PDA

Pogledaj cijelu verziju : [CroHerze novine] Izdanje #1



The Dark Knight
05-09-16, 10:53
CH NOVOSTI NO#1





Poštovani korisnici, igrači i prijatelji CroHerze Zajednice, sa ponosom Vam predstavljamo prvi broj CH Novosti, prvih CroHerze Novina. Nadamo se da ćete uživati čitajući, da ćete se podsetiti svih onih lepih trenutaka koje smo zajedno ovde provodili, ali i da ćete se upoznati sa svim našim planovima za naredni period, kao i da ćete i u budućnosti biti deo ove velike zajednice. Nadamo se da ćete pročitati od prve do poslednje stranice i da ćete nam ostaviti komentar unutar ove teme. Predložite nam nešto novo!



Možete ga pregledati klikom na cover časopisa.

Ili ga skinuti na Vaš računar u vidu PDF Fajla, preko sledećeg linka: Download (https://www.mediafire.com/?gomigwwo8gf08r8)

Ukoliko gledate online, preporučujemo da gledate u Full Screenu, Uputstvo (http://prntscr.com/ceb159)


http://ch-slike.com/images/2016/09/05/jREnL.png (https://issuu.com/croherze/docs/ch_novosti_no_1?e=26170507/38539312)

Tema otvorena za komentare, utiske i ostalo ...

KatarinaWolf
05-09-16, 11:15
Mislim da je stvarno kul. Vec ste dosta toga ubacili u ovaj prvi casopis pa se nadam da vam nece ponestati ideja za iduci :p

Capke
05-09-16, 11:15
Opet nesto novo i originalno na CH, svaka cast.
Odlicno je uraden prvi broj i veselim se novom.

John Stipsy
05-09-16, 11:47
Procitao sam sve,svaka cast onom tko je pisao ovo,jer nema niti jedne greske u pravopisu,sve je ljepo poslagano.. Samo tako :)

Doktor
05-09-16, 12:05
Svaka cast za trud, jedino cime nisam zadovoljan jeste gramatika. Mnogo kardinalnih pravopisnih greski ima u tekstu,ali Boze moj,navikli smo na to ovdje :D


Procitao sam sve,svaka cast onom tko je pisao ovo,jer nema niti jedne greske u pravopisu,sve je ljepo poslagano.. Samo tako :)

Tekst je prepun pravopisnih greski,al dobro Boze moj :D

PS. "ljepo" se pise lijepo, ili lepo - zavisno od ekavice ili ijekavice, medjutim "ljepo" je totalno neispravno..

John Stipsy
05-09-16, 12:30
Svaka cast za trud, jedino cime nisam zadovoljan jeste gramatika. Mnogo kardinalnih pravopisnih greski ima u tekstu,ali Boze moj,navikli smo na to ovdje :D



Tekst je prepun pravopisnih greski,al dobro Boze moj :D

PS. "ljepo" se pise lijepo, ili lepo - zavisno od ekavice ili ijekavice, medjutim "ljepo" je totalno neispravno..



Ja sam zagorec hehehehe !! Nisam naisao na nikakve greske,al opet svatko je drugacije naucen pisati,tako da se to zanemari..

PfeiffeR
05-09-16, 12:35
odlicno nesto, svaka cast

Raskolnikov
05-09-16, 12:48
Pravopisne greške, na tonu, trebate to malo ozbiljnije prihvatit
inače dizajn je prvoklasni, sviđa mi se

Tuca
05-09-16, 12:52
Ovo je fantastično, svaka čast na ideji.

Cyrus
05-09-16, 13:16
Dobra je ideja, i pohvale na trudu.

Proraditi na pravopisu, jer postoji gomilu pogrešaka.

Također proraditi na kategorije [sadržaj] - intervju pogotovo. Više slika,manje teksta. Dizajn treba popraviti

Frenkiee
05-09-16, 14:48
Predobro je ovo! Svaka čast

insejn
05-09-16, 15:39
Upravo skidam kako god, odlicno i orginalno svaka cast :D

Zagi
05-09-16, 15:53
Dobra ideja,inovativno,neka potraje ! :o:o

Shinobu Tsukasa
05-09-16, 17:04
Ekstra odradjeno, jedino što sam primetio kao grešku je to što piše da se CHB kupuju, a CHB+ dobijaju radom i trudom, sitna greškica al sve u svemu lepo je sastavljen tekst.

Stevy_Linglet
05-09-16, 19:19
kad će biti na kioscima tiska?

nitroto
05-09-16, 19:30
Svaka cast za 50 ljudi se ovako potruditi svaka cast.

Apache
05-09-16, 19:57
Svaka cast za ovo, stvarno sam ostao bez rjeci... Pohvale (Y)

Gambino
05-09-16, 19:57
kad će biti na kioscima tiska?

Uskoro ce doc nova tura novina, za prvu su se svi potukli, strpite se malo..

Vladan_Pantelic
05-09-16, 21:58
Svaka cast na trudu, toliko od mene. Interesantno je sve ovo sto radite ali zna se sta je prioritet i podsecam da ubrzate taj proces. Jos jednom, svaka vam dala vode iz bokala.

Ivan Kedy
05-09-16, 23:13
kad će biti na kioscima tiska?

haha stevy bit će ujutro ako hoćeš tiskano izdanje, požuri na kiosk dok se nije razgrabilo xd
PS: Količine su ograničene !!

Bogi
06-09-16, 01:32
Jedan veliki, veliki lajk za ovo..

Super domisljata ideja, zanimljivo, fino napravljeno, fino napisano..

Svaka cast za trud i inovativnost..

North
06-09-16, 02:43
Odlična ideja, svaka čast na trudu, ali ovo je previše posla za nešto što se ispratiti neće.

Tatta
06-09-16, 21:59
A gdje je moj članak o planiranju preuzimanja kontrolom nad svijetom ?

Venom
06-09-16, 23:02
Super je ovo stvarno, sviđa mi se ali ne vjerujem da će itko čitati toliku količinu teksta pa bi mozda trebali ubacit koju sliku više Velike pohvale za dizajn koji je na dosta visokoj razini ajmo reč u obliku časopisa što mi se više sviđa Radujem se sljedećem broju jer me zanima o čemu ćete pisat :)

Anonymous
07-09-16, 12:11
Odlicno svaka cast sve pohvale

Gudramon
01-10-16, 00:39
Pozitivno sam iznenađen po pitanju vacih clanaka. Svaka cast svima za trud