PDA

Pogledaj cijelu verziju : RolePlay Glavni Chat



Stranice : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 [50] 51 52 53 54 55 56 57

Fossa dei Leoni
28-01-23, 15:45
Prodaj cijelu zajednicu, a ne dio po dio, i nikakva renta.

Joca
28-01-23, 16:18
Prodaj cijelu zajednicu, a ne dio po dio, i nikakva renta.

Ne mogu jer je dogovor vec sklopljen sa novim RP voditeljem koji je posteno platio da vodi CH RP

I na kraju krajeva sumnjam da netko ima 5000 hiljada eura i to je premalo da bi kupio ovu zajednicu.

Yuuto
28-01-23, 16:30
Ne mogu jer je dogovor vec sklopljen sa novim RP voditeljem koji je posteno platio da vodi CH RP

I na kraju krajeva sumnjam da netko ima 5000 hiljada eura i to je premalo da bi kupio ovu zajednicu.

Za koliko para ju je prodavao vlasnik prije tebe?

zlatan
28-01-23, 17:22
Ne mogu jer je dogovor vec sklopljen sa novim RP voditeljem koji je posteno platio da vodi CH RP

I na kraju krajeva sumnjam da netko ima 5000 hiljada eura i to je premalo da bi kupio ovu zajednicu.

Nije da ne možeš, nego ne želiš prodati. I nakraju krajeva, svaka bi te majka za zeta htjela kad vidi da si prodao zajednicu za 5000 hiljada eura

Galardo Scaletta
28-01-23, 17:57
Ne mogu jer je dogovor vec sklopljen sa novim RP voditeljem koji je posteno platio da vodi CH RP

I na kraju krajeva sumnjam da netko ima 5000 hiljada eura i to je premalo da bi kupio ovu zajednicu.

Vidno se osjeti inflacija u Lijepoj našoj

Chimaev.
28-01-23, 20:07
Ne mogu jer je dogovor vec sklopljen sa novim RP voditeljem koji je posteno platio da vodi CH RP

I na kraju krajeva sumnjam da netko ima 5000 hiljada eura i to je premalo da bi kupio ovu zajednicu.


Ja eto 20.000 :D , CH nije vrijedio 5000€ ni kad je bio u rukama Soprana na čelu sa Djurom i Nikolom, a sad mozda vrijedi 5000 ali kuna

Alex Martinez
28-01-23, 20:07
zalosno je sto se ne da sansa ljudima koji zele kupiti taj rp server i pokusati napraviti nesto od njega, a daje nekom vedroxu koji je od zatvaranja servera usao na forum dva puta i napisao ukupnih 0 postova vezano za rp server kojeg "vodi" :/

R u s s
28-01-23, 20:11
Ja eto 20.000 :D , CH nije vrijedio 5000€ ni kad je bio u rukama Soprana na čelu sa Djurom i Nikolom, a sad mozda vrijedi 5000 ali kuna

5000 al dinara srpskih

Raul Hernandez
28-01-23, 20:15
Ne mogu jer je dogovor vec sklopljen sa novim RP voditeljem koji je posteno platio da vodi CH RP

I na kraju krajeva sumnjam da netko ima 5000 hiljada eura i to je premalo da bi kupio ovu zajednicu.

Aloo to je skoro 4 iljade piva

Chimaev.
28-01-23, 20:16
5000 al dinara srpskih

predoziro se brat vidio od 50€ 5.000

R u s s
28-01-23, 20:27
predoziro se brat vidio od 50€ 5.000

Ubio se za Kosta Popov skolu

Joca
28-01-23, 21:16
Za koliko para ju je prodavao vlasnik prije tebe?

Meni je prodana za 4000e, kao sto je Galardo napisao inflacija je cijene su skocile gore hehe.

Andrakovic
28-01-23, 21:26
Meni je prodana za 4000e, kao sto je Galardo napisao inflacija je cijene su skocile gore hehe.

Da ti budem iskren.
Kad si kupio i preuzeo CH bio sam uvjeren da ces ju vodit na pravi put kad je jos Medo bio skripter.
Zao mi je sto si vjerovao svima redom i gubio isto u ljudima koji su ti stvarno htjeli pomoci, sto nisi vise htio slusati ljude vec si kao "konj" gledao samo naprijed.. Ja shvacam da ima ljudi koji su sa svojim stavom i kritikama nanosili stetu tebi i CHu ali ljudi sa slicnim stavom su ti htjeli i pomoc. Da si samo na jedan dan promjenio svoj stav prema nama, ova zajednica bi bila ziva s tobom na vrhu.
Brojni su ljudi htjeli kupit zajednicu od tebe, mozda bi opstala a mozda ne, ****ga sada...
Uglavnom... Kako moj djeda kaze.. "To bi bilo to".

Mar$el
29-01-23, 00:02
Kako da objasnim banci za što mi treba kredit?

Joca
29-01-23, 01:13
Kako da objasnim banci za što mi treba kredit?

Za Croherze Community! Mozda naletis na bankara koji je igrao ovdje pa ti sredi neki dobar kredit ahahhahaha

Jeste li vidjeli prvu placenu reklamu na ch forumu

> https://prnt.sc/mnSx87JkIH-j (https://prnt.sc/mnSx87JkIH-j)

WIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

Scouser
29-01-23, 01:16
Za Croherze Community! Mozda naletis na bankara koji je igrao ovdje pa ti sredi neki dobar kredit ahahhahaha

Jeste li vidjeli prvu placenu reklamu na ch forumu

> https://prnt.sc/mnSx87JkIH-j (https://prnt.sc/mnSx87JkIH-j)

WIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

Pocni da pravis tutorijale kako se prave i obrcu pare mozda ti uspe pa postanes hrvatski Andrew Tate

zlatan
29-01-23, 01:26
Pocni da pravis tutorijale kako se prave i obrcu pare mozda ti uspe pa postanes hrvatski Andrew Tate

Jocko Botko aka Andrew Tate, uskoro ćemo imati podcaste na CH sa njim.. Podcast Alternator

Kyūketsuki
29-01-23, 01:37
Poredite neporedivo, Joca je ono sto bi Andrew Tate htjeo biti.

Popravite ove Avatare da se mogu mjenjat..

Emellianenko
29-01-23, 11:34
Pa ja sam barem bio admin, neko nije uspio ni to.

nisam znao da je biti admin postignuce hahaha mogo je biti ko je htio

Carlos Suarez
29-01-23, 14:48
nisam znao da je biti admin postignuce hahaha mogo je biti ko je htio


Cim si ti mogao biti onda je sve jasno. Ali ipak ovaj koga sam citirao nije uspio dalje od GSa.

Gary Bond
29-01-23, 18:50
Cim si ti mogao biti onda je sve jasno. Ali ipak ovaj koga sam citirao nije uspio dalje od GSa.


Ubjedljivo, al ubjedljivo si najgluplji lik ovdje. Čestitke

Mili
29-01-23, 19:27
Ubjedljivo, al ubjedljivo si najgluplji lik ovdje. Čestitke

Gary common W

Riky Tan
29-01-23, 19:52
Cim si ti mogao biti onda je sve jasno. Ali ipak ovaj koga sam citirao nije uspio dalje od GSa.

Koje si godine bio admin? One godine kad je mogo svatko tko je aktivniji vise od 2sata, pajdo tu titulu da se hvalis mozes ali ako si bio admin 2010 do 2014...ostalo okaci macku od rep

toMa
29-01-23, 20:08
ja kad šaljem životopis za novi posao obavezno u njemu napišem da sam bio fr admin

Carlos Suarez
29-01-23, 20:22
Ubjedljivo, al ubjedljivo si najgluplji lik ovdje. Čestitke


To mi mnogo znaci kad mi ti to kazes <3.

Shvatio sam da je zivot puno laksi kad se pravis glup. Jer za CH ne vrijedi ni 1% mozga da koristim.

Kyūketsuki
29-01-23, 22:43
The Dunning–Kruger effect :rolleyes:

Michael
29-01-23, 23:40
neko war? da zovem admira

R u s s
30-01-23, 00:28
neko war? da zovem admira

Aj samo da popalim čitove

Chimaev.
30-01-23, 00:34
neko war? da zovem admira

al pazi mora bit level 3 admira i jel nasa il vasa baza

Carlos Suarez
30-01-23, 01:37
ja kad šaljem životopis za novi posao obavezno u njemu napišem da sam bio fr admin

A gle to je tvoja stvar sto mjesas RL i CH.

Candy
30-01-23, 01:54
Ja sam dosao malo da vidim šta se prica ovdje , ali vidim ovaj suarez i dalje prica gluposti

Suarez ako si vec tolko u toj zajednici zašto je onda ne kupis i preuzmes , nekako mi se po tvojim postovima čini kao da je to tvoja dugo godišnja želja da ti kupis i preuzmes ovu zajednicu u svoje ruke

cakaofficial
30-01-23, 05:32
Ali kad se javi Candy, čovjek koji se svakom crvenom ulizivao.. U isti koš sa Suarezom

Candy
30-01-23, 06:17
Ali kad se javi Candy, čovjek koji se svakom crvenom ulizivao.. U isti koš sa Suarezom

Mora da pricas za sebe prijatelju

zlatan
30-01-23, 11:33
Ali kad se javi Candy, čovjek koji se svakom crvenom ulizivao.. U isti koš sa Suarezom

Candy u isti koš sa ovim :lol2: .. Candy ni 1% od ovoga što je Suarez. Nemoj jest tuđa govna, isprazni svoj tanjur

Carlos Suarez
30-01-23, 12:33
Ono kad im udjes u glavnu pa non stop misle o tebi. Kakav RP i FR, Carlos Suarez glavna tema.

A Candy nije momak puno pogrijesio.

Picman
30-01-23, 15:38
Ma vratit stari Djurin mod i da vidis... ekipa se vraća igrat ahahhahahah

Gethoven
30-01-23, 16:14
Carlos Suarez Volim te :love:

Candy
30-01-23, 16:37
Ono kad im udjes u glavnu pa non stop misle o tebi. Kakav RP i FR, Carlos Suarez glavna tema.

A Candy nije momak puno pogrijesio.




Candy u isti koš sa ovim :lol2: .. Candy ni 1% od ovoga što je Suarez. Nemoj jest tuđa govna, isprazni svoj tanjur

Gospodin ti je rekao sve ovdje

Filipovski
30-01-23, 20:37
Ma vratit stari Djurin mod i da vidis... ekipa se vraća igrat ahahhahahah


Da izvineš mogu se vratit, al sam u p.... ma.... od tog nema ništa.
Ovo je propalo odavno, jedino FR da se otvori ali eto ti Joca traži pare isto da je GTA V ili ne znam ti šta.

Myrnas Moskri
30-01-23, 23:56
Posto se ovdje vise ne zna ko je vlasnik, jer se vlasnik ne oglasava. Imaginarnom vlasniku nije u cilju da ovo otvori mozda iz financijski razloga ili ko zna cega. Ako su financije problem tj. placanje hosta srw i te neke gluposti. Moj prijednog je da vlasnik iznese cijenu odrzavanja srw na mjesecnom nivo, kada se sazna cijena onda da se otvore PayPal donacije i da se tacno zna koliko ima para i kako se raspolaze novcem. Prvi bi ja davao a sigurno ima jos stare ekipe koja bi dala koju kintu.

toMa
31-01-23, 00:04
A gle to je tvoja stvar sto mjesas RL i CH.

miješam ic i ooc

zlatan
31-01-23, 00:31
Posto se ovdje vise ne zna ko je vlasnik, jer se vlasnik ne oglasava. Imaginarnom vlasniku nije u cilju da ovo otvori mozda iz financijski razloga ili ko zna cega. Ako su financije problem tj. placanje hosta srw i te neke gluposti. Moj prijednog je da vlasnik iznese cijenu odrzavanja srw na mjesecnom nivo, kada se sazna cijena onda da se otvore PayPal donacije i da se tacno zna koliko ima para i kako se raspolaze novcem. Prvi bi ja davao a sigurno ima jos stare ekipe koja bi dala koju kintu.

