj ili onaj način praćeni od strane nekoga.Privatna sfera se svi više svodi na neki minimum, a što nam nosi budućnost preostaje nam tek da vidimo....

Nikola Bond
28-11-18, 02:14
Ma kakvo cipovanje kakve ***** materine

zlatan
28-11-18, 03:25
Normalno da nas treba čipirati. Prvenstveno radi ovog što se trenutno dešava po svijetu, od izbjeglica do ratova. Neka se zna tko je tko i čiji je. Gdje ste vi vidjeti da se ljudi ne čipiraju? Hajd molim vas.
Pobjegneš od kuće, stara te preko GPSa pronađe, dođe po tebe i prebije te

Y a v u z z'
30-11-18, 21:12
​Kakvo cipovanje,kakvi bakrači :D

Chiky Garcia
03-12-18, 06:36
Čuj "Čipovanje ljudi". Kakvo ba čipovanje ljudi?. Pa brate nisam auto da me čipuju ocm.
To "Čipovanje ljudi" kome postane "normalno" taj sto posto nije normalan!.
Baš me interesuje ko je taj "lik" koji će me "primorano" čipovati.
Ovdje ne vidim ništa pozitivno ni pametno.

Definitivno NE, negativa je pobijedila !.

Paola Alegri
10-12-18, 16:51
Od 44 glasača
9.09% glasača misli da je čipovanje ljudi dobra stvar
81.82% glasača misli da je čipovanje ljudi loša stvar
9.09% - ostalo

Hvala svima na glasanju!