Pogrešno totalno, zašto bih ja plaćao nekome da drži zajednicu i da ja igram? Koju ja korist imam od toga? Mnogi su ovdje plaćali za nešto pa su protjerani a i siguran sam da stara ekipa bi prije otvorila sebi svoj server, kakav takav.. nego da plaćaju Vedroxu ili Joci. Vedrox ako je imao 5000 hiljada eura da kupi zajednicu, onda ima i 5000 hiljada da ju otvori i održava itd itd.

Andrakovic
31-01-23, 00:55
Pogrešno totalno, zašto bih ja plaćao nekome da drži zajednicu i da ja igram? Koju ja korist imam od toga? Mnogi su ovdje plaćali za nešto pa su protjerani a i siguran sam da stara ekipa bi prije otvorila sebi svoj server, kakav takav.. nego da plaćaju Vedroxu ili Joci. Vedrox ako je imao 5000 hiljada eura da kupi zajednicu, onda ima i 5000 hiljada da ju otvori i održava itd itd.

Brate jel ti vjerujes da je taj frajer mene prijavio lideru GSFa kad sam prvi put bio rank 3 da mu ne dam drogu kad su obavezni poslovi bili dd i gd u GSFu hahaha

Scouser
31-01-23, 01:23
igrati na ch treba naplacivati slazem se sa jocom, isti princip kao wow, placas mesecnu pretplatu od 5 eura da bi mogao da udjes na server
Joca brt obasipaj nas sa jos finansijskih saveta, hocu da budem mogul kao i ti

zlatan
31-01-23, 01:42
Brate jel ti vjerujes da je taj frajer mene prijavio lideru GSFa kad sam prvi put bio rank 3 da mu ne dam drogu kad su obavezni poslovi bili dd i gd u GSFu hahaha

Hahahhhaha a sve mi je onda jasno lega


igrati na ch treba naplacivati slazem se sa jocom, isti princip kao wow, placas mesecnu pretplatu od 5 eura da bi mogao da udjes na server
Joca brt obasipaj nas sa jos finansijskih saveta, hocu da budem mogul kao i ti

Mene zanima samo koja je cijena za plaćenu reklamu, da platim reklamiranje za svoj YT kanal Joca Financije ali da, svaki financijski savjet je dobrodošao

Ralph
31-01-23, 04:12
gasi mjesalicu, motaj kablove

Nicchi
31-01-23, 07:41
Ako
ima 3 ljudi zainteresiranih za FR javite se na PP

Blane033
31-01-23, 17:27
Ako
ima 3 ljudi zainteresiranih za FR javite se na PP


tko skripta,ti ili ja

Ricci
31-01-23, 21:12
prodajem kuću na LCu, HC inferno al nema garaže | SMS

Paul
31-01-23, 22:15
Može pričati tko što hoće, ali jedan od najboljih perioda je bio cca. od 2013-2016, cijenio si svaki dolar u igrici, cjenkao si se za 50.000 da dobiješ više za neko vozilo nego što si ga platio. Trudio si se raditi i kupovati bolje kuće, vikendice, trudio si se u organizaciji/mafiji i bio mjesecima i godinama da bi napredovao, igrao sa voljom i željom bez obzira na to što ti je šansa za staff bila jako mala, tad se to nije ni gledalo... Na forumu je bilo po 50-100 ljudi u svakom trenutku, svaki forum je bio aktivan, mogao si dobiti odgovor za bilo šta u vrlo kratkom roku, borio si se da stigneš otvoriti čestitku u 00:00 da dobiješ temu/post. Od tog razdoblja je prošlo puno vremena i danas nije ni slično. Moje osobno mišljenje je da je Joca svojim krivim stavom i privatnim interesima sabotirao jednu vrhunsku gaming zajednicu koja je u svoje vrijeme imala ogroman potencijal. Dok je Zoran preko Site teama zarađivao pravi novac, a zauzvrat korisnicima foruma davao postove i slično, Joca je u punom smislu riječi sabotirao ili uništio zajednicu i njen potencijal. Žao mi je što je to tako, ali to je realnost. Bilo je stotine aktivnih igrača na 3 servera, forum uglavnom jako aktivan, potencijal beskrajan u svakom smislu, ali jbg. Volio bih kada bi se nešto slično dogodilo, ali nemoguće je očekivati to.

Gary Bond
01-02-23, 00:56
prodajem kuću na LCu, HC inferno al nema garaže | SMS

Ima li parking?



Moje osobno mišljenje je da je Joca svojim krivim stavom i privatnim interesima sabotirao jednu vrhunsku gaming zajednicu koja je u svoje vrijeme imala ogroman potencijal..


Ovo za najbolje i najljepse vrijeme se sto posto slazem, kakvo je to dobro razdoblje bilo..

A ovo za Jocu.. Nije toliko Joca kriv kolko su igraci prestali igrati ovo, pola onih iz 2012. je vec ozenjeno i ima djecu, a ova nova djeca ne znaju da samp i postoji.. Joca je na pocetku bio dobro vladao i bas je bio na dobrom putu da bude sve top topova, ali ****ga, pojedini igraci, admini, a onda opet manjak ljudi je doveo do ovoga gdje je sada.

Carlos Suarez
01-02-23, 01:06
Ovo se moglo ocekivati jos krajem 2019, dodje global ljudi igraju mjesec dana i broj igraca se prepolovi. Jedini razlog zasto je tad bilo igraca je zbog Korone.

fenomen
01-02-23, 01:10
Ovo se moglo ocekivati jos krajem 2019, dodje global ljudi igraju mjesec dana i broj igraca se prepolovi. Jedini razlog zasto je tad bilo igraca je zbog Korone.

ipak mislim da je razlog jer si ti admin bio

Carlos Suarez
01-02-23, 01:30
ipak mislim da je razlog jer si ti admin bio


hahahahahahah, razmisljao sam da i to napisem al sam odlucio da mi post bude malo ozbiljniji.

Kalle
01-02-23, 09:36
Mate Zito; posto ti imas puno novca, hajde kupi ovu zajednicu

Mauro Vitelli
02-02-23, 01:02
Ono kad im udjes u glavnu pa non stop misle o tebi. Kakav RP i FR, Carlos Suarez glavna tema.

A Candy nije momak puno pogrijesio.

Nisi ušao u ničiju glavu, nego komentiraš sve i svima odgovaraš, pa je ljudima zanimljivo kad uđu na forum pogledat kakve zanimljive novosti si izvaljao

Slično kad u društvu postoji jedan lik koji uvijek valja gluposti, izmišlja ili preuveličava stvari, pa onda postane zanimljiv i ljudi ga lože samo da vide do kud ide njegova mašta, a on misli da je zanimljiv i fora

Ne kažem da si ti sve to, ali slično, pa se ti nama i dalje osjećaj ludo :tongue2: i budi lud

Evo jedan vic kad sam već tu

Vic: Ide zmija kroz šumu i vozi biciklu i naiđe na zeca i pita je zec: zmijo zmijo kako voziš biciklu kad nemaš noge?! Kaže zmija - aaa da... i padne!

Slab sam u vic, ali mi je bio smiješan kad sam ga čuo od iiiiiiivaaane opet piješ na tiktoku

Carlos Suarez
02-02-23, 01:44
Nisi ušao u ničiju glavu, nego komentiraš sve i svima odgovaraš, pa je ljudima zanimljivo kad uđu na forum pogledat kakve zanimljive novosti si izvaljao

Slično kad u društvu postoji jedan lik koji uvijek valja gluposti, izmišlja ili preuveličava stvari, pa onda postane zanimljiv i ljudi ga lože samo da vide do kud ide njegova mašta, a on misli da je zanimljiv i fora

Ne kažem da si ti sve to, ali slično, pa se ti nama i dalje osjećaj ludo :tongue2: i budi lud

Evo jedan vic kad sam već tu

Vic: Ide zmija kroz šumu i vozi biciklu i naiđe na zeca i pita je zec: zmijo zmijo kako voziš biciklu kad nemaš noge?! Kaže zmija - aaa da... i padne!

Slab sam u vic, ali mi je bio smiješan kad sam ga čuo od iiiiiiivaaane opet piješ na tiktoku


Lud nisam, nego samo nemam razlog da budem normalan. Kad sam bio u timovima sve je bilo na nivou profesionalnosti. Sad koga briga mogu da pisem sta hocu.

A da ti kazem jednu pametnu. Da je lud biti lako, svaki grad bi imao nekoliko ludnica. Vidis koliko ljudi se na papirima vodi kao normalna osoba, a koliko kao luda. Znaci teze je bili lud nego normalan, i ja se divim ludim osobama jer su postigli nesto sto vecina ljudi nije.

I dobar ti je vic.

cakaofficial
02-02-23, 01:50
au dečko pa ti si oboleo
krzna doktore

Ocelot
02-02-23, 01:52
Ovaj chat mi se sve više dopada

Lazar_Biceps
02-02-23, 02:55
Kolku ruku imam au

Scar
02-02-23, 09:16
Evo jedan vic kad sam već tu

Vic: Ide zmija kroz šumu i vozi biciklu i naiđe na zeca i pita je zec: zmijo zmijo kako voziš biciklu kad nemaš noge?! Kaže zmija - aaa da... i padne!

Slab sam u vic, ali mi je bio smiješan kad sam ga čuo od iiiiiiivaaane opet piješ na tiktoku

Ne razumem se u vicevi

Carlos Suarez
02-02-23, 11:12
Kolku ruku imam au


Pa brate nadji si djevojku.

Bonura18
02-02-23, 15:16
Ovaj chat mi se sve više dopada

Ma ebo ja chat druze valja CH otvorit :D

Vito Bonnuci
02-02-23, 16:06
Ma ebo ja chat druze valja CH otvorit :D

Za 1 gram dam ti 500 dolara oces neces hihihi

nutella
03-02-23, 02:02
Vi bre niste normalni klošari

pyrozeN
03-02-23, 02:15
Vi bre niste normalni klošari

Zapucaj na njih sve iz svog arsenala oružja koje imaš kao što su pucali na kristijana golubovića dagada dagada dagada RRR RRR

nutella
03-02-23, 02:21
Zapucaj na njih sve iz svog arsenala oružja koje imaš kao što su pucali na kristijana golubovića dagada dagada dagada RRR RRRJel trebam ponovo da slikam arsenal? IDEMO DUBAIIIIIIIIIIIIIIIIII
https://www.youtube.com/watch?v=dJ1nA-VssR8

pyrozeN
03-02-23, 02:24
Jel trebam ponovo da slikam arsenal? IDEMO DUBAIIIIIIIIIIIIIIIIII
https://www.youtube.com/watch?v=dJ1nA-VssR8

Pa ne moraš iskreno, znam da su prvi na tabeli i da su ove sezone najbolji premierligaški klub

Vito Bonnuci
03-02-23, 08:17
Dobro jutro radni narode ide li se radit?

Idejni projekat
03-02-23, 13:08
Dobro jutro radni narode ide li se radit?

Krvavi radnici ustaju u podne !!!

Bonura18
03-02-23, 16:06
Za 1 gram dam ti 500 dolara oces neces hihihi

Pa to brate malo šege i zajebancije sta...Da neko ima zivaca malo vise (ja ne ja sam stariji sad vec čiča hah) uzme prvi onaj mod od CH i rodo sam ga rukne na mašinu Big OPen neki bla bla napravit old school sistem CH i to i + dolazit ce update ovo ono ...al dabe kad nema vise niko ko se razumije u to...dabe s vakima radit trebaju ti 10 staff +18 godina 10 GS..i deri HARD RP samo znaci

Vito Bonnuci
03-02-23, 17:19
Očičili smo svi jebajiga

Kyūketsuki
03-02-23, 23:01
Previse se gresaka napravilo da se sada pravi nesto. Mnogo gresaka i prije Joce, covjek je digao malo zajednicu nakon kfe i Pinkmana koji su imali 30 igraca nakon 3 dana novog moda. A najveca greska je bila Global, to je moje misljenje. Sve ostale zajednice svo vrijeme koriste jedan te isti mod i svako malo imaju updejt i nekada Big Updejt koji dovede opet igrace stare i nove. To je uspjesan sistem vodjenja samp servera ali mi smo se okrenuli onom koji se ispostavio kao teska fula, mjenjali modove, globale pravili cesto. To je po meni glavni problem i najveca greska. Jedini opravdani Global je onaj sa v2.0 na v3.0 mod na onaj najpoznatiji mod. Ko je igrao na v2.0 zna koliko je bio bugan, ali i to je imalo neki sarm. Svaki ostali Global nakon toga je bila greska, trebali smo ostat na modu po kojem smo bili poznati i taj mod nikad nije smjeo doci u ruku Dimija i ostalih "Skriptera".

Naravno tu je i "Imali smo, nismo znali", kad smo 2012 imali pun server i za sitnicu tjerali igrace. Isti ti igraci su onda isli na novootvorene servere, koji su danas na vrhu. Pojedinci iz tog Staffa su zasluzni sto su sad drugi serveri na vrhu Balkanskom sampa. Realno bili smo najjaci ali kada nismo imali jaku konkurenciju, kada se pojavilo par ozbiljnih servera vec su tada poceli problemi, 2013 godina.

Prenatrpanost privatnim organizacijama. Tu smo pretjerali i tu je isto velika greska. Gledajuci ostale servere vidi se kako brinu o broju privatnih organizacija. Tacan broj se zna i Lider se moze kupit. Pravit nove, gotovo pa nemoguce jer remeti balans servera. Da li je lova udarila u mozak pa se mislilo da je normalno imati 50 organizacija na serveru, vjerovatno..

Trenutni igraci sampa, nikad nisu culi za CroHerze, a to je realnost koju vidis kad obidjes ostale servere. Pokusati opet pravit nesto, gubljenje vremena. No ima opcija da se otvori nesto za CH igrace, tipa FR server gdje bi se druzili momci i djevojke koji su tu i nakon deceniju i nesto. Moje misljenje i nesto ukratko, a razloga i gresaka ima jos bilion, to bi bio roman.

Naravno, ne znam kako je bilo vodit zajednicu od toliko igraca, nit mislim da bi ja nesto bolje radio, sigurno bi prodavao pozicije kao sto su radili Headovi u to vrijeme u RL (Ne vecina). Bilo je lijepo, poceo sam ovdje igrati kao djecak, a sada sam covjek. Tolike godine provesti na jednoj zajednici, lijep osjecaj ali i gorak kada vidim gdje smo sada. Pomislim nekad da li sam trebao napustit ovu zajednicu i preci na drugu nakon prve protjere..

Scouser
04-02-23, 00:36
Previse se gresaka napravilo da se sada pravi nesto. Mnogo gresaka i prije Joce, covjek je digao malo zajednicu nakon kfe i Pinkmana koji su imali 30 igraca nakon 3 dana novog moda. A najveca greska je bila Global, to je moje misljenje. Sve ostale zajednice svo vrijeme koriste jedan te isti mod i svako malo imaju updejt i nekada Big Updejt koji dovede opet igrace stare i nove. To je uspjesan sistem vodjenja samp servera ali mi smo se okrenuli onom koji se ispostavio kao teska fula, mjenjali modove, globale pravili cesto. To je po meni glavni problem i najveca greska. Jedini opravdani Global je onaj sa v2.0 na v3.0 mod na onaj najpoznatiji mod. Ko je igrao na v2.0 zna koliko je bio bugan, ali i to je imalo neki sarm. Svaki ostali Global nakon toga je bila greska, trebali smo ostat na modu po kojem smo bili poznati i taj mod nikad nije smjeo doci u ruku Dimija i ostalih "Skriptera".

Naravno tu je i "Imali smo, nismo znali", kad smo 2012 imali pun server i za sitnicu tjerali igrace. Isti ti igraci su onda isli na novootvorene servere, koji su danas na vrhu. Pojedinci iz tog Staffa su zasluzni sto su sad drugi serveri na vrhu Balkanskom sampa. Realno bili smo najjaci ali kada nismo imali jaku konkurenciju, kada se pojavilo par ozbiljnih servera vec su tada poceli problemi, 2013 godina.

Prenatrpanost privatnim organizacijama. Tu smo pretjerali i tu je isto velika greska. Gledajuci ostale servere vidi se kako brinu o broju privatnih organizacija. Tacan broj se zna i Lider se moze kupit. Pravit nove, gotovo pa nemoguce jer remeti balans servera. Da li je lova udarila u mozak pa se mislilo da je normalno imati 50 organizacija na serveru, vjerovatno..

Trenutni igraci sampa, nikad nisu culi za CroHerze, a to je realnost koju vidis kad obidjes ostale servere. Pokusati opet pravit nesto, gubljenje vremena. No ima opcija da se otvori nesto za CH igrace, tipa FR server gdje bi se druzili momci i djevojke koji su tu i nakon deceniju i nesto. Moje misljenje i nesto ukratko, a razloga i gresaka ima jos bilion, to bi bio roman.

Naravno, ne znam kako je bilo vodit zajednicu od toliko igraca, nit mislim da bi ja nesto bolje radio, sigurno bi prodavao pozicije kao sto su radili Headovi u to vrijeme u RL (Ne vecina). Bilo je lijepo, poceo sam ovdje igrati kao djecak, a sada sam covjek. Tolike godine provesti na jednoj zajednici, lijep osjecaj ali i gorak kada vidim gdje smo sada. Pomislim nekad da li sam trebao napustit ovu zajednicu i preci na drugu nakon prve protjere..

Kad skapiras da su neki igraci ovde 10+ godina, ja evo 13, sto ti kazes dosli kao deca a sad su ljudi, prosli i sito i reseto na ovoj ch i evo sad upravo gledamo kako se ovo sve polako gasi jer nema vise ni te cari a ni igraca podobnih za igru, barem ne onu vrstu igre koju smo imali pre 10 godina...

cakaofficial
04-02-23, 01:28
Alfoo, skrati.


- Mirko Cro Cop

Michael
04-02-23, 01:40
kako nema skriptera eto Beksa i Nićia s modovima,samo treba neko da placa bilo bi uredu i samo beks ac da promjeni text i moze ga palit.. btw kad ste slabi u vic jel vi znate da pederi ne stignu prnit od posla?

Beastmode
04-02-23, 03:24
Pozdrav za bracu Car mali zeus @Zik[pr0] pyrozeN Fera

I za najboljeg skriptera svih vremena Michael

Scouser
04-02-23, 12:41
Alfoo, skrati.


- Mirko Cro Cop

ti se samo pojavis ovde da mene zajebavas caka konjino

Raul Hernandez
04-02-23, 20:31
Pozdrav za bracu Car mali zeus @Zik[pr0] pyrozeN Fera

I za najboljeg skriptera svih vremena Michael

Di si Gips krme te ubolo

Mauro Vitelli
06-02-23, 02:24
Pozdrav za bracu Car mali zeus @Zik[pr0] pyrozeN Fera

I za najboljeg skriptera svih vremena Michael

Ako cu bit peder kad kazem da te volim onda nek budem raspala pederxina kao On je Carr

Chimy
06-02-23, 14:53
Kad skapiras da su neki igraci ovde 10+ godina, ja evo 13, sto ti kazes dosli kao deca a sad su ljudi, prosli i sito i reseto na ovoj ch i evo sad upravo gledamo kako se ovo sve polako gasi jer nema vise ni te cari a ni igraca podobnih za igru, barem ne onu vrstu igre koju smo imali pre 10 godina...

Sve je to propalo kad je onaj Zorz Ragan otisao

Edit
I dalje mi nije jasno zasto nemam titulu legenda ili mudrac iako imam vise staza na ch nego sto neki admini imaju godina


CIMARA ZA RANK UP!!!

Scouser
06-02-23, 15:17
Sve je to propalo kad je onaj Zorz Ragan otisao

Edit
I dalje mi nije jasno zasto nemam titulu legenda ili mudrac iako imam vise staza na ch nego sto neki admini imaju godina


CIMARA ZA RANK UP!!!

Spread the Chimynism! Hahahaha brat moj

Carlos Suarez
06-02-23, 15:46
Sve je to propalo kad je onaj Zorz Ragan otisao

Edit
I dalje mi nije jasno zasto nemam titulu legenda ili mudrac iako imam vise staza na ch nego sto neki admini imaju godina


CIMARA ZA RANK UP!!!


Ako imas toliko staza nego neki igraci godina onda bi trebao znati da se badge dobija postovima a ne godinama igranja.

Chimy
06-02-23, 15:50
Ako imas toliko staza nego neki igraci godina onda bi trebao znati da se badge dobija postovima a ne godinama igranja.

Kod mene je sve kratko i jasno
Nikakvi spamovi i brojanje do 10000 u offtopicu

A ako te se dobro sjecam sa dm-a bilo bi bolje da se ne javljas hahaha

Bratko nemoj me tjerat na zlo tek sam si vratio acc

Carlos Suarez
06-02-23, 16:28
Kod mene je sve kratko i jasno
Nikakvi spamovi i brojanje do 10000 u offtopicu

A ako te se dobro sjecam sa dm-a bilo bi bolje da se ne javljas hahaha

Bratko nemoj me tjerat na zlo tek sam si vratio acc

Pa po cemu mislis da zasluzujes badge Legenda? Zato sto si napravio acc prije 13 godina? Znaci sad bi trebalo biti 10000 clanova sa badge Legenda iako imaju 1 post u zahtjevu za unban.

A nisam ti ja igro DM

Chimy
06-02-23, 16:36
Pa po cemu mislis da zasluzujes badge Legenda? Zato sto si napravio acc prije 13 godina? Znaci sad bi trebalo biti 10000 clanova sa badge Legenda iako imaju 1 post u zahtjevu za unban.

A nisam ti ja igro DM

Baja ti se trpas u neke nase interne fore samo da bi dobio taj jedan lajk na post ko insta kujica
Svi koji me poznaju ovdje znaju da nijedan moj post ne bi trebali shvacati ozbiljno
Ako je tebe uvrijedilo to sto je moj acc stariji od tebe uopce nije moj problem
Tako da mozes odj u skokovima dok me nisu banali

PS
Ionako sam legenda ne treba mi badge ������

Vito Bonnuci
06-02-23, 17:16
Ja sam za chimya vi kako ocete

Beastmode
06-02-23, 17:58
Ako cu bit peder kad kazem da te volim onda nek budem raspala pederxina kao On je Carr

Tesko je bit ko on, to se jednom rada. Nemoj se s njim porediti.

P.S Jel Mirta pocela igrat???

Carlos Suarez
06-02-23, 20:20
Baja ti se trpas u neke nase interne fore samo da bi dobio taj jedan lajk na post ko insta kujica
Svi koji me poznaju ovdje znaju da nijedan moj post ne bi trebali shvacati ozbiljno
Ako je tebe uvrijedilo to sto je moj acc stariji od tebe uopce nije moj problem
Tako da mozes odj u skokovima dok me nisu banali

PS
Ionako sam legenda ne treba mi badge ������


Nisam ja tebi nista htjeo lose napisati, nego zapravo reci zasto nemas badge legende i kako ga dobiti i razlog zasto je tako. Nisam ti to htjeo reci na neki formalan nacin nego eto malo kako ja volim. Ali eto ako ti mene shvacas ozbiljno malo pitaj svoje prijatelje koji su aktivni ovde ili pogledaj malo teme po forumu ja sam ti svugdje.

Pa evo ovaj, ne treba ti puno za Mudraca klik (https://croherze.com/forum/showthread.php?321433-CH-badgeovi-po-postovima)

Chimy
06-02-23, 21:53
Nisam ja tebi nista htjeo lose napisati, nego zapravo reci zasto nemas badge legende i kako ga dobiti i razlog zasto je tako. Nisam ti to htjeo reci na neki formalan nacin nego eto malo kako ja volim. Ali eto ako ti mene shvacas ozbiljno malo pitaj svoje prijatelje koji su aktivni ovde ili pogledaj malo teme po forumu ja sam ti svugdje.

Pa evo ovaj, ne treba ti puno za Mudraca klik (https://croherze.com/forum/showthread.php?321433-CH-badgeovi-po-postovima)

Nisu tebi bas svi kod kuce ?

Carlos Suarez
06-02-23, 22:44
Nisu tebi bas svi kod kuce ?


A zbog cega si ti dobio ban na forumu?

Chimy
06-02-23, 22:48
A zbog cega si ti dobio ban na forumu?

Jer sam osnovao svoju vjeru Čiminizam (lat. Chimynizion) koja do dan danas ima preko 1969 vjernih pratitelja u 35 razlicitih drzava.
Al sad smo rjesili papire sa adminima pa nas nece banat.
Često se noću nađemo u šumi držimo za ruke i prizivamo mišu kovača.
Oces nam se pridruzit?

zlatan
07-02-23, 00:41
Jer sam osnovao svoju vjeru Čiminizam (lat. Chimynizion) koja do dan danas ima preko 1969 vjernih pratitelja u 35 razlicitih drzava.
Al sad smo rjesili papire sa adminima pa nas nece banat.
Često se noću nađemo u šumi držimo za ruke i prizivamo mišu kovača.
Oces nam se pridruzit?

Brat moj Chimy! Novi zavjet ( izdanje 1969. ) napisan na Chimijevoj ploči

Candy
07-02-23, 00:59
Sve je to propalo kad je onaj Zorz Ragan otisao

Edit
I dalje mi nije jasno zasto nemam titulu legenda ili mudrac iako imam vise staza na ch nego sto neki admini imaju godina


CIMARA ZA RANK UP!!!

Desiii cimaroooooo jesi ozivioo

Chimy
07-02-23, 01:00
A zbog cega si ti dobio ban na forumu?

Svakom novom clanu besplatno gatanje iz tabana.

Carlos Suarez
07-02-23, 01:01
Jer sam osnovao svoju vjeru Čiminizam (lat. Chimynizion) koja do dan danas ima preko 1969 vjernih pratitelja u 35 razlicitih drzava.
Al sad smo rjesili papire sa adminima pa nas nece banat.
Često se noću nađemo u šumi držimo za ruke i prizivamo mišu kovača.
Oces nam se pridruzit?


A koja je vasa svrha, cilj?

Chimy
07-02-23, 01:07
A koja je vasa svrha, cilj?

Ne smijemo ti to reći prvo te moramo ispisat iz zupe odraditi zakletvu te proces žigovanja... Znam da malo cudno zvuci ali vjeruj da se isplati. Sloboda nema cijenu.

Reci iz koje si ti župe ?

I pobrini se da pripremis oib jmbg rodni list i domovnicu. ( papirologija sta ces.. nismo zivotinje...)

Carlos Suarez
07-02-23, 01:12
Sloboda nema cijenu.

Imaaaa, proglase te glupim, ludim, maloumnim i ne znam sta su mi jos sve rekli ovi sa foruma.

Chimy
07-02-23, 01:14
Imaaaa, proglase te glupim, ludim, maloumnim i ne znam sta su mi jos sve rekli ovi sa foruma.

Mi ti to nikada ne bi napravili!

Vidiš kako su se meni braća lijepo javila tu, mi se postujemo.


Ne slusaj ove forumaše nemaju ništa drugo za raditi nego zafrkavati ljude.

Carlos Suarez
07-02-23, 01:18
Mi ti to nikada ne bi napravili!

Vidiš kako su se meni braća lijepo javila tu, mi se postujemo.


Ne slusaj ove forumaše nemaju ništa drugo za raditi nego zafrkavati ljude.


Pa bas ti koji su te pozdravili, mene zezaju.

Chimy
07-02-23, 01:24
Pa bas ti koji su te pozdravili, mene zezaju.

Aha tako znači.
Reci što misliš koja bi bila odgovarajuća kazna za njihove zločine?
Ako želiš mogu bacit urok da se probude sa gaćama naopako

Carlos Suarez
07-02-23, 01:29
Aha tako znači.
Reci što misliš koja bi bila odgovarajuća kazna za njihove zločine?
Ako želiš mogu bacit urok da se probude sa gaćama naopako


Pusti ih neka budu slobodni, da osjete ovo sto mi osjecamo.

Chimy
07-02-23, 01:34
Pusti ih neka budu slobodni, da osjete ovo sto mi osjecamo.
A što to osjećamo reci svom Čimiju

I samo da znaš kontaktirali smo tvoju župu premještaj će biti uspješno obavljen sutra u 06:06:06

cakaofficial
07-02-23, 01:41
al jedete govna i to kašikom

Chimy
07-02-23, 01:50
al jedete govna i to kašikom

chimchimychimus issss djavle

cakaofficial
07-02-23, 01:57
voli te brat ziv bio

Picman
07-02-23, 15:58
Kakve li su ovo vrađbine tu. Ocito ste svi prolupali nakon korone.. uglavnom shvatili smo da pomoci za zajednicu nema. U to ime otvorite pivu u napijte se. Bok!

Bronx
07-02-23, 18:35
Moze li mi neko da odobri acc za RP, registrovao sam se i postao cekam odobrenje, hvala..

Luigi Pavarotti
09-02-23, 18:25
https://www.youtube.com/watch?v=DxvhIf0zyT4

Eto vratio se Vedrox ali kad se CH otvara kaze da ce napravit novi klip haha

Cyle
09-02-23, 20:43
kakav ovo ***** snima od srwa,sta ceka za ovaj ch ovde,narod maltretira samo

Ralph
10-02-23, 16:34
Moze li mi neko da odobri acc za RP, registrovao sam se i postao cekam odobrenje, hvala..

Odobreno ti je. Uzivaj u igri

Ricci
11-02-23, 00:20
Moze ko do spawna? Novi sam

Scouser
11-02-23, 04:30
Moze ko do spawna? Novi sam

Evo me samo da nadjem gde sam ostavio svog Merita

fenomen
11-02-23, 19:05
Moze ko do spawna? Novi sam

oces u orgu, uslov ulaska da popijemo kafu u naredna 2 dana

Raul Hernandez
11-02-23, 22:11
oces u orgu, uslov ulaska da popijemo kafu u naredna 2 dana

Hoću i ja doći da ga testiramo zajedno?

Riky Tan
11-02-23, 23:21
Otvoren natjecaj za FBI-a, prijave iskljucivo na sluzbenoj stranici FBI-a, tko bude zvao i slao IG poruke za testiranje automatski vam se prijava ODBIJA

fenomen
12-02-23, 03:03
;4927025']Hoću i ja doći da ga testiramo zajedno?

moze, na testu samo intimna pitanja

Young Caesar
12-02-23, 19:45
Svi sub Baka Prase molim vas

Emellianenko
12-02-23, 21:08
Cim si ti mogao biti onda je sve jasno. Ali ipak ovaj koga sam citirao nije uspio dalje od GSa.

Mozda nije htio, Admin i GS Pozicija ubiju volju za RPom zato sam ja i otisao iz staffa, a i u staffu su uglavnom sve govna i egoisti koji gledaju svoju korist. Nema nikakve zajebancije niti ista. Zato to i nije neki uspjeh. Najveci uspjeh na CH po mom misljenju je postati Legenda neke od organizacije koja traje vise od 10 godina kao sto su LCN, TSC, GSF, Yakuza i slicne. To je uspjeh, a ne biti pisljivi admin i hraniti svoj ego izivljavanjem nad igracima.

Riky Tan
12-02-23, 21:22
Mozda nije htio, Admin i GS Pozicija ubiju volju za RPom zato sam ja i otisao iz staffa, a i u staffu su uglavnom sve govna i egoisti koji gledaju svoju korist. Nema nikakve zajebancije niti ista. Zato to i nije neki uspjeh. Najveci uspjeh na CH po mom misljenju je postati Legenda neke od organizacije koja traje vise od 10 godina kao sto su LCN, TSC, GSF, Yakuza i slicne. To je uspjeh, a ne biti pisljivi admin i hraniti svoj ego izivljavanjem nad igracima.

Tako je imenjace.

Carlos Suarez
12-02-23, 22:00
Mozda nije htio, Admin i GS Pozicija ubiju volju za RPom zato sam ja i otisao iz staffa, a i u staffu su uglavnom sve govna i egoisti koji gledaju svoju korist. Nema nikakve zajebancije niti ista. Zato to i nije neki uspjeh. Najveci uspjeh na CH po mom misljenju je postati Legenda neke od organizacije koja traje vise od 10 godina kao sto su LCN, TSC, GSF, Yakuza i slicne. To je uspjeh, a ne biti pisljivi admin i hraniti svoj ego izivljavanjem nad igracima.


Pa i tvoj i moj najveci uspjeh je Legenda LSVa hehe.


Al realno moj najveci uspjeh je prolazak testa za UR kod Ivana Sancheza.

Gary Bond
13-02-23, 01:08
Mozda nije htio, Admin i GS Pozicija ubiju volju za RPom zato sam ja i otisao iz staffa, a i u staffu su uglavnom sve govna i egoisti koji gledaju svoju korist.

Ja sam bio najbolji staffovac

Vito Bonnuci
13-02-23, 12:23
Ja sam najbolje psovo staffovcima ������������������������

Raul Hernandez
13-02-23, 22:15
moze, na testu samo intimna pitanja

Naravno, kao i prije 10god. Da vidimo šta se promijenulo po tom pitanju haha

Filipovski
13-02-23, 22:21
Vrati se RED sve ti je oprošteno

Mauro Vitelli
13-02-23, 22:44
Mozda nije htio, Admin i GS Pozicija ubiju volju za RPom zato sam ja i otisao iz staffa, a i u staffu su uglavnom sve govna i egoisti koji gledaju svoju korist. Nema nikakve zajebancije niti ista. Zato to i nije neki uspjeh. Najveci uspjeh na CH po mom misljenju je postati Legenda neke od organizacije koja traje vise od 10 godina kao sto su LCN, TSC, GSF, Yakuza i slicne. To je uspjeh, a ne biti pisljivi admin i hraniti svoj ego izivljavanjem nad igracima.

Ma ti si NPC lider ko carlos suarez i vedrox

Carlos Suarez
13-02-23, 23:19
Ma ti si NPC lider ko carlos suarez i vedrox

Carlos Suarez*, ako si glup ne moras bit nepismen.

Mauro Vitelli
13-02-23, 23:29
Au, nisam znao da će te to toliko povrijedit, izvini(točka na kraju rečenice)

Carlos Suarez
14-02-23, 00:24
Au, nisam znao da će te to toliko povrijedit, izvini(točka na kraju rečenice)


I nije, nego nisam dugo napisao post pa reko da napisem neku glupost.

Adnan Young
18-02-23, 11:56
Mozda nije htio, Admin i GS Pozicija ubiju volju za RPom zato sam ja i otisao iz staffa, a i u staffu su uglavnom sve govna i egoisti koji gledaju svoju korist. Nema nikakve zajebancije niti ista. Zato to i nije neki uspjeh. Najveci uspjeh na CH po mom misljenju je postati Legenda neke od organizacije koja traje vise od 10 godina kao sto su LCN, TSC, GSF, Yakuza i slicne. To je uspjeh, a ne biti pisljivi admin i hraniti svoj ego izivljavanjem nad igracima.

Nekad se je i za R2 trudilo i aktivno igrali mjesecima u takvim organizacijama, LSPD također, pa se je i znalo ako je neko R3, R4 i tako dalje da je neko "zajeban" koje sigurno dao neki trud i uložio vrijeme u igre da to postane, a da ne pričamo a legendama koji su godinama, neki i deceniju u jednoj te istoj organizaciji. To je ono što mi je najviše falilo zadnjih godina na CH - taj osjećaj progresa i isplativosti truda. U zadnje vrijeme dok je server radio svaka budala da se tako izrazim nakon 7 dana u organizaciji R3, mjesec dana i već R5 i očekuje da mu se treba dati legenda.

Ja sam svoj R4 U LSPD dobio nakon sigurno 5-6 mjeseci u organizaciji 2011/12 godine, a legendu nakon par godina i bilo je ugodnije i ljepše za igru višestruko.

Bilo je i dobro dok je bilo par mafija i par organizacija. U svakoj member cap 25 + 2 lidera, tako da si znao ako je neko član organizacije da je sigurno najbolji mogući igrač u pogledu RPa i poznavanja server pravila, jer je bilo 400+ igrača, a ukupno 200 mjesta u organizacijama, pa si se borio sa mjesto i kad ga dobiješ znao cijeniti i pokazati lojalnost. Taj osjećaj pripadnosti se je izgubio kada je Nikola ( Claudie Speed ) prodao prvu donatorsku organizaciju, ne sjećam se ni koja je bila, bilo je par prvi HOC, LV, nekakve Cobre, CIA-e i ostale gluposti. Od 7-8 serverski organizacija broj je skočio na nekoliko desetina i stvorilo se mjesto za svako dijete koji želi sve odmah i nema osjećaja progresije kroz rad i trud.

Emellianenko
18-02-23, 14:14
Nekad se je i za R2 trudilo i aktivno igrali mjesecima u takvim organizacijama, LSPD također, pa se je i znalo ako je neko R3, R4 i tako dalje da je neko "zajeban" koje sigurno dao neki trud i uložio vrijeme u igre da to postane, a da ne pričamo a legendama koji su godinama, neki i deceniju u jednoj te istoj organizaciji. To je ono što mi je najviše falilo zadnjih godina na CH - taj osjećaj progresa i isplativosti truda. U zadnje vrijeme dok je server radio svaka budala da se tako izrazim nakon 7 dana u organizaciji R3, mjesec dana i već R5 i očekuje da mu se treba dati legenda.

Ja sam svoj R4 U LSPD dobio nakon sigurno 5-6 mjeseci u organizaciji 2011/12 godine, a legendu nakon par godina i bilo je ugodnije i ljepše za igru višestruko.

Bilo je i dobro dok je bilo par mafija i par organizacija. U svakoj member cap 25 + 2 lidera, tako da si znao ako je neko član organizacije da je sigurno najbolji mogući igrač u pogledu RPa i poznavanja server pravila, jer je bilo 400+ igrača, a ukupno 200 mjesta u organizacijama, pa si se borio sa mjesto i kad ga dobiješ znao cijeniti i pokazati lojalnost. Taj osjećaj pripadnosti se je izgubio kada je Nikola ( Claudie Speed ) prodao prvu donatorsku organizaciju, ne sjećam se ni koja je bila, bilo je par prvi HOC, LV, nekakve Cobre, CIA-e i ostale gluposti. Od 7-8 serverski organizacija broj je skočio na nekoliko desetina i stvorilo se mjesto za svako dijete koji želi sve odmah i nema osjećaja progresije kroz rad i trud.

slazem se od rijeci do rijeci


P.S Krzna sisaj karu, neda mi se traziti tvoj post da ga citiram

Gethoven
18-02-23, 15:49
Ajde zavežite gubitnici ja sam bio head admin na chrp kada vi to budete onda mozete nesto pricati o pozicijama bio sam glavni jer sam vas sve mjutao i banovao i stavljao u prdekanu hahaha ja kada sam ulazio vise nije bio samp nego DayZ bio sam najjaci jes da ste me svi mrzeli i bio sam jako tuzan ali onda uvek kada bolje razmislim mrzeo sam i ja vas i onda se bolje osecam i sve bude dobro aj sada poz bok btw carlose nemoj me opominjati za tacku plz jer me iskreno mnogo nesto zabole GDE SI POŠO HAHA

Carlos Suarez
18-02-23, 20:43
Ajde zavežite gubitnici ja sam bio head admin na chrp kada vi to budete onda mozete nesto pricati o pozicijama bio sam glavni jer sam vas sve mjutao i banovao i stavljao u prdekanu hahaha ja kada sam ulazio vise nije bio samp nego DayZ bio sam najjaci jes da ste me svi mrzeli i bio sam jako tuzan ali onda uvek kada bolje razmislim mrzeo sam i ja vas i onda se bolje osecam i sve bude dobro aj sada poz bok btw carlose nemoj me opominjati za tacku plz jer me iskreno mnogo nesto zabole GDE SI POŠO HAHA


Pa dobro nema tacke, al mogo si neki zarez stavit jbt.

Gethoven
18-02-23, 21:46
nemere neznadem ti ja to nesam skolovan za take teske stvari

Carlos Suarez
18-02-23, 22:05
nemere neznadem ti ja to nesam skolovan za take teske stvari

Zato i jesi bio head.

Kyūketsuki
18-02-23, 23:06
Nekad se je i za R2 trudilo i aktivno igrali mjesecima u takvim organizacijama, LSPD također, pa se je i znalo ako je neko R3, R4 i tako dalje da je neko "zajeban" koje sigurno dao neki trud i uložio vrijeme u igre da to postane, a da ne pričamo a legendama koji su godinama, neki i deceniju u jednoj te istoj organizaciji. To je ono što mi je najviše falilo zadnjih godina na CH - taj osjećaj progresa i isplativosti truda. U zadnje vrijeme dok je server radio svaka budala da se tako izrazim nakon 7 dana u organizaciji R3, mjesec dana i već R5 i očekuje da mu se treba dati legenda.

Ja sam svoj R4 U LSPD dobio nakon sigurno 5-6 mjeseci u organizaciji 2011/12 godine, a legendu nakon par godina i bilo je ugodnije i ljepše za igru višestruko.

Bilo je i dobro dok je bilo par mafija i par organizacija. U svakoj member cap 25 + 2 lidera, tako da si znao ako je neko član organizacije da je sigurno najbolji mogući igrač u pogledu RPa i poznavanja server pravila, jer je bilo 400+ igrača, a ukupno 200 mjesta u organizacijama, pa si se borio sa mjesto i kad ga dobiješ znao cijeniti i pokazati lojalnost. Taj osjećaj pripadnosti se je izgubio kada je Nikola ( Claudie Speed ) prodao prvu donatorsku organizaciju, ne sjećam se ni koja je bila, bilo je par prvi HOC, LV, nekakve Cobre, CIA-e i ostale gluposti. Od 7-8 serverski organizacija broj je skočio na nekoliko desetina i stvorilo se mjesto za svako dijete koji želi sve odmah i nema osjećaja progresije kroz rad i trud.

Pa nekad je bilo bit R4 u TSCu/LCNu i slicno ko 2018/20 Head biti. Cim te vide sa skinom odma si imao postovanje. I koliko se radilo za te rankove, sjecam se treninga svako vece, pa onda TDM u PD Selu. Kada se sjetim prvog Rank 4 u TSCu 2010 godine kada sam 1vs5 pobio Sumare na TDMu, od srece nisam mogo spavat, a ujutro u skolu sa rajom i svi pricaju o mom novom ranku i kako je skin mocan. Kakva vremena, no nikad se to nece ponovit, al zato su i prelijepa ta sjecanja jer je nesto neponovljivo.

Prva privatna orga je bio RM, tacno se sjecam kada su dosli isti dan smo isli da ih DMamo u bazi koja je bila tamo u Jeffersonu ispod onog striptiz kluba. MORALO se stavit ogranicenje na te organizacije. Mislim rankovi su vrijedili idalje u 2012, ja se sjecam, a sjecaju se mnogi kolone i vojske koja je cuvala TSC bazu za sansu da udje u orgu. Al nakon te godine po meni CH pada, ja kada sam se vratio 2014, server nije bio isti, nit je licio na najjaci balkanski server.

Maree
19-02-23, 03:13
Pa nekad je bilo bit R4 u TSCu/LCNu i slicno ko 2018/20 Head biti. Cim te vide sa skinom odma si imao postovanje. I koliko se radilo za te rankove, sjecam se treninga svako vece, pa onda TDM u PD Selu. Kada se sjetim prvog Rank 4 u TSCu 2010 godine kada sam 1vs5 pobio Sumare na TDMu, od srece nisam mogo spavat, a ujutro u skolu sa rajom i svi pricaju o mom novom ranku i kako je skin mocan. Kakva vremena, no nikad se to nece ponovit, al zato su i prelijepa ta sjecanja jer je nesto neponovljivo.

Prva privatna orga je bio RM, tacno se sjecam kada su dosli isti dan smo isli da ih DMamo u bazi koja je bila tamo u Jeffersonu ispod onog striptiz kluba. MORALO se stavit ogranicenje na te organizacije. Mislim rankovi su vrijedili idalje u 2012, ja se sjecam, a sjecaju se mnogi kolone i vojske koja je cuvala TSC bazu za sansu da udje u orgu. Al nakon te godine po meni CH pada, ja kada sam se vratio 2014, server nije bio isti, nit je licio na najjaci balkanski server.

Jos si mala beba bio kad je dosla prva privatna ... Kakav RM ... Hahaha prva privatna je BHRF ... Vidi se da nisi igro od 1. Minute ... Al nebitno. Tu mozemo samo o nosalgiji pricat, i o nicemu drugom. Staro, proslo, dobro vrijeme ... Eto to je to. Vrijeme koje je spojilo prijateljstva i drustvo koje dan danas vrijedi. Ovo vise nikad nece bit nista, jer RP jer SAMP vise ne postoji. Svaka cast svima, zajedno smo tu svi bili ove godine. Neki od 2007 (SAMP Arene) neki od Croherze al svi zajedno. Ova zajednica su ljudi, a ne Zoki, Nikola, Joca i slicni.

Mar$el
19-02-23, 16:25
Peticija za promjenu imena zajednice u Vedrox Gaming Community.

Kyūketsuki
20-02-23, 18:28
Jos si mala beba bio kad je dosla prva privatna ... Kakav RM ... Hahaha prva privatna je BHRF ... Vidi se da nisi igro od 1. Minute ... Al nebitno. Tu mozemo samo o nosalgiji pricat, i o nicemu drugom. Staro, proslo, dobro vrijeme ... Eto to je to. Vrijeme koje je spojilo prijateljstva i drustvo koje dan danas vrijedi. Ovo vise nikad nece bit nista, jer RP jer SAMP vise ne postoji. Svaka cast svima, zajedno smo tu svi bili ove godine. Neki od 2007 (SAMP Arene) neki od Croherze al svi zajedno. Ova zajednica su ljudi, a ne Zoki, Nikola, Joca i slicni.

Mislio sam na onaj najpoznatiji Mod i prvu privatnu orgu, a prva privatna na CroHerze je BHRF tamo iznad Grove i Brestije Gang na Dokovima. Doslo do zabune.

Znamo se mi iz tih vremena.

Gethoven
21-02-23, 20:51
ne znam zasto ne volite vedroxa ja iskreno jedva cekam samo da se otvori ch nije bitno ko je vlasnik uostalom mozda se pokaze kao dobar vlasnik i mislim da mu treba dati sansu ipak je snimao na chrp i dugo je tu ne sudite koricama po knjizi mozda ima neke obaveze pa nema vremena za samp a mozda uveliko radi na ch modu i ostalim stvarima pre 12 dana je objavio video na yt kanalu njegovom da ce sve reci u vezi ch u sledecem videu ali evo proslo 12 dana i nema novog videa ali nema veze mozda je na godisnjem odmoru opet i mislim da mu ne trebamo zameriti tako da to je to sto sam hteo da vam kazem obavesticu vas kada budu novosti da budete upuceni u dalja desavanja veliki pozdrav iz srbije lazar

Emellianenko
21-02-23, 22:28
ne znam zasto ne volite vedroxa ja iskreno jedva cekam samo da se otvori ch nije bitno ko je vlasnik uostalom mozda se pokaze kao dobar vlasnik i mislim da mu treba dati sansu ipak je snimao na chrp i dugo je tu ne sudite koricama po knjizi mozda ima neke obaveze pa nema vremena za samp a mozda uveliko radi na ch modu i ostalim stvarima pre 12 dana je objavio video na yt kanalu njegovom da ce sve reci u vezi ch u sledecem videu ali evo proslo 12 dana i nema novog videa ali nema veze mozda je na godisnjem odmoru opet i mislim da mu ne trebamo zameriti tako da to je to sto sam hteo da vam kazem obavesticu vas kada budu novosti da budete upuceni u dalja desavanja veliki pozdrav iz srbije lazar


Ti si buraz udaren mokrom krpom.

Gethoven
21-02-23, 22:56
Ti si buraz udaren mokrom krpom.

bolje mokrom nego suvom

Berserker
22-02-23, 23:35
ne znam zasto ne volite vedroxa ja iskreno jedva cekam samo da se otvori ch nije bitno ko je vlasnik uostalom mozda se pokaze kao dobar vlasnik i mislim da mu treba dati sansu ipak je snimao na chrp i dugo je tu ne sudite koricama po knjizi mozda ima neke obaveze pa nema vremena za samp a mozda uveliko radi na ch modu i ostalim stvarima pre 12 dana je objavio video na yt kanalu njegovom da ce sve reci u vezi ch u sledecem videu ali evo proslo 12 dana i nema novog videa ali nema veze mozda je na godisnjem odmoru opet i mislim da mu ne trebamo zameriti tako da to je to sto sam hteo da vam kazem obavesticu vas kada budu novosti da budete upuceni u dalja desavanja veliki pozdrav iz srbije lazar

brate, radi ovih nebuloza
moja psovka tvoja mama

Alek Cortez
23-02-23, 00:07
ne sudite koricama po knjizi


Ova misao ce se dugo izucavati na najboljim svetskim univerzitetima, budite ponosni , prisustvujemo stvaranju istorije, u najmanju ruku ovo je novi Dostojevski

Gethoven
23-02-23, 10:07
brate, radi ovih nebuloza
moja psovka tvoja mama
+disrespect nisam ovo ocekivao iskreno da me neko ovako ne postuje

Ova misao ce se dugo izucavati na najboljim svetskim univerzitetima, budite ponosni , prisustvujemo stvaranju istorije, u najmanju ruku ovo je novi Dostojevski
i ja se nadam da ce ovo uci u istoriju nauke nisam ja novi dostojevski nego on stari ja

Ultra
23-02-23, 17:26
Imo sam 4.5k postova ovo je lopovluk, ja sam pokraden covjek

Nufaa007
25-02-23, 01:11
Hoce li se ovaj server otvoriti ikad ?

Maree
25-02-23, 09:56
ne znam zasto ne volite vedroxa ja iskreno jedva cekam samo da se otvori ch nije bitno ko je vlasnik uostalom mozda se pokaze kao dobar vlasnik i mislim da mu treba dati sansu ipak je snimao na chrp i dugo je tu ne sudite koricama po knjizi mozda ima neke obaveze pa nema vremena za samp a mozda uveliko radi na ch modu i ostalim stvarima pre 12 dana je objavio video na yt kanalu njegovom da ce sve reci u vezi ch u sledecem videu ali evo proslo 12 dana i nema novog videa ali nema veze mozda je na godisnjem odmoru opet i mislim da mu ne trebamo zameriti tako da to je to sto sam hteo da vam kazem obavesticu vas kada budu novosti da budete upuceni u dalja desavanja veliki pozdrav iz srbije lazar

Nes jebat hahaha

Riky Tan
25-02-23, 15:05
ne znam zasto ne volite vedroxa ja iskreno jedva cekam samo da se otvori ch nije bitno ko je vlasnik uostalom mozda se pokaze kao dobar vlasnik i mislim da mu treba dati sansu ipak je snimao na chrp i dugo je tu ne sudite koricama po knjizi mozda ima neke obaveze pa nema vremena za samp a mozda uveliko radi na ch modu i ostalim stvarima pre 12 dana je objavio video na yt kanalu njegovom da ce sve reci u vezi ch u sledecem videu ali evo proslo 12 dana i nema novog videa ali nema veze mozda je na godisnjem odmoru opet i mislim da mu ne trebamo zameriti tako da to je to sto sam hteo da vam kazem obavesticu vas kada budu novosti da budete upuceni u dalja desavanja veliki pozdrav iz srbije lazar

.,!?ČĆĆŽĐŠ

eldarek22
26-02-23, 10:47
Jel ima netko jos od stare ekipe?
Kako je sad igrati?

Vito Bonnuci
26-02-23, 12:07
Jel ima netko jos od stare ekipe?
Kako je sad igrati?

Evo dobro je vazda se borimo oko dilera i teritorija.
RP u willowbrooku i dalje set stoji bude nekada fightova na kosarkaskim igralistima.
Mehanicar auto i kamiondzija jos uvijek je borba sa vozilima.
Admini ko uvijek treba im 2 sata da ti dodu war startat al sve u svemu policija radi dobar RP ako nista

Adnan Young
26-02-23, 14:31
Koliko je Vedrox platio server, koliko bi prodao opet ? Da se taj CH server vrati u ruke CH igračima kome i pripada.

Ako ima neko informaciju, neka javi.

Vito Bonnuci
26-02-23, 17:32
Ma neka samo neko otvori bilo sta da ne moram tamo amerikanski pisat na tudim serverima

Berserker
26-02-23, 18:08
Evo dobro je vazda se borimo oko dilera i teritorija.
RP u willowbrooku i dalje set stoji bude nekada fightova na kosarkaskim igralistima.
Mehanicar auto i kamiondzija jos uvijek je borba sa vozilima.
Admini ko uvijek treba im 2 sata da ti dodu war startat al sve u svemu policija radi dobar RP ako nista

brate sve oke al ja mislim da si fulio nije willowbrook nego willowfield
poz vito brt

Bonura18
27-02-23, 14:28
Koliko je Vedrox platio server, koliko bi prodao opet ? Da se taj CH server vrati u ruke CH igračima kome i pripada.

Ako ima neko informaciju, neka javi.

Ma javi se privatno vedroxu sam sumnjam da ce dat

Vito Bonnuci
27-02-23, 14:36
brate sve oke al ja mislim da si fulio nije willowbrook nego willowfield
poz vito brt

Samo pravi znaju da je willowbrook hehehe

Cyle
27-02-23, 19:23
ucesce od mene imate ako ko bude normalan uspio dogovor sklopit s tim vedroxom

Mike_
27-02-23, 20:26
Koliko je Vedrox platio server, koliko bi prodao opet ? Da se taj CH server vrati u ruke CH igračima kome i pripada.

Ako ima neko informaciju, neka javi.

Učestvovat ću i ja ako bude trebalo...
nešto mi se igra samp haha

Michael
27-02-23, 22:46
ajde se skupite pa fr kupite kad je rp prodan svrbe me jagodice ocu da tipkam po pawno

Michael West
28-02-23, 08:44
Problem je sto se ne prodaje, nego iznajmljuje. Ne znam ko je lud placat najam 100 eur za server od 10 igraca

zlatan
28-02-23, 12:56
Počeli smo plaćati stanarinu na CH-a :cold sweat: još režije da uvedu da plaćamo i to

On je Carr
28-02-23, 15:11
udari glavom u tipkovnicu 5 puta i vidi sta ce ispast

iyahbrfiheabheqwfrjpoqwekf


a ako se zoves mali zeus udari 17 puta u tipkovnicu i onda se prebaci na zid i lupaj u zid dok ne bude jako crven pozzzzzzzz

Adnan Young
28-02-23, 17:41
Sjetio sam se da sam 2012/2013 dobio ban u sred wara zbog aimbota kojeg STVARNO nisam imao niti nikad koristio i odbijen zahtjev za unban ( tek kasnije unban na nekoj akciji unbanova ) - pa da kažem da i dalje nisam kriv!! :lol2:

Galardo Scaletta
28-02-23, 19:28
Evo Vedrox objavio video na yt snima na Blackjack serveru hahahaha

Riky Tan
28-02-23, 22:25
Evo Vedrox objavio video na yt snima na Blackjack serveru hahahaha

Pa čovjek iznajmio CH server da netko drugi nebi otvorio i bio konkurencija drugim serverima a Joca ga u tome podrzao jer je iznajmio.

Nadam se da grijesim ali kako stvari stoje to je tako.

Carlos Suarez
01-03-23, 00:37
Da je barem i na CH tako snimao kratke video klipove i prikazivao sisteme.

Mauro Vitelli
01-03-23, 01:10
udari glavom u tipkovnicu 5 puta i vidi sta ce ispast

iyahbrfiheabheqwfrjpoqwekf


a ako se zoves mali zeus udari 17 puta u tipkovnicu i onda se prebaci na zid i lupaj u zid dok ne bude jako crven pozzzzzzzz

I vi hoćete platit za CH da vam igraju ovakvi ko ovaj?

Carlos Suarez
01-03-23, 01:28
I vi hoćete platit za CH da vam igraju ovakvi ko ovaj?


Pa bolje sto takvih nego jedan ti.

kikljknbnmkklnmhj

Beastmode
01-03-23, 05:13
I vi hoćete platit za CH da vam igraju ovakvi ko ovaj?

dislajk On je Carr

gullotti
01-03-23, 15:43
alo sabani jeste li jos tu, ASKO SE PITAAA

Y a v u z z'
01-03-23, 16:22
ch rp rahmet mu duši

Vito Bonnuci
01-03-23, 18:06
alo sabani jeste li jos tu, ASKO SE PITAAA

Jesi ziv citercino mrtva

el loren'
02-03-23, 22:43
ima li kakvih novosti za server???
pitam za niksu

Alexis_Garcia
03-03-23, 11:18
Koliko uspomena se vrati kad pogledam ove slike sa starog moda...
https://www.facebook.com/CroherzeSlike

Raul Hernandez
04-03-23, 03:53
udari glavom u tipkovnicu 5 puta i vidi sta ce ispast

iyahbrfiheabheqwfrjpoqwekf


a ako se zoves mali zeus udari 17 puta u tipkovnicu i onda se prebaci na zid i lupaj u zid dok ne bude jako crven pozzzzzzzz

krznaigipspixke

Evo ja pokušao i ovo mi ispalo, a također mi je ispalo i slovo " " koje sad ne mogu upisati jer je ispalo..


I vi hoćete platit za CH da vam igraju ovakvi ko ovaj?

Nemoj da ti Braća Lolek & Bolek polome rebarca i skuhaju ih sa kiselim kupusom u čorbu!


dislajk On je Carr

Hoćeš da ti palac od lajka nabijemo u srce pa da imaš rupu?

Beastmode
05-03-23, 02:29
;4927207']krznaigipspixke

Evo ja pokušao i ovo mi ispalo, a također mi je ispalo i slovo " " koje sad ne mogu upisati jer je ispalo..



Nemoj da ti Braća Lolek & Bolek polome rebarca i skuhaju ih sa kiselim kupusom u čorbu!



Hoćeš da ti palac od lajka nabijemo u srce pa da imaš rupu?

Fuksno sto se prozivas pitam?

Gethoven
06-03-23, 16:42
ma uopste me neinteresuje ko ce otvoriti dali ce vedroks ili neko drugi pa makar carlos suarez otvorio hocu opet da budem najaci jer samo u igrici to i mogu da imam naj jace firme i sve najace pa cak i sa belim da budem glavni ko zeljko mitrovic u srbiji i da budem admin dase *****m da vas benujem zatvaram i mjutam i onda dami placete na forumu haha

Carlos Suarez
06-03-23, 21:29
ma uopste me neinteresuje ko ce otvoriti dali ce vedroks ili neko drugi pa makar carlos suarez otvorio hocu opet da budem najaci jer samo u igrici to i mogu da imam naj jace firme i sve najace pa cak i sa belim da budem glavni ko zeljko mitrovic u srbiji i da budem admin dase *****m da vas benujem zatvaram i mjutam i onda dami placete na forumu haha

Dobro sam te naucio, samo tako nastavi.

hugo'
06-03-23, 22:29
nema nikakvih novosti za server , jedino Jedrox je na BJ platformi, Za Nikšu brata

Mauro Vitelli
07-03-23, 00:34
ma uopste me neinteresuje ko ce otvoriti dali ce vedroks ili neko drugi pa makar carlos suarez otvorio hocu opet da budem najaci jer samo u igrici to i mogu da imam naj jace firme i sve najace pa cak i sa belim da budem glavni ko zeljko mitrovic u srbiji i da budem admin dase *****m da vas benujem zatvaram i mjutam i onda dami placete na forumu haha

Ko sto si ti plako kad sam ti preko komandi nokautiraj ukro 200k i prijetio kumu i meni da ces nas kaznit ako ti ne vratimo pare

Gethoven
07-03-23, 16:19
Ko sto si ti plako kad sam ti preko komandi nokautiraj ukro 200k i prijetio kumu i meni da ces nas kaznit ako ti ne vratimo pare
Pa logicno kada si mi ukrao dok sam bio na duznosti kod igraca, na kraju si vratio jer si skontao ko je glavni hehe
Pare su bile za event jer sam bio bankrot, jbg...

Mauro Vitelli
08-03-23, 05:07
Pa logicno kada si mi ukrao dok sam bio na duznosti kod igraca, na kraju si vratio jer si skontao ko je glavni hehe
Pare su bile za event jer sam bio bankrot, jbg...

Vratio sam ti kad si plako pola sata da ti vratim i jer me nagovorio kum noan garcia da ti vratim, jer mu se nije dalo gledat koliko ti znace pare na serveru

Na kraju si mi ih poslo opet (da su bile za event ne bi mi ih slao nazad) jer si mislio da cu te prijavit, pa sam ti ih opet vratio i moras bit ponosan jer si prvi kojem je CDTZ vratio pare

Gethoven
08-03-23, 11:01
Vratio sam ti kad si plako pola sata da ti vratim i jer me nagovorio kum noan garcia da ti vratim, jer mu se nije dalo gledat koliko ti znace pare na serveru

Na kraju si mi ih poslo opet (da su bile za event ne bi mi ih slao nazad) jer si mislio da cu te prijavit, pa sam ti ih opet vratio i moras bit ponosan jer si prvi kojem je CDTZ vratio pare

Al si opasan brate, polako
Dođete vas dvojica dok sam na dužnosti kod igrača i nokate me i pokradete, to je kao kada bih ja vas dvojicu stavio u alkatraz bez razloga, ja ne bih plakao sigurno
Vratio sam ti baš zato što si mi i tada rekao da su mi bitne pare, u međuvremenu mi neko poslao pa mi nije ni bilo bitno
Meni bitne pare a koliko ljudi sam pomogao, banderu sreće sam preopteretio, ne znaš o čemu pričaš

Btw. ne moraš odgovarati, nebitna svađa zbog zajebancije što sam napisao

Vito Bonnuci
08-03-23, 11:15
Ja sam za zeusa

Gethoven
08-03-23, 18:10
Niko me ne voli... :crying:
:crying: :crying: :crying: :crying:

hugo'
09-03-23, 10:46
Ja sam za Zeusa !

Danny Sucre
09-03-23, 19:22
najbolje da CH otvori gta5 RP ili gta6 RP 2024-te god ili za jos par godina, ima vremena xd

Riky Tan
09-03-23, 22:53
https://i.postimg.cc/k6n9GMgv/chh.jpg (https://postimg.cc/k6n9GMgv)

Gdje ste svi na OPENU ?

Maree
10-03-23, 03:14
najbolje da CH otvori gta5 RP ili gta6 RP 2024-te god ili za jos par godina, ima vremena xd

Ma di ces ti, ko ce to pokrenut hahaha

Vidi ove sta se raspravljaju iznad ko je kome. Najveci gust na CH sam imo kad bi nikolu sreo negdje po putu pa bi ga priklo ko prasca. Ne stigne frajer ni umrjet vec me bana :lol2: dobijes unban za 3 4 dana, udes a ono area 48 sati a ne racuna afk :lol2: nema bolje haha

Danny Sucre
10-03-23, 17:16
Ma Nikola Kavic najjaci suvlasnik i voditelj zajednice bio i ostao.Moze ko sta hoce da kaze ali coek je znao kako tretirati ovu gamad kao sto smo mi

Maree
10-03-23, 20:52
Ma Nikola Kavic najjaci suvlasnik i voditelj zajednice bio i ostao.Moze ko sta hoce da kaze ali coek je znao kako tretirati ovu gamad kao sto smo mi

Hahaha ziva istina

Mar$el
11-03-23, 15:43
Nikola ima još koju godinu do penzije pa se vraća vodit ch, provjerena informacija.

Emellianenko
11-03-23, 22:24
Ma Nikola Kavic najjaci suvlasnik i voditelj zajednice bio i ostao.Moze ko sta hoce da kaze ali coek je znao kako tretirati ovu gamad kao sto smo mi

Ma sad ce njega Vedrox nadjebat xaxa

#corleone
12-03-23, 01:15
pa cek server se izdaje 100e mjesecno i koliko bi ispali troskovi svi ovako sa forumom, serverom i ostalim stvarima?

Vito Bonnuci
12-03-23, 01:34
pa cek server se izdaje 100e mjesecno i koliko bi ispali troskovi svi ovako sa forumom, serverom i ostalim stvarima?

Ma za 100e mjesecno imas sve plus flasa dzekija u obliznjoj diskoteci.

Riky Tan
12-03-23, 13:44
Pa ovaj šupak ( blaga rijec ) vedrox ako i otvori server s imenom CH ne treba nitko od nas igrati...debilcina

Carlos Suarez
12-03-23, 14:51
Pa ovaj šupak ( blaga rijec ) vedrox ako i otvori server s imenom CH ne treba nitko od nas igrati...debilcina


Pa jel te neko tjera da igras?

Riky Tan
12-03-23, 15:52
Pa jel te neko tjera da igras?

Aj nemoj mi samo ti citirati postove jer si ti jedan retard na ovoj zajednici kao i vedrox

cakaofficial
13-03-23, 02:18
getoven i suarez pušite mi *****


hvala

Carlos Suarez
13-03-23, 14:02
getoven i suarez pušite mi *****


hvala


Suarez* kad me vec spominjes.

Gethoven
13-03-23, 15:21
getoven i suarez pušite mi *****


hvala
brate ja ne znam zasto me ljudi ovako hejtuju mozda se ubijem sutra videcu samo ne znam zasto me vredjas sta sam ti lose uradio ili rekao cak ne znam ni ko si ti a ovako ruzno mi pises sramota iskreno vaspitanje 0 pozdravi kod kuce poz

Kyūketsuki
13-03-23, 16:34
Ma Nikola Kavic najjaci suvlasnik i voditelj zajednice bio i ostao.Moze ko sta hoce da kaze ali coek je znao kako tretirati ovu gamad kao sto smo mi

Jedan Goldfinger zna, Daity zna, Sekula zna tretirat gamad. Ti ljudi mogu reci hvala nasoj Kockastoj vugli zvanoj Nikola, da njega i slicnih nije bilo, drugi serveri bi sigurno imali duplo manje igraca.

Gethoven
13-03-23, 18:12
Jedan Goldfinger zna, Daity zna, Sekula zna tretirat gamad. Ti ljudi mogu reci hvala nasoj Kockastoj vugli zvanoj Nikola, da njega i slicnih nije bilo, drugi serveri bi sigurno imali duplo manje igraca.
Ti si pajser bre, ti si pajser neotesani. Dajes lazan gov, lideru moj!

Picman
15-03-23, 15:52
Ma Nikola Kavic najjaci suvlasnik i voditelj zajednice bio i ostao.Moze ko sta hoce da kaze ali coek je znao kako tretirati ovu gamad kao sto smo mi

Nažalost, ovi današnji klinci neće ni znati tko je on bio i kakav je strah bio od njega hahahah. Za svaku psovku si dobio odma mute, mogao si se žalit i babi vabgi ne bi ti pomogla. Doduše u ono vrijeme su si to mogli priuštit zbog velikog broja igrača. Danas su admini sa 10 godina, u ono vrijeme sa 10 godina jedva da si ušao u neke slabije orge.. Fale mi ti dani :crying:

Enes iz stranke
16-03-23, 22:38
R.I.P

nikad se vise nece ponovit

Vito Bonnuci
17-03-23, 17:10
Ajmo warzone 2 **** ovo

Grof Skaler
18-03-23, 14:40
Nažalost, ovi današnji klinci neće ni znati tko je on bio i kakav je strah bio od njega hahahah. Za svaku psovku si dobio odma mute, mogao si se žalit i babi vabgi ne bi ti pomogla. Doduše u ono vrijeme su si to mogli priuštit zbog velikog broja igrača. Danas su admini sa 10 godina, u ono vrijeme sa 10 godina jedva da si ušao u neke slabije orge.. Fale mi ti dani :crying:
U potpunosti se slazem s tobom. Je li CH jos uvijek aktivan ru sam nakon predugo vremena odsutnosti

Enes iz stranke
19-03-23, 14:00
a da pokrenemo gta v server?

Gethoven
19-03-23, 20:34
a da pokrenemo gta v server?
Za FiveM treba da bude mnogo jaci community, a da ne pricam koliko njih ne bi moglo odavde da igra jer veca sansa je da im toster pokrene GTA V nego pc cak iako je 21. vek, ali ****ga, kriza vlada...

Apollo Quadra
19-03-23, 23:41
Za FiveM treba da bude mnogo jaci community, a da ne pricam koliko njih ne bi moglo odavde da igra jer veca sansa je da im toster pokrene GTA V nego pc cak iako je 21. vek, ali ****ga, kriza vlada...

FiveM nema veze sa communityem, da otvoris ja ne znam bilokakav, "leakan" server, opet bi imao igraca.

Pricam iz iskustva, a i iz iskustva ostalih.

Scouser
20-03-23, 03:17
Znas u kakvom je kurxu zajednica kad je cak i Carlos Suarez prestao da spamma po forumskim igrama

Carlos Suarez
20-03-23, 14:19
Znas da si uspio u zivotu kad te svi spominju na CH.

zlatan
20-03-23, 15:58
Mjenjajte ime zajednice u Suarez Community jer je uspio u životu i ponos ga nosi u visine

Gethoven
20-03-23, 17:55
FiveM nema veze sa communityem, da otvoris ja ne znam bilokakav, "leakan" server, opet bi imao igraca.

Pricam iz iskustva, a i iz iskustva ostalih.

Pa moguće je da je tako jer ja iskreno ne znam, ali pretpostavljam da većini nije bitna koja igrica je u pitanju već CH igrači - raja što bi većina vas rekla.
CH je recimo imao oko 80 aktivnih vernih CH igrača ako ne računamo Vedroxe i ostale dripce, hipotetički bih rekao da upola toliko ne bi bilo na FiveM iz nekoliko razloga to je sigurno, čak i da svi počnu na FiveM pitanje je ko bi otvorio jer je rizično ulagati vreme i novac nakon situacije sa samp serverom.
Treba nam ****ni samp server pa u budućnosti možda dalje nešto, ništa drugo neće biti uspešno kao samp server i to treba svi da se pomirimo da ako nema sampa neće biti ničega.

Btw. carlose, ovaj Carlose, jel mi je dobar pravopis? Potrudio sam se za svaki zarez i tačku i ostalli pravopis.

Pepsi Goran
20-03-23, 21:13
Pa moguće je da je tako jer ja iskreno ne znam, ali pretpostavljam da većini nije bitna koja igrica je u pitanju već CH igrači - raja što bi većina vas rekla.
CH je recimo imao oko 80 aktivnih vernih CH igrača ako ne računamo Vedroxe i ostale dripce, hipotetički bih rekao da upola toliko ne bi bilo na FiveM iz nekoliko razloga to je sigurno, čak i da svi počnu na FiveM pitanje je ko bi otvorio jer je rizično ulagati vreme i novac nakon situacije sa samp serverom.
Treba nam ****ni samp server pa u budućnosti možda dalje nešto, ništa drugo neće biti uspešno kao samp server i to treba svi da se pomirimo da ako nema sampa neće biti ničega.

Btw. carlose, ovaj Carlose, jel mi je dobar pravopis? Potrudio sam se za svaki zarez i tačku i ostalli pravopis.


80 vernih da se doda sa proslih reopena i z,30 u najboljem slucaju

Scouser
21-03-23, 03:22
Znas da si uspio u zivotu kad te svi spominju na CH.

Ostavio si neizbrisiv trag na ovoj zajednici

Vito Bonnuci
23-03-23, 22:58
Zasto se niko ne svada u glavnom chatu? Nismo valjda umrli svi.

Carlos Suarez
24-03-23, 00:52
Zasto se niko ne svada u glavnom chatu? Nismo valjda umrli svi.


Ma svi su spremni da pisu samo ne znaju o cemu. Treba neko da lupi neku glupost da bi krenuli, mene smorilo vise sad nek neko drugi zapocne.

Kyuubi Kurama
24-03-23, 01:55
Pozz svima ja sam novi bi mi netko mogao pomoci proci log in? Hvala

Vito Bonnuci
24-03-23, 04:04
Pozz svima ja sam novi bi mi netko mogao pomoci proci log in? Hvala

Suarez mi je reko da ti ja reknem sto je on meni reko a on je reko da da si ti reko da je on najgori u Vsu a meni je kn reko da si ti reko da si ti jos goro u vsu reko

Raul Hernandez
24-03-23, 04:44
Zasto se niko ne svada u glavnom chatu? Nismo valjda umrli svi.

Ovu situaciju samo Filozof i ja možemo popravit. Ako su voljni Dince, Misty, Joca ili možda neko drugi neka se javi.. pozz

Cannabis
26-03-23, 13:59
;4927415']Ovu situaciju samo Filozof i ja možemo popravit. Ako su voljni Dince, Misty, Joca ili možda neko drugi neka se javi.. pozz

Hahahaha kakav on, pustite ga ljudi on ne moze sam sebi pomoc :lol::D

Salim se, kakva je situacija hocel bit šta od ovog, ne bi valjalo da propadne dibi dus.

Bronx
27-03-23, 10:32
Ne može dva put propasti, već je u ku**u haha

Berserker
27-03-23, 22:25
Evo dolazi se do nekog dogovora s Vedroxom jedan momak bi mogo kupit zajednicu

Vito Bonnuci
28-03-23, 13:21
Ma idemo svi kod bozica

Heraa ツ
28-03-23, 16:22
Alo alo, nisam u toku ulogovo se poslije pae godina. Sta je radi li server, hocr li radit?

Cyle
28-03-23, 18:45
Alo alo, nisam u toku ulogovo se poslije pae godina. Sta je radi li server, hocr li radit?


sa je ba mangupe,radit ce se naravno,kad dodje novi vlasnik

Kyuubi Kurama
28-03-23, 21:21
CH zajednica postala tko neka kurva tko prvi djevojci,njegova djevojka ������

Vito Bonnuci
29-03-23, 01:24
CH zajednica postala tko neka kurva tko prvi djevojci,njegova djevojka ������

E ****ga druze prije je bila fina dama a sada ko vise plati pobijedio, tako ti je to kad ona iz sela u grad dode. Vazda bilo vazda ce bit takoooööooo

(( Ja volim i postujem sve zene na ovom svijetu samo eto tako uleti ta tema nekad, ako se neka sa cha nade u rijecima nek se nade bruka na njen obraz ne moj heheheh))

Heraa ツ
29-03-23, 10:09
sa je ba mangupe,radit ce se naravno,kad dodje novi vlasnik


Ohoho sidje sidje... cuj to? Pa zna li se kad dolazi novi vlasnik

Scouser
29-03-23, 15:34
zlatan pominju zene u ovom chatu, reaguj

Gethoven
03-04-23, 14:59
A sela bi mi u Turizma U JE mala bi da puca iz Digla U JE
Odoh zurim poz

Cyle
14-04-23, 15:28
Pa hajde hocel ganjat ovaj vedrox ista s ovim

Rastafari
16-04-23, 13:44
tesko bas bratski , mali pajser ljuti

Gary Bond
17-04-23, 12:02
Kad je Open?

Ralph
17-04-23, 18:57
Kad je Open?

kako si geri

Marc Katty
18-04-23, 20:15
kako si geri

đesi bamblbi brate moj

Leonelo Corleone
28-04-23, 12:21
*****na a ? sto se tice opena?

Gethoven
29-04-23, 17:42
Pola sata pokusavam da skontam koja je ta cenzurisana rec kad ono K U R C I N A jbt, ne mogu da verujem kako nisam skontao...

Carlos Suarez
30-04-23, 01:08
Pola sata pokusavam da skontam koja je ta cenzurisana rec kad ono K U R C I N A jbt, ne mogu da verujem kako nisam skontao...

Tebe treba cenzurisati.

Gramatika(y)

Gethoven
30-04-23, 14:05
Tebe treba cenzurisati.

Gramatika(y)
Bilo bi do jaja da si pametan koliko si glup, al ****gaaaaaa...
Hvala brate ali ti nerazumes da se ja zajebavam da neznam gramatiku nemoj se blamirati a ti znas samo da se tacka stavlja na kraju recenice tako da nemas kredibilitet da bih ucio nas druge, od****

Kyuubi Kurama
01-05-23, 19:58
Pokusavam uci cijeli tjedan na server ne mogu,pise mi nesto you are banned,sta to znaci pozz

zlatan
01-05-23, 23:03
Pokusavam uci cijeli tjedan na server ne mogu,pise mi nesto you are banned,sta to znaci pozz

To znači da tražiš unban ili doniraj 5€ i više te Joca neće banati

Gethoven
02-05-23, 13:00
Pokusavam uci cijeli tjedan na server ne mogu,pise mi nesto you are banned,sta to znaci pozz
Nisam siguran ali mislim da si banovan

Gary Bond
03-05-23, 20:54
Legenda kaze da neki igraci jos uvek cekaju open RP CH servera,prema nezvanicnim informacijama imaju u proseku oko 70 godina... :D


A Alek Cortez jos uvek lize supak Joci.... :D


P.S sad bez sprdnje,ako vlasnici CHa nekad odluce da bi zeleli pokusati sa Zoravovim CH modom nek mi se jave na PM,mod ima dosta poboljsanja Zoranovih sistema ali su svi do jednog zadrzani osim TDova koji su recimo 60 posto izmenjani.




Mod je bez BUGova i LAGGa moze uvek da se isproba. Moj neki predlog je da se otvori anketa pa neka igraci glasaju... Pozzz


Ovo za Aleka Corteza se slazem sto posto

Cyle
04-05-23, 17:43
Ima nas dosta sto cekamo Zoranov mod :D Stari GD i DD sistem,to se ne smije mijenjat :D

Kyuubi Kurama
04-05-23, 23:19
Di je soni sonito ??

Mauro Vitelli
04-05-23, 23:47
Di je soni sonito ??

Na mom si skito

zurioSM
06-05-23, 15:18
Legenda kaze da neki igraci jos uvek cekaju open RP CH servera,prema nezvanicnim informacijama imaju u proseku oko 70 godina... :D


A Alek Cortez jos uvek lize supak Joci.... :D


P.S sad bez sprdnje,ako vlasnici CHa nekad odluce da bi zeleli pokusati sa Zoravovim CH modom nek mi se jave na PM,mod ima dosta poboljsanja Zoranovih sistema ali su svi do jednog zadrzani osim TDova koji su recimo 60 posto izmenjani.




Mod je bez BUGova i LAGGa moze uvek da se isproba. Moj neki predlog je da se otvori anketa pa neka igraci glasaju... Pozzz


E da je vratit godine

Filipovski
07-05-23, 04:43
Joooj jesam poželio navrnut aimbot pa Božeeeee